Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2004., 18:58   #41
ja isto nisam neki majstor za sjenila. zato ljepo ako idem vani stavim malo sjenila u prahu i to izgleda ok. bez sjencanja i čuda.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 03:15   #42
Moja mama si je bial kupila nesto u nekoj parfumeriji i dobila je dve tester kremice od Chanela koje sam joj ja maznula i mazem se njima vec par dana i super su stavrno dok traju al su bome i pre skupe. Tako da sparno koristim testere, imam jos mozda za dva puta za namazat se
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 13:29   #43
ja koristim dosta sjenila, ali sam skužila da se sa zelenim sjenilima dosta teško namazati da to nekak izgleda.

Ja bih svima preporučila bijela ili zlatna sjenila ili boje kože, takva sjenila najviše otvore oko (posebno bijelo), a nemreš bog zna kaj zeznuti, kao npr. sa zelenim, kojeg ak malo previše staviš možeš izgledat koma. Isto kao i sa tamno smeđim. Ja sam svojedobno išla na šminkanje za neku svadbu, pa me žena namazala s tamno smeđim sjenilom. Na slikama je izgledalo super, ali na danjem svijetlu... Izgledala sam ko da mi je neko nabio šaku u oba oka.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 06:02   #44
Originalno ili klasicno?

BAs sam nekidan spominjala kako vec nekoliko zadnjih godina Chanel pred Bozic izlazi sa uvijek svjezom (zimsko-svecanom) kolekcijom: zlatno sjenilo, crvene usne. I bas sam hvalila kako mi je nevjerojatno da je toliko sezona ova kombinacija zapaljujuca i uzbudljiva za zimske svjetlucave izlaske.

Danas pogledam jesensku kolekciju, a kad tamo - izvukli su neku (previse) originalnu zlatno crvenu kombinaciju. Totalno bezveze.

Jel klasicno dosadno? Dal' klasicno uvijek moramo pokvariti necim originalnim, makar i ruznim?

Chanel jesen
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 06:40   #45
Re: Originalno ili klasicno?

Quote:
Shtefitza kaže:
crvenu kombinaciju. Totalno bezveze.

Jel klasicno dosadno? Dal' klasicno uvijek moramo pokvariti necim originalnim, makar i ruznim?

Chanel jesen
Pa sad ne pogodi ne Chanel svaki put.
Ovaj make up cak ni na modelu na izgleda privlacno.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 06:46   #46
Talking

Haha. Da.

A zenska je cak jako zgodna. Samo su je smrdali s ovim ratnickim bojama...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 06:48   #47
Quote:
Shtefitza kaže:
Haha. Da.

A zenska je cak jako zgodna. Samo su je smrdali s ovim ratnickim bojama...
Crveni ruz je jako lijep. Sigurna sam da je "neka nova tehnologija , " ali meni ne stoji.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 19:49   #48
Karmela, ocisti si PM.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 20:01   #49
Quote:
Shtefitza kaže:
Karmela, ocisti si PM.
done!
nevjerojatno je samo kako se napuni preko noci
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2005., 14:19   #50
Re: Re: Originalno ili klasicno?

Quote:
Karmela kaže:
Pa sad ne pogodi ne Chanel svaki put.
Ovaj make up cak ni na modelu na izgleda privlacno.
uh meni zemska izgleda mrak iako se osobno ne bi nikad tako "napiturala"
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 12:16   #51
ciao svima,
ja sam nova ovdje. da li netko zna kako doći do posla u chanelu? ja sam ekonomist po struci, ako znate išta recite. hvala! inače obožavam chanel, mada si mogu samo priuštiti parfeme. jel zna netko koliko košta krema za tijelo Chance?
EMMANUELLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 13:55   #52
Jel neka od vas koristila Chanel-Pro lumiere puder i akojeste da li ste zadovoljne?
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 19:37   #53
Gledala sam onu paletu od Chanelova 4 sjenila, nijansa Nymphea. Ma krasno nešto. Voljela bi si ti kupiti. Samo, jedno sjenilo ima 0,5g (to je manje od ArtDecoovog) i paleta košta nekih 330kn!

E sada... PITANJE: da li se Chanelova sjenila troše brzo? Možete li ih usporediti s npr. Collistarovim koja se troše užasno sporo.

Ako se ne troše brzo, sigurno bi si uzela tu paletu. Naprosto je fenomenalna.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 01:36   #54
Quote:
club delicious kaže:
Gledala sam onu paletu od Chanelova 4 sjenila, nijansa Nymphea. Ma krasno nešto. Voljela bi si ti kupiti. Samo, jedno sjenilo ima 0,5g (to je manje od ArtDecoovog) i paleta košta nekih 330kn!

E sada... PITANJE: da li se Chanelova sjenila troše brzo? Možete li ih usporediti s npr. Collistarovim koja se troše užasno sporo.

Ako se ne troše brzo, sigurno bi si uzela tu paletu. Naprosto je fenomenalna.

slazem se,club.imam to,jedno od najboljih mi je,a ne trosi se bas toliko brzo,recimo da ce ti sigurno trajat godinu dana.to mi je drugo od tako skupljih sjenila,al isplati se svake kune.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 10:22   #55
Quote:
DOLCENERA kaže:
Jel neka od vas koristila Chanel-Pro lumiere puder i akojeste da li ste zadovoljne?

Ja sam kupila neki dan. I mogu ti reći da mu dajem ocjenu 4 od 5. Zato jer piše da je polumat i da ne treba puder u kamenu na to, ali se sjaji i treba ga matirat! Inače, prekriva super i lice ti onak nekak živne a ne kuži se da imaš puder.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 10:47   #56
Quote:
marija82 kaže:
slazem se,club.imam to,jedno od najboljih mi je,a ne trosi se bas toliko brzo,recimo da ce ti sigurno trajat godinu dana.to mi je drugo od tako skupljih sjenila,al isplati se svake kune.
To sam si i mislila. Vjerojatno ću si uzet ta sjenila onda.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 11:20   #57
Quote:
DOLCENERA kaže:
Jel neka od vas koristila Chanel-Pro lumiere puder i akojeste da li ste zadovoljne?


tomo vrban koristi to, kaže da mu je najbolje, pa valjda onda bar nekaj valja
__________________
I dont ever want to get to that place where I"m expecting things to come to me
Gracilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 11:26   #58
Quote:
club delicious kaže:
Gledala sam onu paletu od Chanelova 4 sjenila, nijansa Nymphea. Ma krasno nešto. Voljela bi si ti kupiti. Samo, jedno sjenilo ima 0,5g (to je manje od ArtDecoovog) i paleta košta nekih 330kn!

E sada... PITANJE: da li se Chanelova sjenila troše brzo? Možete li ih usporediti s npr. Collistarovim koja se troše užasno sporo.

Ako se ne troše brzo, sigurno bi si uzela tu paletu. Naprosto je fenomenalna.

chanel se najsporije troši, sigurno! imat ćeš ga godinama, sjenila su totalno tvrda i kompaktna, ne možeš ih npr. onak razmuljat kistom i rupu napraviti u njima, ja sam probala baš sve što kod nas ima, jedino što su mi boje čudne? obično mi paše samo jedna ili eventualno dvije od četiri pa mi glupo uzeti
__________________
I dont ever want to get to that place where I"m expecting things to come to me
Gracilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 13:23   #59
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja sam kupila neki dan. I mogu ti reći da mu dajem ocjenu 4 od 5. Zato jer piše da je polumat i da ne treba puder u kamenu na to, ali se sjaji i treba ga matirat! Inače, prekriva super i lice ti onak nekak živne a ne kuži se da imaš puder.
I ja sam bas primetila da lice zivne.Ok,hvala ti na pomoci.
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 13:29   #60
Quote:
Gracilis kaže:
tomo vrban koristi to, kaže da mu je najbolje, pa valjda onda bar nekaj valja
Hm, a kaj bi da koristi govno i tvrdi da mu je to super?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.