Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2016., 12:22   #21
Tek sam na sedmoj epizodi. One su mi i dalje fantastične i sviđa mi se šta su napravili twist s ovim da je Waterston imao 'fling' s Frankie pa su sad on i Sheen rastavljeni (njima ne mogu nikako popamtit imena ).

Brianna mi je super i želim da joj daju više prostora. Mislim da će Coyote još i dobit materijala s obzirom da sad spominju njegovu birth mother, al ona druga kćer i Frankien posvojeni sin se jedva pojavljuju, šteta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 16:42   #22
Ja sam došla do šeste epizode druge sezone i serija mi je i dalje odlična

Jedino mi se ne sviđaju ovi bivši muževi i Sheen kao gay mi je neuvjerljivo užasno.

Frankie mi je sve bolja i bolja, super je u ovoj sezoni

A ona scena kada Frankie zaustavi policija i kada ide polagati ponovno vozački
__________________
"Since we cannot change reality, let us change the eyes which see reality."
StephanieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 19:32   #23
I treća sezona je dobra
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 21:23   #24
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
I treća sezona je dobra
Daaaa! Meni je prva sezona definitivno najslabija, ali druga i treca su
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 18:43   #25
rijetko koja serija me ovako uzrujala kao kraj 4 sezone
Dakle, ovako seksističko sranje nisam očekivala nakon što su pokazali kako gospođe u godinama mogu pokrenuti uspješni biznis sa vibratorima, naći si dečke nakon raskida dugogodišnjih brakova i uspješno se nositi sa svakodnevnim problemima i bolestima ... i nakon svega, bivši muževi ugodno žive u svojoj kući i nabave se i toyboya za stare dane da si začine monotoniju, dok Grace i Frankie završe u domu zahvaljući intervenciji imbecilne djece! WTF!? Jedna kćer plaća mušku kurvu i dovede mamin biznis do propasti, druga ima sjeban brak i hrpu djece, jedan sin živi u nekakvoj kamp prikolici, jedini kol'ko-tol'ko normalan je onaj crni Kojot, ali svi zajedno si daju za pravo smjestiti matere emocionalnim ucjenjivanjem u dom, dok ćaće mogu radit' što im volja?
Koje razočaranje ova serija ... nemojte uopće gubiti vrijeme na ovo, pun mi kufer ovakvih dvostrukih standarda; muškarci se nastavljaju zabavljati s novom muškom igračkom, dok žene čim naprave jednu manju grešku treba pod hitno smjestiti u dom ..... fuuuuuuuuuuuj!
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:39   #26
Stvarno sam se veselila novoj sezoni, ali sad nakon ovog zadnjeg posta mi se uopce ne gleda
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:16   #27
Težak i tužan kraj sezone
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:33   #28
Ja sam tek počela i baš mi djeluje da ide u smjeru komedije i sad dođem ovdje i spojlam si s ovom tugom u četvrtoj sezoni.... netko je od muževa vjerojatno umro?
No dobro....daleko sam ja još od toga.... sve u svemu, za sad mi je ova prva sezona BAŠ odlična.
Točno britka, lagana i zabavna serijica. Cure su odlične. Lilly Jane
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 08:55   #29
Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
Ja sam tek počela i baš mi djeluje da ide u smjeru komedije i sad dođem ovdje i spojlam si s ovom tugom u četvrtoj sezoni.... netko je od muževa vjerojatno umro?
No dobro....daleko sam ja još od toga.... sve u svemu, za sad mi je ova prva sezona BAŠ odlična.
Točno britka, lagana i zabavna serijica. Cure su odlične. Lilly Jane
nemaj brige, nitko nije umro, ali kraj je razočaravajući kada kroz prethodne 3 sezone stvaraju imidž žena koje se ne predaju, koje imaju aktivni spolni život, prave vibratore za žene u godinama, dotjerane su, iako u različitim stilovima, ono, žene koje se jednostavno ne daju godinama ... i onda paf! kraj sezone doslovno šamar! Sada neki špekuliraju da je Nick kupio kuću, ali meni je to bzvz, da ju muškarac mora spašavati iz frke, da ne govorim koliko mi je diglo tlak da su muškarci dobili toyboya, a i oni su imali zdravstvenih problema radi kojih ih nitko nije htio strpati u dom!
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:47   #30
Službeno obnovljeno za petu sezonu.

Quote:
Netflix on Wednesday announced that it has renewed the Jane Fonda/Lily Tomlin comedy for a fifth season.
Još nisam ni provirio u četvrtu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2018., 22:48   #31
Kad ce nova sezona?
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 00:15   #32
18.1.2019.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 10:01   #33
Vratile su se.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 19:06   #34
Super mi je bila sezona, osim zadnje epizode koja je totalni promašaj.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 20:45   #35
Vec su obnovljene za šestu sezonu!!
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2019., 16:21   #36
Obnovljeni za sedmu i zadnju sezonu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2020., 10:40   #37
NAJAVA ZA 6 SEZONU:
https://www.youtube.com/watch?v=useJ...ature=emb_logo

Dolazi na Netflix 15.1.2020.
Plavi-hrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2020., 17:42   #38
Pri kraju sam 6. sezone i super mi je kako su se izvukle iz doma odmah na pocetku 5. sezone.

Bojala sam se nastaviti gledati nakon onog komentara o kraju 4. sezone jer sam se jezila pri pomisli da ce one ostati u domi i da ce serija krenuti u tom smjeru, dobro je da nisam imala nista drugo za gledati pa sam nastavila sa ovim

Serija je i dalje super

Ako ce 7. sezona biti zadnja bas ce mi biti zao.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2020., 18:27   #39
I meni je žao što je 7. zadnja, ali bolje da završe dok su svi glavni glumci još živi

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2020., 01:49   #40
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
I meni je žao što je 7. zadnja, ali bolje da završe dok su svi glavni glumci još živi
Ima i tu istine
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.