Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2016., 02:30   #1
prekinuo je opet

Pozdrav svima! Tužna sam, već mi se druga veza raspala jer partner ne želi dijete, tj. oduglovaci s time. Tada posatjem sve uznemirenija i pocinjem pritiskati s time. naravno tada se on povlaci.Već sam u godinama imam 37 i naravno bioloski sat mi otkucava. Znam da ddrugi muskarci zele osnuti obitelj al ja kao da uvijek naletim bas na nekog nezrelog. Naravno oba ta muškarca su bili mlađi od mene. trenutno opet prozivljavam prekid, tuzna sam jer mi sve to teze pada jer sam starija. gubim nekako nadu jer mi je zapravi najbitnije dijete. ponekad zalim za propustenim prilikama jer sam imala i zrelije muškarce. imam osjecaj da padam u neku depresiju. sta mi savjetujete. s ovim zadnjim s kojim sam danas prekinula cu se vjerojatno jos cuti, ali ne znam da li je pametno jer mislim da me oduglovaci...
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 02:41   #2
obrati se majstoru
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 02:54   #3
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Tužna sam, već mi se druga veza raspala jer partner ne želi dijete, tj. oduglovaci s time. Tada posatjem sve uznemirenija i pocinjem pritiskati s time. naravno tada se on povlaci.Već sam u godinama imam 37 i naravno bioloski sat mi otkucava. Znam da ddrugi muskarci zele osnuti obitelj al ja kao da uvijek naletim bas na nekog nezrelog. Naravno oba ta muškarca su bili mlađi od mene. trenutno opet prozivljavam prekid, tuzna sam jer mi sve to teze pada jer sam starija. gubim nekako nadu jer mi je zapravi najbitnije dijete. ponekad zalim za propustenim prilikama jer sam imala i zrelije muškarce. imam osjecaj da padam u neku depresiju. sta mi savjetujete. s ovim zadnjim s kojim sam danas prekinula cu se vjerojatno jos cuti, ali ne znam da li je pametno jer mislim da me oduglovaci...
cuj, sumnjam da ce druga strana pozeljeti dijete samo zato jer tebi otkucava sat.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 03:09   #4
Znam da se nikoga ne može natjerati na to, ali zasto je druga strana uopce ulazila u vezu ako je znala da mi bioloski sat otkucava...
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 04:51   #5
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Znam da se nikoga ne može natjerati na to, ali zasto je druga strana uopce ulazila u vezu ako je znala da mi bioloski sat otkucava...
Zašto si ti ušla u vezu, a da nisi naglasila da ti biološki sat otkucava?

Ne možeš to okrenut samo na njih i njihovu krivicu. Možda oni stvarno ne žele djecu, a možda su tokom vremena shvatili da ju ne žele s tobom.

S obzirom da imaš godina koliko imaš, vrlo lako moguće da je u igri i pretpostavka "ako ih nije imala do sad, možda ih ni ne želi".

Realno, nitko od nas to ovdje ne može sasvim sigurno znati, ali ja bih na tvom mjestu u startu stavila karte na stol, tako da ne dođe do gubljenja vremena s nekim tko ne želi iste stvari kao i ti.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 07:21   #6
savjetujem ti da ti prioritet bude osoba a ne dijete (odnosno ti)

ovako kako pises dobija se dojam da ti ne trazis partnera nego donora sperme
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 09:41   #7
Malo si kasno zacula taj sat, a on otkucava vec deset godina.
Nemoj se sad na brzinu vezati za bilo koga radi djeteta.
Btw, bebe ti jako naruse odnos medju partnerima. Zene skrenu na glavu kad postanu majke i to gotovo bez iznimke. To nije moje misljenje vec je izvuceno iz razgovora nas deckiju iz ekipe.
Moja idealna iduca ce ili vec imati djecu ili nece htjeti djecu.
Serem, ljubav ne funkcionira tako i vjerojatno cu se opet opeci nadajuci se da necu biti dio statistike.
Zato je najbolje da se stitim sam od sebe i da zaobilazim zene koje zele djecu jer bih se mogao zaljubiti.

Nije tragedija nemati djecu. Poznajem jedan stariji par koji djecu nema i oni su najsretniji par kojeg poznajem.

Zadnje uređivanje Flat : 18.09.2016. at 10:17.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 09:50   #8
Ne trazim donora sperme. Mogla sam imati i decke koji su htjeli djete samnom, ali ne zelim sa svakim. Zelim s onim koji mi se sviđa , u kojeg sam zaljubljena, s kojim odjecam da su nam se feromoni preklopili. Ovaj zadnji je upocetku tvrdio da mu se jako sviđam, nagovjestavao je da zeli samnom i ozbiljije stavri, iako mi je intuicija govorila da je impulzivan i da je vjerojatno upocetku bio zaljubljen. S vremenom je bio sve zbunjeniji ko tog pitanja. Mi bi i dalje bili zajedno da ja nisam spominjala tu temu, mozda je osjecao pritisak, ali isto tako nisam htjela gubiti godine na nekog da bi mi nakon par godina rekao da to nije to. I ja sam nekako cijelo vrijeme bila pod stresom. Mislim da je problem u meni sto se uvijek zakacim na nezrele i nepouzdane tipove. Ovaj je bio jako ambiciozan i posao mu je na prvom mjestu. Iako smatram da ce jednog dana biti dobar otac, ali eto, prevelika je razlika u godinama. On ima 32 i vjerojatno jos zeli pricekati s tim. A ja nemam vremena cekati. Znam dosta parpva oko seb e gdje su muskarci mlađi pa ipak radi boljih polovica, koje vjerojatno zaista vole rade te kompromise, ili i sami se zele skrasiti. Ovaj je puno pricao, ali cini se da je zaista jos djete. Steta, jer mi se zaista svidjao i cinilo mi se da smo bili dosta kompatibilni. N eznam, izmorena sam nekako zbog svega. Ponekad mislim da smo mi zene nekako sjebane oko cijele te price s bioloskim satom. Kad sam imala 30 bilo me briga za to, mozda sam trebala ranije razmisljati i naci nekog pouzdanijeg. Ali svi koje sam upoznala puno su obecavali, a onda su se predomislili..Imam osjecaj kao da polagano gubim vjeru u muskarce...Jos jednom napominjem da sam dosta atraktivna zena i nije mi problem naci nekog, ali kao da nemam srece u ljubavi..tuzna sam
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 10:43   #9
jel ti veci problem prekid ili bioloski sat?

probaj zaista zanemariti bioloski sat jer s njim ne razmisljas racionalno.

uz to govoris o tome kako je bio impulzivan i nemam pojma kakav, ali su vam se feromoni spojili... da nije otisao ti bi IPAK imala dijete s njime, a on bi i dalje bio impulzivan, karijerist i nemam pojma kakav pa ni ti ni dijete ne bi imali ono sto trebate.
to sve mi govori da si pod teskim utjecajem otkucavanja bioloskog sata i da ne razmisljas racionalno.

kemija, impulzivnost, karijerizam i beba su divan uvod za jednu sretnu zivotnu pricu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 10:56   #10
Ja imam osjećaj da bježe jer nanjuše tvoju očajnost. Prvi post dosta govori koliko očajno želiš djecu. Kažeš "najbitnije mi je dijete" da li ti je onda svejedno koja osoba će biti otac? Ako me kužiš šta hoću reći. Imaš 37 i ti nisi dijete,prema tome nemaš se šta nadat tom drugom ako te neće i ne razmišlja o planovima s tobom.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:19   #11
Moguce da nanjuse ocajnost, iako ja mislim da se dobro pretvaram da nisam ocajna. al cinjenica je da smo oko god dana zajedno, i neki ljudi tada vec planiraju buducnost, al on nekako ne ukljucuje mene u nju. ne krivim ga, barem je iskren. al budimo realni, mnogi muskarci odugovlace s djecom, a onda im je zao jer kasnije kazu da su ih barem prije imali...
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:25   #12
Ulaziš proračunato u to.
Znam ženu koja je nedavno rodila a prešla je 40.
Te stvari se ne mogu forsirati, ili ide ili ne, ili nađeš nekog za to ili ne.
A ovdje na forumu isto ima hrpa frajera kojima sat otkucava, pa možda ti se ovdje posreći
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:26   #13
Možda da nađeš nekog tvojih godina ili starijeg? Veza od poznanika se iz istog razloga nedavno raspala. Ona je njemu savršena i jako je voli, ali on je 4 godine mlađi i ne želi djecu još jedno 10 godina, a ona ima 32 i želi odmah. I ništa, morali su prekinut...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:41   #14
Kad frajer iskreno zeli zenu nisu mu bitne ni godine ni bioloski sat.. ex je zelio sve a na kraju sam solo s klinkom.. moje frendice su tvojih godina (i starije) pa mi govore: ak nis ti bar imas dijete.. prst sudbine se uvijek umijesa u zivot.. kad prestanes "panicarit" tj stvarat sama sebi pritisak i postanes spontana desit ce se ☺..

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
Lillaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:41   #15
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ulaziš proračunato u to.
Znam ženu koja je nedavno rodila a prešla je 40.
Te stvari se ne mogu forsirati, ili ide ili ne, ili nađeš nekog za to ili ne.
A ovdje na forumu isto ima hrpa frajera kojima sat otkucava, pa možda ti se ovdje posreći
muskarci nemaju isti bioloski sat. vi se susrecete doslovno sa zidom iza kojeg nema vise, a mi muski smo plodni jos godinama nakon sto vi vise niste sposobne radjati. kvaliteta sjemena mozda nije kao u mladim danima, ali ocevi od pedeset godina su realnost, a majke nisu.
nama je i svejedno jel nam dijete prvo ili nije dok vama zenama je.
kazes da znas neku koja je rodila, a prosla je cetrdesetu. ona je iznimka iako nije bas pretjerana rijetkost, ali opet iznimka.
od npr 35 do 40 je samo pet godina, a zivot je takav da se ni ne okrenes, a pet godina prodje...

bolje je imati bebu kad je covjek mladji, ali onda sanjamo neke druge snove.
na kraju uvijek dodje na isto i lupamo se po glavi sto nismo napravili onako kako se preporuca, ali takva nam je priroda i u tome je car zivljenja.


prije bih imao bebu u dogovoru s nekom pouzdanom i dobrom prijateljicom nego riskirao s nekom koja ne djeluje kao dozivotni materijal.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:51   #16
još jedna tema o tome kako žene imaju kratak rok trajanja, praktički ko jogurt ili mlijeko a muškarci su vječni. sere mi se

za autoricu, ako sebe promatraš kao pješčani sat i sva zebeš i u nekom si grču onda će i biti tako. drugačije se neće ni odvijati taj tvoj život.

digni malo glavu. ako si shvatila da tip muškarca koji te privlači nije obiteljski tip orjentiraj se na drugi profil muškaraca ili odi u banku sperme ili se dogovori s nekim poznanikom da ti napravi dijete bez ikakvih obaveza.

uvijek imaš mogućnost izbora, ne boluješ od neizlječive bolesti. samo ne očajavaj i sve će biti ok.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 12:03   #17
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
još jedna tema o tome kako žene imaju kratak rok trajanja, praktički ko jogurt ili mlijeko a muškarci su vječni. sere mi se
na kaj ti se tocno sere?

ja se ne ismijavam zenama niti likujem vec pricam onako kako stvari jesu. nije mi niti najmanje drago radi autorice, zao mi je cak.

ako ti znas neke druge spoznaje oko trajanja plodnosti muskaraca i zena slobodno ih iznesi.

meni se sere na feministicke ispade.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 12:23   #18
ajd ne pravi se pripametan. ne živimo više u srednjem vijeku gdje su nam informacije bile nedostupne. dovoljno je klknut o plodnosti muškarca iznad 30 i svim rizicima, bolestima, postocima pobačaja.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 12:32   #19
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ajd ne pravi se pripametan. ne živimo više u srednjem vijeku gdje su nam informacije bile nedostupne. dovoljno je klknut o plodnosti muškarca iznad 30 i svim rizicima, bolestima, postocima pobačaja.
ajde se ti skoncentriraj i nadji u mojem tekstu da spominjem i padajucu kvalitetu sjemena i povezi to sve sa time gdje objasnjavam da muskarci nemaju isti bioloski sat bas iz razloga sto nam ne nastupa naglo.

o tome sam pricao, o bioloskom satu i kako ga muskarci i zene ne cuju isto jer muskarci nemaju ocigledni zid, a ti si automatski cula nesto drugo.

jesi li ti feminist?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 12:41   #20
ne izvlači se sad jer sam te poklopila. a feministica sam onoliko koliko si ti mizoginist

ne budi malo nadureno dijete koje odgovara na svaki post, nego pusti da se na ovoj temi daju konkretni savjeti autorici.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.