Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 03.03.2008., 21:07   #1
Maltretiranje telefonom

Izvjesna me osoba, znam koja, već otprilike godinu dana maltretira telefonom, zove se skrivenog broja, sluša sa druge strane, dahće, ne spušta slušalicu..pa sa nekakvih vip me brojeva piše raznorazne poruke svakakvog sadržaja..ali ni po čemu dokazivo da je to osoba "x".
Već sam promijenila broj i ne isplati se, osoba je iz kruga ljudi gdje vrlo lako sazna svaki moj novi broj.
To već umara i zaista je maltretiranje. Zvala sam službu za korisnike i oni po toj opciji nemogu ništa, jer nema elemenata kaznenog djela pa se nemogu obratiti policiji da bi nadalje policija od njih tražila ispis...bla,bla.. pozivi dolaze sa skrivenog broja, a sms poruke sa brojeva za jednokratnu upotrebu.
E pa sad, molim vas, da li se je netko susretao sa ovakvim problemom i šta da učinim?
Napominjem da sam već jednom promijenila broj i kako mi je br na pretplatu nije ga baš ugodno mijenjati a niti je ugodno poslovnim partnerima svako malo javljati " ebok, ovo je opet moj novi broj..."
Zna li netko išta o tome?
karamelica is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.