Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2010., 13:57   #41
Quote:
gica kaže: Pogledaj post


...naša teta dozvoljava kupovne torte, one iz kućne radinosti ne...iako sam primjetila zadnji put kad je najbolji prijetelj moje kćeri slavio 4. rođ. da djeca uglavnom nisu takla tortu, ni u vrtiću, ni na kućnoj proslavi...
...ja ne znam još šta ću, njoj je rođ. ljeti, po velikim vrućinama tako da ne bi riskirala sa tortom...vjerovatno ću odnijet puno grickalica, slatkiša i balona
Moji imaju isto ljeti rockas i nosili smo sladoled u kantici, kornete i preljev. To je teta predlozila.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 21:28   #42
Podizem temu. Jel se sto promijenilo u 4 godine?
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:22   #43
danas u vrticu je organizirano da ''torta'' za slavljenika bude veeelika tacna s vocem

ali mame doma naprave ''pokloncice'' za svu djecu iz grupe..
da ne bi doslo do trovanja i tome sl. ne odobrava se nosenje kolaca u vrtic od strane roditelja.


pokloncic je: u celofanu zamotan
1 mala cokoladica i par bombincica i 1 lizalica
ili mali paketic haribo bombona i koji onaj kinder cokolada prutic/stapic, te neka lizalica...
par kiki bomboncica i tome sl.
i to se da tetama da podijele djecici, ili im se stavi u ormaric da imaju kad idu kuci (da se ne kvari rucak u vrticu ...)
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:42   #44
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
danas u vrticu je organizirano da ''torta'' za slavljenika bude veeelika tacna s vocem

ali mame doma naprave ''pokloncice'' za svu djecu iz grupe..
da ne bi doslo do trovanja i tome sl. ne odobrava se nosenje kolaca u vrtic od strane roditelja.


pokloncic je: u celofanu zamotan
1 mala cokoladica i par bombincica i 1 lizalica
ili mali paketic haribo bombona i koji onaj kinder cokolada prutic/stapic, te neka lizalica...
par kiki bomboncica i tome sl.
i to se da tetama da podijele djecici, ili im se stavi u ormaric da imaju kad idu kuci (da se ne kvari rucak u vrticu ...)
To sam vidjela u vrticu čekao nas je jedan takav pokloncic. Al nisam znala dal je to uobičajeno ili pod normalno. Hvala puno
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 16:40   #45
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
To sam vidjela u vrticu čekao nas je jedan takav pokloncic. Al nisam znala dal je to uobičajeno ili pod normalno. Hvala puno
Ti pojedinacni pokloncici su mi koma. Vecinom donesemo doma pa bacimo jer niti s dvije godine lize lizalice, niti jede bombone,a vecinom su takve stvari unutra. Stave ih u ormarice bez da pise od koga je. Nije mi uopce fora. Prije trece/cetvrte godine uopce nema potrebe slaviti rodjendan u vrticu (roditelji to forsiraju). Torte su previse kolicinski. Nase tete su rekle najbolje dvije rolade i to bude uvrh glave, baloni,eventualno kapice ili sl. a puhalice ne bih ni pod razno.jadne tete kada svi pocnu puhati.
Moza koja grickalica ali minimalno jer proslava ne traje cijeli dan...
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.