Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 23:31   #1
Pomorski helikopteri za HRM i općenito o njima

Mislim da su najinteresantniji NH-90 i V-22.

Bilo bi odlično staviti jedno 4 velika helikoptera na brod i letiti s njima po vascelom jadranskome morju.

Realnije bi ipak bilo imati jedan manji helikopter na jednom manjem brodiću.
Koliko bi to sve koštalo?
Brod se može sagraditi u HR brodogradilištu po domaćem ili stranom dizajnu.
Dakle, većina novca bi se slila direktno nazad u gospodarstvo.
kapitalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 00:17   #2
Mislim da bi mi trebali nabaviti jedno 25 Black hawkova, rješiti se Mil-ova dok još možemo.

Od njih, dati jedno 5 u mornaricu, 2 za specijalne snage, 2 za MEDEVAC i 1 za dijelove.

Imamo li mi ikakav plan za slučaj otmice broda u Jadranskom moru?
usercas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 11:55   #3
Jedan mornarički helikopter s mogućnošću djelovanja protiv podmornica košta u rangu dobrog polovnog borbenog aviona (ili u rangu kakvog manjeg, novog lovca) Primjer AW159, kojeg je npr južna koreja platila 570 milja dolara prije par godina, za 8 komada. Tu su opet različiti paketi prisutni jer isti helikopter su Filipini nabavili za 57 milja dolara po komadu. Direktna usporedba nije moguća jer nema detalja o ugovorima. Nekakvi helikopteri za spašavanje na moru (npr aw139 kakve su nabavili talijani nedavno) bi se dali nabaviti za 20 milja dolara komad. to je opet u rangu nekakvog polovnog borbenog aviona, samo lošeg i starog. Kao i sa svime, cijena nabave letjelice je manji udio u ukupnom trošku korištenja. Ili bi trebalo više novca ubaciti u sustav ili bi ti helikopteri koji bi spašavali po moru išli nauštrb nekih drugih helikoptera. Tu je pretpostavka da bi ti helići za spašavanje bili pod obalnom stražom. Tu je pak problem što je obalna straža pod vojskom pa nije tako lako dobiti financiranje iz EU za takve heliće.

Realnost će na nivou cijele države jednog dana biti možda *do* dva helića obalne straže za spašavanje na moru (koji će spašavati i po Velebitu), određeni broj policijskih (cca 8, kao i danas od Jet Rangera do aw139), eventualno nekoliko maleckih za prijevoz bolesnika ako takva medicinska služba zaživi unutar troškova hrvatske države, a ne outsourcea se; jedno desetak vojnih utility helikoptera (vjerojatno u dvije veličine, od čega uh60 veći i nešto u rangu aw139 kao manji) te nekoliko vojnih Jet Ranger helikoptera za obuku i eventualne druge sitne potrebe. Kiowama će se s godinama osipati brojevi no za neku bližu budućnost bi mogle biti u punoj postavi, na papiru.
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:37   #4
Idem malo off, ali cisto jer vjerujem da ce netko znati...

Dali su u raspadu Juge jos bili aktivni Kamovi, su zavrsili u SiCG ili su vec bili otpisani?
flanker27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:46   #5
@Shpiro

...hmm, znači bilo bi pametno za početak odvojiti obalnu stražu od mornarice?
usercas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:54   #6
Ne nužno. Ali možda bi bilo svrsishodno da se umjesto oružanim snagama, helići za spašavanje na moru daju nekoj drugoj službi. Barem na papiru. No općenito je nepoznato u kojoj mjeri bi se letjelice mogle financirati izvana.
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:29   #7
Quote:
flanker27 kaže: Pogledaj post
Idem malo off, ali cisto jer vjerujem da ce netko znati...

Dali su u raspadu Juge jos bili aktivni Kamovi, su zavrsili u SiCG ili su vec bili otpisani?
Aktivni, i Kamovi i Milovi.

poz.
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 22:15   #8
Mah,kako sad stvari izgledaju,trebat će republici prije zračno-desantna pukovnija.....
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:49   #9
AW101


[/QUOTE]
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:58   #10
Ta Marte raketa je bez sumnje najružnija raketa u upotrebi danas. Imaš dojam da je sklepana od kojekavih dijelova i da pripada 1950ima.
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 12:26   #11
Quote:
kapitalist kaže: Pogledaj post
Mislim da su najinteresantniji NH-90 i V-22.

Bilo bi odlično staviti jedno 4 velika helikoptera na brod i letiti s njima po vascelom jadranskome morju.
Dobri čovjeće,

HRZ i PZO kao nositelj sveukupnih vojno-zrakoplovnih aktivnosti u hrvata ima ogromne probleme u održavanju svoje flote helikoptera kkoji su, usputbudirečeno, triput jeftiniji i dvaput jednostavniji za eksploataciju od ovog što spominješ.

Ne želim ni pomišljati kako bi to izgledalo u mornarici.

Usputbudirečeno Mk2, nabava, uporaba i održavanje 4 spomenuta helikoptera bi pojela svu mornaričku lovu u idučih 5 godina. Nema plata, nema toplog obroka, nema zamjene mudanti, ....
Mislim da bi razni Komodori, Kapetani bojnih brodova i slični ovu inicijativu odma objeručke prihvatili....
__________________
Momak na lošem glasu.
el commadante is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 12:34   #12
Pa čekaj malo,
pa čemu onaj sofisticirani KW, pa to je idealan stroj za
jednu zemlju primorske orjentacije...
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 12:51   #13
Quote:
Shpiro kaže: Pogledaj post
Ta Marte raketa je bez sumnje najružnija raketa u upotrebi danas. Imaš dojam da je sklepana od kojekavih dijelova i da pripada 1950ima.
mislim 1960-tih. Marte-er(nije u proizvodnji mislim,ali ne moramo mi to ni kupit) za nas bi bija overkill.uz RBS-15
Samo isto tako ne bi volija biti u AW101 dok se tim sistemom napada neki ratni brod u našem ribolovnom pojasu. Ali japanska torpeda protiv podmornica je učinkovit sistem. Mrzim multifunkcionalnost ali 4 AW101 bi bila dobra zamjena za mi 171 .iznošenje artiljerije i dostava municije na vrhove brda
uz AgustaWestland AW139 ili stari Eurocopter AS332
u biti triba gledati koji je jeftiniji u održavanju na 100 sati leta godišnje. ili nabavit ih više ali 1/2 u skladište long pa koji ima jeftiniju dekonzervaciju.
A ove koji su u upotrebi balansirati da lete 1000+ sati godišnje.
Nema gorega od imati 100-200 sati leta godišnje.
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:05   #14
Quote:
el commadante kaže: Pogledaj post
Dobri čovjeće,

HRZ i PZO kao nositelj sveukupnih vojno-zrakoplovnih aktivnosti u hrvata ima ogromne probleme u održavanju svoje flote helikoptera kkoji su, usputbudirečeno, triput jeftiniji i dvaput jednostavniji za eksploataciju od ovog što spominješ.

...
O čemu ti pričaš, Mi 171 je najskuplji transportni helihopter za održavanje na kugli zemaljskoj,osim nekih USA. Sovjetski savez(danas ruska federacija),
USA(i danas USA) su ista govna diktatura u jednoj i drugoj državi,korupcija u rusiji ,Lobiranje u USA(isti vrag ko i korupcija) Te dvije diktature nema nikakve razlike Osim šta je u USA standard 50% ovaca(glasaća malo bolji) a i propaganda zbog korištenje boljeg školovanog kadra..
https://en.wikipedia.org/wiki/McCarthyism

za tebe troškovi naših mi mil 171-G (govno po pučkome)

Total Fixed Cost/Year $2,700,000
Total Fixed Cost/Hour $27,000
Total Misc Cost/Year $110,000
Total Crew Cost/Year $100,000
Total Fuel Cost/Hour $1300

Total Cost/Hour $30,400


Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Pa čekaj malo,
pa čemu onaj sofisticirani KW, pa to je idealan stroj za
jednu zemlju primorske orjentacije...
KW snimi izvidi dojavi a AW 101 dovrši posao ako nema obalnog lansera na dometu.

Odredit 1500 polja lavande,maslina di se mogu skriti.
Dati poticaj tim seljacima koji bi čistili te rupe u maslinicima po otocima,potpišu ugovore o šutnji kazna oduzimanje imovine i sudski progon.
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:16   #15
Za te helice su potrebne velike pare kojih bas i nema. Uz to, ne vidim zasto bi HRZ imao vise od 10 transportnih helica maksimalno, a HRM-u ne treba vise od 3-4. Treba uzeti tip koji moze obavljati obavije zadace da se cim vise pojeftini odrzavanje i kupovina, a SAR i sl. ostaviti civilnim helicima..

AW101 je overkill za nase zadace, prevelik helikopter koji ce 99% vremena letiti prakticki prazan. Dakle, nesto manje je potrebno.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:16   #16
Realno, HRM neće nikad nabaviti ništa od ona tri helikoptera sa slika. Niti japanskog minolovca, niti talijanskog protubrodskog/ASW helića niti onog britanca za nadzor zračnog prostora.

Da je Marte realno dovoljan, je. Kao i npr. Penguin. Ali opet, realno, za ništa se od toga neće naći novca i neće se moći nabaviti. Specijaliziranih mornaričkih helikoptera nije bilo do danas i neće ih ni biti, bojim se.

Što se tiče dizanja i premještanja tereta poput topova ili paleta tereta- Uh60 je tu sasvim okej zamjena za Mi17, ne treba ništa veliko poput aw101. Tako da nekako nemam baš vjere da će se ići na nabavku još dodatnih vrsta helića. To će na kraju ispasti polovni blackhawci plus neki manji helikopteri, moguće i novi. Teoretski možda zaista i neka polovna Puma dođe umjesto uh60, ali to samo ako ove neke pregovarancije oko uh60 propadnu.
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 14:09   #17
Quote:
Shpiro kaže: Pogledaj post
Realno, HRM neće nikad nabaviti ništa od ona tri helikoptera sa slika. Niti japanskog minolovca, niti talijanskog protubrodskog/ASW helića niti onog britanca za nadzor zračnog prostora.

Da je Marte realno dovoljan, je. Kao i npr. Penguin. Ali opet, realno, za ništa se od toga neće naći novca i neće se moći nabaviti. Specijaliziranih mornaričkih helikoptera nije bilo do danas i neće ih ni biti, bojim se.

Što se tiče dizanja i premještanja tereta poput topova ili paleta tereta- Uh60 je tu sasvim okej zamjena za Mi17, ne treba ništa veliko poput aw101. Tako da nekako nemam baš vjere da će se ići na nabavku još dodatnih vrsta helića. To će na kraju ispasti polovni blackhawci plus neki manji helikopteri, moguće i novi. Teoretski možda zaista i neka polovna Puma dođe umjesto uh60, ali to samo ako ove neke pregovarancije oko uh60 propadnu.
blackhawc je isto malo preskup za održavanje,3305$ usa, nas bi koštao najmanje 6500$
ne znam koliko košta policiju AW139 ne mislim da je preko 4000-5000$ sat
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:54   #18
Quote:
Shpiro kaže: Pogledaj post
Realno, HRM neće nikad nabaviti ništa od ona tri helikoptera sa slika. Specijaliziranih mornaričkih helikoptera nije bilo do danas i neće ih ni biti, bojim se.
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.