Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2008., 00:09   #41
rekao si slicno,odnosno identično podcrtanom dijelu,quotao sam te malo prije....o tome kako SAD nije uzeo kuvajtsku naftu u prvom ratu s irakom, ni iracku u drugom napadu na irak....to si rekao,to je podebljano u citatu tebe i podcrtano u citatu engdahla...
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 00:14   #42
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Suniti i Šiti su se doista malko približili, i doista se žele boriti protiv stranih agresora, Al Kaide i ostalih manijaka...
Prvo se oni trebaju boriti protiv USA,jer da nemaju takvu politiku nebi bilo ni Al Qaide...
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 00:22   #43
Quote:
Joe Tortura kaže: Pogledaj post
No ni barelčić kuvajtske nafte nisu uzeli.
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Nafta iz Kuvajta nije odlazila u američke luke, nego je opskrbljivala zemlje istočne azije i Europe"[/U].
ja bi rekao da je ovo poprilično slično ...ali neka ostali prosude koji su pročitali zadnjih par postova....
i da-pretpostavljao sam da ćeš se vraćat na cijelu knjigu ili njegove teorije zato sam i naglasio da ste rekli isto o jednoj-dvije stvari i tocno sam precizirao i ogradio od mogucnosti da je u svemu u pravu itd,ali ne vrijedi ocito....
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 02:01   #44
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
ja bi rekao da je ovo poprilično slično ...ali neka ostali prosude koji su pročitali zadnjih par postova....
i da-pretpostavljao sam da ćeš se vraćat na cijelu knjigu ili njegove teorije zato sam i naglasio da ste rekli isto o jednoj-dvije stvari i tocno sam precizirao i ogradio od mogucnosti da je u svemu u pravu itd,ali ne vrijedi ocito....
ja sam mislio na kompletne citate, ne samo podcrtano. no to su fakti. vjerojatno se on ija slažemo i da je prvi svjetski rat počeo 1914
iako da te ispravim, kad kažem da ameri nisu uzeli ni barelčić kuvajtske nafte nisam mislio gdje je završila ta nafta, nego koje su naftne kompanije crpile tu naftu.
Joe Tortura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 22:57   #45
Zaista mi je zao sto je tako malo amera poginulo , Dan bi mi bi ljepsi da pise 400 tisuca jer ko voli okupatore i zlocince. U svakom slucaju ludjaci i budale i manijaci i fasisti i cionisti
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 23:09   #46
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Zaista mi je zao sto je tako malo amera poginulo , Dan bi mi bi ljepsi da pise 400 tisuca jer ko voli okupatore i zlocince. U svakom slucaju ludjaci i budale i manijaci i fasisti i cionisti

Ovo zasluzuje . Sto ne?
Capitalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 23:23   #47
Znaci ti si jedan od onih sto voli okupatore i zlocince
Jado
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 23:29   #48
Quote:
Capitalist in USA kaže: Pogledaj post
Ovo zasluzuje . Sto ne?
Pogadjam da ti je bilo drago kad su srbi okupirali Hrvatsku . jer ti volis okupatore
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.