Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 10:14   #1
Vlažnost vagine

Poštovani forumaši evo postavio bih temu u naslovu jer nakon dugogodišnjeg iskustva sa ženama htio bih saznati vaše mišljenje ...
Evo radi se o vlažnosti Vagine i primjetio sam da je kod raličitih žena , zavisno od seksualne spremnosti vagina na različitoj razini vlaženja što zavisi vjerujem od puno drugih faktora.
Ono što mene iskreno zanima je vaše iskustvo kada je vagina prevlažna ili preskliska dali je treba malo obrisati površinski u npr. lancun ili ručnik da bi se pojačao osjećaj trenja u vaginalne zidove .
Neke žene imaju uske vagine pa je vlaženje poželjnije no kod onih sa većim i razradjenim vaginama prevelika vlažnost je po meni beskorisna jer se prilikom penetracije gubi onaj osjećaj "veličine penisa " ?
Eto zanima me što žene vole i kako muškarci gledaju na tu vlažnost vagne , dali im smeta onaj zvuk koji je prilikom jako vlažne vagine sličan lupanjem vesla po vodi ?
Zahvaljujem na Vašim odgovorima !
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:31   #2
Pa sve to ovisi od žene do žene.
Recimo kod moje ako je previše vlažno, onda nema ni osjećaja tog "trenja", pa obrišemo i nastavljamo dalje.
A opet s druge strane ako nije uopće vlažno - ne valja!
Uvijek je najbolje na pola puta, al to ionako ne možeš previše sam kontrolirat!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:44   #3
Kad je malo vlažnija, neke poze su bolje, neke lošije. Recimo misionarski tad ne valja. Zbilja nemaš osjećaj da nešto radiš. A ni njoj to nije neka fora. Tu je onda bolja bilo koja poza u kojoj ona može skupit noge i malo bolje kontrolirati mišiće. Ne treba brisati. Samo malo promjeniti kut, pozu i dalje bude ok.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:04   #4
sto vlaznija to bolja ako se mene pita.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 13:42   #5
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
sto vlaznija to bolja ako se mene pita.
+1

Trenje nikada nije toliko "slabo" da podražaj ne bi bio dovoljan.
A zna biti potopa dok si damo vremena s predigrom.

Dapače, vlažnost sama po sebi mi je puno bolji "poticaj" od samog trenja.
Nisam od onih koje pate za "uskim" picama. Nema mi bolje od toga kad ga prisloniš na vlažnu picu, a on propadne unutra ko vreli nož kroz putar.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 13:54   #6
+ par dana nakon brijanja jaja, čuda čini
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:13   #7
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
+ par dana nakon brijanja jaja, čuda čini
uhm...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:16   #8
Ne mojih, budalo
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:25   #9
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Kad je malo vlažnija, neke poze su bolje, neke lošije. Recimo misionarski tad ne valja.
I ja sam istog mišljenja da kod jako vlažne pice misionarski ne valja jer u tom položaju kod jako razradjene vagine dolazi do previše "klamparanja " i neke žene u toj pozi ne mogu stiskati dovoljno vaginalne mišiće. Primjetio sam da pomicanjem tijela prema gore .dakle penis u vagini savijen prema gore puno brže isklizne van i tada ga treba opetovano ubacivati pri čemu se izgubi ritmika i podražaj . Ovdje oni koji smatraju da je poželjnije čim vlažnija vagina ,dakle toliko vlažna da ispušta zvukove npr. ( pljac ..pljac ) neka mi obrazlože koliko je razlika u osjetljivosti vaginalnih stjenki od npr. kada je vagina poluvlažna ?
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 14:25   #10
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ne mojih, budalo
Još uvijek sam
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:27   #11
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
+ par dana nakon brijanja jaja, čuda čini
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:27   #12
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ne mojih, budalo
aha.

kakva cuda?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:30   #13
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
+ par dana nakon brijanja jaja, čuda čini
Hell yeah
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:32   #14
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
I ja sam istog mišljenja da kod jako vlažne pice misionarski ne valja jer u tom položaju kod jako razradjene vagine dolazi do previše "klamparanja " i neke žene u toj pozi ne mogu stiskati dovoljno vaginalne mišiće. Primjetio sam da pomicanjem tijela prema gore .dakle penis u vagini savijen prema gore puno brže isklizne van i tada ga treba opetovano ubacivati pri čemu se izgubi ritmika i podražaj . Ovdje oni koji smatraju da je poželjnije čim vlažnija vagina ,dakle toliko vlažna da ispušta zvukove npr. ( pljac ..pljac ) neka mi obrazlože koliko je razlika u osjetljivosti vaginalnih stjenki od npr. kada je vagina poluvlažna ?
ne dozivljavam to klamparenje i ne ispada mi pimpek iz picke.

jednostavno, volim vlaznu picku i ima veze i sa time da je vlazna radi mene, a ima nesto i u tome kad "grubo" penetriram u nju, ali to se dogodi samo na pocetku kvikija.

mozda samo nisam naisao na presiroke?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:33   #15
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Hell yeah
bockanje?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:34   #16
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
bockanje?
Obrijan muškarac općenito plus koji dan nakon brijanja....mmmm
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:52   #17
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Poštovani forumaši...

Eto zanima me što žene vole i kako muškarci gledaju na tu vlažnost vagne , dali im smeta onaj zvuk koji je prilikom jako vlažne vagine sličan lupanjem vesla po vodi ?

flap-flap?
reci joj neka ojača kegelove.
ali džaba ti i to, ako ti je tanak.



Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Nema mi bolje od toga kad ga prisloniš na vlažnu picu, a on propadne unutra ko vreli nož kroz putar.
ovo je skoro pa tjelesna onomatopeja. divna sličica.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:04   #18
Jednom je žena pekla kiflice i bila jako u frki s vremenom, pa je meni rekla da ih premažem s jajima.
Od tada nemam pristup u kuhinju i moram brijati jaja.



Tako je sve počelo...
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:06   #19
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Jednom je žena pekla kiflice i bila jako u frki s vremenom, pa je meni rekla da ih premažem s jajima.
Od tada nemam pristup u kuhinju i moram brijati jaja.



Tako je sve počelo...
Strah od salmonele je gadna stvar
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:11   #20
To je odlicno da je mokra i vlazna sva, tako kad joj metnes kuburu da ide sljap sljap zvuk, i onda ju jos na kraju pospricas po pici i opet joj ga metnes, tak da cijela pica nabuburi od kuburetine i da joj se noge tresu i da je sva mokra.

I za kosu ju moras jako povuc i spenkat po guzici non stop.

Onda mozes pljugu zapalit nakon toga u miru.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger