Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 09:20   #81
Podižem temu.
Svi zainteresirani roditelji, fitness za bebe i dalje se održava petkom u 13:30 u KBC-u Kantrida, a plivanje za bebe ponedjeljkom do 1.god starosti stariji subotom.
sklad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 12:48   #82
mame riječanke..

eo, danas zapeklo- u stanu nam je već vruće- vani je koma...

meni već slabo kad se sjetim ljeta..

kako se snalazite s ovim vrućinama i izlascima..?

ova moja se rano diže, ali već u pol 9 (naaaajkasnije u 9) spremna je za prvo spavanje- koje najčešće odvali po sat i pol, onda ju nahranim i dok smo mi spremni za izaći- vani već opako prži..

nigdje nema hladovine- svi dječji parkovi drveta vidjeli nisu, od hladovine ni H.

na plaži hlada isto nema (žurkovo), i u 5 popodne već sad prži- strah me i pomisliti kako će biti usred ljeta...

moja ruča oko pol 1-1, i ode spavati u pol 2, prije 3 se ne budi- pa dok ju opet nahranim- van ne možemo prije pol4-4.

ali opet, ostaje pitanje kud i tada u tom vremenu jer je tad sunce još uvijek jako- a nigdje hlada..

ne znam ni za jedan parkić-šumicu gdje bih joj mogla razvući dekicu da smo u nekoj hladovini, a vani?? kud vi idete? znate za neki park u hladovini za koji ja ne znam (ja znam jedino za Golubinjak, al to više nije rijeka nego gorski kotar, pa je to bolje za poludnevni/cjelodnevni izlet)

kud odvesti dijete po ovim vrućinama?????? (btw- ide mi spavati oko pol 8, što bih mogla za sad razvući do max 8, znači otpadaju šetnje u večernjim satima)

već sam luda
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:57   #83
http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Ri...-citanje-prica

Ulecem ko padobranac, ali ovo je fora npr...
__________________
"I'm so tired
I can't sleep..."
Ribica_lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:11   #84
Nama je super, oko zgrade ima drveća i trave i cvijeća i kamenčića i hlada pa nemamo baš problema, tako da svaki dan od 5 pa na dalje kopamo vani.
A imamo blizu park u kojem isto ima dosta drveća pa ima hlada.

S jedne strane je to super, a s druge se bojim krpelja.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:27   #85
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Nama je super, oko zgrade ima drveća i trave i cvijeća i kamenčića i hlada pa nemamo baš problema, tako da svaki dan od 5 pa na dalje kopamo vani.
A imamo blizu park u kojem isto ima dosta drveća pa ima hlada.

S jedne strane je to super, a s druge se bojim krpelja.
a di si ti? da navratimo u tvoj park ako je blizu
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:37   #86
Mi smo na Gornjoj Vežici i samo u našoj ulici ima nekoliko parkića za djecu i svi su uglavnom u hladu.
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:34   #87
mi smo u centru grada (u ulici di je vaš novi vrtić, extreme), i tamo imamo park ispod zgrade di je hladovina većinu dana, a plus toga i park Nikole Hosta je blizu i ima hlada tokom dana, tako da za nas nema frke po vrućinama.......a ako nam to dosadi, onda se prošećemo do Čokolade i njenog zvrka ili se otpeljemo do Lillith i njene ljepotice...........

a kad imam nešto za obavit po gradu, a ne želi malu vodit sobom, pustim ju na Jelačiću u igraonici "Čarobni svijet", platim 15 kn po satu, ona se naigra, a ja na miru obavim sve šta imam........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:37   #88
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
mi smo u centru grada (u ulici di je vaš novi vrtić, extreme), i tamo imamo park ispod zgrade di je hladovina većinu dana, a plus toga i park Nikole Hosta je blizu i ima hlada tokom dana, tako da za nas nema frke po vrućinama.......a ako nam to dosadi, onda se prošećemo do Čokolade i njenog zvrka ili se otpeljemo do Lillith i njene ljepotice...........
pa, ti poznaš cijelu raju sa foruma

taj vaš parkić- jel to onaj sa nekim malim labirintom?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:38   #89
Quote:
Lillith kaže: Pogledaj post
Mi smo na Gornjoj Vežici i samo u našoj ulici ima nekoliko parkića za djecu i svi su uglavnom u hladu.
ovih dana ćemo se miss daisy i ja prošetati u tvoje krajeve da vidimo te parkove...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:43   #90
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
taj vaš parkić- jel to onaj sa nekim malim labirintom?
baš taj.......



Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
pa, ti poznaš cijelu raju sa foruma
tome služe forumske kave........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:45   #91
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
tome služe forumske kave........
kojih nije bilo već sto godina
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 17:29   #92
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
kojih nije bilo već sto godina
i to što kažeš.......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 17:42   #93
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ovih dana ćemo se miss daisy i ja prošetati u tvoje krajeve da vidimo te parkove...
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
i to što kažeš.......
forumska kava u parkiću? kao što smo neki dan?
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 10:30   #94
Quote:
Lillith kaže: Pogledaj post
forumska kava u parkiću? kao što smo neki dan?
pa da, popile smo kavu....računa se............
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 17:39   #95
Ima li negdje u Ri i okolici neki park za malu djecu/bebe sa malo modernijim i sigurnijim spravama, i da nema prljavi sljunak kombiniran s blatom od kise kao podlogu? U kvartu imamo zbilja dosta parkica za klince (NN Krnjevo), ali niti jedan bas nije prilagodjen jako malima. Znam da je SF zazeljeti u nasem gradu nesto kao sto je na Bundeku, al ono... postoji li bar nesto na tom tragu?

I jel ima negdje neko puzaliste-igraonica sa npr puno strunjaca i mekanih elemenata po kojima malac moze bez straha penjati i puzati?
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 09:54   #96
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ima li negdje u Ri i okolici neki park za malu djecu/bebe sa malo modernijim i sigurnijim spravama, i da nema prljavi sljunak kombiniran s blatom od kise kao podlogu? U kvartu imamo zbilja dosta parkica za klince (NN Krnjevo), ali niti jedan bas nije prilagodjen jako malima. Znam da je SF zazeljeti u nasem gradu nesto kao sto je na Bundeku, al ono... postoji li bar nesto na tom tragu?

I jel ima negdje neko puzaliste-igraonica sa npr puno strunjaca i mekanih elemenata po kojima malac moze bez straha penjati i puzati?
super park ti je na Krimeji,preko puta Orjentovog igrališta, imaš tamo sprave novijeg datuma prilagođene manjoj djeci, a i park na Kozali, kraj groblja, nije loš........

a takve igraonice sa strunjačama mislim da nema u Rijeci.
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 11:49   #97
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
super park ti je na Krimeji,preko puta Orjentovog igrališta, imaš tamo sprave novijeg datuma prilagođene manjoj djeci, a i park na Kozali, kraj groblja, nije loš........
dobro je znat, pa makar autom da tu i tamo odemo tamo
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 10:24   #98
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
super park ti je na Krimeji,preko puta Orjentovog igrališta, imaš tamo sprave novijeg datuma prilagođene manjoj djeci,
a takve igraonice sa strunjačama mislim da nema u Rijeci.
Mi smo tamo svaki dan
i ima brdo klinaca

mnogi dolaze i s drugog kraja grada kao tu im je super

dodjite pa se javite
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 13:07   #99
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
I jel ima negdje neko puzaliste-igraonica sa npr puno strunjaca i mekanih elemenata po kojima malac moze bez straha penjati i puzati?
Cula jucer za ovo: http://www.kids.com.hr/ i djeluje mi da bi moglo biti (iako je zapravo za puno vecu djecu) ovo iz mojeg proslogodisnjeg pitanja

Jel bio tko pa da podijeli dojmove? Koliko sam vidjela na fotkama na njihovom fejsu, dolaze im klinci od puzaca, 1-2 godisnjaka i onda i na vise.... a cini se super sto i roditelji mogu unutra igrati se zajedno s klincima
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 15:17   #100
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Cula jucer za ovo: http://www.kids.com.hr/ i djeluje mi da bi moglo biti (iako je zapravo za puno vecu djecu) ovo iz mojeg proslogodisnjeg pitanja

Jel bio tko pa da podijeli dojmove? Koliko sam vidjela na fotkama na njihovom fejsu, dolaze im klinci od puzaca, 1-2 godisnjaka i onda i na vise.... a cini se super sto i roditelji mogu unutra igrati se zajedno s klincima
bila ja, super je.. veća djeca se igraju sama, a za malima moraš ti trčati.. ima dosta tobogančića, penjalica,dva bazenčića sa lopticama, ono veliko čudo na napuhavanje i skakanje..
plaća dijete-ne roditelj (ili obrnuto)- znači, ne plaćaš dvije ulaznice ako si dvela dijete. ja sam se zimus tako dobro provela sa mojom malom tamo.. sve je u strunjačama, ima stvarčica za skroz malene, ali najzabavnije su ove penjalice , tobogani i bazeni s lopticama.
imam informaciju od žene koju poznam da planira otvriti istu takvu na pećinama iza stanice za teh.pregled. otvorenje je planirala sad za 9. mj. da 'l će uspjet ne znam- kad se vidim s njom-saznat ću
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.