Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2007., 16:03   #41
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Vidi vidi eto nisam zano niti da su svi muslimani u biti propaliteti sa mnogo djece koju nemogu prehranit nego otkad su to (Indija, Brazil, Afrika ...) postale muslimanske zemlje?
dakle, evo još malo nepoznavanja situacije.
brazil ima TFR 1.88, a indija 2.81, s tim da im muslimani u indiji podižu prosjek. recimo susjedne musimanske zemlje- pakistan i bangladeš imaju 3.71. i 3.09
a u africi najviši fertilitet opet imaju muslimanske zemlje, najveći fertilitet na svijetu je u: maliju 7.38,, nigeru 7.37, somaliji 6.68, afganistanu 6.64 i jemenu 6. 49.
uvjerljivo na vrhu
no, evo i malo optimizma, zapravo realizma, za one koji se boje islamizacije:
http://www.atimes.com/atimes/Front_Page/GH23Aa01.html
http://www.atimes.com/atimes/Front_Page/GH23Aa01.html
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 16:05   #42
Zašto volim Švicarce... LINK

"The right-wing Swiss People's Party, currently leading in the opinion polls, claims Swiss communities have a democratic right to decide who can or cannot be Swiss."

(Desničarska Švicarska narodna stranka, trenutno vodeća u ispitivanjima mišljenja tvrdi da Švicarske zajednice imaju demokratsko pravo da odluče tko može, a tko ne može biti Švicarac.)

A posrane preporuke posrane komisije će bijedno propasti...

PS: došlo je do izvjesne greške u adresi linka koji sam dao.
Ispravljeno.

Zadnje uređivanje Bob Morane : 13.09.2007. at 19:50.
Bob Morane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 16:53   #43
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
dakle, evo još malo nepoznavanja situacije.
brazil ima TFR 1.88, a indija 2.81, s tim da im muslimani u indiji podižu prosjek. recimo susjedne musimanske zemlje- pakistan i bangladeš imaju 3.71. i 3.09
a u africi najviši fertilitet opet imaju muslimanske zemlje, najveći fertilitet na svijetu je u: maliju 7.38,, nigeru 7.37, somaliji 6.68, afganistanu 6.64 i jemenu 6. 49.
uvjerljivo na vrhu
Misli ako govor mržnje nije reći da zbog vijere netko je propalitet sa puno dijece onda neznam što je!

Zašto namjerno ili nenamjerno ne spominješ razvijene zemlje AEU, Jordan, SA, mislim reći da zbog islama je netko zaostao to bi značilo da se odričeš puno toga jer su ti muslimani izmislili (0) a pišeš njihovim brojevima a to što ti nabrajaš su nerazvijene zemlje a zbog čega su nerazvijene to nije ovdje tema!
__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 17:00   #44
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
A ako baš hoćeš moje mišljenje po meni bi europa trebala pomoć zemljama emigranata da ti ljudi imaju mogućnost normalnog života i time bi sigurno efikasno i dugotrajno riješila problem!
Znači da Hrvatska godišnje izdvaja par posto svog društvenog proizvoda za Mali, Čad i Sudan?
__________________
Kontra mraku, kontra sili Nareslo je ka iz vode I trkalo do slobode
.
brale_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 17:06   #45
Quote:
Bob Morane kaže: Pogledaj post
Evo svjedočenja jednog od sudionika događaja, koji nije stigao do trga jer ga je policija uhitila već na kolodvoru:
Na to ću nadodati Fjordmana, sasvim se fino uklapa:

http://islamu.wordpress.com/2007/07/...m-21-stoljeca/

Quote:
Budući da smo “mi” društveni konstrukti, za pretpostaviti je da nas je moguće i društveno razmontirati. Marksistička “protu-kultura” 1960-ih i 1970-ih bila je vrlo učinkovita u napadanju temelja Zapadne civilizacije. Iskreno, zastrašujuće je primjetiti koliko štete društvu može nanijeti samo jedna generacija. Možda je točno to da je lanac jak koliko i njegova najslabija karika. Naš sustav obrazovanja sada je umjesto u podržavanje upregnut u rastavljanje naše kulture te je prešao iz Doba Razuma u Doba Dekonstrukcije. Socijalizam je uništio samo tkivo našeg društva. Naše su zemlje toliko oštećene da ljudi osjećaju kako nije ostalo ništa za što bi bilo vrijedno boriti se, a što je bez sumnje i bila namjera. Naša djeca iz škola izlaze kao izgubljene olupine i ideološki bogalji bez osjećaja identiteta te se susreću sa olujom bijesa ako pokušaju pokazati i najmanju naznaku kralježnice.

Codie Stott, bijela engleska školarka, uhićena je pod sumnjom počinjenja javne rasne uvrede, nakon što je odbila sjediti zajedno sa grupom učenika iz južne Azije, zbog toga što neki od njih nisu govorili engleski. Odvedena je u Swintonsku policijsku stanicu, gdje su joj uzeli otiske prstiju i bacili u ćeliju prije nego što su je pustili. Robert Whelan iz Civitas think-tanka je rekao: “Mnoga od ovih uhićenja ne dođu do suđenja - cilj je zaplašiti nas u samocenzuru sve dok sami ne budemo pazili što govorimo.”

Bryan Cork iz Carlislea, Cumbria u Lake Distictu, osuđen je na šest mjeseci zatvora zbog vikanja ispred džamije “Ponosan sam što sam Britanac,” i “Vratite se odakle ste došli.” Ovo se dogodilo dok su muslimani uspostavljali šerijatske zakone u britanskim gradovima te dobijali državne subvencije za uzdržavanje više od jedne supruge.
Naravno, ovo se odnosi na Zapadnu Europu. Mi smo imali malo drugačiji put i u priličnoj mjeri smo imuni na ta sranja. Ali, idemo u zajednicu sa tim Europljanima i njihovi problemi bi vrlo lako mogli postati i naši problemi.
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 17:22   #46
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Misli ako govor mržnje nije reći da zbog vijere netko je propalitet sa puno dijece onda neznam što je!

Zašto namjerno ili nenamjerno ne spominješ razvijene zemlje AEU, Jordan, SA, mislim reći da zbog islama je netko zaostao to bi značilo da se odričeš puno toga jer su ti muslimani izmislili (0) a pišeš njihovim brojevima a to što ti nabrajaš su nerazvijene zemlje a zbog čega su nerazvijene to nije ovdje tema!
Pun mi je više nos ovih gluposti. Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.

Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.

Arapi su ih samo prenjeli do Europe.
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 18:48   #47
Quote:
APOI kaže: Pogledaj post
Pun mi je više nos ovih gluposti. Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.

Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.

Arapi su ih samo prenjeli do Europe.
Prvo naravno namjerno izostavljaš činjenice spomenut i maje i kineze ali najbitnije da korištenje NULE kao broja u matematici (množenje) a ne kao oznake za razlokovanje između npr. 1 i 100 su koristili Arapi Muslimani ili kako god ti paše!
__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 19:32   #48
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Prvo naravno namjerno izostavljaš činjenice spomenut i maje i kineze ali najbitnije da korištenje NULE kao broja u matematici (množenje) a ne kao oznake za razlokovanje između npr. 1 i 100 su koristili Arapi Muslimani ili kako god ti paše!
Pa nitko pametan neće negirati goleme doprinose Arapa i ostalih muslimana svjetskoj civilizaciji i kulturi (pogotovo u prošlosti), ali uopće se ne radi o tome!!!

Radi se o tome da ako negdje uspiju zadobiti političku prevlast ili makar samo veliki utjecaj, muslimani porijeklom iz Afrike i Azije će nastojati uspostaviti vladavinu šerijata ili bar neke njegove elemente. Dakle, društva što je moguće više u skladu s Islamom. A ako budu mogli, čak i islamske države u kojima će ne-muslimani biti podređeni dimmije. Na to ih vjera OBAVEZUJE. Ali oholi Europljani si još umišljaju da će svi objeručke prihvatiti "europske vrijednosti", samo ako ih se lijepo zamoli!
Ali oni imaju vlastitu kulturu i civilizaciju, čije vrijednosti smatraju superiornima onim europskima, i to ne samo u smislu religije! Većina se neće toga odreći.

Možda islamizacija neće uspjeti (recimo, kad se muslimani približe većini, Europa za protumjeru naseli brzo desetke milijuna Hindusa, Kineza, Kongoanaca, Latinoamerikanaca ... i brzo im dade pravo glasa da se osigura kakva-takva politička ravnoteža), ali u svakom slučaju bit će s tim golemih nevolja. I uopće se ne može prognozirati budućnost Europe i potomaka današnjih Europljana ... što nam to treba, zašto od gotovine pravimo vjeresiju?...
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 20:40   #49
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Prvo naravno namjerno izostavljaš činjenice spomenut i maje i kineze ali najbitnije da korištenje NULE kao broja u matematici (množenje) a ne kao oznake za razlokovanje između npr. 1 i 100 su koristili Arapi Muslimani ili kako god ti paše!
Ništa nisam izostavio. Dekadski sustav i nula su indijski izum. Kraj priče.
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:55   #50
Quote:
Naša Kvačica kaže: Pogledaj post
Za početak bi bilo dobro zabraniti imigraciju iz muslimanskih zemalja i otvoriti vrata za druge, npr. afričke kršćane, Indijce, Kineze, južnoamerikance itd., čime bi se kroz izmiješanost različitih kultura dobilo nešto slično USA.

Ovako kako je sad, Europa će jednostavno postati islamska, i na kraju se pretvoriti u Alžir ili Pakistan.
nikakva imigration
sve ih triba odjebat laganini
Iron_Fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:57   #51
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Nisam rekao da mi se nesviđa nego me zanima odgovor postavljača teme koji je ostao nedorečen!

A ako baš hoćeš moje mišljenje po meni bi europa trebala pomoć zemljama emigranata da ti ljudi imaju mogućnost normalnog života i time bi sigurno efikasno i dugotrajno riješila problem!
ma ne triba njima nista. ko je kriv afganistancima sta zive tako kako zive il egipcanima il bilo kome oni jednostavno se nisu razvili za vrime industrijske revolucije i sad se sele na zapad.
Iron_Fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 00:06   #52
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Misli ako govor mržnje nije reći da zbog vijere netko je propalitet sa puno dijece onda neznam što je!

Zašto namjerno ili nenamjerno ne spominješ razvijene zemlje AEU, Jordan, SA, mislim reći da zbog islama je netko zaostao to bi značilo da se odričeš puno toga jer su ti muslimani izmislili (0) a pišeš njihovim brojevima a to što ti nabrajaš su nerazvijene zemlje a zbog čega su nerazvijene to nije ovdje tema!
0 je izmisljena, izumljena u indiji a arapi su je prenijeli u europu. opet nasi preci izumili 0. lol
Iron_Fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 00:09   #53
Quote:
APOI kaže: Pogledaj post
Pun mi je više nos ovih gluposti. Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.

Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.
Dekadski sustav i nulu su izmislili Indijci.

Arapi su ih samo prenjeli do Europe.
tek sam sad vidio
Iron_Fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 00:11   #54
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
to sto je krscanstvo doprlo , naravno ubijanjem klanjem i pljackom do najudaljenijih mjesta na Kugli nema veze . Naravno sad se toj istoj crkvi vraca bumerangom kad ssvaki dan krscanske zene sve vise i vise prelaze na islam i kad za nekih pedeset godina nece imati ko radjati krscansku djecu . Prije par godina u Briselu najpopularnije ime kod novorodjenih beba je bilo Muhammed . " A Allah nece dozvoliti da se plamen islama ugasi "

Ovo ti je muslimizacija Europe. Kad ovakvi trbuhozborci pocnu kenjat ovakve gluparije poput "krscanskih zena" koje sve vise i vise prelaze na islam. Mogu si zamisliti kako jedna Francuskinja, Srpkinja, Spanjolka, Svabica ili Hrvatica hrle u narucje nove i tako slobodoumne, te zenama nadasve sklone religije.

Dopizdila im sva ova jednakost, sveucilista, skole, radna mjesta, ma sve...i odlucile masovno stavit skarnicle na glave i lijepo u islam.

O jebote te te jebo
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 00:18   #55
je iko igra igru civilization...
e dobro. u 3. nastavku imate par vrsta pobjede a jedna je vrsta "Cultural Domination" mislim da i sama rijec govori kako se pobijedi. ti sajes svoje gradane u neki grad u nekoj zemlji u tolikoj mjeri da oni postanu vecina i taj grad postane tvoj... ima sad razlika izmedu toga i ovoga o cemu pricamo ali EU to dopusta (doseljavanje arapa,kineza,crnja itd.) bolje receno podupire, sama sebe unistava. a mi glupi, ludi, naivni ih jos slusamo pa nasi mudraci se takoder furaju na tu spiku i bombardiraju nas svaki dan sa svojim multikult shitom i propagandom. na televiziji u novinama i na radiju.

ja danas dosa kuci iden nesto pojist, bia gladan, i ja upalin TV a ono ona reklama "brzo, jasno , brzoglasno" il tako nest. i onda iza toga onaj lik zute kose (crtani) pa su se oni navili srat o EU (crtani tj. mala dica to gledaju pa kazu EU je pravi izbor u buducnost zato jer in je mozak bio ispiran) aaaaa bolje da prestanen jer kad krenen nece biti kraja.
i laku noc tj. iden gledat izgubljene ha-ha
Iron_Fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 01:01   #56
Quote:
georgeWtheNuclear kaže: Pogledaj post
Ovo ti je muslimizacija Europe. Kad ovakvi trbuhozborci pocnu kenjat ovakve gluparije poput "krscanskih zena" koje sve vise i vise prelaze na islam. Mogu si zamisliti kako jedna Francuskinja, Srpkinja, Spanjolka, Svabica ili Hrvatica hrle u narucje nove i tako slobodoumne, te zenama nadasve sklone religije.

Dopizdila im sva ova jednakost, sveucilista, skole, radna mjesta, ma sve...i odlucile masovno stavit skarnicle na glave i lijepo u islam.

O jebote te te jebo
Izvini pricas gluposti . Evo da te podsjetim , necemo ici u zap Evropu nego u Hrvatskoj prosle godine Slobodna Dalmacija donosi tekst : Sve vise Hrvata prellazi na Islam . A moji podaci govore o tisucam konvertita , ponajvise u britaniji , francuskoj , njemackoj , svajcarskoj . U Britaniji je jedan grof presao na islam i vise visoko ustolicenih crkvenih licnosti . O malim ljudima je suvisno pricati
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 02:21   #57
To je uvijek bilo tako.
Sto se vise nastoji ocrniti Islam to se on vise siri.
Zanimljivo je da sirenje Islama uopste nije vezano za neku politicku i vojnu moc...naprimjer za vrijeme Mongolskih pohoda i pokolja kada se mislilo da ce muslimani nestati sa lica zemlje Islam se rapidno poceo siriti po podrucjima danasnje Indonezije i Malezije a zatim medju samim Mongolskim osvajacima.
Danas imamo podjarmljene zemlje sa muslimanskim stanovnistvom lisene bilo kakve suverene politicke moci i uticaja i maksimalno demoniziranje muslimana i Islama uopce ali ipak Islamizacija je najjaca upravo u centrima iz kojih polaze svi Islamofobicni napadi.
To njih ustvari i boli.
Tahvil-pasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 04:26   #58
Terry Davis, Generalni Sekretar Vijeća Europe (KPEU) izjavio je o prosvjedu: Europi ne prijeti islam, već šovinisti:

http://www.brusselsjournal.com/node/2445

Quote:
Strasbourg, 11.09.2007 - European values are under threat, say the organisers of a protest march under the banner “Against the Islamisation of Europe” which was due to place today in Brussels in spite of the ban by the city Mayor. The fact is that Europe and its values are indeed under threat, but the danger is not coming from Islam. Our common European values are undermined by bigots and radicals, both islamists and islamophobes, who exploit fears and prejudice for their own political objectives.
Dakle, nije islam opasnost, već islamisti i šovinisti islamofobi, koji iskorištavaju strah i predrasude za svoje vlastite političke ciljeve.

Evo par slika šovinista islamofoba u zatvoru:

http://www.brusselsjournal.com/files...grendel_10.jpg
http://www.brusselsjournal.com/files..._tralies_9.jpg
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 04:37   #59
A evo i što je tajno snimljeno u britanskim džamijama:

http://www.youtube.com/watch?v=peFQWuk4nuo
http://www.youtube.com/watch?v=MuCLC8kjWCI
http://www.youtube.com/watch?v=x5t5EqWX92k
http://www.youtube.com/watch?v=yMztM0Z7BYE
http://www.youtube.com/watch?v=V4Zv3BUmwqs
http://www.youtube.com/watch?v=KvjvNScmTQA

Očito je, ne zna se što je veća prijetnja Europi - islamist ili šovinist islamofob.
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 04:52   #60
I Kanađani su napredni, na slijedećim izborima moći će se glasovati pod punim velom:

http://www.canada.com/nationalpost/n...274eb2&k=52399

Primjer:

http://catherineweibel.blog.lemonde.....thumbnail.jpg

Još nije precizirano kako će se obaviti identifikacija.
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.