Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2014., 22:44   #4301
http://blogs.amctv.com/breaking-bad/...ter-call-saul/


Yes please.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 20:51   #4302
napokon
ode najgadniji auto u povijesti serija



i onda budala proda za 50 dolara i sebi kupi makinu i sinu
izgubio je sav doticaj sa realnoscu

i sky je odvrtan, ali i walter nije normalan
i to sto radi jesseu


po mom misljenju je previse ljudi ubijeno da bi walter osigurao svojoj familiji dobar zivot...

po mom misljenju peta sezona nije potrebna... ali dobra je za sada...


na pocetku sam pete sezone
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 00:02   #4303
tek sa počinje akcija..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 16:57   #4304
koja epizoda ona sa pljackanjem vlaka
walter nemilosrdno iskoristava sve, ladno bi dopustio da vlak zgazi jesse
jesse kao da je malo tupav pa ne kuzi

bas bed sto su onog malog upucali...


i walter je ostavio otiske na onom prikljucku na kompu u hankovom uredu

Zadnje uređivanje coconutmilk : 29.06.2014. at 17:02.
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 17:40   #4305
Quote:
black.dahlia kaže: Pogledaj post
Ma ne.

Je li netko gledao pilot ove serije? Kad Hank na zabavi povodom Waltovog 50. rođendana pokaže pištolj, a Walt ga onako nespretno drži u ruci:

W: (o pištolju) It's a little heavy.
H: That's why they hire men! (svi se smiju)

Onda komentira da W. s pištoljem izgleda kao Keith Richards s čašom toplog mlijeka.

Kad Walt nešto želi reći, Hank ga presiječe u pola rečenice i pozove društvo pred TV jer je on na tv kako hvata dilere!

Mislim da je to učvrstilo Waltovu odluku da ode kuhati tamo te kristale, nekako, to ga opravdava. Hank je svakodnevni podsjetnik da je W. "s mozgom velikim kao Wisconsin" tek luzer kojeg pred vlastitim djetetom ismijava običan policajac.

Kad je sad spustio te rolete da ga šogor ne bi osramotio, H. se ponašao kao da je još uvijek onaj početak u kojem je Walt slabić i luzer, nebitan lik kojeg trpiš "jer ti je rod", ali je toliko beznačajan da ga možeš jedino žaliti, uz dozu prikrivenog gađenja.
Hank je još u svom balonu. Koji samo što ne prsne. A meni baš drago!

ali to mi ok, sta se walt petlja sa pistoljima a nema veze sa takvim stvarima...
nikad nije bio alfa, tek nakon dijagnoze je nesto presaltao u glavi.. umjesto da je uzivao jos koju godinu sa familijom on je postao kriminalac
cijeli zivot ga netko gazio

i vidimo koliko je hanku tesko pala bolest a koliko walteru, hank je bio na rubu
jedva se izvukao iz kreveta
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 16:42   #4306
odgledao u 2 tjedna sve za redom, super serija iako mi nije sam vrh tipa boardwalk empire ili game of thrones ali mi je super i zadovoljan sam, malo su se zadnje dvije sezone oduzile bolje je bilo u prve dvije, sviđa mi se što je walter na kraju rekao skyler da je uživao u svemu i da je zato postao mafijaš, iako bi volio da je ostavrio svoj cilj i stao da proživi sa obitelji koju godinu
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 21:14   #4307
Breaking bad pogledao po drugi put. Prvi put sam je počeo gledati kada se emitirala druga sezona i pratio sam je paralelno kako se premijerno emitirala, tako da je bilo čekanja po tjedan dana na novu epizodu, odnosno godinu dana na novu sezonu. Drugi put sam je odgledao prije 2 mjeseca, i to u komadu za otprilike 25 dana.
Ovaj put prilikom gledanja otkrio puno sitnih detalja koji promaknu prilikom prvog gledanja serije. Zna se radnja i likovi pa se i lakše hvataju neke sitne stvari kao što je mimika glumaca, pogledi i sl. a koje dosta govore.
Za moj ukus prve dvije sezone su mi najbolje legle jer u njima ima dosta humora koji proizlazi iz upoznavanja i interakcije dviju suštih suprotnosti Jessea i Walta, kao i njihove zbunjenosti u svijetu kriminala kojemu u početku nisu dorasli. Za prve dvije sezone se zaista može reći da su crnohumorna drama. Nije mi jasno zašto su ljudi kao glavnu zamjerku seriji navodili da je radnja spora. Kao da je brza radnja gdje ima na stotine mrtvih mjerilo neke kvalitete?
Od treće sezone pa nadalje radnja je brža, ali humora je osjetno manje. Kad kažem humora onda ne mislim na forsirane scene gdje se želi biti smiješan na silu. Toga u Breaking bad nikad nije ni bilo. Što se tiče humora nakon druge sezone, spasio ih je Saul Goodman. Tko je osmislio taj lik, moj naklon do poda. Potpuno urnebesan lik, meni lično najdraži u seriji. Suze su mi znale ići od smijeha kad je imao svoje trenutke. Prva scena gdje se pojavio u seriji, u epizodi Better call Saul, urnebesna je. Kad dolazi Badgeru u zatvor i zamjenjuje ga za masturbatora na javnom mjestu.... ha, ha, ha.... 10 mobitela u ladici, mobitel Hello Kitty, razgovor na cesti u telefonskoj govornici, a slušalicu drži sa maramom da ne bi ostavio otiske prstiju, itd, itd... Ludilo.
I još nešto što moram napomenuti, a što mi je donijelo drugo gledanje.
Aaron Paul je odigrao maestralnu ulogu. U seriji je u glumačkom smislu bio nekako u sjenu Bryana Cranstona, što je i donekle logično pošto je ovaj glavni lik u seriji i maestralan glumac. Ali Aaron Paul je što se tiče glume uz bok Cranstonu. Maestralno je odglumio.
Naravno o režiji, kameri, fotografiji, muzici same pohvale. Serija mi je legla kao rijetko koja.
E da, skoro sam zaboravio. Seriju je skupa sa mnom gledala i moja žena koja inače samo gleda lilmunade. I ona se navukla.
Seriju ćemo pogledati i treći put (žena drugi put), vjerovatno po zimi kada bude ružno vrijeme. Jedva čekamo.
__________________
Better call Saul.
stragulescu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 14:38   #4308
Ali kako vam se da gledat vec treci put...i meni je odlicna, ali sad da cu je gledat vise puta no tnx...
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 13:14   #4309



kao da je walter to namjerno ostavio u kupatilu
ustvari nije kao

odgledala osmu ep pete sezone... nekad pomislim da peta sezona nije bila potrebna... nekako mi je predaleko oslo i to sa ceskom, fale oni najbolji trenuci, a to su svade waltera i jesse

sky odvratna po obicaju, walterova djeca, manje vise nebitna
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 14:59   #4310
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Ali kako vam se da gledat vec treci put...i meni je odlicna, ali sad da cu je gledat vise puta no tnx...
Ja sam vec odgledao 3x. Vrhunske serije kao sto je ova se mogu gledati puno puta eto ja cu sigurno ako ne svake onda na svake dve godine reprizirati serije koje su mi vrhunske.

Sopranose, The Wire, Breaking Bad sve tri serije sam gledao po tri puta i planiram da ih u toku iduce godine repriziram a zadnji put sam ih gledao prosle godine.

Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post

kao da je walter to namjerno ostavio u kupatilu
ustvari nije kao


Neverovatno. Jbt pa nije Walt savrsen i on zna da pogresi, zamisli da tokom serije ne napravi ni jednu jedinu gresku.

Ali ne on je po tebi knjigu namerno ostavio u wc-u
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 17:00   #4311
pa da, kao sto je hanka naveo na neke stvari u vezi heisenberga...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 00:00   #4312
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
. umjesto da je uzivao jos koju godinu sa familijom on je postao kriminalac



pa da nije posto kriminalac ne bi bilo serije to je cijeli smisao i "uzbudljivost", ja cu se odvrnut
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 00:08   #4313
pa da... ali on ima nenormalne zelje... zeli biti glavni.. nema sta za izgubit pa riskira sve, ne misli ni trena na obitelj...
meni su bili zakon on i jesse u pustinji, nitko nista ne sluti
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 18:27   #4314
Da to se slazem u biti "it was never about the family" je istina

ma realno meni je serija odlicna i pogledo sam ju jos prosle godine ali eto sad nakon sto sam pogledao The Wire i gledam trenutno Sopranose moram rec da mi je breaking bad bio precijenjen

dobar do gusove smrti

sve poslije toga mi postaje totalno nepotrebno ajde zadnje tri epizode su mi isto vrhunske
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 12:08   #4315
Pozzz svim fanovima ove serije!! jer i ja to postajem!!

Odgledala sam tek 1.sezonu i ja sam jednostavno oduševljena!! ova serija ima sve.... + crni humor koji me je ugodno iznenadio jer ga nisam uopce očekivala u seriji tipa kao što je ova!!

Walter!! ja se jednostavno ne mogu nadiviti njegovoj inteligenciji...hrabrosti...kako me je samo iznenadio u 6.epki kad je otišao sam samcat u jazbinu od onoga dilera koji se zove Tuko!!! to samo može Walter!! koju samo fizičku transformaciju ima čovjek...s kosom...i onda kad si je obrijao glavu...kao da gledam dvije različite osobe!!!

Skyler-imala sam osjecaj da me ona nekako bude živcirala!! ne znam!! ali bila sam u kirvu..za sad ona mi je sasvim OK...voli svoga muža...i dok ne zna čime se on zapravo bavi mislim da bude bilo sve pod kontrolom!!

Pinkman i njegovo "Bitch" ja se svaki put odvalim kad on to izgovori....frajer i po!! mislim da Walter nije mogao dobiti boljega partnera!!

već vidim da me u i 2. sezoni čeka puno "kuhanja"
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 12:26   #4316
bit ce puno transformacija u seriji samo gledaj
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 18:28   #4317
Koja serija Sad sam na kraju 4. sezone i Gustavo mi je otkad se pojavio. Cijelo vrijeme od početka imam osjećaj da šogor zna i da prca Walta Pogledam sad još ovo malo 4. i 5., pa ćemo vidjeti jesam li bila u pravu
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 13:43   #4318
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
Pozzz svim fanovima ove serije!! jer i ja to postajem!!
Dobrodosla medju Breaking Bad fanove !

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Koja serija Sad sam na kraju 4. sezone i Gustavo mi je otkad se pojavio. Cijelo vrijeme od početka imam osjećaj da šogor zna i da prca Walta Pogledam sad još ovo malo 4. i 5., pa ćemo vidjeti jesam li bila u pravu
Jos jedan novi fan, takodje da pozelim dobrodoslicu !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 17:28   #4319
Ja tog Hanka nikad nisam mogao pročitati; jel on pametan il blesav.
Većinom mi se činio totalno clueless, na neki način bedast, a onda bi me zadivilo kad bi nešto povezao ili izjavio nešto pametno. Iako je, naravno, bio daleko
od razine M.O. Waltera Whitea.

W. W. What does it stand for?
he heh
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 20:54   #4320
Joj odlicna serija, pogledao sam sve sezone u tri tjedna valjda
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.