Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 30.06.2017., 19:12   #11
[QUOTE=hoculascinu;64490907]
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
1. Ne volis njega, nego sliku u svojoj glavi kakav bi zeljela da on bude.
2. On tebe ne voli, ne postuje. Lik je manipulator i emocionalni zlostavljac. Nadam se da nije i fizicki.
3. Bjezi glavom bez obzira. U Zg imalo snalazljiva osoba kruha nikad nece biti gladna.
4. S godinama ce biti sve gore.
5. Ostanes li s njime, produzit ces si agoniju, izgubit ces i to malo samopouzdanja koje ti je ostalo, frendovi ce se razbjezati i trebat ce ti puno vise vremena da se pokrpas.

Za besplatnu psiholosku pomoc mozes se obratiti Obiteljskom centru grada Zagreba.

Nista ovo nisam napisala napamet ili procitala iz neke knjige. Tek toliko.[/QUOTE

1. Možda, ne znam. Bit ću ti iskrena i reci da volim te rijetke trenutke kad je čovjek prema meni (možda zato što je to već postalo egzotično).
2. To sam i ja mislila bez obzira na njegovu priču o velikoj ljubavi.
3. Egzistencijalno se ne bojim za sebe jer cijeli studij sam se gotovo sama financirala i radim na sebi stalno da se još bolje pripremim za tržište rada u svojoj struci koju naravno volim. Isto tako smatram da nista nije sramotno raditi, posebice za viši cilj.
4.mozda, jedino s 50,60 godina kad se umorimo jedno od drugog pa nam bude svejedno, ali takav život je tužan.
5. Hvala
1. Zadovoljavas se s mrvicama.
4. Ne budete toliko docekali skupa. Biti cu brutalna, ali bude te on prije zamijenio.

No, kako se kaze: Svatko u zivotu dobije onoliko samara koliko je trebao dobiti.... Ne misli se pri tome na udarce. Modrica prodje puno brze.

No, sto god ti ovdje netko napisao, nitko nece donijeti odluku umjesto tebe i nista ti se u glavi nece promijeniti dok ne dodje taj neki osvjestavajuci trenutak.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.