Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 16:01   #2601
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Mi i Rumunji smo u svemu ravni u košarci, bobu, ekonomiji
Nismo.

https://www.slobodnadalmacija.hr/nov...as-i-rumunjska
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:17   #2602
Trinchieri?

Cuo sam na radiju... u guzvi sam...
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:42   #2603
Eto ga.
Šalu na stranu. Ali zašto bi mi bili bolji od Rumunja. Osim, što se svakih 10ak godina se rodi nekolicina vrhunskih talenata, koji nisu produkt našeg sustava, nego genetike, pojedin(a)ca i stranjskih klubova.
Od kojih polovica propadne.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:47   #2604
R.I.P

Danko vrati se.Skupit ćemo mi s foruma za povratnu kartu. Malo crnog humora ali ništa drugo nam ne preostaje.

Edit: Pogledao statistiku utakmice kakvi profesionalci
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:26   #2605
Mi smo jadni!

Zar nam stvarno Mavra mora igrat?!
On je konstanta koja je spojila ove tri utakmice.
Tip ne izgleda košarkaški, nema brzinu, nema ideju, nema šut, nema muda..!
Svi su oni u kurcu, ali ovaj je specijalac!

Zajedno sa njim stoji Krušlin! Šuter od moga kurtza!

Bilan im je uz bok! Je li stvarno moguće da neko toga čovika plaća da igra košarku?!

Moga bi nabrajat do sutra..!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:50   #2606
Quote:
trinaest i po kaže: Pogledaj post
Mi smo jadni!

Zar nam stvarno Mavra mora igrat?!
On je konstanta koja je spojila ove tri utakmice.
Tip ne izgleda košarkaški, nema brzinu, nema ideju, nema šut, nema muda..!
Svi su oni u kurcu, ali ovaj je specijalac!

Zajedno sa njim stoji Krušlin! Šuter od moga kurtza!

Bilan im je uz bok! Je li stvarno moguće da neko toga čovika plaća da igra košarku?!

Moga bi nabrajat do sutra..!
Problem je što smo nekad na talent i individualnu kvalitetu mogli dobit Rumunje, Mađare, Čehe, Nizozemce, znači 2. i 3. ligu EU košarke.
Sada nema ni talenta, nema ni nekih radnika.
Sve ono što se (nije)radilo od '92. dolazi na naplatu.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:13   #2607
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Problem je što smo nekad na talent i individualnu kvalitetu mogli dobit Rumunje, Mađare, Čehe, Nizozemce, znači 2. i 3. ligu EU košarke.
Sada nema ni talenta, nema ni nekih radnika.
Sve ono što se (nije)radilo od '92. dolazi na naplatu.
Donekle, al ipak u ovim igračima koji su izgubili od rumunja doma ima dovoljno kvalitete da rutinski ih dobiju.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:36   #2608
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
Donekle, al ipak u ovim igračima koji su izgubili od rumunja doma ima dovoljno kvalitete da rutinski ih dobiju.
Prestanimo se zavaravati. Pa nama su problem bili Rumunji i Mađari kada smo bili u puno jačem sastavu, na EP prošle godine. Česi su su nas ubili prije 3 godine na EP kada smo bili kompletni.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:52   #2609
Iščekivanje je gotovo
http://www.index.hr/sport/clanak/ske...e/1028263.aspx
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:57   #2610
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Prestanimo se zavaravati. Pa nama su problem bili Rumunji i Mađari kada smo bili u puno jačem sastavu, na EP prošle godine. Česi su su nas ubili prije 3 godine na EP kada smo bili kompletni.
Pa to i dalje ne znači da nemamo 15x bolje igrače od tih. Jer imamo. Kako onda klubovi nisu dovodili te rumunje i čehe, tako dobre i jeftine ?
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:00   #2611
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Može on sam otići ali to mu očito ne pada na pamet. Nedaj se Ivice dušmani te žele otjerati, a ti se čudom čudiš jer NBA klubovi čekaju u redu. Kakav stručnjak
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 01:26   #2612
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
Eto ga.
Šalu na stranu. Ali zašto bi mi bili bolji od Rumunja. Osim, što se svakih 10ak godina se rodi nekolicina vrhunskih talenata, koji nisu produkt našeg sustava, nego genetike, pojedin(a)ca i stranjskih klubova.
Od kojih polovica propadne.
Bez ovih par znalaca koji igraju u NBA naša repka nije po defaultu jača od nikoga u Europi. Rumunji, Nizozemska, Belgija, Finska, Švedska, Crna Gora, Portugal, Malta, svejedno. Ne znam zašto bi to bilo čudno i zašto je netko s time razočaran ili ljut zbog toga? S obzirom na količinu novca koji se (ne) vrti u našoj košarci i općenito broj igrača koji se kod nas košarkom bave na nekoj ozbiljnoj razini rezultati su sasvim očekivani. Kod nas ljudi vole otići previše daleko u prošlost i tražiti razloge zašto bi danas nešto trebalo biti tako kako nije. Naša košarka iz 90-ih je jedno, naša košarka iz 80-ih je drugo, a ovo danas je sasvim treće. S time da ima još uvijek tih igrača koji uspiju doći do NBA, ali ostatak ja ne znam po čemu bi trebao biti ispred Rumunjske. Cedevita je naš klub broj 1, a u Europi ima zapravo prosječne rezultate u nekom srednjem domu europske košarke. I to je to, jedan klub igra Eurokup, a tri kluba igraju regionalnu ligu. Znači tri kluba igraju ikakva spomena vrijedna natjecanja. Ako maknemo strance u tim klubovima to je ukupno možda 30-ak hrvatskih igrača koji igraju to. 30 igrača! Iz te mase zapravo igrači odlaze u NBA ili europske klubove, a to je smiješna masa. Što, Rumunji imaju slabiju takvu masu? Imaju kurac, sve je to slično i zato su rezultati takvi kakvi jesu i zato smo njihov rang kada nam ne dođu NBA zvijezde.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:34   #2613


papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:46   #2614
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Bez ovih par znalaca koji igraju u NBA naša repka nije po defaultu jača od nikoga u Europi. Rumunji, Nizozemska, Belgija, Finska, Švedska, Crna Gora, Portugal, Malta, svejedno. Ne znam zašto bi to bilo čudno i zašto je netko s time razočaran ili ljut zbog toga? S obzirom na količinu novca koji se (ne) vrti u našoj košarci i općenito broj igrača koji se kod nas košarkom bave na nekoj ozbiljnoj razini rezultati su sasvim očekivani. Kod nas ljudi vole otići previše daleko u prošlost i tražiti razloge zašto bi danas nešto trebalo biti tako kako nije. Naša košarka iz 90-ih je jedno, naša košarka iz 80-ih je drugo, a ovo danas je sasvim treće. S time da ima još uvijek tih igrača koji uspiju doći do NBA, ali ostatak ja ne znam po čemu bi trebao biti ispred Rumunjske. Cedevita je naš klub broj 1, a u Europi ima zapravo prosječne rezultate u nekom srednjem domu europske košarke. I to je to, jedan klub igra Eurokup, a tri kluba igraju regionalnu ligu. Znači tri kluba igraju ikakva spomena vrijedna natjecanja. Ako maknemo strance u tim klubovima to je ukupno možda 30-ak hrvatskih igrača koji igraju to. 30 igrača! Iz te mase zapravo igrači odlaze u NBA ili europske klubove, a to je smiješna masa. Što, Rumunji imaju slabiju takvu masu? Imaju kurac, sve je to slično i zato su rezultati takvi kakvi jesu i zato smo njihov rang kada nam ne dođu NBA zvijezde.
O čemu ti, kakvoj masi, kakvi Rumunji. To su antitalenti za košarku uvijek bili i sad su. Pa pogledaj kako se kreću s loptom i bez nje, koje šuteve uzimaju.
Rumunji imaju jednog spomena vrijednog igrača, a nebi ni on bio bogzna što da nije narasto do 230 cm.
Mi pak imamo 22 igrača koji su igrala u Nba, bar 10 koji nisu bili samo statisti.
Znači talenta imamo.
Naša prošlost to ne pokazuje. Svi naši uspjesi iz 90-ih mahom su zasluga ex Yu košarke, tj.igrači su produkt neke druge škole.
Masa nije smiješna ni zanemariva. Imamo tradicionalne sredine Zadar, Šibenik, Sinj koji vole košarku, nadalje Rijeku, Zabok. U Zagrebu se nikada nisu rađali igrači.
Slovenaca ima 2 milijuna prvaci Europe, Litvanaca 3 milijuna prvaci Europe i prgršt medalja sa Olimpijskih igara.
Slovenci su bogatiji od nas, ali bome Litvanci nisu.
Nema rada, nema sustava, novac nije problem, njega nema
Pa nema novca ni u Srbiji pa vidi što i kako rade.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:56   #2615
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post


Sukus Hr košarke u zadnjih 25 godina. Tonemo u amaterizam.
Jel to Stojko govori da će on zaigrat u ponedjeljak
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:01   #2616
Pljugnućemo i od Nizozemske, zašto bi njih dobili, nakon ovakve blamaže igračima su tek sad pune gaće jer ova se mora dobit i to s 10 razlike, a na klupi neznalica koji im ne može ništa pomoći samo odmoći stvaranjem pritiska. Bez razigravača, a mogli smo uzet stranca, bez trenera, ali čak ni ja nisam bio toliki pesimista da će nas rumunji tući doma, dno dna.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:09   #2617
https://youtu.be/4gLgaAK_PYw?t=97
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:03   #2618
Quote:
vuletina kaže: Pogledaj post
O čemu ti, kakvoj masi, kakvi Rumunji. To su antitalenti za košarku uvijek bili i sad su. Pa pogledaj kako se kreću s loptom i bez nje, koje šuteve uzimaju.
Rumunji imaju jednog spomena vrijednog igrača, a nebi ni on bio bogzna što da nije narasto do 230 cm.
Mi pak imamo 22 igrača koji su igrala u Nba, bar 10 koji nisu bili samo statisti.
Znači talenta imamo.
Naša prošlost to ne pokazuje. Svi naši uspjesi iz 90-ih mahom su zasluga ex Yu košarke, tj.igrači su produkt neke druge škole.
Masa nije smiješna ni zanemariva. Imamo tradicionalne sredine Zadar, Šibenik, Sinj koji vole košarku, nadalje Rijeku, Zabok. U Zagrebu se nikada nisu rađali igrači.
Slovenaca ima 2 milijuna prvaci Europe, Litvanaca 3 milijuna prvaci Europe i prgršt medalja sa Olimpijskih igara.
Slovenci su bogatiji od nas, ali bome Litvanci nisu.
Nema rada, nema sustava, novac nije problem, njega nema
Pa nema novca ni u Srbiji pa vidi što i kako rade.
O čemu ti pričaš frende? Koji tebe tripovi pucaju, daj meni malo. Košarka kod nas je, osim Cedevite, gotovo na amaterskoj razini. Nakon Eurobasketa mi je bilo jasno da će u ovim kvalifikacijama biti gaće na štapu bez NBA igrača. Ti Nizozemci koji nas opet čekaju su na Eurobasketu u Zagrebu bili na par minuta od pobjede. I to s našim punim rosterom. Bez njih to je 50:50 i to s ovako lošom atmosferom nakon 3 poraza je čak i manje.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:59   #2619
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
O čemu ti pričaš frende? Koji tebe tripovi pucaju, daj meni malo. Košarka kod nas je, osim Cedevite, gotovo na amaterskoj razini. Nakon Eurobasketa mi je bilo jasno da će u ovim kvalifikacijama biti gaće na štapu bez NBA igrača. Ti Nizozemci koji nas opet čekaju su na Eurobasketu u Zagrebu bili na par minuta od pobjede. I to s našim punim rosterom. Bez njih to je 50:50 i to s ovako lošom atmosferom nakon 3 poraza je čak i manje.
Ti kažeš da imamo malu igračku masu i nedostatak novca i zbog toga je kao naša košarka na amaterskoj razini.
Ja se slažem da je na amaterskoj razini, ali ne zbog nedostatka novca ili igrača.
Nego zbog nerada struke koja selektira i trenira mlade, sustava koji je sam sebi svrha.
Da novac nije jamac rezultata zorno pokazuje baš Cedevita (klub s najvećim budžetom u regiji,nema ni jedan naslov u reg.košarci).
Imamo sasvim dovoljno igrača koji igraju u NBA i Euroligi, koji u svojim klubovima igraju dobro, a kad dođu u reprezentaciju muče se sa Rumunjskom, Mađarskom, Nizozemskom, Češkom koji imaju uvjerljivo slabije igrače.
Promašio si ceo fudbal.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 00:04   #2620
Meni se čini da sanjam ili da netko namjerno srozava košarku na dno dna, sve računam pa nemre nitko biti tak glup pa postavit Skelina za izbornika i amenovat pozivanje svakojakih igrača pogotovo za prve dvije utakmice. Glup, gluplji i najgluplji nam vode košarku.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.