Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Pogledaj rezultate ankete: Da li biste vodili svoju bebu na "plivanje"(vjezbe u vodi) :
da, zato jer smatram da je to dobro za razvoj 115 87.79%
da, zato jer smatram da je to u modi 0 0%
nisam nikada cuo/cula za vjezbe u vodi za tako male bebe 6 4.58%
ne (objasnjenje bi bilo dobrodoslo) 10 7.63%
Glasovatelji: 131. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2015., 10:50   #281
Mi idemo u Educaareni. Jako sam zadovoljna! Znam da dosta toga ovisi i o trenerici, ali imali smo srecu dobili super grupu i trenericu. Kada smo dobili zamjenu jedan sat sam shvatila da puno toga ovisi o trenerici i satu koji treba biti dobro osmisljen da se bebe zainteresiraju. Trenerica se stvarno trudi animirati bebe. Mi smo krenuli sa nepunih 4 mjeseca. Svakako preporucam. Voda je jako topla, kao i prostor oko bazena gdje se bebe skidaju i oblace. Moj mali uziva, a i ja zajedno s njim.
zabica171 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2021., 21:41   #282
Da li neko ima iskustva s skolama plivanja za djecu koja imaju oko 2 godine. Zanima me u Zg koja je ok na sveticama i utrinama.(te lokacije mi odgovaraju)Da li je bolja skola koju organizira grad Zagreb bebe ribe od 1-3g ili npr. Natator koji ima plivanje malisana od 2-4.5 g.? Hvala
mivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2021., 15:52   #283
Quote:
mivo kaže: Pogledaj post
Da li neko ima iskustva s skolama plivanja za djecu koja imaju oko 2 godine. Zanima me u Zg koja je ok na sveticama i utrinama.(te lokacije mi odgovaraju)Da li je bolja skola koju organizira grad Zagreb bebe ribe od 1-3g ili npr. Natator koji ima plivanje malisana od 2-4.5 g.? Hvala
Točno to i mene zanima. čitam tjednima i meni se čini da u Natatoru su bas vježbe i isključivo u Fredovom kolutu, a na gradskim bazenima vise rekreacija sa rekvizitima bez koluta… željno čekam iskustva….
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2021., 15:14   #284
Mi idemo u Natator od kada je klinac napunio 6. mjeseci. Natator je bas poduka plivanja prilagodjena uzrastu.
Jedan roditelj cijelo vrijeme pliva s djetetom u bazenu i radi vjezbice.
Prvo je beba u crvenom kolutu i kroz igru se uci pokret “ žaba” s nogicama. Kada to savladaju (s 2-3 godine) prebacuju se u veci kolut i onda uce pokrete rukama.
Jedino sto sam primijetila da je stvarno najbolje da dijete sto ranije krene na plivanje (dakle do godine dana). Ta djeca se vrlo brzo naviknu na bazen i plivanje. Djeca koja kasnije krenu na plivanje cesce se teze uklapaju u vec uhodanu skupinu, vrlo cesto provedu prve satove uz rub bazena placuci i u konacnici roditelji odustanu od poduke.
Mi smo inace prezadovoljni Natatorom.
U bebe ribe nikad nismo isli pa ne mogu usporediti.
Sardis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.