Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.10.2015., 09:17   #1
Ne znači mi ništa više. Kako je moguće?

Nakon 2 i pol godine. Kako je moguće? Neki će reći nisi je nikad volio, mješaš zaljubljenost s ljubavlju..no nije tako. Proveli smo 2 lijepe godine zajedno, kleo sam se u ljubav, bio sam spreman na kraj svijeta zbog nje otići, zbilja sam je volio..no nije sve kao iz bajke bilo, bilo je svađa uzrokovanih nekim razlikama u karakteru. Te karakterne razlike su vremenom izgleda se kumulirale, da bi u jednom trenu došlo do poništenja svih prethodnih emocija koje sam imao za nju..kao onaj citat iz fight cluba ‘suddenly, I felt nothing’..bože mi oprosti, no jedva čekam da je se riješim sada, jer ne osjećam više baš ništa prema njoj..nije uzrok treća strana ni prevara ni manjak biločega u vezi, nego samo sam osoba koja ne trpi tuđa sranja pa maker to bila mi najbliskija osoba. No I dalje se pitam, kako je moguće da su baš svi osjećaji nestali samo tako, zar ne bi ljubav trebala biti vječna, volimo nekoga unatoč njegovima manama itd? Da li je itko od vas bio u sličnoj situaciji, volio nekoga dugo pa odjednom prestao?
bjeloglavisup is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger