Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 20:05   #1
Ići sam na koncert?

Da li je itko od vas išao sam na kocert? Je li to jadno ili hrabro? Uskoro trebam ići na jedan koncert,nitko od prijatelja ne želi ići a ja ga ne bih propustila..pa da čujem vaša iskustva?
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:15   #2
Nije ni jadno ni hrabro, odi na koncert ako želiš...
kardinalitet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:32   #3
Prije par godina sam dost često išo solo na koncerte, sad se samo ponekad dogodi, evo sad Gathering, prošle godine Patti Smith.. Jedino loše je kaj sam znao umrt od dosade dok bend počne, makar bih obično briso smsove i sl. stvari na mobitelu koje inače baš ne radim
I da, koncert Patti Smith mi je bio jedan od najboljih koncerata uopće, idi svakako!
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:40   #4
Zašto te to pati? Pa ja da sam tako čekao nekoga ne bih na nikada otišao na npr. ZZ Top u Prag prošle godine. Puno stvari u životu ne bih napravio da sam čekao nekoga. Jedino ako te kao djevojku nije malo strah otići negdje dalje sama, ali inače, idi i uživaj na koncertu.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:44   #5
Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
Da li je itko od vas išao sam na kocert? Je li to jadno ili hrabro? Uskoro trebam ići na jedan koncert,nitko od prijatelja ne želi ići a ja ga ne bih propustila..pa da čujem vaša iskustva?
Nemoj ić, svi će znat da si došla sama i gledat te uzvišenim pogledima. A sljedeći put kad dođeš na neki sličan program, gdje će bit većina tih ljudi, svi ćete i dalje gledat kao luzericu, makar bila s prijateljima.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:54   #6
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:01   #7
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Nemoj ić, svi će znat da si došla sama i gledat te uzvišenim pogledima. A sljedeći put kad dođeš na neki sličan program, gdje će bit većina tih ljudi, svi ćete i dalje gledat kao luzericu, makar bila s prijateljima.
pa tis žif



ont - idi, bude ti žal ak nejdeš
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:02   #8
Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
Da li je itko od vas išao sam na kocert? Je li to jadno ili hrabro? Uskoro trebam ići na jedan koncert,nitko od prijatelja ne želi ići a ja ga ne bih propustila..pa da čujem vaša iskustva?
Uff, jednom i nikad više

Što je najbolje, nije da sam otišla sama na koncert, nego sam igrom slučaja bila na terenu na Papuku u isto vrijeme kad je bio DOF, i svirali su Hladno Pivo i Sixpack. Ovi moji papci svi vole Hladno Pivo, pa su za vrijeme istoga svi lijepo đuskali, a nakon toga se razišli na spavanje, ja ostala sama da čujem Sixpack, i osjećala sam se ko Pale sam na svijetu.
A već sam bila u godinama kad se na koncertima počne sretati sve manje i manje ekipe koju znaš eto tak, s koncerata, a nisam imala ni volje previše bauljati okolo.
Na kraju sam pola koncerta provela dopisujući se s dečkom, nakon toga sam i ja otišla spat.

Jednostavno, nije mi to to ako nemaš s kim podijeliti.

No, ja imam i inače neke loneliness issues očito [čitaj: dosta toga ne bih nikad radila sama], pa me najte uzimat kao nešto mjerodavno.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:09   #9
prosle godine bio na in flames i nightwish. niko od ekipe s kojom se druzim nije htio ici, svi seru nest. na kraju otisao sam i ipak na koncu sreo neka poznata lica.
definitivno idi sam, ako mislis da neces imat priliku vidjet taj bend uskoro. sad ili nikada!
sneijder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:13   #10
Ja ne smijem ni napisati kako sam se snašla za Nightwish.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:20   #11
pa najbolje je sam otić na koncert koji te interesira...svakako bolje nego da forsiraš odlazak s nekim društvom koje nije toliko zainteresirano za koncert...
osobno sam idem na koncerte otkad sam zbog društva propustio jedan koncert koji sam želio pohodit...kad si solo ne moraš nikakve kompromise radit, dođeš kad namjeravaš, odeš kad ti je dosta...milina...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:21   #12
...bila sama na drugom danu InMusica prošle godine. nikom nije bilo napeto ić na Art Brut u 5 popodne , na kraju se zabavila sasvim okej sama.
okej, pola večeri sam provela s frendom na kojeg sam sasvim slučajno naišla, al kak je Moby upa na pola Tricky-a, opet sama završila...

sve u svemu, velike su šanse da ekšuli naiđeš na nekoga koga poznaš, a ko je isto tako sam na koncertu/ima.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:22   #13
Jebote da idem samo na koncerte koji moju ekipu zanimaju, brijem da do sada ne bi slušao niti jedan bend koji se meni sviđa.
Evo sad na Depeche Mode u nedjelju solo... teško je naći uopće ikog u društvu ko sluša DM, a kamoli ko bi još dao najmanje 330kn za kartu.
rabbit in the moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:31   #14
Da, ići sama na koncerte koje želiš, sama u kino i sama gdje god poželiš. Zašto stalno ovisiti o drugima da bi se zabavljala?

Ja sam nedavno propustila koncert na koji sam htjela samo zato jer nitko nije htio sa mnom... ma, nikad više!
the_caterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:32   #15
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Zašto te to pati? Pa ja da sam tako čekao nekoga ne bih na nikada otišao na npr. ZZ Top u Prag prošle godine. Puno stvari u životu ne bih napravio da sam čekao nekoga. Jedino ako te kao djevojku nije malo strah otići negdje dalje sama, ali inače, idi i uživaj na koncertu.
Ne pati me to uopće, samo sam htjela čuti vaša iskustva. Definitivno idem na koncert, ništa me neće sprječiti, a neću naići na nikoga poznatoga jer je koncert u Njemačkoj tako da jedino mogu upoznati nekoga novoga..što je odlična stvar...
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:33   #16
Svaka čast, ja bih, najiskrenije, više voljela da sam takva nego ovakva kakva jesam po tom pitanju.

Njemačka, jebate ja od samoće umrem u busu do Otočca
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:34   #17
da, zaboravih napisat da sam na U2 isao s ekipom. na pocetku koncerta sam bio u zadnjim redovima, otisao po pivu i nemrem vise naci frendove. nis, sam chillat i na kraju zavrsio u prvim redovima
sneijder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:39   #18
Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
Ne pati me to uopće, samo sam htjela čuti vaša iskustva. Definitivno idem na koncert, ništa me neće sprječiti, a neću naići na nikoga poznatoga jer je koncert u Njemačkoj tako da jedino mogu upoznati nekoga novoga..što je odlična stvar...
NJEMAČKU?!?!

damn!
a onda i ja idem sam na Pantera Tribute! (kad pizduni neće) :2up:
__________________

Fear is the mind-killer. Fear is the little death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.
sahardoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:41   #19
Ma idi u Njemačku, moj dečko je bio sam u Firenci na koncertu (ja nisam mogla ) i kaže da mu je jedan od najboljih koncerata u životu.

Idi i želim ti najbolji provod!

Zadnje uređivanje the_caterpillar : 12.02.2010. at 22:24.
the_caterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:42   #20
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Svaka čast, ja bih, najiskrenije, više voljela da sam takva nego ovakva kakva jesam po tom pitanju.

Njemačka, jebate ja od samoće umrem u busu do Otočca
A ono..kao što je netko gore rekao, da čekaš na nekoga ne bi se nikada u životu zabavio i nigdje otišao, tako da..jeste da će bit malo bed, pošto je strana zemlja i sve to..ali ono..snaći ću se..nadam se..
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.