Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 00:27   #1101
Quote:
ErrorPluto kaže: Pogledaj post
E ovako!

Prekinuo sam neki dan s djevojkom s kojom sam bio nesto vise od 4 mjeseca. Uzasno boli, uzasno. Pokusavam smiriti razum i pronaci "izlaz"ali ne ide. Dva dana doslovno nisam spavao, odnosno dvije noci, ne mogu. Hvatam se kojekakvih glupih poslova po stanu u 3 ujutro samo da se smirim, ali ne ide. Znam da to nije dugo razdoblje veze ni nista, ali toliko smo bili aktivni i iskusili toga za tih 4 mj., netko u 2 godine veze ne prođe toliko i ne napravi toliko stvari zajedno. Bilo je savrseno, preselio sam zbog nje u grad, 350km od kuce, s mora sam preselio u sredinu drzave zbog nje. Volim je, ne mogu vam opisati koliko je volim, nije navika i nije djecja ljubav. Imao sam djevojke prije nje, znam sta je zaljubljenost a sta ljubav, znam to zbog onoga sto osjecam. Ja imam jako cvrst karakter, i jako, jako, jako rijetko mi se netko svidi, a kad se svidi, to je to. Ne saram okolo i ne "trazim" djevojku probavajuci 100 glupaca. Kad osjetim da je to to, onda je to to i toga se primim. Na pocetku je bilo savrseno, najsavrsenije, a nakon nekog vremena su pocele argumentacije i svađice. Nekoliko puta smo bili pred prekidom, ali uvijek smo rekli da cemo popraviti to i krenuli dalje jer nema razloga se rastajati zbog, zapravo nebitnih, sitnica. Dosta smo razliciti, oboje imamo 20 godina, ali ona je dosta manje razvijena psiholoski nego ja, i par puta mi je rekla da se osjeca da sam ja na visoj razini od nje zbog toga. Inace citam dosta i obozavam psihologiju, pokrecem vlastiti modni brend i svasta nesto. Znam sto zelim u zivotu, pronasao sam se. Stvar je u tome sto ona nije, i rekla je da zeli biti sama i saznati sto ona zapravo zeli i moze. Ide na faks za modnog dizajnera, tu smo isti, ali imam osjecaj kao da to nije ono sto uistinu zeli. Pokusao sam joj pomoci i predlozio sa popricamo o tome i vidimo malo kako bi islo s njom po tom pitanju, i stvarno sam htio pomoci, ali uvijek. Ona to odbija jer ne zeli slusati, sve zeli sama i i gleda dosta povrsinski na stvari. Zivi samo za danas, ne zeli planirati za sutra. Promijenila me na bolje od boljega i jako puno sam od nje naucio, iako ne zvuci tako. Jako je dobra osoba zapravo, samo ima manjak samopouzdanja i znam da je nesretna sama sa sobom iako to ne pokazuje direktno nego indirektno, kroz neka djela i razmisljanje. Ne zeli si priznati to. A ja sam joj spreman pomoci. Zivimo 400m jedno od drugoga, sad bih se zatrcao do nje, pozvonio joj na vrata i zagrlio najjace sto mogu. Sve mi je, bio sam najsretniji i najodaniji muskarac na svijetu kad sam bio s njom. Nismo morali ni pricati, samo kad bih je gledao i sjedio u istoj prostoriji s njom, ja bih bio sretan. Najbolja prijateljica mi kaze da je pustim da se izivi, da ce shvatiti i vratiti mi se. Ali kako da je pustim i ne vidim pola godine ili vise. Preko ljeta ona ide doma na more raditi u obiteljskim firmama, pa se opet vraca pocetkom jeseni na faks. Ja nemam razloga vise ostati vamo ako me ne zeli, pa bih isto otisao doma na more. Ali je zelim, da mi kaze da propjesacim svijet, obuo bih tenisice i odmah krenuo. Sprintao bih i ne bih jeo, samo da sto manje trosim vrijeme na stvari koje nisu vezane uz nas. Znam da ni ona 100% ne zeli da me nema, ali ne govori. Nije maknula nista nase s recimo Instagrama i te gluposti. Vidim nacin da sve popravimo, i mogu joj pomoci, i ja sam to prosao, tu fazu depresije i nezadovoljstva samim sobom, ali sam sve stavio na svoje mjesto, cak sam i malu knjigu napisao bas o toj temi. Mogu joj pomoci ali ne zeli, sve bih napravio da mi sada dođe na vrata i pozvoni. Ne mogu vam opisati kako mi je. :/

nisi napisao zasto je ona tebe ostavila
zasto si ti nju ostavio

ja sam par likova upoznao koje je zensko ostavilo. meni to nista ne znaci jer ja se saltam s 1 na 5 bez problema. dugo vremena budu izgubljeni. i uvjek bi se vratili da mogu.

i za tebe vazi moras se sto prije aktivirat u nekom smjeru da ne poludis. i sam kakzes kako ono sto sad radis nema smisla. moras imat bar jedan aktivan drive jer ces propast. posao hobl. i ako mozes nac drugu sto prije

sto se tice nje. ako zelis je zadrzat. pusti ti ispuhivanje. salji poruke drzi je vrucom. jedini problem je tu kad jednom osoba promjeni misljenje takva i ostane. to je taj ego koji se neda.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 08:31   #1102
Bivši/bivša su bivši sa razlogom. I tako treba i ostati.
Neki se vrate, ako ih želi druga strana. Ali pokušavati ih vratiti nema smisla.
Znaš onu, klišej ali istinit: Kada nekoga pustiš da ode a ne vrati se nikada ga nisi ni imao. Mada ne vjerujem u koncepciju "imanja" ikoga. Ali tako nekako je.
Teško se pomiriti, prihvatiti ali kada odnos pukne treba pokupiti komadiće sa poda i posremiti ih. Osnažiti se i nastaviti dalje. Može se, ako se želi.
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:23   #1103
Dragi prijatelji, suosjećam sa svima jer sam i sam godinu i pol (da...predugo) bio u agoniji, lijegao u krevet sa mišlju kako bi lijepo bilo ne probuditi se sutra, nisam vidio ništa pozitivno u svijetu koji me okružuje, svi hobiji i interesi su izgubili smisao njenim odlaskom i valjda sam bio dobro jedino kada sam spavao.
Međutim, našao sam rješenje, zove se Tajland, konkretno Pattaya city

Dakle 10 dana provedenih tamo, uz još nekoliko dana okolo po Tajlandu bili su takvo iskustvo i psihoterapija da se napokon ponovno smijem .
Nakon povratka i proteka određenog vremena slobodno mogu reći da sam se vratio na svoj kolosjek, nisam ful onaj stari (promijente te trajno sve te istrpljene traume) ali sam vrlo blizu tome.

Dovoljno je spomenuti misao koja mi se javila za vrijeme boravka tamo, kada sam pomislio: "Hvala ti ...... što si tako odlučila i pružila mi priliku da iskusim sva ova čuda koja se pružaju.

Ne znam da li i za (hetero) žene postoji dio svemira koji bi bio paralela Pattayi, no vi prijatelji, kojima se obraćam, štedite novce.

Pozdrav svima
Stage is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:10   #1104
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem ti, iskreno. Znaš zašto? Zato što te boli, patiš i nije ti svejedno. Baš si toliko srdačan da bi poželio njoj sve najbolje, a ti se trgaš od boli?

Nemaš mi šta ne vjerovat. Znaš zašto? Zato što je to bila iskrena ljubav, iskreno obožavanje s moje strane i sad 6 mjeseci nakon prekida i dalje želim da je sretna. I dalje mi fali, ali sam se pomirio s time da sam je izgubio. Život ide dalje. Sjećanja ostaju.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 14:45   #1105
procitana knjiga uvijek ima isti kraj.....
eh sad.... uvijek ima izuzetaka pa knjiga ima nastavak
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 16:16   #1106
Talking

Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
procitana knjiga uvijek ima isti kraj.....
eh sad.... uvijek ima izuzetaka pa knjiga ima nastavak
Nikad se ne zna šta život nosi. Znam par slučajeva ljudi koji se u ranijoj dobi života, npr. srednjoj i osnovnoj školi, nisu mogli ni smislit zajedno (a bome nisam ih ni ja mogao smislit), a danas imaju djecu zajedno i oženjeni su. A isto tako mi je poznato i to da su neki parovi prekidali pa se nakon godina i godina ponovno spojili. Nema pravila. Life's unpredictable.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 16:24   #1107
Da, zivot je nepredvidiv, al na takve stvari bas zbog toga ne mozes racunat.
Trebas zivit i radit ono sto te veseli, a ne se potajno nadat da ce vasa knjiga dobit nastavak.

Parovi koji se spoje nakon xy godina su obicno oni koji su u medjuvremenu vodili normalne zivote, sazreli i ponovnim spajanjem ustvari uspjeli stvoriti novi odnos, a ne nastavak starog.

On-off veze funkcioniraju tako jer vecina ljudi u istima ne rjesi problem vec se naprosto pomire (i pometu sve probleme pod tepih) kad/ako si pocnu falit.
Onda nakon nekog vremena ista ponasanja dovedu do istih problema i istog ishoda.
Pa se vrtimo u krug .

Veze gdje je nestalo ljubavi mislim da pak nemaju nikakvu sansu za nastavak u bilo kojem svemiru.
To je posebna prica .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 16:31   #1108
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Da, zivot je nepredvidiv, al na takve stvari bas zbog toga ne mozes racunat.
Trebas zivit i radit ono sto te veseli, a ne se potajno nadat da ce vasa knjiga dobit nastavak.

Parovi koji se spoje nakon xy godina su obicno oni koji su u medjuvremenu vodili normalne zivote, sazreli i ponovnim spajanjem ustvari uspjeli stvoriti novi odnos, a ne nastavak starog.

On-off veze funkcioniraju tako jer vecina ljudi u istima ne rjesi problem vec se naprosto pomire (i pometu sve probleme pod tepih) kad/ako si pocnu falit.
Onda nakon nekog vremena ista ponasanja dovedu do istih problema i istog ishoda.
Pa se vrtimo u krug .

Veze gdje je nestalo ljubavi mislim da pak nemaju nikakvu sansu za nastavak u bilo kojem svemiru.
To je posebna prica .
Potpuno se slažem s tobom .. reprizirane veze su kao podgrijana juha od krastavca - teško probavljive i na kraju ti od njih samo bude muka i slabo.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 18:08   #1109
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Da, zivot je nepredvidiv, al na takve stvari bas zbog toga ne mozes racunat.
Trebas zivit i radit ono sto te veseli, a ne se potajno nadat da ce vasa knjiga dobit nastavak.

Parovi koji se spoje nakon xy godina su obicno oni koji su u medjuvremenu vodili normalne zivote, sazreli i ponovnim spajanjem ustvari uspjeli stvoriti novi odnos, a ne nastavak starog.

On-off veze funkcioniraju tako jer vecina ljudi u istima ne rjesi problem vec se naprosto pomire (i pometu sve probleme pod tepih) kad/ako si pocnu falit.
Onda nakon nekog vremena ista ponasanja dovedu do istih problema i istog ishoda.
Pa se vrtimo u krug .

Veze gdje je nestalo ljubavi mislim da pak nemaju nikakvu sansu za nastavak u bilo kojem svemiru.
To je posebna prica .
Slažem se i ja u potpunosti s tobom. Naravno da je potrebno da osoba krene dalje, ali potrebno je prvo raščistiti sa sobom što se dogodilo u toj vezi. Bitno je sebi oprostit jer ponekad one emotivnije osobe znaju sebe kriviti za prekid, a ne mora značit da nešto s tobom nije u redu te da je ona kriva za prekid. I naravno da oni problemi koji su bili prisutni u prošlosti ne smiju biti bačeni pod tepih jer onda tek tada stvarno ništa nema smisla. Odnos se treba graditi iskrenošću i povjerenjem, a ne zavaravanjem i laganjem.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger