Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2008., 11:24   #281
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
Ali je nema kod nas za kupiti? Ili ima? Baš mi se čini zgodna...
ja sam je kupila u njemačkoj, no vjerujem da je ima i u austriji. pogledaj na ebay
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 11:40   #282
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
ja sam je kupila u njemačkoj, no vjerujem da je ima i u austriji. pogledaj na ebay
malo ću prosurfati, imam rodbinu u njemačkoj pa ak niš drugo zamolit ću ih da mi ju oni kupe i donesu...jako mi se sviđaju te drvene...
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 12:02   #283
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Zato što npr. tripp trapp-ica nije obična hranilica - to je stolica pomoću koje dijete od najmanjih nogu sudjeluje za obiteljskim stolim i jelom za razliku od običnih hranilica koje služe samo da dijete nahraniš i ajmo dalje - ja želim jesti skupa s njom - eto zato
mi imamo Chicco Polly i stolica je fenomenalna a jedina razlika izmenju nje i Triptrap je sto se Polly ne moze sastavit kasnije u stolicu...a ovo ostalo uopce nema razlike, dize se u jako puno visina, pladanjse mise, nasloni za ruke se takodjer micu i maleni vec odavno papa sa nama za stolom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice

Zadnje uređivanje Wedding : 04.12.2008. at 12:14.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 12:02   #284
ja sam kupila Bertone hranilicu i jako sam zadovoljna ....
ima vezanje u 5 tocaka ,tri polozaja, podesiva je po visini i ima duli pladanj sa dve rupe za case i bocice ....
jako mi je prakticna ....
cjena je bila 630 kuna ...
ni jeftino ni skupo....
samo je njzeno zelene boje ...
gogiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 17:09   #285
Mene moja hranilica ubija jer mi zauzme pola kuhinje kad je rasklopljena (graco). Ima raznih funkcija, koštala je puno (za moj pojam ali baka ju je kupila jer je zapela za nju, divna je krasna i tako,ja bi bila zadovoljna s Bubu hranilicom, čak sam i na jednu bacila oko). Sad zapinjemo za njene noge kad god uđemo u kuhinju, ima kotačiće koji ne služe svrsi jer imamo laminat i čak i da ih nema jednako bi je lako vukli po kuhinji (na stranu to da ćemo cijeli laminat izgrebat ak ne nabavimo tepih ). Da je baka nije kupila ja je ne bi izabrala. Sviđa mi se,ali da je praktična i nije, meni radi veličine.Sve to podešavanje nagiba stolca, micanje pladnja, dvostruki pladanj, podešavanje po visini...nepotrebno. Provede pola sata ukupno vremena u njoj tijekom dana i stvarno nam ništ od tog ne treba.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 16:56   #286
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
imam stolicu marke 'herlag'. koštala je 75eur, stabilna je, da se podesiti i za veću djecu..kada dijete bude veće, moće se sama popeti...itd
Baš je zgodna, jedna od ljepših. Volim da su pristojnih dimenzija i bez kojekakvih nepotrebnih čuda.

Nama se svidjela trip trap, jel netko ima iskustvo s njima?
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 18:06   #287
Podižem temu jer trebam savjet. Uskoro nam počinje dohrana,a i brzo će nam onda doći vrijeme kada će bebolino moći u hranilicu pa malo istražujem. Ne mislim davati 1000kn, ali nekih 500-600kn nam je plafon.Jako sam zbunjena pa me zanima sljedeće,da li i hranilice imaju do koje kilaže idu? (nadam se da me razumijete).Vidjela sam u TL jednu Graco za 500kn,gledala na netu i tamo piše od 6mj starosti (težine 0-8kg) pa me to malo zbunjuje,pa moj marko već sada ima 7,5kg,a druga skuplja hranilica ide od 4mj starosti (0-7kg).Iskusne mame pomagajte,možda sam krivo shvatila šta piše
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 18:16   #288
možda od 7 ili 8 kila..al ako piše 0-8 onda je do 8 kila a toliku kilažu 90% djece ima do 10 mjeseci..

mi kupili Chiccovu happy snack 600 i nešto kuna...niš specijalno, stabilna, udobna, 3 položaja, noge nemaju položaje, ne zauzima puno mejsta, lako se počisti....ima jednu tacnu sa rupom za čašu..mi prezadovoljni omjerom cijene i kvalitete...
koristili je godinu i pol i sad zadnjih mjesec dana stoji malac jede sa nama....ovaj vikend ide na tavan
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 18:37   #289
Kak vam se čini ova?
http://www.bloombaby.com/collection/main.php?sID=35
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 18:42   #290
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post

joj, mrak mi je ta! I Zuma Inglesinina..al smo mi ipak kupili onu kopiju Tripp trapp i na kraju smo zadovoljni
Žena vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 19:56   #291
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
ja ju već linkala, forumašica lavica htjela kupiti, ali ispalo je da je poštarina tj. dostava preskupa tj. ne dostavljaju u hr nego bi trebala organizirati dostavu od negdje ili tako nešto

Quote:
Iskusne mame pomagajte,možda sam krivo shvatila šta piše
krivo si shvatila
dakle, ide od 6 mjeseci, početna kilaža je između nula i osam kila. hranilice nemaju granicu kilaže, obično bebe/djeca već odavno neće u hranilicu kad dostignu neke kile koje bi bile preteške za stolicu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 20:48   #292
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se

Volim kad su klinci za stolom kao i veliki, iako sam svjesna posljedica

Meni se sviđa triptrap, mislim da ju kupujemo. Zar tvoja curica sjedi? Pitam zato jer su naši vršnjaci, moj je daleko od sjedenja
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 20:55   #293
Quote:
svastamorac kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se

Volim kad su klinci za stolom kao i veliki, iako sam svjesna posljedica

Meni se sviđa triptrap, mislim da ju kupujemo. Zar tvoja curica sjedi? Pitam zato jer su naši vršnjaci, moj je daleko od sjedenja

vrijedi svake kune - to mi je najbolja stvar koju smo kupili

vjeruj mi nećeš požaliti
stvarno je s razlogom ljudi hvale
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:05   #294
Blomica se moze kupit u Ljubljani ali meni se nije dalo ici po nju nakon neuspjele kupnje preko ebaya. Kako je Lali rekla shipping je bio skuplji od same stolice naime ja sam kupila tu stolicu da bi mi faca rekao da je shipping ipak skuplji i da mogu nadoplatiti ili ce mi vratiti lovu i ja sam onda odustala.
Kupili smo onda trapicu i to tirkiznu.
Pikacu koje je tvoja boje?
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:18   #295
ja sam htjela crvenu,pa je nisu imali
pa sam htjela narančastu pa se više kao ta boja ne proizvodi pa sam uzela bijelu sa žutim baby setom i jastučićem sa onim životinjicama

i sad kad vidim baš mi se lijepo uklapa u ostatak kuće

ove sm htjela jer su tako žive ali bi bile totalno izvan priče
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:24   #296
I ja sam htjela crvenu ali kad nju nisu imali uzela sam tirkiznu sa tirkiznim bebi setom i sa bež jastučićem i preko ebaya sam kupila i jastučić bež sa plavim prugicama a ko zna možda kupim i onaj sa onim raznobojnim živim prugicama.
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:25   #297
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
ja sam htjela crvenu,pa je nisu imali
pa sam htjela narančastu pa se više kao ta boja ne proizvodi pa sam uzela bijelu sa žutim baby setom i jastučićem sa onim životinjicama

i sad kad vidim baš mi se lijepo uklapa u ostatak kuće

ove sm htjela jer su tako žive ali bi bile totalno izvan priče
I mi smo zapeli za tu kombinaciju, ako nema bijele uzeli bi boju drveta, svjetlu naravno

Mene jedino strah da naslon za leđa nije dovoljno visok
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:01   #298
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
e, da..i kod bloomice treba imat na umu koliko mjesta imaš u stanu jer to je stvaaarno velika stolica
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 22:05   #299
Hvala svima.

Lali pogotovo tebi,baš me to zbunilo

Imamo još dosta vremena do hranilice pa ćemo se baciti u potragu.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 23:15   #300
Quote:
Lavica kaže: Pogledaj post
I ja sam htjela crvenu ali kad nju nisu imali uzela sam tirkiznu sa tirkiznim bebi setom i sa bež jastučićem i preko ebaya sam kupila i jastučić bež sa plavim prugicama a ko zna možda kupim i onaj sa onim raznobojnim živim prugicama.
haha
stvarno si se raspištoljila

ma meni je ta stolica stvarno zakon

tek vidim koliko mi je korisna kad odem negdje drugdje gdje je nema pa je hranim svakako i ne pojede mi ni desetinu kao u njoj jer je ovako s nama za stolom svi papamo pa joj je valjda ia apetit veći

nije da odrađujemo jelo već baš zajedno ručamo i to mi je super

nego,da ne zaboravim - jesi li ti registrirala svoju na službenim stranicama - ako nisi odi,jer dobiješ 7-godišnju garanciju
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.