Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 12:42   #21
Nina2910, ako ces kupovati grudnjak, racunaj da ce ti trebati 2 broja veci nego sto sad nosis.
meni su ti grudnjaci prakticni, a ja sam imala i majicu na bretelice za dojilje..dakle s tim da se dio gdje su grudi moze otkopcati. to isto nije lose.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:42   #22
ima li netko H&M-ov grudnjak? jesu li oni bar malo podstavljeni?
vidjela sam slike tih grudnjaka; izgledaju mi ok, ali ih nisam vidjela uživo pa me baš zanima jesu li podstavljeni!
ako nisu ne dolaze kod mene u obzir
__________________
*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*... u svemu sad mogu naći nešto lipo i
reći "živote, dobar ti dan"...*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*
♥ Marin ♥
**Nela** is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:43   #23
Quote:
**Nela** kaže: Pogledaj post
ima li netko H&M-ov grudnjak? jesu li oni bar malo podstavljeni?
vidjela sam slike tih grudnjaka; izgledaju mi ok, ali ih nisam vidjela uživo pa me baš zanima jesu li podstavljeni!
ako nisu ne dolaze kod mene u obzir
ja sam imala i grudnjake i majicu na bretele.. mekani
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:53   #24
Quote:
Nina2910 kaže: Pogledaj post
Bok! Zanima me dali ste sve u rodilište nosile baš grudnjak za dojilje ili je neka od vas koristila obične grudnjake?
Nosila sam grudnjak za dojilje...stajao je u torbi jer su mi sise bile u banani...tek kad sam izlazila sam ga obukla...liscin strai model...više ih nema...
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:57   #25
Quote:
**Nela** kaže: Pogledaj post
ima li netko H&M-ov grudnjak? jesu li oni bar malo podstavljeni?
vidjela sam slike tih grudnjaka; izgledaju mi ok, ali ih nisam vidjela uživo pa me baš zanima jesu li podstavljeni!
ako nisu ne dolaze kod mene u obzir
Ja kupila jedan za probu, super je, fini, mekani, podstavljeni, dizajn preslatki - neke fora prugice, 100% pamuk, 10 eura bio. Budemo vidjeli kako ce se ponasati kad krene u upotrebu, za sada jos nosim kao i prije - klasicne sa zicom (samo 2 broja vece )
emazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:00   #26
Quote:
**Nela** kaže: Pogledaj post
ima li netko H&M-ov grudnjak? jesu li oni bar malo podstavljeni?
vidjela sam slike tih grudnjaka; izgledaju mi ok, ali ih nisam vidjela uživo pa me baš zanima jesu li podstavljeni!
ako nisu ne dolaze kod mene u obzir
imam ja isto i grudnjake i majice na bretele za dojilje...nisu podstavljeni, ali meni su odlični
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:10   #27
Quote:
emazg kaže: Pogledaj post
Ja kupila jedan za probu, super je, fini, mekani, podstavljeni, dizajn preslatki - neke fora prugice, 100% pamuk, 10 eura bio. Budemo vidjeli kako ce se ponasati kad krene u upotrebu, za sada jos nosim kao i prije - klasicne sa zicom (samo 2 broja vece )
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
imam ja isto i grudnjake i majice na bretele za dojilje...nisu podstavljeni, ali meni su odlični
znači ima i podstavljenih i nepodstavljenih
vidim da ste sve zadovoljne njima
na slikama izgledaju dobro; nadam se da će mi odgovarati modeli
__________________
*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*... u svemu sad mogu naći nešto lipo i
reći "živote, dobar ti dan"...*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*
♥ Marin ♥
**Nela** is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:44   #28
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
Nina2910, ako ces kupovati grudnjak, racunaj da ce ti trebati 2 broja veci nego sto sad nosis.
meni su ti grudnjaci prakticni, a ja sam imala i majicu na bretelice za dojilje..dakle s tim da se dio gdje su grudi moze otkopcati. to isto nije lose.
Kupila sam ja dva komada grudnjaka za dojenje 2 broja veće od kojeg nosim sada al mislim da će mi to biti malo pa zato sam mislila kupiti još nešto....
Nina2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:55   #29
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
pa kakav je to grudnjak za dojenje kojeg je problem otkopčati na brzinu?
mojem se na 1 klik skine prednji trokutić
pa moze se na brzinu, ali kazem ti da moja curka nema strpljenja ni za to (MM veli da je to od mene naslijedila ) pa onda povlaci, zato su mi bolji ovi rastezljivi jer oni se bez problema vrate u prijasnje stanje, nisu se razvukli ni nakon 100 njenih potezanja
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:56   #30
Quote:
Nina2910 kaže: Pogledaj post
Bok! Zanima me dali ste sve u rodilište nosile baš grudnjak za dojilje ili je neka od vas koristila obične grudnjake?
Koristila obicne grudnajke bez umetaka ,onako rastezljive jer su mi u njih isli jos jastucici za dojilje i bilo super
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 15:08   #31
Ja sam imala dva za dojenje i ostale obične. Meni su za dojenje bili bolji jer me nisu žuljali kad bi ih digla, a moji su svi redom u početku sisali čak i do dva sata .
Meni su eto zakon, imali su ih u Neckermannu, la redouteu po dva komada u pakiranju za male novce, a jako dobri.
__________________
Moj album
dani1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 16:13   #32
Ovaj grudnjak za dojenje http://www.cantaloop.com/en/component/dwproducts/?id=16 sam kupila u 24. tjednu trudnoće i od tada ga nosim. Od microfibre je i i stovremeno je čvrst i rastezljiv, tako da super drži i ima prostora za širenje. Mislim da ću ga oprati na 90 da se smanji i nositi i kad više ne budem dojila.

Jedino mi je malo vruće u njemu ljeti, pa kao zamjenu nosim onaj Pompea topić iz Kozma. I to mi je odlična kombinacija.
no_nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 16:25   #33
imala sam par grudnjaka za dojenje,dva sam kupila u anite,svaki je bio dvjestotinjak kuna.I par jeftinijih sam kupila
Na kraju sam nosila samo ta dva iz anite jer su mi ovi drugi bili užasno neudobni
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 16:35   #34
kupila grudnjak za dojenje i obukla ga samo 1 put...meni je nepraktičan, i nosim topiće i pamučne grudnjake i super su mi, dobro drže a i jednostavni su mi kod dojenja..
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 17:05   #35
Quote:
no_nic kaže: Pogledaj post
Ovaj grudnjak za dojenje http://www.cantaloop.com/en/component/dwproducts/?id=16 sam kupila u 24. tjednu trudnoće i od tada ga nosim. Od microfibre je i i stovremeno je čvrst i rastezljiv, tako da super drži i ima prostora za širenje.
gdje si ga kupila?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 18:05   #36
U Bambolina dućanu na početku Kamaufove, ta ulica ti je točno nasuprot ulaza u Petrovu bolnicu. Prije su na ovoj stranici koju sam linkala imali popis trgovina u Hrv gdje se mogu kupiti njihovi proizvodi, sad toga više nema ili ja ne mogu naći. Uglavnom, uvoznik je SimBex, pa možda da nazoveš njih i pitaš gdje se još prodaju. Koštao je 168 kn.
no_nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 19:45   #37
hvala
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 21:48   #38
Joj ja nisam pametna kupit grudnjak za dojenje ili ne.. i ako da, koji broj? Prije trudnoce sam nosila jedinicu, sad napunim dvojkicu, nekako ne vjerujem da ce moje cicke jos narasti Al dobro, ide jastucic za dojenje jos unutra, jel dosta onda trojku da uzmem
Meni je i inace jako tesko naci kolko-tolko udoban grudnjak, uvijek neki klinac ne odgovara... a sad jos i moram uzeti neki koji mi je prevelik.. kako cu znati da je dobar
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 21:52   #39
eo, ja danas- potaknuta ovom temom- kupim u metrou dva ona sportska grudnjaka- zapravo nisam sigurna šta je to- mislim da je sportski grudnjak..
nema kopčica- nego se samo navuče kao majica, ali ima oblik grudnjaka. pompea- 32 kn.

uzela sam veličinu s/m i mislim da će biti sasvim ok- jer sam ga isprobala preko majice i svog postavljenog grudnjaka i bio mi je ok- a kako je poprilično rastezljiv- neće biti problema i ako cice JOŠ narastu. u što čisto sumnjam

i baš su fini, mekani, rastezljivi- mislim da će biti super udobni kad krene natezanje
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 23:56   #40
Quote:
**Nela** kaže: Pogledaj post
ima li netko H&M-ov grudnjak? jesu li oni bar malo podstavljeni?
vidjela sam slike tih grudnjaka; izgledaju mi ok, ali ih nisam vidjela uživo pa me baš zanima jesu li podstavljeni!
ako nisu ne dolaze kod mene u obzir
H&M grudnjaci za dojenje su meni predobri, em izgledaju ko normalni grudnjaci, em dignu cice i nisu samo bijeli. Imam crni i sivi njihom i 2 iz mullera, otkad sam rodila nosim samo te grudnjake, i ponekad 2 koja sam kupila u xnationu, pamučni bez žice, ali mi oni baš ne drže dobro cicke
Mislim da ću prije nego rodim kupit još 2 iz hm-a
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.