Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2004., 16:53   #41
Ohoho sad se osjećam počašćen, meni je pustio Black Planet na jednom od zadnjih Twilighta u Jabuci! Marianne je bila na prošlom deja vu, by the way...kad će već taj program Močvare za 7-i mjesec, grrrr.....
__________________
...stuck inside Memphis with a mobile home...
Dominion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:10   #42
Quote:
flint kaže:
ahaha. kako je ovaj grad mali.

a svec mnogo toga sebi zamjera; pocevsi od smithsa, preko bauhausa do madonna-faze (ajde, ko se tog sjeca? ), i tak dalje.
pitam se na kakav ekstrem ce se prebacit' nakon gnojiva koje sad razbacuje. my guess latino ritmovi.
ajmo malo oftopik...
metamorfoza poput svecove vec dugo nije vidjena na ovim prostorima. bit ce da covjek sve ovo na kaj se przi zadnjih 6-7 godina drzi puno ozbiljnijim u odnosu na mladenacka zastranjenja u vidu smithsa, bauhausa ili 242... ima li taj uopce pojam o kvaliteti?!
tip mi se jednostavno gadi. i kao napuhani voditelj, i kao pretili jadnik, koji se kao fol fura na macho frajera, prepunog aluzija o seksu (naravno, spram 15-godisnjih slusateljica) i kao "prodanu" dusu... skup sa vecinom ostale gamadi na 101-ici... mislim u glazbenom smislu...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 14:46   #43
101 slušam samo kad čujem da se nešto priča...kad diđej Frks i kolega mu Švec krenu sa "službenim početkom vikenda"...smuči mi se dan, a kamoli radio...

Nevjerojatno kako loša i iritantna muzika...i općenito taj Aquarius muving na TV-u i radiu...kriminalno loše...na isfuravanje urbane glazbe...

Ante Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 00:30   #44
Quote:
Dominion kaže:
hahaha trebala si prvo mene pitat....She's Lost Control je valjda jedina stvar koju mi Tomi NIKAD nije želio pustit...valjda ima neke traume heheh

hm, ja bila na 20 godina fantazmagorije i oni svirali obradu od she's lost control. a poslije pustio alice, a prije bauhaus - ne sjecam se sta, i joj division i sve sta ste nabrajali da nikad nece pustit... a ja jos mislila, koji jaran, pusti joy division a na to se ni plesat ne moze. nemojte sad rec da sam ja jaran volim joydivisione ali kako da plesem na new down fades - da lelujam rukama po zraku i share a drink and step outside?...
tuzno, ja jos srece imala, dobila vecer u kojoj covjek pusti ono sta nikad nece, otsvira she's lost kontrol koja mu mozda i bolna, a ja si mislim bas bezveze ocu plesat. i sad ti zadovolji ljude.
anyway, kako se plese na joy division? ja to bas ne znam, meni je to muzika za slusanje, ko mocart recimo. pa nemogu na to plesat da mi prijetis smrcu.
sumski duh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 00:51   #45
Quote:
sumski duh kaže:
hm, ja bila na 20 godina fantazmagorije i oni svirali obradu od she's lost control. a poslije pustio alice, a prije bauhaus - ne sjecam se sta, i joj division i sve sta ste nabrajali da nikad nece pustit... a ja jos mislila, koji jaran, pusti joy division a na to se ni plesat ne moze. nemojte sad rec da sam ja jaran volim joydivisione ali kako da plesem na new down fades - da lelujam rukama po zraku i share a drink and step outside?...
tuzno, ja jos srece imala, dobila vecer u kojoj covjek pusti ono sta nikad nece, otsvira she's lost kontrol koja mu mozda i bolna, a ja si mislim bas bezveze ocu plesat. i sad ti zadovolji ljude.
anyway, kako se plese na joy division? ja to bas ne znam, meni je to muzika za slusanje, ko mocart recimo. pa nemogu na to plesat da mi prijetis smrcu.

I ja bila na tih 20 godina. Ne da je koncert bio dosadan- ispričavam se fanovima phantasmagorie ak ih ima, al meni fakat ne valjaju i njihova obrada She's lost control a onda i Never let me down again DM-a je za plakati.
A kaj se Joy Divisiona i plesa tiče Probaj zamislit da lebdis, pa lagano pomiči ruke (ko jedan tip koji stalno dolazi na te darkerske partije)
Ae neam pojma...da mi pusti inače moju najdražu New dawn fades , bila bi presretna, ali za plesat
Makar skužila sam da ja, kao i masa ljudi u tim klubovima imamo isti ples za sve LOL Jedino kaj promjenim eventualno da ubrzam il da počnem skakat ko majmun kad upale RAmmstein recimo
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 09:57   #46
Quote:
soylent kaže:
ajmo malo oftopik...
..
tip mi se jednostavno gadi. i kao napuhani voditelj, i kao pretili jadnik, koji se kao fol fura na macho frajera, prepunog aluzija o seksu (naravno, spram 15-godisnjih slusateljica) i kao "prodanu" dusu... skup sa vecinom ostale gamadi na 101-ici... mislim u glazbenom smislu...
ajd ja ne bih bas tako daleko. ja ga uopce ne dozivljavam tako, ne shvacam ga ozbilno. imaju on, peh i minja svojih svijetlih trenutaka, kad ne pustaju ovakvu muziku ko (upravo) sad, i kad ne zderu u eteru. to im je neki nadrealisticni performance sa mljackanjem valjda bio. jebalo ih zderanje.

a u glazbenom smislu, ne mislim da su prodana gamad. vecina emisija koje sam uvijek slusao, ko sanjin cener i caklecov top 40 nisu se promijenili.
druga je prica da preko dana na radiju ne mozes cuti dobre muzike. al nije samo na 101 tako..
__________________
oidi guida
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 10:51   #47
Quote:
al nije samo na 101 tako..
Da. ali na 101 ja više po danu ne mogu čuti ama baš ništa normalno, osim te degenerične muzike.

Recimo na Zagrebačkom radiju ja dnevno mogu čuti širok spektar..od Zagrebačkih mališana i Zakaj volim Zagreb" pa do Pistolsa "God save the Queen"....šta je bio recimo slučaj jučer jedna za drugom....
Ante Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 19:12   #48
Quote:
Ante Balboa kaže:
Da. ali na 101 ja više po danu ne mogu čuti ama baš ništa normalno, osim te degenerične muzike.

Jes, ja kad sam znala tu i tam još upalit 101, samo štektanje neko. Za popizdit. Al na Otvorenom znaju pustit dobru glazbu.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 08:24   #49
Quote:
sumski duh kaže:

anyway, kako se plese na joy division? ja to bas ne znam, meni je to muzika za slusanje, ko mocart recimo. pa nemogu na to plesat da mi prijetis smrcu.
Pogledaj neku snimku Curtisa live ili film Twenty Four Hour Party People pa će ti se samo kazat hehehehe....
__________________
...stuck inside Memphis with a mobile home...
Dominion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 21:52   #50
Quote:
Dominion kaže:
Ohoho sad se osjećam počašćen, meni je pustio Black Planet na jednom od zadnjih Twilighta u Jabuci! Marianne je bila na prošlom deja vu, by the way...kad će već taj program Močvare za 7-i mjesec, grrrr.....

Lucky man Baš...kad se zatvara opće? Ideš kaj na 80-ies u Jabuku u zadnje vreme?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 09:21   #51
Močvara će radit vikendima do kraja 7-og, a imam polu-sigurnu informaciju da je Twilight 24.07. Deja vu je ovaj vikend ali u kombinaciji s nekim hipijevskim-rasta-ska-punk programima pa ne idem
__________________
...stuck inside Memphis with a mobile home...
Dominion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 13:07   #52
Ja idem sad u subotu na 80-ies u Jabuku, ionak frendica slavi rođendan pa će svi tamo.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 00:19   #53
jel neki parti ili samo 80s? moglo bi se navratit...
antianara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 00:46   #54
Quote:
antianara kaže:
jel neki parti ili samo 80s? moglo bi se navratit...
Kolko znam, samo 80-ies. Nedo bog da je party, I'll
Još je frendici rođendan, prvo se idemo malo kod nje zabavljat, pa u Jabolku
Bog te, zadnji put smo se odlučili u 1 h iz Gornjeg grada u Jabuku otpremit..never agin..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 01:10   #55
jel se moze uc s nekom pozivnicom ili tak necim? fakat sam neinformirana u zadnje vrijeme
antianara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 10:31   #56
Koliko ja znam i dalje se ulazi uz pozivnice...a ako nemaš šaru onda je valjda 10-20kn...
Ante Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 00:29   #57
Može se ući s flyerom, al flyer nabavljaš kod DJ-a. Nemaš više u Milleniumu za uzet ovak.
Shitt, kaj znači da u subotu opet moram pljunut 15 kn za upad
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 00:58   #58
Quote:
GothicA kaže:
Nemaš više u Milleniumu za uzet ovak.
Nema vise ni Milleniuma, ovak...
__________________
is any song worth singing if it doesn't help?
anch_io is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 09:29   #59
ne da mi se citat cijeli topik - sta ima u petak u jabuki?
Nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 12:36   #60
pa kaj nema flyera po cd shopovima?
antianara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.