Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2017., 17:32   #2421
Gdje je nestala ljubav?

https://youtu.be/ZhfWiU8wGCc
Private spice is offline  
Old 26.06.2017., 20:25   #2422
Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala ljubav?

https://youtu.be/ZhfWiU8wGCc
nije nestala,ali se njome služe kao bilo kojom drugom novcanom valutom.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 26.06.2017., 22:06   #2423
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
...frend je morao vracati dugove ( nekakvih 10000 eura njenih roditelja )
...stvarno mu ona ide na zivce plus sto im je sexualni zivot triput godisnje
... radio izvan ZG dok je ona zivjela u jnjegovom stanu ne namjeravajuci naci posao on je finacnirao svoje podstanarstvo u gradu gdje je zivio te njen zivot u ZG.
....
Nije zgodna a plus toga je on isto u dugovima pa ona nije neki gold digger
Lik popušio 10000 eurića za njene starce, sve živo plaća, a ona nije sponza?
Još nije ni zgodna a seks triput godišnje...

Quote:
Poanta price mi je da niti ju ne voli niti mu je dobro sa njom vec samo ima probleme
Poanta je da ti je frend totalni idiot a cura super sposobna ako ga je takva ni zgodna ni jebežljiva uspjela smotati .
thortwins is online now  
Old 26.06.2017., 23:16   #2424
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Ne žuri da se odrekneš ljubavi i zaljubljivanja... ali nemoj se odreći kondoma...ma kako dobro bilo bez njega...

a bit će da tebe još nije opeklo,možda si sretao samo ženske,koje nisu prestale sa zaštitom,pa ti želim da ne sretneš ove druge,kojev iz čiste zle namjere da zatrudne i to nakon kojeg desetljeća veze/braka,
odjednom prestanu uzimati pilule,a on nenavikao na kondome,na koitus interuptus ili nešto drugo..
pljas eto dječice...
koju on uopće nije ni želio,mada će kasnije kad brak ode nizvodu, inzistirati na "ljubavi i pravima" za tu dječicu...

Samo ti ljubi i uživaj,ova tema ti je pružila cijeli niz uvida i poduka,pa ako ih zanemariš sam si kriv!

Mene si nasla podjebavati a imam promijenjenih pelena, nocnih dezurstava uz temperaturu i razvozenja po aktivnostima vise od vas svih zajedno
Da znas kojim se poslom moja bivsa bavi i koliko je nema doma uz tu djecicu ne bi bila ovako pametna. Ali dobro, forum kao i papir trpi sve pa i ovakve bijedne pokusaje podjebavanja ogorcene i ostavljene zene koja u svako dobs noci da je dignes zna nabrojati ime i prezime i oib cure od bivseg muza i to 16 godina nakon rastave.
#ijasammajka
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.

Zadnje uređivanje Nighttrain : 26.06.2017. at 23:26.
Nighttrain is offline  
Old 27.06.2017., 00:42   #2425
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Mene si nasla podjebavati a imam promijenjenih pelena, nocnih dezurstava uz temperaturu i razvozenja po aktivnostima vise od vas svih zajedno
Da znas kojim se poslom moja bivsa bavi i koliko je nema doma uz tu djecicu ne bi bila ovako pametna. Ali dobro, forum kao i papir trpi sve pa i ovakve bijedne pokusaje podjebavanja ogorcene i ostavljene zene koja u svako dobs noci da je dignes zna nabrojati ime i prezime i oib cure od bivseg muza i to 16 godina nakon rastave.
#ijasammajka

ponavljaš se, no zaboravio si dodati i ovo:

Ne, nego da ne moraju slusati one svoje kokosi koje nakon dva mjeseca sto rode ne znaju vise nista drugo pricati nego kad je dijete kakilo a kad piskilo i koliko je puta podrignulo...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 27.06.2017., 15:04   #2426
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
tuđa. za svoju bi se očekivalo pokazati malo interesa.
kao i malo razumijevanja za onu kokoš koja cijeli dan radi to što je njemu problem pola sata odslušati... to mi sve pršti ljubavlju i poštovanjem za ženu i potomstvo
ne samo "malo interesa" nego i aktivno sudjelovati-
pa se ne bi povlačilo pitanje: otkud odjednom zainteresiranost-
nakon 5 godina kada dolazi do rastave.
(namjerno preskačem dio o alimentaciji).

svakom roditelju treba omogućiti aktivno sudjelovanje u djetetovom životu-
bez obzira na sve okolnosti koje su se dešavale-i "preskočeno vrijeme".
jer djeca trebaju oba roditelja.
Racchella is offline  
Old 27.06.2017., 15:05   #2427
kao da nije bilo dovoljno čitati koliko otrova odrasli ljudi mogu prosuti na jednom forumu prema suprotnom spolu, već ste sad, valjda smatrajući se dovoljno kompetentima da raspravljate i o psihološkim i pravnim aspektima određenih postupaka koje se trenutno i medijski prate, odlučili raspravljati o ispravnosti i neispravnosti nekakve Nine, Severine, njihove djece, muževa, života, postupaka... zar vam nije mučnina rastezati ovakve stvari i uplitati se na taj način? neki čak veoma otvoreno daju dijagnoze određenim akterima.

degutantno.

ovo je forum, te će i dalje služiti raspravi. i tu je bila neka tema oko koje se vodila priča (nećemo sad o tome koliko je i ta igra u većini slučajeva bila mučna i tužna. tužna jer to govore navodno zreli ljudi, a i mnogi koji su već roditelji).
ali u proteklih nekoliko strana se potpuno skrenulo s teme. tema nisu osobe iz medija i njihove obitelji.

do daljnjeg zaključano.
ponekad treba ohladiti glavu, te se malo distancirati, jer se užari tipkovnica pod prstima.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.