Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2011., 18:48   #121
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
ne znaju, ne znaju .....paula zna
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 19:27   #122
Quote:
Noble kaže: Pogledaj post
ima li nade za apartman za dvoje za 30 eura od 6-13.8. (ili 12.8.), maksimalno 35 eura, 40 eura ne dam iz principa...thanks
Naravno da ima nade. E sad, ako već ne želiš dati 5 eura više, onda se nadam da dobro podnosiš 20-minutno(minimalno) klipsanje po 50+ stupnjeva od apartmana do plaže. Sretno u potrazi.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 21:35   #123
Quote:
Noble kaže: Pogledaj post
ima li nade za apartman za dvoje za 30 eura od 6-13.8. (ili 12.8.), maksimalno 35 eura, 40 eura ne dam iz principa...thanks
ja SAM našla, googlaj sunset villa
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 04:06   #124
Pogledah na karti di je, 20+ minuta klipsanja do mora.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 10:41   #125
Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
ja SAM našla, googlaj sunset villa
puno hvala, rezervirala već

a što se tiče hodanja, nizbrdo me ne brine, uzbrdo koja kilica manje, me happy
Noble is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:04   #126
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Centar je valjda tamo gdje je glavna riva i svi kafići, a tamo gdje to završava završava i centar , kao i u svakom drugom mjestu....

Sigurno ima 10 minuta i to znači od završetka te rive ulicom koja ide uz brijeg i onda se lijevo spušta dolje prema plaži i tada se dolazi do Punte. Ne uz obalu, nego nego kroz te dvije ulice, ne znam više kako se zovu. Znam da se može doći i obalom, ali da li je koju minutu manje, mislim da je to tu negdje što se tiče vremena...

No potpuno nebitno, ti smatraš da si tamo za 2 min ja znam da mi je trebalo 10 minuta...... Prošeći, izmjeri (mada i to ovisi o brzini nečijeg hoda)i, mislim da ovako napamet i nije pouzdano govoriti....Inače nije da mjerim uvijek te udaljenosti i da gledam svaku minutu, ali zbog navedenog Vodice su me baš zaintrigirale da to učinim....
Ti si nešto pobrkala što se tiče Punte.Koja ulica što se spušta?
Sama kažeš centar završava gdje i riva i kafići i onda uzbrdo.
Točno,uzbrdo možda 50m i kod Punte si.nema nikakvog spuštanja.Punta je navrh brda
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 19:35   #127
Quote:
fire kaže: Pogledaj post
Ti si nešto pobrkala što se tiče Punte.Koja ulica što se spušta?
Sama kažeš centar završava gdje i riva i kafići i onda uzbrdo.
Točno,uzbrdo možda 50m i kod Punte si.nema nikakvog spuštanja.Punta je navrh brda

Nisam ja ništa pobrkala, mislim da si ti pobrkala

Ajde ostavite se tih udaljenosti i metara, istu stvar ne želim ponavljati 100 puta...... Pametnom i jednom dosta nešto reći.....
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 14:40   #128
Quote:
Punta je navrh brda
Punta je na par metara nadmorske visine, ovo "u brdu" zvuči kao da je u brdima na +20m.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 19:22   #129
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Punta je na par metara nadmorske visine, ovo "u brdu" zvuči kao da je u brdima na +20m.

To sam si i ja mislila, koje "božje" brdo, a valjda je pobrkala nešto, a kao znaju sve o Vodicama, mož si misliti.....

Zadnje uređivanje PAULA123 : 09.07.2011. at 20:10. Reason: xxxx
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 12:37   #130
Kakve su plodine dole u vodicama?
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 13:30   #131
sunset villa je u centru, hahah, sve je blizu....
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 17:19   #132
Tražim parking u Vodicama na 7 dana. Bilo bi odlično kad bi bio bliže centru zbog broda za Šepurine.
Ako znate nekoga tko je voljan iznajmiti parking u dvorištu, molim vas javite na PM. Termin 28.7.-5.8.

Hvala
sXekid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:09   #133
Gdje je u vodicama najbolje kupit svježu ribu, i naravno što povoljnije,
Kakve su cijene inače u konzumu?
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 15:37   #134
Quote:
Dado-zgb kaže: Pogledaj post
Kakve su plodine dole u vodicama?
Jako dobre, renovirane prije sezone, cijene su uglavnom za 20-30% niže nego u Konzumu. Obično kupujem tamo. Djelo je isto jako dobar dućan.

Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
Gdje je u vodicama najbolje kupit svježu ribu, i naravno što povoljnije,
Kakve su cijene inače u konzumu?
Glede ribe, naravno da je peškarija najbolja za svježu ribu, ali ako imaš auto, ja bi ti preporučio da se ujutro zaletiš do Tribunja i tamo pogledaš.

A Konzum... Konzum ka Konzum. Kradu gdje stignu. Toplo preporučam izbjegavanje.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 01:48   #135
ma najljepssi grad na moru ..............kazu da 2011 godine ima najvise turista u vodicama do sada i cak u HR
tinitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 17:51   #136
"Kažu", to si dobro rekao. Daleko je to od istine. Razvikano je i Vodice postaju meta za "cure u usponu", ali dolazi i krdo iskomplesiranih čelavaca...
Dakle, za svakoga po nešto.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 22:08   #137
Vodice su ove godine nešto slabije po zanimljivostima za mlade ljude. A i slabija je posjećenost. Osim ako tvoj tip zabave je Makina navečer, onda ćeš se snaći. Punta nije na brdu, ona je 20-40 metara od mora. Centar Codica je širok pojam jer je dugačak oko kilometar Parking u samom centru i okolici teško da ćeš dobit free.

Plodine u Vodicama su ok, ali nešto skuplje nego što smo navikli na kontinentu. Ponuda Lidla, Plodina i Konzuma je tipična ko i uvijek. Na tržnici rano ujutro se nađe svježa riba za svakoga.

Godinama ljetujem tamo i gužve prije 5 godina i sad su neusporedive. Al sve to na stranu, jedva čekam sljedeću godinu Nedavno se vratila iz VOdica i još plačem za morem
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 03:35   #138
Uletija mi vikend slobodan pa bi se sa curom zaletio do Vodica, ako neko ima apartman/sobu za dvije osobe od 20-22.8 nek se javi na PM s ponudom, da nije preskupo
jupst is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 14:58   #139
Ima li neko ko zivi na srimu da mi kaze informacije o jednoj osobi, neka mi se javi na privatne poruke, hitno mi je nisam iz hr !
superfund32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 18:21   #140
Nije skupo ako se na vrijeme krene tražiti! Ako se kasno krene tražiti, gotovo svugdje će vas "oderati".
ars111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.