Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2017., 21:21   #281
Konacno da neko razbije kolektivno ludilo koje je zavladalo ovom smijesnom teniskom ligom.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:06   #282
wimbly može izboriti s dobrim nastupima u stuttgu, rimu i madridu. Mislim da joj treba 2 polufinala.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:12   #283
Kad se spusti s plavim porscheom na teren u stuttgartu

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:23   #284
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
wimbly može izboriti s dobrim nastupima u stuttgu, rimu i madridu. Mislim da joj treba 2 polufinala.
Ma iz kvala do titule. Za povijesne knjige
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 03:11   #285
WTA taman u krizi bez Vike, Petre, Madison, Sloane, itd. Vraca se Maria u pravi cas da pograbi wild carde.

Iskreno me zanima u kakvoj je formi. Mozebitno je konacno sve zivo zalijecila usred tolikog izostanka s toura.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 16:03   #286
Organizatori RG-a najavili da vjerojatno neće dati pozivnicu Sharapovoj.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 15:12   #287
^
Lol rekli su dan -dva nakon toga da će dati sharapovi priliku da argumentira,kako je FFT korumpiran i s tim da je evian bio/je sponzor sharapove i RG,sredit će još i to Fransexi zadnja godina na touru ,ako joj bude tribalo..prije bi dao njoj kao former champion, čista uvik bila i srce ostavi na terenu.Zakinu li je zbog sharadope

https://twitter.com/MikGaloppini/sta...95946154242048


Velika većina je snečira ovih dana ili se drže po strani i daju neutralne izjave/ne govore ništa . Samo Ruskinje na njenoj strani i ove koje seru gaće kad je vide kao radwanska i halep(mada,isto je rekla da je na murrayovoj strani,tako da..ne podudara joj se izjave) ,pa da mogu pokupit koji gem u budućnosti


https://twitter.com/alizecornet/stat...25720356528128
Alize je dobro rekla,kakav je ovo naslov..a nitko se nije izjasnio u njenu korist lol WTA stranica na aparatima

https://twitter.com/BenRothenberg/st...36474370760704
stronga

https://twitter.com/bononcheeknee/st...90316051800064 KINGille

Kyrgios je isto protiv toga svega ,kao i murray kao što smo rekli,rafa je priča o tome prošle godine ,roddick isto kontra pozivnica.Najžešće su bile Kiki i Cibulkova ipak Pliskova je rekla da ima mišljenje o tome,al neće reć..znači isto je kontra vjerovatno.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 16:06   #288
Pliskova je vise za nego protiv
Evo ovdje neke od izjava

http://www.wtatennis.com/news/articl...edium=referral

Halep je rekla da ona viruje da bi se Maria vratila lako u vrh i bez tih pozivnica, ali i da razumi turnire ako joj zele dat te pozivnice jer je bivsi broj 1 i visestruki GS pobjednik
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 16:36   #289
https://twitter.com/jon_wertheim/sta...rc=twsrc%5Etfw

Podsjetimo se...
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 16:56   #290
Pa ja san misljenja da nju niko ne bi nazad i da je svi hejtaju... A ovo sta pokusavaju bit fine je maska.. cak i ruskinje
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:50   #291
Jos manje od mjesec dana do povratka teniske Majke Terezije.
Danas sam cita kako je na pocetku suspenzije digla ruke od svega jer nije znala sta ce biti s tenisom te da je stalno razmisljala sto ce raditi bez tog sporta.Tad se pocela zabavljati i piti kao nikad da bi sve nadoknadila i konacno otkrila pravi drustveni zivot.
Takodje,upala je i u depresiju.Ali isto tako shvatila kako postoje druge stvari osim tenisa.
Sad joj je cilj povratak na prvo mjesto i nada se da ce joj oprostiti gresku svi oni koji su godinama vjerovali u nju

Davaiiiii...




Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:57   #292
Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
Jos manje od mjesec dana do povratka teniske Majke Terezije.
Konacno prava usporedba.
If you know what I mean.
Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
nada se da ce joj oprostiti gresku svi oni koji su godinama vjerovali u nju
Necemo.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:24   #293
Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
Jos manje od mjesec dana do povratka teniske Majke Terezije.
Danas sam cita kako je na pocetku suspenzije digla ruke od svega jer nije znala sta ce biti s tenisom te da je stalno razmisljala sto ce raditi bez tog sporta.Tad se pocela zabavljati i piti kao nikad da bi sve nadoknadila i konacno otkrila pravi drustveni zivot.
Takodje,upala je i u depresiju.Ali isto tako shvatila kako postoje druge stvari osim tenisa.
Sad joj je cilj povratak na prvo mjesto i nada se da ce joj oprostiti gresku svi oni koji su godinama vjerovali u nju
Cuo sam u tramvaju da je Isus povratak odgodio za iduce stoljece, jer se boji da ce ostati u sjeni Zirkinog!

Jos 23 dana

__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 17:00   #294
Vratila se jedna od najvećih prevarantica u povijesti tenisa. Možemo joj poželjeti samo najgore.
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:17   #295
Koliko od vas bi da ste na njenom mjestu i da vam ponude supstancu koja vam pomaze, a ista nije zabranjena odbili istu ?

Anyhow woo vec prva dva meca su na top3 razini u 2017. Ako Kvitova i Azarenka ne zablistaju, predvidjam tesku sezonu za hejtere i moralne vertikale
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:54   #296
Gle, Greco, ako bi ti pio lijekove koji ti ne trebaju samo zato da si pojačaš rezultate, ne znači da bi drugi ljudi to radili.

Također, ako bi to radio, kad bi se saznalo za to i kad bi se ispostavilo da je to kršenje pravila, valjda je normalno očekivati da će biti ljudi kojima to neće biti pozitivno/sportski i ne znam što sve ne? I da te ljudi zbog toga neće poštovati.

Ili su od TOP 100 tenisačica, SVE PILE MELDONIJ (jer, prema tebi, svi bi to napravili), ali eto Šarapovu su uhvatili jedinu, jadnu, pa smo mi svi licemjerni oko toga?

Ona je i dalje jedna od najboljih tenisačica koje je WTA tour ikad vidio. Ali njezini postupci i postupci ITF-a oko toga su moralno dno dna. Nekome se to sviđa, ali nekome bome ne, i ima mu se pravo ne sviđati. Došli smo do toga da je ok biti varalica, jer "svi su ionako varalice". Preslika današnjeg društva u Hrvatskoj, ali i šire

/rant
sumrak200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:23   #297
Quote:
sumrak200 kaže: Pogledaj post
Gle, Greco, ako bi ti pio lijekove koji ti ne trebaju samo zato da si pojačaš rezultate, ne znači da bi drugi ljudi to radili.

Također, ako bi to radio, kad bi se saznalo za to i kad bi se ispostavilo da je to kršenje pravila, valjda je normalno očekivati da će biti ljudi kojima to neće biti pozitivno/sportski i ne znam što sve ne? I da te ljudi zbog toga neće poštovati.

Ili su od TOP 100 tenisačica, SVE PILE MELDONIJ (jer, prema tebi, svi bi to napravili), ali eto Šarapovu su uhvatili jedinu, jadnu, pa smo mi svi licemjerni oko toga?

Ona je i dalje jedna od najboljih tenisačica koje je WTA tour ikad vidio. Ali njezini postupci i postupci ITF-a oko toga su moralno dno dna. Nekome se to sviđa, ali nekome bome ne, i ima mu se pravo ne sviđati. Došli smo do toga da je ok biti varalica, jer "svi su ionako varalice". Preslika današnjeg društva u Hrvatskoj, ali i šire

/rant
znaš šta je krivo

šarapova je pila taj meldonij. al da je netko u rusiji radio svoj posao, i poslao na vrijeme depešu svojim sportašima, nikad se za nju ne bi saznalo da je prije uzimala tam neš. i sve super, i svi bi gugutali kako je čista. isto tako, za koju se od konkurentica sa sigurnošću može reći da ne uzima nikakav drugi suplement koji pojačava rezultate?

pa nitko živ to ne zna (od javnosti )...ali će uvijek, kad netko bude otkriven, biti drvlje i kamenje po njemu. tako mehanična, predvidljva reakcija

a možda sve (bar iz užeg vrha) uzimaju neki kurac. a šara 'bed gaj' jer je otkrivena

ja sam svoje već davno rekao. još kad sam biciklirao ko student sam skužio da mi obični proteini dižu perfomansu, i to koliko. a čim se to dogodi, jel to doping po definiciji, ako mi diže perfomansu? ili je doping po kriteriju jel na listi ili nije?
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:31   #298
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
znaš šta je krivo

šarapova je pila taj meldonij. al da je netko u rusiji radio svoj posao, i poslao na vrijeme depešu svojim sportašima, nikad se za nju ne bi saznalo da je prije uzimala tam neš. i sve super, i svi bi gugutali kako je čista. isto tako, za koju se od konkurentica sa sigurnošću može reći da ne uzima nikakav drugi suplement koji pojačava rezultate? pa nitko živ to ne zna (od javnosti )...ali će uvijek, kad netko bude otkriven, biti drvlje i kamenje po njemu. tako mehanična, predvidljva reakcija
Nikad je nisam pretjerano volio, ali moram reći da se slažem s tobom, čiste mehaničke i predvidljive reakcije.

Ovo je poprilično kompleksna situacija koja nije niti crna niti bijela.

Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
ja sam svoje već davno rekao. još kad sam biciklirao ko student sam skužio da mi obični proteini dižu perfomansu, i to koliko. a čim se to dogodi, jel to doping po definiciji, ako mi diže perfomansu? ili je doping po kriteriju jel na listi ili nije?
Ovo je po meni suština svega. Ekipa ju je zajahala jer je po njihovim samarićanskim idealima "prevarila" sve i svakog od samog začetka karijere. Kao što si ti "prevario" s proteinima. Ne shvaćaju da vrhunski sportaši koriste brdo stvari, od napitaka do nekih komora kako bi bili u balansu s ovime ili onime, te kako bi se brže rekuperirali za drugi meč. Zašto je dopušteno uletiti u ledenu kupku poslije meča da ti opusti mišiće? Gle, to nije prirodno, prirodno je leć u krevet i odmorit(banaliziram). To što to trenutno nije na listi zabranjenih stvari, ne znači da ne pospješuje performanse i u njihovom svijetu(vrhunskih sportaša) doping je ono što WADA kaže da je doping, a ne ono što ti pospješuje performanse jer takvih stvari je puno, a ima ih i čak banalnih. Da, eto svi poslije treninga idu kod mame na selo jesti piletinu i salatu, te se napiti izvorske vode u rijeci.

S te strane se može ići u nedogled. Postavlja se i pitanje morala koji je realno davno napustio vrhunski sport, što je u jednu ruku točno i netko može biti ljut s te strane, ali zahajati samo nju jer je uhvaćena dok neki nisu pojeli krutu hranu godinama je glupo. Svake jebene godine WADA izda ono što nije dozvoljeno ili nije više dozvoljeno. Zašto do izdaje? Pa zato da ti koji to koriste prestanu to koristiti. Oni to prestanu koristiti i nikom ništa, to je to. Sharapova je jedino ispala glupa ili netko oko nje jer je ovako bacila baš mrlju na karijeru i to nepotrebno. Praktički zbog gluposti.

Sutra WADA može zabraniti kavu jer ima kofeina i što sada?

Ono, boli me k za nju, davno sam izgubio vjeru u onu iskonsku čistoću sporta da su svi na maminoj kuhinji. S te strane, po meni, Sharapova je ispala glupa.

S time da, moram reći, da sam ja org. turnira, ne bih joj dao pozivnicu čisto radi neke poruke. Koliko god ja privatno mislio da si više ispala glupa i neodgovorna, opet moralno si ispala upitna itd. Sada pojedi govna dok se ne vratiš. A s druge strane, postupci tih organizatora sve govore što je važno u sportu.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:30   #299
a gle nema bas smisla nedat joj pozivnicu, jer s ovakvom igrom ona bi bila u top 100 kroz mjesec-dva...

I sta si onda postigao, samo to da ti nece htjeti doci na tvoj turnir ikad vise...medjuostalom ona je i eye-candy za razlikubod vecjne drugih tenisacica

Ona je vanserijski talent u bilo kojoj situaciji, a to sto je 20ak dana uzimala nedozvoljen preparat moze biti stvarno cista ne paznja...

Ne vjerujem da je znala da uzima nesto zabranjeno...

A ne vidim problem u uzimanju necega ne zabranjenog...a i u tom zabranjivanju odredjenih stvari ima puno politickih igara i spletaka
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:39   #300
Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
a gle nema bas smisla nedat joj pozivnicu, jer s ovakvom igrom ona bi bila u top 100 kroz mjesec-dva...
Ima smisla. Zavisi na koji način gledaš. Dali gledaš na "moralni" ili gledaš na praktično-sebični način.

Ako gledaš moralno, šalješ krivu poruku. Ona se jeste službeno dopingirala mjesec dana. Nadam se da shvaćaš što hoću reći.

Ako gledaš praktično-sebični način, onda nema smisla. Izgubit ćeš lovu jer neće doći neki koji bi došli samo radi nje, medijska reklama(i negativna reklama je reklama) će izostati bla bla. Prevedeno, imat ćeš manje love bez nje nego s njom.

Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
I sta si onda postigao, samo to da ti nece htjeti doci na tvoj turnir ikad vise...medjuostalom ona je i eye-candy za razlikubod vecjne drugih tenisacica
Ovo je gledajući kroz praktični-sebični način.

Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
Ona je vanserijski talent u bilo kojoj situaciji, a to sto je 20ak dana uzimala nedozvoljen preparat moze biti stvarno cista ne paznja...

Ne vjerujem da je znala da uzima nesto zabranjeno.

A ne vidim problem u uzimanju necega ne zabranjenog...a i u tom zabranjivanju odredjenih stvari ima puno politickih igara i spletaka
Što se tiče ovog, to je prvi dio posta, dao sam svoje stajalište u kojem je čak "branim".
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.