Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2009., 22:14   #2061
i sve tri su pronovias
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 23:53   #2062
danas kupila haljine i preeekrasne su mi a o usluzi na nivou da ne pričam - moram pohvaliti Noir te žene koje tamo rade u salonu te gore gdje šivaju te salon Matije Vuice u centru ZGa- haljine su mi sve mrak i jedva čekam da ih obučem .... poslikati ću se u tjednu i staviti slikice
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 15:03   #2063
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post



p.s. Sala vam je sawršwna
__________________
M.M
Mariposa1.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 12:12   #2064
pola ovih haljina koje ste stavili kod mene bi mogle proći kao vjenčanice
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 16:14   #2065
curke treba mi savjet

kuma san, kupila tirkiznu haljinicu do kolina (ne mogu stavit sliku jer san je ostavila suzit) pa me zanima koju boju cipela i torbice uzet. razmišljala san o srebrnima, jer ako uzmen neku jaču boju iman osjećaj da ću zasjenit haljinu a ipak je naglasak na njoj. ajd pliz pomozite dok mi traju sniženja pa da kupin štagod pametno
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:34   #2066
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
curke treba mi savjet

kuma san, kupila tirkiznu haljinicu do kolina (ne mogu stavit sliku jer san je ostavila suzit) pa me zanima koju boju cipela i torbice uzet. razmišljala san o srebrnima, jer ako uzmen neku jaču boju iman osjećaj da ću zasjenit haljinu a ipak je naglasak na njoj. ajd pliz pomozite dok mi traju sniženja pa da kupin štagod pametno
srebrnu ili zlatnu?
Ja sam na jednoj svadbi vidjela curu sa zelenom haljinicom i zlatnim sandalama/torbicom, predobro je izgledalo.
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:37   #2067
na tirkizno mi vise pase srebrena kombinacija
samo za primjer da vidis kako pasu boje
http://www.trend-mode-online.de/11131_turquoise.jpg
http://www.hood.de/img/full/1771/17718930.jpg
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:38   #2068
nisan baš za zlatnu a i nekako plavo i zlatno, bolje mi je plavo (ovako neke slične boje je haljina ) i srebreno.

mada su mi padale na pamet i jače boje cipela al stvarno bi tila da se prvo uoči vešta pa tek onda cipele


hvala na savjetu
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:42   #2069
[QUOTE=Lyysssyyyy;22085660]

ja bi ovu zelenu... di bi mogla kupit/iznajmit takvu haljinu?
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:44   #2070
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
nisan baš za zlatnu a i nekako plavo i zlatno, bolje mi je plavo (ovako neke slične boje je haljina ) i srebreno.

mada su mi padale na pamet i jače boje cipela al stvarno bi tila da se prvo uoči vešta pa tek onda cipele


hvala na savjetu
onda srebrna jer ja sam u glavi zamislila drukčiju nijansu tirkiza
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:47   #2071
uz plavu ti ide zuta,samo bi uz tirkiznu morala potrefit dobru nijansu zute tako da nebude previse
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:51   #2072
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
onda srebrna jer ja sam u glavi zamislila drukčiju nijansu tirkiza
ma sve ok


Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
uz plavu ti ide zuta,samo bi uz tirkiznu morala potrefit dobru nijansu zute tako da nebude previse
e vidiš žuta možda nije loša ideja pogledat ću ako nađem nešto, ako ne ostaje srebrena
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:54   #2073
probaj nesto stavit uz haljinu zuto (ako imas)tek toliko da vidis kako se slaze,ali meni je to inace dobra kombinacija,samo kazem treba potrefit nijanse,a kad budes isla kupovat cipele obavezno ponesi haljinu
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:54   #2074
molim pomoc! dali netko zna gdje da nađem onakvu zelenu haljinu??? nikad nisam imala haljinu, nikad, i nikad mi se nijedna nije sviđala, i nemogu vjerovati da vidim haljinu koja mi se cak i svida, i mislim da bi mi bila ok za vjencanje, nece biti tradicionalno tako da mi i ne treba vjenčanica. Mislite da bi mi netko mogao sasit takvu ponarudžbi ako ju ne nađem ili to nebi licilo na nista?
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:55   #2075
Quote:
mamica :) kaže: Pogledaj post

ja bi ovu zelenu... di bi mogla kupit/iznajmit takvu haljinu?
malo iznad sam napisala, te haljine su pronovias, pretpostavljam da ih možeš kupiti/inajmiti kod svakog tko ga drži
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 17:59   #2076
Quote:
Lyysssyyyy kaže: Pogledaj post
malo iznad sam napisala, te haljine su pronovias, pretpostavljam da ih možeš kupiti/inajmiti kod svakog tko ga drži
hm... e kad bi ja znala ko to drzi? dali neko zna dali ima toga negdje u istri? djevojka sa sela, ne kuzim se bas u modne trgovine a zagreb mi je jaaako daleko!
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 18:01   #2077
Quote:
mamica :) kaže: Pogledaj post
molim pomoc! dali netko zna gdje da nađem onakvu zelenu haljinu??? nikad nisam imala haljinu, nikad, i nikad mi se nijedna nije sviđala, i nemogu vjerovati da vidim haljinu koja mi se cak i svida, i mislim da bi mi bila ok za vjencanje, nece biti tradicionalno tako da mi i ne treba vjenčanica. Mislite da bi mi netko mogao sasit takvu ponarudžbi ako ju ne nađem ili to nebi licilo na nista?
ako nades dobru krojacicu mislim da nebi bio problem joj to napravit
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 18:04   #2078
Quote:
mamica :) kaže: Pogledaj post
hm... e kad bi ja znala ko to drzi? dali neko zna dali ima toga negdje u istri? djevojka sa sela, ne kuzim se bas u modne trgovine a zagreb mi je jaaako daleko!
http://www.sposa.hr/prodajna_mjesta.html
evo oni ti drze njegove vjencanice,nazovi ih i pitaj dali maju haljinu
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 18:04   #2079
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
ako nades dobru krojacicu mislim da nebi bio problem joj to napravit
dali neko zna koju dobru krojačicu? mislim da mi hlače ne ginu na vjenčanju ako tako nastavim!
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 18:06   #2080
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
http://www.sposa.hr/prodajna_mjesta.html
evo oni ti drze njegove vjencanice,nazovi ih i pitaj dali maju haljinu
Hvala! Dali ta haljina ima neki naziv ili da onako blesavo (kao sta jesam) opisujem (zelena, bez ramenica....)
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.