Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2016., 14:45   #81
Federer ne igra vec mesec i po. I opet sve posle AO...
LionsGate is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 14:52   #82
Mislim, da su samo tri opcije:
1. da je znala da je ovaj lijek stavljen na doping listu 1.1.2016 ali je to jednostavno ignorirala, nadajući se da neće biti još tih testova na AO. Ta je mogućnost veoma mala i zaista bi trebali ona i njezin tim bit totalno glupi za nešto takvo.
2. zaista nije znala, da će ovaj lijek biti stavljen na doping listu 1.1.2016, jer nitko nije pročitao mailove iz WTA
3. znala da je ovaj lijek stavljen na doping listu 1.1.2016 i uzela ga nešto prije tog datuma, ali su se tragovi svejedno pokazali nakon nekoliko dana na doping testu (valja naravno vidjeti, koliko dana nakon uzimanja, tragovi tog lijeka još ostaju u tijelu).

Ako se mene pita, ja bih se kladio na opciju 3.
Šta napraviti? Svakako je zaslužila kaznu, negdje u rangu 6-12 mjeseci. Ali stavljati je u isti kontekst sa biciklistima i atletima, koji godinama namjerno i savjesno varaju doping kontrolu, je suludo.
A što se brisanja rezultata tiče, šta da se briše? Do 1.1.2016 ovaj lijek je bio sasvim legalan, ko i tjestenine. Mogao bi se joj brisati samo AO 2016, ali pošto se tamo i nije baš proslavila, neke velike štete neće biti.
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 06:31   #83
Na koga je mislila?

Quote:
To my fans Mar 11, 2016
To My Fans:
I want to reach out to you to share some information, discuss the latest news, and let you know that there have been things that have been reported wrong in the media, and I am determined to fight back.

You have shown me a tremendous outpouring of support, and I’m so grateful for it. But I have also been aware that some – not all, but some – in the media distort, exaggerate and fail to accurately report the facts about what happened.

A report said that I had been warned five times about the upcoming ban on the medicine I was taking. That is not true and it never happened.
That’s a distortion of the actual “communications” which were provided or simply posted onto a webpage.
I make no excuses for not knowing about the ban. I already told you about the December 22, 2015 email I received.

Its subject line was “Main Changes to the Tennis Anti-Doping Programme for 2016.” I should have paid more attention to it.
But the other “communications”? They were buried in newsletters, websites, or handouts.

On December 18, I received an email with the subject line “Player News” on it. It contained a newsletter on a website that contained tons of information about travel, upcoming tournaments, rankings, statistics, bulletin board notices, happy birthday wishes, and yes, anti-doping information. On that email, if a player wanted to find the specific facts about medicine added to the anti-doping list, it was necessary to open the “Player News” email, read through about a dozen unrelated links, find the “Player Zone” link, enter a password, enter a username, read a home screen with more than three dozen different links covering multiple topics, find the “2016 Changes to Tennis Anti-Doping Program and Information” link, click on it and then read a page with approximately three dozen more links covering multiple anti-doping matters. Then you had to click the correct link, open it up, scroll down to page two and that’s where you would find a different name for the medication I was taking.

In other words, in order to be aware of this “warning”, you had to open an email with a subject line having nothing to do with anti-doping, click on a webpage, enter a password, enter a username, hunt, click, hunt, click, hunt, click, scroll and read. I guess some in the media can call that a warning. I think most people would call it too hard to find.
There was also a “wallet card” distributed at various tournaments at the beginning of 2016, after the ban went into effect. This document had thousands of words on it, many of them technical, in small print. Should I have studied it? Yes. But if you saw this document (attached), you would know what I mean.

Again, no excuses, but it’s wrong to say I was warned five times.
There was also a headline that said, “4-6 Weeks Normal Treatment for Drug in Maria Sharapova Case.” That headline has been repeated by many reporters who fail to tell their viewers and readers what the rest of the story says. The story quotes the manufacturer of my medicine as saying: “Treatment course can be repeated twice or thrice a year.
Only physicians can follow and evaluate patient’s health condition and state whether the patient should use meldonium for a longer period of time.”
That’s exactly what I did. I didn’t take the medicine every day. I took it the way my doctor recommended I take it and I took it in the low doses recommended.

I’m proud of how I have played the game. I have been honest and upfront. I won’t pretend to be injured so I can hide the truth about my testing.
I look forward to the ITF hearing at which time they will receive my detailed medical records.

I hope I will be allowed to play again. But no matter what, I want you, my fans, to know the truth and have the facts.
– Maria
__________________
Nebo ostaje vječno prazno, da bi zemlja tamo sagradila svoj raj od snova...
milidrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 10:28   #84
vjerovatno snečback nadalu nakon sto ju je komentirao )
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 10:42   #85
Meni žao Maše, ali nek mi ne dira Raficu


http://www.jutarnji.hr/rakiticev-tre...acima/1538769/
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 10:46   #86
Shara previse sleja u ovoj doping eri

Mislim da nece dobiti preveliku kaznu.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 11:04   #87
Oh, pretvarala bi se ona i da je penzionerka, samo da se mogla dogovorit.

Na koga god mislila, jadne insinuacije od nekog ko je upravo pao na dopingu.

Previse kmeci, svaki dan na fejsu plahta status.
Trebala je stati na onoj classy presici.

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 11:54   #88
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
vjerovatno snečback nadalu nakon sto ju je komentirao )
Vjerojatno, ili mozda Soderling, Ancic, Del Potro, Henin (sumnjiva mi je jer je odmah skinuta s liste, a bila je No.1 ... dok npr. Pennetta trenutno je i dalje na listi, kao sto je bila Bartoli i ostale nakon penzije) itd.

Ali prevelik snec

Ja isto ne ocekujem previse, odigrala je tek 1 turnir pod zabranjem medikamentom, pa onako 2-3 mjeseca su ok ... cak je i forum.hr na njenoj strani (23-18)
Quote:
RenasArmy ‎@RenasArmyFans
@BenRothenberg I agree there may be more but why would ITF expose Maria only? Your thoughts?


Ben Rothenberg ‎@BenRothenberg
@RenasArmyFans ITF didn't expose shit. We wouldn't know about her test unless she announced herself.Other positive testers could be mum.
Znaci, mogla je sutiti i ocuvati ugled, ali nije fejkara
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 12.03.2016. at 12:04.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 12:00   #89
Nadam se da ce Nadal past jednog dana..
Kad hrpi sponzora prestane bit zanimljiv..pa ga prestanu stitit..

#discuss..

__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 12:38   #90
jebovas nadal, on je nevin

meni nije jasno kaj je ljudima??? nadal kojem nikada ništa nije nađeno se tu pljuje i napada, a šarapova kojoj JE NAĐENO i DOKAZANO se tu pere i traže se svi mogući izgovori

i kaj sad je ona PRIZNALA pa je to onda ok, 3 mjeseca i ajmo dalje??

a onaj ruski liječnik kaže, pa to nije to doping, nego je to lijek koji dajemo vojsci u ratu...

VOJSKA U RATU to uzima ali ne to nije doping. pa jebemumater

Kaj ćemo po onoj tko prizna pola mu se prašta? Pa koliko godina imamo?

Da li vi RAZUMIJETE da je ona te MILIJUNE stekla nepošteno i fakat ih UKRALA onim drugim poštenim tenisačicama, koje nisu varali i trošile VOJNE LIJEKOVE??

Ali ne, priznala je, sve pet, 3 mjeseca i idemo dalje FACEPALM!

Ajde razmislite malo o tome, ZAŠTO je uzimala taj kurčevi meldonini.
I ne, ne uzimaju svi to.
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 12:58   #91
Uzimala je to jer nije bilo zabranjeno

Ne sumnjamo (mi hejteri )samo na Nadala, vec na sve te koji se iznenada ozljede
Evo ti ponovno
Quote:
I won’t pretend to be injured so I can hide the truth about my testing.- Sharapova
Quote:
We wouldn't know about her test unless she announced herself - XY
Mogla je reci umjesto "dopingirana sam" "ozljedjena sam" u ponedjeljak (ili kada je vec imala press konferenciju) i nitko ne bi znao ... kao sto je Henin bila ozljedjena od svibnja 2008. do rujna 2009. (samo primjer, ne kazem da nije bila ozljedjena) i jos mnogo sportasa (ne samo tenisaca)

I Cilic je u doping aferi imao "ozljedjeno koljeno" zbog kojeg je otkazao Wimbledon i Umag, pa tek 2 mjeseca kasnije optuzio mater Koviljku da mu je namjestila
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 13:02   #92
kako to misliš, nitko ne bi znao? zar su rezultati dopinškoga testiranja tajni?

A kako će onda nadležna sportska udruženja znati tko je pao a tko nije? Mislim, stvarno mi nije jasno. Objašnjenje?
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 13:29   #93
Ko su ti ti Ben Rothenberg i Renas Army, neki faktori u antidrogeraskoj agenciji, pa se pozivas na taj tvit ko da je uklesan u kamenu?

Nikad, pa ni tad Zirafa se ne bi exposala da nije morala.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 13:42   #94
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce Nadal past jednog dana..
Kad hrpi sponzora prestane bit zanimljiv..pa ga prestanu stitit..

#discuss..

Bravo, ti si stvarno najpozvaniji da o ovome govoriš.
Tvoj idol je priznao da se drogirao, a i Sharapovu lajkaš. Ali ne, ne bi ti njih slučajno napao, nego kad god možeš počneš o Nadalu i njegovom dopingu, a čovjek nikad za to nije optužen.
Bravo, rijetki bi bili toliko besramni.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 13:54   #95
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Ja isto ne ocekujem previse, odigrala je tek 1 turnir pod zabranjem medikamentom, pa onako 2-3 mjeseca su ok ...
Seljanka ih je (indirektno) optuzila za prikrivanje doping afera.

Osim za prevenciju dijabetesa, dobit ce ban i za bezobrazluk.

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
cak je i forum.hr na njenoj strani (23-18)
Neki od nas su glasali po inerciji, zeljama i pozdravima.
Anketa treba dopustit mogucnost predomisljanja.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 13:57   #96
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Vjerojatno, ili mozda Soderling, Ancic, Del Potro, Henin (sumnjiva mi je jer je odmah skinuta s liste, a bila je No.1 ... dok npr. Pennetta trenutno je i dalje na listi, kao sto je bila Bartoli i ostale nakon penzije) itd.
I Ljubo je skinut odmah s liste, ali isključivo zato što je sam to tražio i potpisao dokument s kojim potvrđuje brisanje. Ovi ostali ostaju na listi jer možda nisu 100% sigurni u oproštaj, pa planiraju eventualni comeback kroz koji mjesec, a možda čak imaju i neke beneficije od toga. Ne bi rekao da to ima veze s dopingom.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 19:44   #97
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post

Neki od nas su glasali po inerciji, zeljama i pozdravima.
Anketa treba dopustit mogucnost predomisljanja.
Potpis. Ja bi sad drugačije glasovala. Na prvu sam joj vjerovala kad su tek izašle one šture informacije. Sad puno toga bespotrebno blebeta .
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 20:03   #98
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Potpis. Ja bi sad drugačije glasovala. Na prvu sam joj vjerovala kad su tek izašle one šture informacije. Sad puno toga bespotrebno blebeta .
+1

Prevarila me je onom konferencijom, dobro žena glumi. Sad joj ne vjerujem više ništa.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 20:48   #99
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post

Previse kmeci, svaki dan na fejsu plahta status.
Trebala je stati na onoj classy presici.

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
Dvije objave.

Jedna 169k likes, druga 63k za manje od 24h.

Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
+1

Prevarila me je onom konferencijom, dobro žena glumi. Sad joj ne vjerujem više ništa.
Zar misliš da bi Shara uzela meldonium da je znala da je zabranjen?
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 21:04   #100
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Dvije objave.

Jedna 169k likes, druga 63k za manje od 24h.
I tim se hvališ? Ima 15.5 milijuna fanova, dakle nešto sitno više od 1 posto joj je lajkalo taj lajkaniji status. Puno li je.

Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Zar misliš da bi Shara uzela meldonium da je znala da je zabranjen?
Vjerojatno ne bi, makar me ne bi jako čudilo i da bi okušala sreću, teško se odviknuti ako si ovisan.

Ali nisam mislila na to, nego na to da laže kako ga je koristila za srčane tegobe i prevenciju dijabetesa. Koristila ga je zbog znamo čega i iskoristila je rupe u pravilima dok je mogla, sve legalno do nedavno. Ali mi ide na živce ovo veličanje sebe, kako je ona priznala, a drugi izmišljaju ozljede. Kao neki heroj, što li si je umislila.
Ona ovdje nije žrtva, a imam dojam da se pokušava napraviti žrtvom, a ljudi kao ti i Greco (i mnogi drugi) joj vjerujete.
Seljanka dopingirana je.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.