Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 00:33   #1001
200kn ..klasično čišćenje lica
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 01:54   #1002
Quote:
avib kaže: Pogledaj post
Bok!
Jel bio tko mozda u kozmetičkom salonu Karma na Knežiji, išla bi na čišćenje lica??? (blizu mi je), a nebi htjela požalit..
ovo i mene zanima
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 14:04   #1003
Quote:
Lanchi kaže: Pogledaj post
imam preporuku za kozmetički salon: konkretno depilaciju, manikuru, pedikuru i masažu - to sam isprobala i prezadovoljna sam bila.
tu i tamo ih "prevarim" jer su na suprotnoj strani grada od moje kuće, ali uvijek se vratim (usluga vrhunska, cijene povoljne, prijateljsko i nasmijano lice kozmetičarki)
a salon je stvarno uređen i ugodan za boravak

Špansko, kod hotela Antunović, Sentidiem se zove, ako ne nađete kontakt šaljem na pp
Ima li jos netko iskustva sa ovim salonom?!
Nova sam u kvartu, a trebala bi ic na ciscenje lica.....
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 20:14   #1004
molila bih preporuku koga tražiti u martimexu i u koji ići --> vlaška ili ilica....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 12:23   #1005
Meni je uvijek bio bolji onaj u Vlaškoj Martimex što se tiče radnica (nastranu to što je svako malo bio poplavljen i prostor je nikakav), al je moja kozmetičarka od tamo otišla i otvorila svoj salon Kala na Radničkoj. Nudi iste tretmane kao i Martimex,ali jeftinije.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 22:00   #1006
čula sam za kala kozmetički salon, ali na njihovim stranicama nisam našla da imaju kozmetičke tretmane za muškarce, već samo u martimexu.....treba mi za dečka --> čišćenje lica...pa ako možda znaš jel ima toga, radije bi onda kalu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:27   #1007
Najbolje je da ih nazoves u Kalu i pitaš, ne znam da li primaju muškarce.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 23:36   #1008
nazvala sam u Kalu, imaju i za muške, tako da defintivno onda Kala
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 13:54   #1009
evo i ja sam bila nedavno u kali nakon svih hvalospjeva na temi i mogu reći da sam oduševljena! definitivno jedno drugačije iskustvo nego u svim drugim salonima u kojima sam dosad bila. i eto nisam bila previše ni crvena ni natečena kao prije
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 18:39   #1010
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
evo i ja sam bila nedavno u kali nakon svih hvalospjeva na temi i mogu reći da sam oduševljena! definitivno jedno drugačije iskustvo nego u svim drugim salonima u kojima sam dosad bila. i eto nisam bila previše ni crvena ni natečena kao prije
veliki potpis na ovo....

bila sam i ja nedavno i kali na ciscenje lica i definitivno drugačije iskustvo, jaaaako sam zadovoljna, i idem ponovo samo tamo....
__________________
tražim....
ghanima is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 12:25   #1011
Quote:
ghanima kaže: Pogledaj post
veliki potpis na ovo....

bila sam i ja nedavno i kali na ciscenje lica i definitivno drugačije iskustvo, jaaaako sam zadovoljna, i idem ponovo samo tamo....
još sam zaboravila spomenuti onu božanstvenu masažu ruku, stvarno sam se osjećala ko da letim ma nešto predobro!
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:43   #1012
daaaaaaaa, savrseno,

iako sam se ja totalno iznenadila, uopce nisam skuzila da je i to ukljuceno u tretman....
__________________
tražim....
ghanima is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:17   #1013
Quote:
ghanima kaže: Pogledaj post
daaaaaaaa, savrseno,

iako sam se ja totalno iznenadila, uopce nisam skuzila da je i to ukljuceno u tretman....
ni ja, čak sam se malo zbunila i ukočila pa je cura dva puta rekla da se opustim i sad kad se sjetim, nemogu vjerovat kako je to dobro iako kratko traje
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 02:17   #1014
Molim vas, je li netko nešto zna ili ide u kozmetički salon Neo Derm na Trešnjevci? Mislim da je u Adžijinoj ulici. Čula sam da tamo radi neka ženska koja je liječnica (valjda dermatolog), da je jako stručna i da su tretmani čudesni.

Molim vas ako nešto više znate!
__________________
Loving people live in a loving world. Hostile people live in a hostile world. Same world.
Merryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 18:58   #1015
Kozmetički salon u Zadru

Drage curke, ja svako ljeto provodim u blizini Zadra i naravno imam problem kamo otići na depilaciju. To uvijek završi domaćom radinošću kaj stvarno nije dobro tako da se sada raspitujem na vrijeme Lijepo molim ako netko ima iskustva (ili zna po preporuci) da mi preporuči dobar kozmetički salon u Zadru, ili okolici. Nije mi važno da je fensi šmensi već da dobro rade. Unaprijed hvala!
fredi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 22:15   #1016
Quote:
Merryn kaže: Pogledaj post
Molim vas, je li netko nešto zna ili ide u kozmetički salon Neo Derm na Trešnjevci? Mislim da je u Adžijinoj ulici. Čula sam da tamo radi neka ženska koja je liječnica (valjda dermatolog), da je jako stručna i da su tretmani čudesni.

Molim vas ako nešto više znate!
da,lice radi samo ta doktorica..ja sam bila jednom na čišćenju lica jedino su mi preskupi..al da je stručnost visoka to da ..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 14:24   #1017
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
da,lice radi samo ta doktorica..ja sam bila jednom na čišćenju lica jedino su mi preskupi..al da je stručnost visoka to da ..
Hvala. Čula sam da su posebno dobri, tj. ta doktorica, ali vidim da se ovdje baš ne spominje taj salon, pa me čudilo.
__________________
Loving people live in a loving world. Hostile people live in a hostile world. Same world.
Merryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 15:06   #1018
Znate li mozda salon u kojem masiraju ledja muskarcima? U salonu u koji ja idem na masazu ne primaju muske A moram decku negdje naci. Znaci klasicna masaza ledja, ali da su i muskarci dobro dosli Hvala!
nina* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 21:25   #1019
Quote:
Merryn kaže: Pogledaj post
Hvala. Čula sam da su posebno dobri, tj. ta doktorica, ali vidim da se ovdje baš ne spominje taj salon, pa me čudilo.
..šteta šta nemaju npr web stranicu,al mislim da ti oni funkcioniraju na tipu preporuka jer tamo dolazi masu žena ,vjerojatno bogatijih malo jer je stvarno skupo dosta(navodno čak putuju iz drugih djelova hrv kod nje),mislim da sam čišćenje platila oko 400kn ili 300 neznam više..al eto meni je to previše trenutno..al ima super tretmana za zreliju kožu ,prostor je super, sam si sa tom doktoricom..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 21:31   #1020
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
..šteta šta nemaju npr web stranicu,al mislim da ti oni funkcioniraju na tipu preporuka jer tamo dolazi masu žena ,vjerojatno bogatijih malo jer je stvarno skupo dosta(navodno čak putuju iz drugih djelova hrv kod nje),mislim da sam čišćenje platila oko 400kn ili 300 neznam više..al eto meni je to previše trenutno..al ima super tretmana za zreliju kožu ,prostor je super, sam si sa tom doktoricom..
Da, ja sam isto čula nešto slično. Zanimljivo, izgleda da se uopće ne reklamiraju, nisam baš nešto ni pročitala o njima, ali se valjda preporukom širi ta priča.

I navodno ženska dugo proučava tvoju kožu dok zaključi kakav tretman ti treba itd., neki poseban pristup... i navodno ona dio godine radi vani, konkretnije u Parizu, a dio tu. Hm, zanimljivo. Je li tebi preporučivala neku kozmetiku i zbilja ti tako proučavala kožu malo duže i pomnije ili nešto sl.?

Čula sam da joj moraš ispričati kako se hraniš, kako tretiraš kožu, na kakvim si kozmetičkim tretmanima bila, sve...
__________________
Loving people live in a loving world. Hostile people live in a hostile world. Same world.
Merryn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.