Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2010., 17:21   #61
Jao, bio sam možda dvaput u životu solo na koncertu i umirao od dosade i neugode. Ne računam kad bih došao solo ali sreo poznate ljude.
Gledam u čašu pive, pa razgibavam vrat, zapalim cigaretu, gledam u žar, brišem poruke na mobitelu, sve kontakte sortiram po prezimenu, malo slušam bend i tako u krug.

U kino nisam nikada išao sam. Ne volim ni na kavu otić sam. Čak i kad čitam knjigu mi brzo dosadi.

Doduše, ne mogu ni film doma pogledat sam pa onda natjeram sestru il nekog da gleda samnom.


Najbitnije je da ćeš se ti moći dobro osjećati ako sama odeš u Njemačku na koncert. Ja vrlo vjerojatno ne bih.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 18:41   #62
Ak se ide na neke festivale i sl. npr.metalcamp u slo uvik je bolje ic sam jer ono, nades ekipu i bolje je, svi tak govore...
__________________
erpereor
DynixX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 21:14   #63
Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post
Doduše, ne mogu ni film doma pogledat sam pa onda natjeram sestru il nekog da gleda samnom.
mrzim gledati filmove sa drugim ljudim jer me njihove spike dekoncentriraju

a znaju me nervirati i na koncertima

mislim da je biti solo ustvari prednost
smint, is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 22:24   #64
Jučer bila na koncertu s prijateljicom, tamo srela još 2 mi jako dobre prijateljice, njihove bolje polovice, par frendova, hrpu poznanika i vidjela (barem) 3 forumaša od kojih dvojica nisu znali tko sam ja, da ih gledam krišom kroz trsku i šaš [da, da, pozdrav banderasu i idejeku ] ... dakle, nikako nisam mogla biti usamljena, pa, svejedno, dok sam trenirala bubrege čekajući pivu za šankom, popizdila sam kad je počela pjesma koju jako volim, a pored mene nema mojih baba, nema moje ekipe, bauauauauau UŽAS
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 23:40   #65
Nisam nikad išao sam ,zasad, ali mogu reći da ako je stvarno glazba koju voliš iz sveg srca, da nećeš ni primjetit ekipu. Ja sam eto prošlo ljeto u Papayi na Arminu, bio u deliriju, samo ja, glazba i Armin. Ekipi sam tu i tamo koju dobacio i tak do jutra
Dawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 05:52   #66
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Jučer bila na koncertu s prijateljicom, tamo srela još 2 mi jako dobre prijateljice, njihove bolje polovice, par frendova, hrpu poznanika i vidjela (barem) 3 forumaša od kojih dvojica nisu znali tko sam ja, da ih gledam krišom kroz trsku i šaš [da, da, pozdrav banderasu i idejeku ] ... dakle, nikako nisam mogla biti usamljena, pa, svejedno, dok sam trenirala bubrege čekajući pivu za šankom, popizdila sam kad je počela pjesma koju jako volim, a pored mene nema mojih baba, nema moje ekipe, bauauauauau UŽAS

lol

a inače herp , razočarala si me glazbenim ukusom ..... sixpack i hladno pivo.. ccccc
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 12:49   #67
kad ima neki koncert ili tekma koji me zanimaju a nemam skim ići, kaj, odem sam (nemam kaj izgubiti) pa kolko ljudi ide solo na tekme i koncerte.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 13:42   #68
-može se ić dakako, rećemo samnom niko nije tija ić na sigur ros u beč. e reko ko' vas jebe fino rezervirao hotel i 3 dana bauljao po beču i vidio sigur ros i na kraju upoznao ljude sa last.fm-a
-slično na ramštajn u ljubljani, to je ispalo bolje. (asti glazbena ukusa )

uvijek ti ostaju pljuge i alkohol, šnjima nisi sam
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 13:48   #69
Quote:
Taun We kaže: Pogledaj post
Išla sam u Sloveniju sama na koncert, ne vidim u čemu je problem.
Ak hoću nešto čut i vidjet, onda ću ić i točka.
Isto tako, 2 puta išla sama i bilo mi je super. Što ću gnjavit nekog da ide samnom ako ne sluša to što i ja.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 16:28   #70
prije par godina nitko nije htio sa mnom na NIN u Beč. bilo je ili otići sama, ili propustiti priliku da vidim jedan od najomiljenijih bendova ikad.
otišla sam organiziranim autobusom, do kraja puta upoznala se s većinom ekipe, a s jednom osobom ostala u kontaktu i do danas.
no da se to i nije dogodilo, koncert je bio predobar. lijepo je ponekad sam sebi priuštiti mali izlet.

žao mi je što recimo nisam išla na Diamandu Galas u Sloveniji, da imam vlastito prijevozno sredstvo ne bih ništa propuštala samo zato što nitko drugi ne želi na to.
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 17:10   #71
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post

uvijek ti ostaju pljuge i alkohol, žnjima nisi sam
Jednačenje po zvučnosti.
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 04:58   #72
Quote:
Wheel Smith kaže: Pogledaj post
lol

a inače herp , razočarala si me glazbenim ukusom ..... sixpack i hladno pivo.. ccccc
Moj glazbeni ukus je kontradiktorniji no što možeš zamisliti.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:31   #73
ja sam jednom otišla na koncert Nene Belana koji je isto bio ovak za valentinovo, nisam imala s kim otić, ošla sama i bilo mi je super jer mi je Neno zakon i kaj sad...
išla bih i ove godine al zbog koječega ne mogu :/
LeSoleil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 10:34   #74
Di bi Bear Grylls završio da je svaki put čekao nekog da ide s njim....
rabbit in the moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 14:57   #75
Quote:
rabbit in the moon kaže: Pogledaj post
Di bi Bear Grylls završio da je svaki put čekao nekog da ide s njim....
Ma ja njemu niš ne vjerujem, imam osjećaj da ga uz kamermana još prati tam 100 ljudi,od liječničke službe pa nadalje
__________________
"Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets."
JAZZavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 16:32   #76
Quote:
rabbit in the moon kaže: Pogledaj post
Di bi Bear Grylls završio da je svaki put čekao nekog da ide s njim....
u divljini, pijući tuđu pišaku vjerojatno
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 16:51   #77
nisam nikad išao sam na koncert
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 17:10   #78
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:05   #79
Dosad sam uvijek moljakao druge da idu samnom i naravno oni nisu htjeli ići pa sam na kraju ostao sjediti doma, no sad ste me vi motivirali pa an iduči idem sam ako je potrebno
Zbog toga što nisam imao ići s kime sam propustio tonu koncerata!
Iako i kad odem s nekime uvijek se izgubim od njih i upoznam nove, ali to je samo zato što je spontano, kad sam god nekoga išao upoznavati s ciljem uvijek je na kraju ispalo da smo se za 2-3 minute razišli u tišini
Zapravo dogodilo se jednom dok sam bio na reunionu s dečkima iz srednje u nekom disku oni su bili na stranom, domačem i cajkama naravno dok se meni tamo nije sviđalo i ubrzo sam otišao na rock floor i pokušao se ubaciti u neke ekipe ali nikako nije išlo pa sam na kraju sam na šanku s pivom u ruci stajao i pjevao.

Ako ne bude dobro barem sam probao.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:16   #80
Pa ak nitko neće s tobom odeš solo.
Nije to niš loše, štoviše može ispast super.
Nema ti kaj bit neugodno. Ideš da se zabaviš i to je to.
Naravno ak ko treba pratnju za koncert slobodno nek se javi
shota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.