Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 17:57   #41
Onda bi trebale dvije teme: jedna kao tutorijali a na drugoj pitanja i odgovori kad nema odgovora u prvoj temi.
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:58   #42
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Postoji ,komplicirano, treba ti propisat koliko čega u tijelo unositi i kad ići spavati. Kako ti nijedan normalan liječnik to neće napraviti možeš zaboraviti na to
Pih! Bezveze...
Iščekujem prirodnu reakciju...
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 18:01   #43
Quote:
miss_marple kaže: Pogledaj post
Onda bi trebale dvije teme: jedna kao tutorijali a na drugoj pitanja i odgovori kad nema odgovora u prvoj temi.
Svako 100 postova će se postati koje smo već teme odradili i bit će linkovi na iste.
Tako da će se ukoliko svi skupa prestanemo bezveze postat, tema jako lijepo razvijati
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 18:01   #44
Quote:
miss_marple kaže: Pogledaj post
Onda bi trebale dvije teme: jedna kao tutorijali a na drugoj pitanja i odgovori kad nema odgovora u prvoj temi.
Ne, nema potrebe. Nego bi mi trebali biti malo strpljiviji. Vidiš da doctor sve polako dotakne, ali nije ni on svemoguč, zapravo fali mu manager!!!idem na pm.
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 20:53   #45
imam pitanje u vezi gljivica...
koristim canesten, krema + vaginalete... ne svrbi.. samo je crveno.. nisam bila kod gin.
uglavnom, zanima me jel se te gljivice mogu prenjeti na usta oralnim seksom?
jel ima netko neka iskustva stim? ili je nest cuo? guglala sam, al ne mogu naci nist pametno..
jos jedno pitanje, koliko traje dok se gljivice izljeci?
hvala
jel trebam ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 22:22   #46
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
GENITALNA INFEKCIJA
.....
evo jedno pitanje...kako se liječe te male upale??? to nisi naveo...
mogu li se izbjeć vaginalete? ja sam čula. od starije populacije koja nije imala vaginalete, da pomažu oblozi od čaja od kamilice!

p.s. bogati, piramido, šokirao si me!!!!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:43   #47
Quote:
jel trebam ime kaže: Pogledaj post
imam pitanje u vezi gljivica...
koristim canesten, krema + vaginalete... ne svrbi.. samo je crveno.. nisam bila kod gin.
uglavnom, zanima me jel se te gljivice mogu prenjeti na usta oralnim seksom?
jel ima netko neka iskustva stim? ili je nest cuo? guglala sam, al ne mogu naci nist pametno..
jos jedno pitanje, koliko traje dok se gljivice izljeci?
hvala
Odmah u ginekologa !
Gljivice nisu ništa opasno ako se na vrijeme saniraju.Pregled nije bolan i nemaš se ćega bojati
Što se više čeka veća je mogućnost da iste ostanu u rodnici, onda će se stalno razbijati nove upale i bez pravilnog tretmana samo se vrtiš u krug.


Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
evo jedno pitanje...kako se liječe te male upale??? to nisi naveo...
mogu li se izbjeć vaginalete? ja sam čula. od starije populacije koja nije imala vaginalete, da pomažu oblozi od čaja od kamilice!

p.s. bogati, piramido, šokirao si me!!!!
Ne bavim se alternativnom medicinom, to što ti je upala manja ne znači da imaš manje bakterija nego da imaš jači metabolizam.

Liječenje: Vaginaletama, čepićima za rodnicu u kombinaciji s kremom. u nekim slučajevima terapija antimikoticima. Ginekolog će procjeniti najbolje i bez pregleda sve se svodi na nagađanje.

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 00:14.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 01:13   #48
Može mi neko molim vas napisat vrste, način rada i posljedice kontracepcijskih pilula?
Od moga prijatelja cura ih želi koristiti, a nezna koje. Cura je izvalila da su do sad koristili viagru kao kontracepcijsku pilulu. (srećom prijatelj je koristio kondom ) Te nakon objašnjavanja, shvatila je da nema pojma, a želim da vidi sama svojim očima da sam bio u pravu.
mercifull is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 01:18   #49
Quote:
mercifull kaže: Pogledaj post
Može mi neko molim vas napisat vrste, način rada i posljedice kontracepcijskih pilula?
Od moga prijatelja cura ih želi koristiti, a nezna koje. Cura je izvalila da su do sad koristili viagru kao kontracepcijsku pilulu. (srećom prijatelj je koristio kondom ) Te nakon objašnjavanja, shvatila je da nema pojma, a želim da vidi sama svojim očima da sam bio u pravu.
Napisat ću cijeli post o tome čim uhvatim vremena, tj ujutro
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 03:27   #50
HORMONSKA KONTRACEPCIJSKA SREDTSVA



Kontracep.sredstva dijele se na:

- mehaničke metode ( bit će opisane kasnije )
-hormonske metode ( opisane u ovom postu )

Važno: Čim se u organizmu poveća količina hormona estrogena i progestagena mogu se javiti neželjene poseljedice kao što su: glavobolja, vrtoglavica, prištevi , menstrualne tegobe... Isti obično prestaju nakon 10 do 12 tjedana.. ukoliko vam bolovi prestavljaju veći problem potrebno se javiti liječniku kako bi se doza smanjila.

Pa krenimo,

HORMONSKE:

Kontracepcijska pilule


Kombinirana kontracepcijska tableta sadrži dva hormona, estrogen i progestagen, koji sprečavaju da vaše tijelo svakog mjeseca otpusti jajašce.

Kontracepcijsku tabletu vam propisuje liječnik, nakon što je proučio čitavu vašu anamnezu kako bi pronašao kontracepcijsku tabletu koja najbolje odgovara vašem organizmu.

Učinkovitost :99,97%

Prednost: Spriječava trudnoću na razne načine (hormonska djelovanja ) i žena može ponovno zatrudnijeti , smanjuje menstralne bolove te menstruaciju čini redovitijom uz manja krvarenja.

Negativnosti: Na početku uzimanja pilule može doći do krvarenja između menstruacija i glavobolje. Obično problemi nestanu nakon prva 3 mjeseca. Ukoliko se od pilula osjećae loše , potrebno je da se smanji količina esterogena - opet u liječnika.


Kontracepcijska tableta koja sadrži samo progestagen

Propisuje se obično ženama čiji organizam ne podnosi esterogen. Jedna tableta na dan u većini slučajeva djeluje tako da se poveća gustoća mukusa na ulazu u maternicu , otežava prolaz sjemene tekućine , a u nekih žena može spriječiti i ovulaciju.

Učinkovitost: neznatno manja od kombinirane.

Važno je uzimati progestagensku tabletu svakog dana u isto vrijeme jer u suprotnome zaštita može zakazati

Kontracepcijske injekcije

Pripada grupi hormonskih kontracepcija. Može se primiti jednom mjesečno ili jednom u tri mjeseca a djeluje na način da postupno ispušta esterogen ili progestagen u orhanizam. Učinkovitost jednaka pilulama.

Prednost je što se ne trebate brigat oko pilula a negativno što može izazvati menstrualne tegobe, izaziva i povećanje težine, glavobolje, akne i slično.

Kontracepcijski flaster

Mali flaster ''natopljen'' hormonima koji se preko kože ispuštaju u organizam. Mijenja se svako tjedan dana tijekom 3 tjedan dok se 4 tjedan isti ne nosi. Djeluje tako što sprečava ovulaciju i izaziva zgušnjavanje sluzi grlića maternice.

Učinkovitost: 99%

Flaster izaziva neželjene učinke poput glavobolje, menstrualnih problema , vrtoglavice ali one nestaju 3 do 4 mjeseca nakon početka nošenja.



Vaginalni prsten

Nakon što ga žena umetne u rodnicu to ostaje tri tjedna , a zatim ga vadi na tjedan dan. ( nakon što se izvadi obavezno ga držati sterilizirana ). Sadrži malu kombinaciju estrogena i progestagna te je odličan za žene koje teže podnose rast hormona.
Može pomoći da menstrulni bolovi budu manji ali velika mu je mana što ga neke žene ipak osjećaju. Učinkovitost je 99%.

Implantanti

Postavljaju se ispod nadlaktice te ih postavlja samo liječnik. Prednost mu je što djeluje do tri godine opuštajući male količine hormona u tijelo.Prikladan je i za žene koje doje te za one koje ne podnose estrogen. Može smanjiti pojavu obilnih, bolnih menstruacija.

Učinkovitost 99.5% , velika mu je mana pto uklanjanje istoga može biti jaaaako bolno, al ako želiš biti mirna tri godine boljega načina nema.

Unutarmaterični sustavi

Postavlja ga liječnik, ostaje na mjestu do 5 godina i prestavlja najsigurniji oblik hormonske kontracepcije s 99.9% zaštite od neželjene trudnoće. Ne preporuča se ženama koje nisu rodile ( i to ne iz medicinskih razloga ).

Ako tko hoće da mu ispitam teritorij za unutarmaternički sustav nek se javi

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 03:39.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 03:55   #51
ŠTO UČINITI AKO STE ZABORAVILI NA PILULU

Dakle, niste je popili , nema panike..

Propustili ste unos jedne ( 1 ) pilule ?

- U roku od 12 sati možete ju popiti jer još uvijek imate dovoljnu kontracepcijsku zaštitu ..

Ukoliko ste prošlo više od 12 sati i propustali ste jednu ( 1 ) pilulu:

- Prvi tjedan uzimanja
a ) bez spolnog odnosa - uzmite pilulu čim ste se sjetili, čak i ako to znači da isti dan pijete dvije, ukoliko dođe do glavobolje , koristiti nešto tipa Neofen ( pričitati upute ) ali u razumnim količinama. Koristi i kondom sljedećih 10 dana.


b ) s spolnim odnosom
Odlazak liječniku ( postoji mogućnost trudnoće )


- Drugi tjedan uzimanja

Uzmite pilulu što prije, kontracepcija je još postojana. Ko Taft

Treći tjedan uzimanja

Ovisno o tome koje pakiranje koristite ( nemaju svi istu količinu horm.)

a) pakiranje za 21 dan
Popiti pilulu , kondom nije obavezan ali se preporuča.

b) pakiranja za 28 dana
Popiti pilulu , kondom preporućljiv


Ukoliko ste ih propustali više pilula najbolja stvar koja se može napraviti je da se javite liječniku jer hormonske terapije nisu ''danas oću sutra neću'' , ili se uzima ili se ne.


:klap:

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 05:10.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 04:44   #52
STERILIZACIJA


Vjerovatno ste u kojoj seriji vidjeli kako se netko nakon što su mu pipali pišu previja od bolova.

Sterilizacija ili vazektomija kod muškarca

Sterilizacija kod muškarca uključuje manji kirurški zahvat (može se obaviti i bez zahvata ubodom ali nije praksa ) u kojemu se muškarcu režu ili podvezuju sjemenovodi. Tračevi da nakon vazektomije nema ejakuacije su samo traževi , ejakuacije ima ali u ejakuatu nema spermija. Nakon operacije potrebno je oko pola godine da svi spermiji nestanu iz ejakuata , što se više troše prije će i nestati.

Komplikacije mogu biti neposredno nakon zahvata-upala, krvarenje ili bol na mjestu uboda, oticanje testisa, pojava spermatozoidnih granuloma itd. Obično to prolazi za tjedan-dva.

Smatra se da je postupak gotov tek nakon što dva testa u razmaku od mjesec dana potvrde negativnost sjemene tekućine.

Vazektomija se može poništiti u rijetkim slučajevima, ako je rađeno samo podvezivanje sjemneovoda ,rezultati ne moraju biti i nisu uvijek uspiješni, možda čak i u većini slučajeva što opet ovisi o vremenu koje je prošlo od vazektomije.

Prednost vazektomije je što s svojim partnerom možete slobodno uživati u seksu bez korištenja ikakvih kontracepcijskih metoda. Vazektomija ne mijenja spolnu moć muškarca niti uživanje u seksu, što znači da priče o povezanosti erekcije i vazektomije nisu istinite.

Prije vazektomije, dobro razmisliti , vazektomija nije bezbolan proces ali je u 90% slučajeva napovratan.


Vazektomija kod žene

Vazektomija kod žene je jedna nepovratna metoda kontracepcije koja se obavlja: Učinak vazektomije kod žene se ne može nikako poništiti što znači da morate biti 100% sigurni u svoju odluku.

Radi se kirurškim zahvatom koji uključuje ili rezanje ili blokiranje jajovoda , tako da jadno jajašce ostaje zarobljeno. Izvodi se u bolničkim centrima gdje ćete ostati od 1 do 3 dana.

Prednost je štp sterilizacija djeluje odmah nakon kirurškog zahvata. Menstruacije se nastavljaju kao i obično, ali u nekih žena mogu postati obilnije.

Ukoliko razmišljate o sterilizaciji uzmite u obzir da i unutarmaternički sustavi pružaju jednak postotak zaštite ali nakon vađena istoga možete zanijeti bez većih komplikacija za razliku od sterilizacije.


Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 05:02   #53
Postkoitalna (hitna) kontracepcija


aka ''puka nam kondom što ću boga ti''

Evo za sve naše dečece i devojčice koji prakticiraju seks a kondomi im tako često pucaju.

Pravilo broj 1. Kad već toliko pucaju odaberite pravu veličinu


Idemo

Dakle , imali ste spolni odnos bez zaštite ili vam se kondom raspukao: samo mirno , još uvijek ima dovoljno vremena da vas se zaštiti od nepoželjne trudnoće. Postkoitalna (hitna) kontracepcija služi samo u metodama u kojima je nešto pošlo po zlu. Hitnu kontracepciju ne praksticirati poslje svakoga spolnog odnosa ( da , da ima i takvih ).

Prve dvije tablete je bilo potrebno uzeti što ranije nakon nezaštićenog spolnog odnosa, a preostale dvije tablete se uzimaju točno 12 sati nakon prve dvije tablete.

Pilule za hitnu kontracepciju ili tablete za “dan poslije”, mogu se uzeti i do tri dana poslije snošaja,međutim, što je prije uzmete, njezina će učinkovitost biti veća.

Postoji i mogućnost s progestagenske pilulama čija je metoda korištenja veoma učinkovita, a rizik trudnoće unutar 24 sata od odnosa bez kontracepcije iznosi 0.4%, a ako se pilula uzme nakon 24 sata tj sve do 3 dana nakon odnosa postoji 3% šanse da ste budući roditelj.

Značajna osobina ove metode je vrlo malo neželjenih pojava u odnosu na kombinirane pilule (est/prog)-vidi vrtse pilula u postu prije.

Tablete za postkoitalnu kontracepciju uzete u roku od 72 sata nakon snošaja.

Neželjeni učinci kod kombiniranih pilula uključuju pojavu mučnine u oko polovice žena, te u rijeđim slučajevima i povraćanje.. :riga: Ukoliko povraćanje nastupi unutar 4 sata od uzimanja pilula, dozu je potrebno ponoviti.

Ukoliko menstruacijsko krvarenje kasni više od tjedan dana, svakako treba načiniti test na trudnoću.


Najnovija metoda hitne kontracepcije Myfepriston u jednoj piluli od 10mg. Lijek koji se koristi pro pobačajima li u slučaju pobačaja doza je puno veća. Učinkovitost metode se procjenjuje na 99%, a neželjena djelovanja su daleko slabija u usporedbi s ostalim medikamentnim metodama hitne kontracepije.

Ukoliko je prošlo više od 3 dana jedni način na koji se možete zaštiti od neželjene trudnoće je da vam se umetne unutarmaterični uložak.

Unutarmaterični uložak je mala naprava koju u maternicu stavlja samo i isključivo liječnik.


Budite pametni i prije korištenja pilula pravac u liječnika

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 06:09.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 05:26   #54
Teme koje su do sada pojašnjene s brojem posta u temi u kojoj se nalaze:


Prije postanja pitanja pogledati ima li ško korisno u postu o temi koja ja je predmet pitanja



Quote:
BAKTERIJA GARDNERELLA VAGINALIS..........................39/40
GENITALNA INFEKCIJA......................................... ..........33
GONOREJA.......................................... .........................10
HORMONSKA KONTRACEPCIJSKA SREDTSVA.......................51
HPV VIRUS............................................. .....................16
KAKO DO BOLJE EREKCIJE.......................................... ......3
KAKO PREPOZNATI SPOLNE BOLESTI..................................9
KAKO PREPOZNATI SPOLNE BOLESTI NASTAVAK 2 ..............32
KOJE HORMONE LUČI TIJELO TIJEKOM SEKSA ......................1
KOJI LUBRIKANT ZA KOJU SITUACIJU................................28
MENSTRUACIJA I SEKS.............................................. ....12
MENSTRUALNI CIKLUS ŽENE............................................27
MOGU LI ZATRUDNIJETI AKO PRAKTICIRAM ANALNI SEX.........5
MOGU LI ZATRUDNIJETI AKO PRAKTICIRAM ORALNI SEX.........5
POSTKOITALNA (HITNA) KONTRACEPCIJA..........................54
POSTKOITALNA TUGA I DEPRESIJA ...................................1
PRIŠTIĆI PO PENISU I ''JAJIMA''.......................................1 5
RIZICI PRI ANALNOM SEKSU ............................................1
RIZICI PRI ORALNOM SEKSU............................................. 1
SEKS U TRUDNOĆI.......................................... ...............7
STERILIZACIJA..................................... ........................53
ŠTO UČINITI AKO STE ZABORAVILI NA PILULU....................52
ZAŠTO MOJE MUŠKO NE ŽELI SEX....................................35
ZBOG ČEGA NAM JE SEKS TAKO DIVAN...............................1
ZLATNI TUŠ............................................... ..................23
ŽENA MI RODILA, SEKS VIŠE NIJE ISTI , ŠTO SADA ?............1
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 10:39   #55
Svaka ti cast, piramido, impresionirana sam!
__________________
Al ja sam od onih sto vjecito plove
i tamo gdje zelim ja cu tamo i doc...
MoulinRouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 13:02   #56
Mehaničke metode kontracepcije


Mehaničke metode kontracepcije su laički rečeno one metode koje spriječavaju dodir sjemena s jajašcem. Najpoznatija metoda mehaničke kontracepcije je svima poznati ( i mrski ) kondom.

Kondom (prezervativ) je tanka navlaka od lateksa koja se stavlja na penis u erekciji. Isti se stavlja prije samoga odnosa a ne kad se osjeti da je vrijeme jer je uz zaštitu od neželjene trudnoće kondom ujedno najbolja zaštita od spolno prenosivih bolesti. Postoje i ženski kondomi koji se stavljaju u rodnicu i ne smiju se koristiti u kombinaciji s muškim jer će zbog trenja puknuti.

Kondomi u usporedbi s najnovijim hormonskim metodama za par postotaka, pružaju manju zaštiti od neželjene trudnoće, ali pružaju najveći postotak u zaštiti od spolno prenosivih bolesti.

Prednost mu je upravo u tome što je to jesina metoda kontracepcije koja vas štiti od spolno prenosivih bolesti , a i cijena u usporedbi s drugim metodama. Mana mu je što se događa da pucaju ( posebno kod nas )


Kako pravilno koristiti kondom ?


- najprije odabrati pravilnu veličinu ( kupnja XL-a kako bi pred društvom ispali faca ne čini vas samo glupanom nego i potencijalnim roditeljem )

- kondom se nanosi samo i isključivo na penis u erekciji i to prije bilo kakvog kontakta spolovila

- Višak zraka zadržanog u prezervativu može uzrokovati njegovo pucanje pa prilikom stavljanja nastojte istisnuti što više zraka iz krajnjeg dijela.

- Krajnji dio prezervativa stisnite palcem i kažiprstom te stavite prezervativ na penis u erekciji pazeći da je namotan na vanjsku stranu. Drugom rukom odmotajte prezervativ duž čitave dužine penisa.

- Ne koristite premaze na bazi ulja uz prezervativ jer ako se nanose na penis ili vaginu mogu uništiti kondom i koristite ona na bazi VODE.

- Ako tijekom seksa kondom spadne ne vraćajte ga nego koristite novi

- Ako ste ga pri stavljanju okrenuli na krivu stranu opet koristite novi

- Pogledati roj trajanja te ga ne čuvati na toplim mjestima


Ostale metode mehaničke kontracepcije.


Unutarmaternički uložak ili spirala

Sve manje se koriste jer hormosnke metode pružaju jednaku ili bolju metodu zaštite od neželjene trudnoće. To je mali uložak u obliku slova T koji u materičnu šupljinu umeće kvalificirani liječnik. Unutarmaterični uložak sprečava trudnoću tako što onemogućuje spajanje muške i ženske spolne stanice, ili time što imobilizira spermije na njihovom putu ka jajovodu, ili tako što izaziva lokalne učinke na maternici.

Prednost mu je što traje i do 10 godina ovisno o vrsti koju ste odabrali.

S unutarmateričnim uloškom menstruacije mogu postati obilnije, dulje ili bolnije. Ova metoda može izazvati infekciju maternice, ali to se događa rijetko. Unutarmaterični uložak najčešće nije prikladan za žene koje još nisu rodile.




Spermicidna sredstva


To su u biti sredstva koja služe za ''ubijanje'' spermija a dolaze u obliku tableta , krema , pasta , spužvica..

S obzirom na to da im je kontracepcijska djelotvornost vrlo niska, uvijek se upotrebljavaju u kombinaciji s drugim kontracepcijskim sredstvima.

Prednosti: Mogu spriječiti neke spolne bolesti , ne treba recept , rabe se samo za vrijeme odnosa, samnjuju vaginalnu suhoću

Nedostaci: Alergije i česte urološke infekcije

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 13:33.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 14:21   #57
Greške koje muškarci prave tokom seksa

1. Neobrijana brada
No ona od dva dana je nešto najgore što možete uraditi ženi. Uzmite najgrublji brusni papir i trljajte ga po licu, vratu i butinama. To je približno isto, iako je brada još gora. Oni koji imaju dulje brade ( 5/6 dana ) nebi trebali imati ovih problema

2. Gnječenje grudi , grudi ne služe za jačanje mišića nit je žena teretana.

3. Grickanje bradavica, ukoliko žena kaže ne onda je ne , jer se radi o jako osjetljivom tkivu , ukoliko ti je do pleske samo nastavi.. ista stvar vrijedi i kod uvrđanja, zavrćanja i čupanja bradavica.

4.Žena nema samo 2 organa, sisu i pizdu jel' , ne valja ignorirati ono ostalo.Obratite pažnju na erogne zone.

5.Klitoris nije pluto pa da se prema njemu ponašate kao da ga nabijate u bocu , pomalo.

6.Skini sve il nemoj ništa. Najgore što se može dogoditi većini žena je da je skinete samo od struka dolje.

7.Nema odmora dok traje obnova , ili izdrži ili plači, nastavka nema.

8.Brzina nije sve. Kada krene seks, nemojte se ponašati kako pneumatska bušilica ili zečevi u doba parenja

9. Nemojte u strastvenom zagrljaju nikada gurati njenu glavu prema dole kako bi se srela oči u oči sa "jednookom zmijom", ako to želi napravit će sama.

10.Opsesija vaginom

Iako većina muškaraca zna naći klitoris i shvataju njegovu bitnost, ali iz nekog razloga misle da je vagina mnogo važnija i ubacuju prste u nju bez najave i očekivanja što nije baš najbolja solucija.

11. Iako je divno i krasno kad ženi prepustite kontrolu ne činite to uvijek.

12. Bolje svašta pojest nego svašta reć , treba imati kontrolu nad jezikom i ne pričati svašta ( osim ako si siguran da se ženi sviđa , onda udri slobodno )

13. Strah od eksperimentiranja, ukoliko žena želi nešto u granicam razuma nema straha..

14. Strah od preuranjenog orgazma, problem je na psihičkoj bazi , uostalom kako ti može biti ugodan seks kad samo misliš na to da ne svršiš , prepruča se masturbiranje ako ništa drugo ne pomaže..

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 14:39.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 14:57   #58
Greške koje žene prave tokom seksa

1. Ne radi što ne znaš i za što niste sigurni da će ispast donekle dobro( osim ako veza u pitanju pa je normalno da se uči ) , bolje i nikako nego svakako.

2. Ukolio vaš partner već ne čita vaše pokrete onda mu riječima dajte do znanja što želite.

3. Nepreuzimanje inicijative, u seksu kao i u običnom bezvrijednom životu muškarac i žena su ravnopravni , nema razloga da za vrijeme seksa ne preuzmete inicijativu , muškarci to jedva čekaju.

4. Spontanost , seks nije nešto što se može planirati , situacija se mjenja iz trena u tren komentatorski rečeno , i najčešće ključ dobrog seksa je upravo u sponatnosti.

5. Bit predigre nije samo da se što prije digne i uđe , koncetracija na erogene zone.

6. Oralni seks , što se mene tiče ne prakticirajte ga ako ne znate što radite, vježbajte na nečemu. Bol koja se javlja pri lošem oralnom seksu vrlo lako zamjeni želju za seksom.

7.Seks samo u spavaćoj sobi. A što je sa stolom , trosjedom , autom.. monotonija brzo nagriza sekusalni život.

8.Dugački nokti , ako ih već imate pazite što radite s njima jer zabijanje istih u tkivo zna biti jako bolno, i izazvati svakakve reakcije u partnera.

9.Ručni rad. Nema gledanja kroz prozor, nema pričanja, nema stiskanja testisa, razgovorm s partnerom ustanovit kakv mu se stisak najviše sviđa.


10. Kontroliranje partnera s odbijanjem seksa je najgora stvar koju žena može raditi partneru. Ne bi trebali samo pristati na seks jer ne znate kako se izvući iz situacije, ali ne bi smjeli ni dozvoliti da netko vrši pritisak na vas ili vas prisiljava na seks. Seks nije oruđe.

11.Nema straha od eksperimentiranja , opet , monotonija ubija seks.

12. Previše brige o izgledu , ukoliko vam je za vrijeme seksa stalo do toga jel vaša frizura postojana najbolje da se seksate samo s partnerom kojemu to ne smeta , odlutale misli brzo razbijaju seks.

13. Mirovanje , možda i najgora stvar koja se može dogoditi , agresivnija, puna entuzijazma i energična žena čini čuda svome partneru.

14. Hajmo nešto novo , ukoliko nakon nekog vremena partner predloži nešto novo u seksu to ne znači da je on nezadovoljan vama, niti znači da ste mu ružna niti znači da imate lošu frizuru već da želi nove načina na koje će vas seksualno zadovoljit.

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 15:06.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 15:38   #59
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
pohvala za trud autoru.samo se nadam da će sad svi oni koji imaju pitanja najprije pročitati ovo pa onda promisliti što će pitati.
Neće, jer ljudi, shvatila sam, vole otvararti teme tek tako da nešto otvore.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 15:39   #60
Kako uspješno obaviti prvi seks

Evo

Biti potpuno siguran da to želiš , nakon nema kajanja.
Mislim da ne treba napominjati da trebate prikladne uvijete i da ne smijete biti ograničeni vremenom.

Predigra je kluč uspijeha, dok se partnerica ne opusti nema ni pomisli na penetraciju , predigra treba biti onoliko duga koliko je partnerici potrebno da se opusti. Pri prvom seksu trebalo bi se zuzdržavati od oralnog seksa. Neiskusne djevojke ne vole da im se netko jezikom mota po međunožju , isto tako ni drugi partner ne zna što radi pa najbolje da se učenje i eksperimentiranje ostavi za drugi put. Dobra stvar koju možete napraviti je da pogasite svijetla u sobi jer će se partnerica na taj način lakše opustati i neće osjećati nelagodu.

Kad dođe vrijeme za pokušaj penetracije zaboravite scene iz pornića u kojima ni boca coca cole od 2L nije nikakav problem. Prije pokušaja penetracije najvažnije stvar je da se kondom dobro postavio. Upute za postavljenje istoga napisane su u jednom od postova prije ovoga. Važno je provjeriti stanje vaginalne suhoće , ukoliko procjenite da to nije to možete koristiti vlastitu slinu ( mrzim ovaj izraz al boljeg nema ) , možete koristiti i lubirkrant ali ne pretjerati s istim. Ne koristiti onaj na bazi ulja jer će uzrokovati pucanje kondoma , samo onaj na bazi vode.

Kad krenete u pokušaj penetracije upamtite da vas ne boli za razliku od nje , čitajte reakcije na njenom licu i budite strpljivi , u nekim slučajevima trebat će vam 10 pokušaja penetracije a u nekima samo jedan. najgora stavr koju možete napraviti pri prvom seksu je to da nakon neuspješnog pokušaja penetracije bjesnite na patnericu , ukoliko nemate razumjevanja za istu najbolje da se odmaknete od nje.

Isto tako zaporavite na razne scene iz pornića u kojima se ljudi jebu ko od šale, i ti ćeš , ali ne sada: Misionarski položaj ( ona dolje ti gore ) je najbolji način pri prvom seksu iako mnogi misle da je položaj u kojemu je ona gore najbolji položaj što nije istina jer pucanje himena izaziva bol. Pošto nitko od vas ne zna što radi najbolji način je da se ide polako uz praćenje izraza lica ili laganim razgovorom, preporuča se da kad si već napredovao par cm da tu i ostaneš dok se bol ne smiri , i tako dok ne dođeš do cilja. Možda se dogodi da vam se penis vrati u početno stanje ili da erekcija opadne a onda sve iz početka dok ne uspijete.

Neugodne situacije i gnječenje možete izbjeći da se kontrolirate i radite to mozgom. Plodovi će roditi u onome što slijedi.

Budite pametni

Zadnje uređivanje Piramida : 22.08.2009. at 15:45.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger