Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2008., 22:48   #61
Kad se toliko partizani pjene po istri radi Thopsona i navodnih ustaša koji nepoštuju Istarski teritorij, kako to da ga ni Talijani pretjerano nevole tamo?? A navodno su bili saveznici???

Ja mislim da neke druge stvari njih bole kod thopmpsonovih pjesama i obleke, a svoj jad ispoljavaju preko "desne" orjentacije tog pjevača. Nema to veze puno s ustašama, jer nitko se normalan nebi trebao bojati aveti iz 2.svj rata ... stvari su tu puno dublje!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 07.12.2008., 22:57   #62
Quote:
Kiamos kaže: Pogledaj post


Pa nek onda uvijaju svoje neo/usraštvo u celofan "domoljubnih" pjesama. Čitav svijet je to već odavna prozreo osim (ovdje) nekih usrašoid/a/ica, koj/i/e to ni neće da vide jer im tako odgovara za daljnje hranjenje vlastitih usrašofilnih iluzija i halucinacija.

p.s.
Čujem da će doći "Mirko i Slavko" u svom stilu: "Mirko pazi metak" ... a Mirko će tada ovako: Ne brini Slavko, ovaj put metak ne ide prema meni već prema ......(pogađajte)

NEKA MI NITKO NE DIRA U MOJU A.N.T.I.F.A.Š.I.S.T.I.Č.K.U HRVATSKU !!!
Ti si prilicno poremecen lik koji izigrava antifasista a s obzrom da u danasnje vrijeme za takve fanaticne idiote nema vise mjesta pokusavas stvoriti svoje imaginarne neprijatelje ustase i vidis ih svuda oko sebe a zapravo ne postoje.Ti si ili teski sizofrenicar ili dolazis na forum provocirati,ali najlogicnija od svega mi je opcija da ovo sto pises pises iz neke rupčage u beogradu dok ti iznad monitora na zidu visi slika sa 4 c,te vjerojatno moras nekako ljeciti svoje komplekse s obzirom da niste niti nikad necete ostvariti svoju veliku srbiju.Od tih danasnjih mladih hrvatskih antifasista mi se bljuje prvenstveno zato jer pokusavaju suzbiti ustase koje su nestale jos davnih 40-ih godina dok im se narod podsmjehuje i ruga.
Ša la la la is offline  
Old 07.12.2008., 23:04   #63
thompson je genijalac ili bolje je reći on je jedan jako sretan čovjek.zamislite što sve ostali naši pjevaći moraju raditi da bi bili na televiziji u novinama ili na raznim portalima.severina je primjer(filmić).thompson samo pjeva a svi ostali mu rade promidžbu i to besplatno.ono ja slušam thompsona ali iskreno da nema ovih svih napada već bi mi dosadio.dok je antifašista biti će i thompsona.
torrio is offline  
Old 07.12.2008., 23:19   #64
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ček ček Kurče od ovce, spor je izgubio jer nije na vrijeme bezecirao Arenu. Dogodine, kao i svaki ostali umjetnik (ili oni koji bi to htjeli biti) ima neotuđivo pravo svirati gdje god želi, od Arene do Grenlanda.
To što policija ne obavlja svoj posao nema nikakve veze s dotičnim gospodinom, a da u Istri i ima samo deset fanova oni imaju pravo plesati na tu muziku.
očito se on ne kuži u zakone kao ni njegova ekipa. što se nije na vrijeme žalio? ja sa policijom još nisam izgubio spor kad god sam se žalio...
Kurac od ovce is offline  
Old 07.12.2008., 23:31   #65
Quote:
Kurac od ovce kaže: Pogledaj post
očito se on ne kuži u zakone kao ni njegova ekipa. što se nije na vrijeme žalio? ja sa policijom još nisam izgubio spor kad god sam se žalio...
ma ti si budala...

ti smatras da je Pula isto sto i Istra...

ŽALOSTAN SI
controling is offline  
Old 08.12.2008., 00:19   #66
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
thompson je genijalac ili bolje je reći on je jedan jako sretan čovjek.zamislite što sve ostali naši pjevaći moraju raditi da bi bili na televiziji u novinama ili na raznim portalima.severina je primjer(filmić).thompson samo pjeva a svi ostali mu rade promidžbu i to besplatno.ono ja slušam thompsona ali iskreno da nema ovih svih napada već bi mi dosadio.dok je antifašista biti će i thompsona.
Ma koji naši pjevači? Nema ih, jednostavno ih nema, to je žalost. Thompson,Oliver i Mišo nešto vride ostalo je Bože sačuvaj.
Čive is offline  
Old 08.12.2008., 10:54   #67
Quote:
Ša la la la kaže: Pogledaj post
Ti si prilicno poremecen lik koji izigrava antifasista a s obzrom da u danasnje vrijeme za takve fanaticne idiote nema vise mjesta pokusavas stvoriti svoje imaginarne neprijatelje ustase i vidis ih svuda oko sebe a zapravo ne postoje.Ti si ili teski sizofrenicar ili dolazis na forum provocirati,ali najlogicnija od svega mi je opcija da ovo sto pises pises iz neke rupčage u beogradu dok ti iznad monitora na zidu visi slika sa 4 c,te vjerojatno moras nekako ljeciti svoje komplekse s obzirom da niste niti nikad necete ostvariti svoju veliku srbiju.Od tih danasnjih mladih hrvatskih antifasista mi se bljuje prvenstveno zato jer pokusavaju suzbiti ustase koje su nestale jos davnih 40-ih godina dok im se narod podsmjehuje i ruga.

Kakvog li samo duuuuboookog i bogatog maštom paranoidnog straha s očitim govorom mržnje.
Poznato je da mržnja uvijek stvara i strah. Božja je to onda "nagrada" za budale/primitivce koje mrze sve što je različito od njih i nedokučivo im.
Antifašiste ne treba izigravati dečec, oni se uvijek pojave nakon takvih fašista, sada već paranoidnih i patološko-iskompleksiranih usrašofilnih neo-fašista.
Samo ti živi u strahu dečec, kad si već takav stvoren. Naročito od komunjara od 90-tak god. , četnika koji su davno poraženi , ali opravdano i od mladih hrvatskih neo-antifašista, u kojima ćeš uvijek imati ZID o koji ćeš sam sebi razbiti tu svoju zadrtu neo-fašističku tintaru, baš "onako" poput tvojih poraženih predaka u 2.w.w.

U jednom si ipak u pravu, u današnje vrijeme, za takve fanatične idiote nema više mjesta.

Zadnje uređivanje Kiamos : 08.12.2008. at 11:06.
Kiamos is offline  
Old 08.12.2008., 11:20   #68
nikako netreba spriječiti koncert u pazinu...predlazem pazinske purane za prateće vokale...bila bi to izvrsna simbolika
šumskičovjek is offline  
Old 08.12.2008., 12:33   #69
Čini se da neki zaboravljaju rat. oni koji ga hoće zaboravit, ti i potiču ovakve stvari! ali da svi znate koji imate nešto protiv njegovog koncerta: "Za dom spremni"!!!!!!!!!!!!!!!
ivy_4 is offline  
Old 08.12.2008., 12:39   #70
Inace neslušam Thompsona i nisam bio nikad na njegovom koncertu ,ali ću ovaj put doci u Pazin zajedno sam mojim prijateljima. Razlog?
Ljudi koji su 1991 bili miševi i sakrivali se po podrumima i Italiji (a neki su i bili na kontra strani) sad žele zabranit koncert Hrvatskom branitelju u Hrvatskoj.
Neznam šta ih smeta ,svako ima pravo slušat šta želi i nema pravo niko nikome ništa branit. A baš me zanima dali bi ti isti se oglasili kad bi u Puli trebao nastupit deklarirani četnik "riblja čorba"...hmmm sumljam
Realista_ZG is offline  
Old 08.12.2008., 12:45   #71
kada je trebalo zaustavit četnike mnogi u istri rekli ne hvala mi nećemo protiv braće antifašista ali thompsona žele zabranit ali ne mogu.
torrio is offline  
Old 08.12.2008., 12:51   #72
Da su ovakvim ma....nima koji kenjaju kontra Thompsona cede opalile koji plotun po kucama i zgradama drugacije bi ovuda laprdali.. cast onim dragovoljcima iz Istre koji su ratovali za Hrvatsku drzavu i sve Hrvate u regiji, ove ostale jadnike ne treba ni slusati.
__________________
..........................
Tulkas is offline  
Old 08.12.2008., 12:56   #73
Quote:
xeoncro kaže: Pogledaj post
Ma koji naši pjevači? Nema ih, jednostavno ih nema, to je žalost. Thompson,Oliver i Mišo nešto vride ostalo je Bože sačuvaj.
kvalietnih bendova ima sam se ne vrte na televiziji

http://www.rirock.net/forum/index.php

Zadnje uređivanje La Havre : 08.12.2008. at 13:14.
La Havre is offline  
Old 08.12.2008., 13:10   #74
bolje spriječiti nego liječiti
Pali_andjeo is offline  
Old 08.12.2008., 13:14   #75
Quote:
ivy_4 kaže: Pogledaj post
pa bolje thompson nego luđaci sa čepovima u guzici. thompson ne maše ustaškim znakovima nego budale u publici, i ja sam za da nastupi gdje god hoće i nek pjeva šta hoće i kada hoće!
Mislim da Thompson nije nikakav problem. On je u biti potpuno nepotrebna pojava ciji nacin iskazivanja domoljublja u najmanju ruku naginje ka primitivizmu. On je cajka u hlacama, ali nemam ni jedan razlog da ga mrzim ili da me uopce smeta takva pojava.

Mnogo opasniji problem su ovi sto ga zabranjuju. To su vecinom sljedbenici bivseg sistema koji ne poznaju drugaciji nacin razmisljanja, a sada se promoviraju pod zastavom demokracije.
Njima je Thompson politicka hrana jer ni o cemu nemaju neko konstruktivno misljenje pa laprdaju o Thompsonu i skupljaju tako politicke bodove.

A cepovi i stosta drugog u guzici ocito jako dobro odgovara ovima sto zabranjuju Thompsona...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 08.12.2008., 13:58   #76
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Mislim da Thompson nije nikakav problem. On je u biti potpuno nepotrebna pojava ciji nacin iskazivanja domoljublja u najmanju ruku naginje ka primitivizmu. On je cajka u hlacama, ali nemam ni jedan razlog da ga mrzim ili da me uopce smeta takva pojava.

Mnogo opasniji problem su ovi sto ga zabranjuju. To su vecinom sljedbenici bivseg sistema koji ne poznaju drugaciji nacin razmisljanja, a sada se promoviraju pod zastavom demokracije.
Njima je Thompson politicka hrana jer ni o cemu nemaju neko konstruktivno misljenje pa laprdaju o Thompsonu i skupljaju tako politicke bodove.

A cepovi i stosta drugog u guzici ocito jako dobro odgovara ovima sto zabranjuju Thompsona...
Ne slažem se, Thompson je u Istru došao uzvikivati parole onih sa čijim se mentorima i zaštitnicima hrvatski narod Istre odavno obračunao da bi Istru priključio matici Hrvatskoj.

Pazinjani bi Markota trebali ugostiti fino, istarski, pa kada zadovoljan legne na počinak, ništa ne sluteći, sakriti mu zubalo iz čaše kraj postelje. Za krađu optužiti vampira Granda.

To bi ga trebalo zaustaviti bar tjedan dana.

Ukoliko bude uporan, moguće su radikalnije mjere.

Fojbe su gladne fašističkog mesa, pa makar i suhoga vlajskog pršuta, kada više nema mekanoga, gojenog paštom, parmezanom i istarskim tartufom.
__________________
Bogovi i Hrvati!
havoc is offline  
Old 08.12.2008., 14:05   #77
Quote:
havoc kaže: Pogledaj post
Ne slažem se, Thompson je u Istru došao uzvikivati parole onih sa čijim se mentorima i zaštitnicima hrvatski narod Istre odavno obračunao da bi Istru priključio matici Hrvatskoj.
Zato i tvrdim da u Istri treba trenutno zabraniti proizvodnju i distribuciju bijelog kruha jer ga je poglavnik jeo gotovo svakodnevno...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 08.12.2008., 14:43   #78
Ništa od zabrane al možda dođe i do trećeg koncerta xD
Bobo Mesar is offline  
Old 08.12.2008., 14:51   #79
http://jutarnji.hr/clanak/art-2008,12,8,,144224.jl

hihi
Bobo Mesar is offline  
Old 08.12.2008., 15:12   #80
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Zato i tvrdim da u Istri treba trenutno zabraniti proizvodnju i distribuciju bijelog kruha jer ga je poglavnik jeo gotovo svakodnevno...

Poglavnik je svaki dan jeo krvavi maces, koji mu je pripremala njegova žena zajedno s potomcima Kvaternika i Franka, od krvi bijelih ljudi, ali i njihovih nepokrštenih sunarodnjaka.

Hrvati Istre se za takvu Hrvatsku nisu borili i draža im je istarska lepinja.
__________________
Bogovi i Hrvati!
havoc is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.