Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2009., 15:02   #1
Kupujete li (i gdje) rabljenu robicu i opremu za bebe?

Haj!
Zanima me dali je itko kupovao stvari u trgovini rabljenom robom? Našla sam na internetu neku trgovinu koja se zove baby boom shop tj. trgovina s rabljenom robom.
Zanima me dali je itko kupovao u toj trgovini? Djeluju mi dosta ok, djelatnica koja mi se javila jako je ljubazna, a cijene robice za bebe su jako pristupačne, mislim i ostalih stvari ali mene zanima samo robica.

S obzirom da ne živim u Zagrebu pa mi se ne isplati baš ići tamo da provjerim kakvu robicu imaju voljela bih čuti nečije mišljenje tko je bio tamo i možda kupovao neke stvari kod njih.
kraljica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:21   #2
mi smo kupovali robicu i zadovoljni smo. nađe se svega i svakakvih marki (ima dosta coconut i h&m).naravno, sve je već nošeno, ali u dobrom stanju. cijene npr bodića su od 9 do 29 kn i čini mi se kako cijene najviše ovise baš o marki...
zapravo su dvije trgovine, jedna na kvatriću kod tržnice (mislim da ona radi dvokratno) i druga na malešnici.
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:55   #3
Na njihovoj stranici piše da su cijene bodića 9kn, pa sam mislila da je to jedina cijena. Znači to bi ipak trebalo otići u trgovinu i vidjeti što se sve nudi.
kraljica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:57   #4
čuj... rabljena roba kao rabljena roba.. imaš svega i svačega...

kako kada naletiš.... nekada ima super stvari a nekada i nema....

meni je u susjedstvu i ja često odem....

cijene....pa uglavnom prihvatljive
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 17:22   #5
ja znam tu i tamo u jednom ducanu kupiti rabljenu robu i sve je super ocuvano i uredno

znaju se naci tako dobre stvari,a prije svega nema ih svatko drugo dijete
styria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 17:26   #6
Ja se sjećam kad sam bila u Švicarskoj kod tetke koja je bila trudna ona je također kupovala rabljenu robu. Pa eto sad kako sam ja trudna rekla je poslati mi jedan paket.............e sad dosta nas veli da je to ipak drugačije; Švicarska i Hrvatska, ali pretpostavljam da i kod nas također to peru, peglaju... prije nego što dođe u prodaju.
Ma da sam bliže otišla bih ja tamo malo da vidim šta svega ima. Ja sam tu bliže Zadru, a još nisam čula da u Zadru ima tako nešto.

Zadnje uređivanje mandy : 17.09.2009. at 09:10.
kraljica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 18:03   #7
meni je takva roba ok.. ali napisala sam doduše nije tema kakvih sve ljudi ima...

Moj Cvrčak nosi i MTČ i Tommy Hilfiger.. zabole me briga... bitno je da mi se sviđa... a kada naiđem kupim nešto polovno...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 14:41   #8
i ja sam pobornik second-hand robice, ja sam je dosta nakupovala i tu preko foruma, a i preko internet aukcija. Isto se zna naći povoljnih stvarčica. Samo što onda plaćaš poštarinu.
I mene bi interesirala takva nekakva trgovina u Zadru, jer sam u blizini.

Znam da je bio second-hand shop na Kalelargi, ali se ne sjećam jeli bilo dječjeg (tada nisam imala svoje najdraže).
Nedavno sam isto vidjela negdje u prolazu natpis "second-hand shop", ali više nemam pojma gdje. Ako znaš - javi.
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 15:50   #9
Ja sam sad svu robicu kupila polovnu, sve preko interneta, nešto i ovdje na forumu. Ne vidim koja je razlika između onoga kad dobijete polovnu robicu od sestre/prijateljice/šogorice i sl. ili kad je kupite (osim što ova nije besplatna - ali nisam imala u koga posuditi). Bitno mi je da je robica u dobrom stanju, a to što je prije toga 5-6 puta obuklo dijete koje ne poznajem, pa bože moj nisu djeca klošari, sve je to čisto i uredno i većina robice je kao nova. Tako da ja dajem svoj glas ZA kupnju polovnog, posebno prvih 6 mjesci kad se užasno brzo preraste.
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 16:08   #10
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Ja sam sad svu robicu kupila polovnu, sve preko interneta, nešto i ovdje na forumu. Ne vidim koja je razlika između onoga kad dobijete polovnu robicu od sestre/prijateljice/šogorice i sl. ili kad je kupite (osim što ova nije besplatna - ali nisam imala u koga posuditi). Bitno mi je da je robica u dobrom stanju, a to što je prije toga 5-6 puta obuklo dijete koje ne poznajem, pa bože moj nisu djeca klošari, sve je to čisto i uredno i većina robice je kao nova. Tako da ja dajem svoj glas ZA kupnju polovnog, posebno prvih 6 mjesci kad se užasno brzo preraste.


ja kupujem na ebayu odjeću mog malenog..
neki put novu neki put i polovnu..
pa boze moj..roba ko roba..
a što ak ste kupili robu u dučanu koju je drzala osoba s negativnom energijom i još ju zacoprala ja cu riknut od smijeha a bome i svašta pročitat na ovom forumu
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 16:14   #11
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post

ja kupujem na ebayu odjeću mog malenog..
neki put novu neki put i polovnu..
I ja isto, zašto bih ovdje platila 100 kn jedan kompletić kad ih tamo za tu lovu mogu dobiti 5? A ne gadim se na djecu, sve su to slatke male bebice i nije mi problem što je polovno
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 16:17   #12
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
I ja isto, zašto bih ovdje platila 100 kn jedan kompletić kad ih tamo za tu lovu mogu dobiti 5? A ne gadim se na djecu, sve su to slatke male bebice i nije mi problem što je polovno

pa o tom se i radi..

Zadnje uređivanje PalmaSutra : 15.09.2009. at 20:04. Reason: off obrisan
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 19:18   #13
Quote:
RazmaŽena kaže: Pogledaj post
mi smo kupovali robicu i zadovoljni smo. nađe se svega i svakakvih marki (ima dosta coconut i h&m).naravno, sve je već nošeno, ali u dobrom stanju. cijene npr bodića su od 9 do 29 kn i čini mi se kako cijene najviše ovise baš o marki...
zapravo su dvije trgovine, jedna na kvatriću kod tržnice (mislim da ona radi dvokratno) i druga na malešnici.
ne znam bome, meni se to čini malo puno za nošenu robicu.

pa evo baš gledam tu u njemačkoj u lidlu novu robicu prodaju za siću. to je lidl, naravno nije marka, ali kvaliteta je sasvim ok za bebe koja preraste to za 3-4 tjedna.
Lidl

pa onda Tschibo koji ima fantastične i vrlo kvalitetne stvari.

Tschibo
(za male bebeače je malo niže dolje na stranici)

a tek e bey, tamo se tek može naći svašta. ima cijelih paketa oprema za bebe i one malo veće polovne robice od 30 komada paket, pa sve do 100 komada, a nekad i više u paketu za kakvih 20 - 40 eura dostigne max cijenu na e-bey.

jedna moja susjedica ovdje kupuje puno stvari preko e-beya za klince jer rastu ko iz vode, poderu, unište, pa veli žesnka radije im kupim tako polovnu robicu koje ionako za čas prerastu, ali im pruštim neke druge stvari.

e-bey
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 20:05   #14
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Da, to je ipak tema za religiju i nemojte ju tu umiješavati...

I da, ali ne i u drugim religijama..ako si čitala moje druge postove onda si mogla uočit da ja nisam u samo jednoj vjeri, već u njih više....i da imam pojačane radiestezijske jedinice( ne znam točno kak se to piše).... a to nema veze s Bogom, već s nečim drugim....

A šta se tiče teme i robe, napisala sam svoje mišljenje i lijepo od vas da se izrugivate, meni to nije nimalo smiješno..ženi je poginulo dijete i vi se sad izrugivate..lijepo....

I baš me zanima da vam se ponudi takva roba od takvog dijeteta, kako bi reagirale?
Izrugivale se roditeljima da je to zacoprana roba? ILi

Nekad je najbolje šutjeti...više se niti ne smije napisati šta se gdje čuje il pročita, već se netko norca ovdje dela..
to nema ionako veze s realnošću..stoga se više ne javljam na ovu temu jer bih svašta mogla napisati
(zar misliš ako je neko dijete s posebnim potrebama da će to preko robe tog djeteta preći na tvoje dijete )
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 20:07   #15
Offtopic se kaznjava kartonima. Crvenim!
Navalite!

P.S. Tema je Kupujete li (i gdje) rabljenu robicu i opremu za bebe? Drzite se je!
__________________
"Odgoj djece jednim dijelom je najveće zadovoljstvo,
a drugim gerilsko ratovanje!" by Bill Cosby
PalmaSutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 20:57   #16
danas sam kupila body rabljeni za 40 kuna....

eto.. isplatilo se, i to u baby bumu
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 20:58   #17
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
danas sam kupila body rabljeni za 40 kuna....

eto.. isplatilo se, i to u baby bumu

kaj to nije malo too much za rabljeni body
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 21:00   #18
od baby gap-a je... ono firma pa je eto skuplji... ali je preslatki
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 21:06   #19
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
od baby gap-a je... ono firma pa je eto skuplji... ali je preslatki
vjerujem ima ih prelijepih pogotovo za curke

ma ima na ebayu od gap-a i to novih ..nadje se i s poštarinom jeftinije od ovih 40 kn..
zaviri si na www.ebay.com tamo je dobro kupovati gap i carters i gymboree..

a na engleskom www.ebay.co.uk
next, marks&spencer, mini mode, ladybird, mothercare,george..

kvaliteta je predobra..
ja malenom više niš drugo i ne kupujem..sve je jeftinije nego ovdje a o kvaliteti da i ne pričam
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 21:09   #20
U Kauflandu od jučer traje akcija bodića u pola cijene, 20 kn, 15 kn krasni bodići i dugih i kratkih rukava (Dević). Kupila nešto opreme preko foruma trudnoca.net i oglasnika Njuskalo. Svakako svratite na www.aukcije.hr zna se nać predobrih stvari za malo novaca.
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.