Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2015., 01:27   #1
Doubletrianglematrix

Startup tvrtka Global Profit System LTD, osnovana 2015. godine, upravo u pre-launch fazi ima projekt "Doubletrianglematrix".

Projekt se temelji na prodaji e-knjiga i softvera koji su podijeljeni u dvije grupe - Standard paket (po cijeni od 25$ ) i Premium paket (po cijeni od 52$).
Osim navedenih postoji i osnovni paket za Free članove.

Ono što je nama ovdje zanimljivo je da uz kupovinu paketa zapravo ulazimo u "matricu" koja omogućuje solidnu zaradu (do max. 6.090,00 €). Matrica je razrađena do devete razine, sa samo dvije strane. Jedini uvjet koji se mora zadovoljiti za ulazak u matricu je da se u roku 21 dan od kupovine Standard paketa aktiviraju dva referalla (popuni prva razina matrice). Za svakog člana u matrici koji kupi Standardni paket dobije se 2$, a Premium paket 4$.
Postoji i burza referala, koja omogućuje da kupite referala od nekoga tko već ima dva referala i "višak" želi prodati, a što se plaća 25$... naravno, kasnije ste i vi u mogućnosti prodavati svoje referale po 25$ (ili ih preusmjeravati u matricu - izbor je na svakom osobno).
Uplate i isplate za sada idu preko SolidTrustPay, s tim da se uplate mogu raditi i direktno putem kreditnih kartica.
Stranica je na hrvatskom i engleskom jeziku.

Tko se želi registrirati preko mene i postati dio tima, link može zatražiti na pvt...

Zadnje uređivanje sepson : 23.11.2015. at 01:44.
sepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 10:36   #2
Jednom rijecju pokupit pare i nestat,a admin je iz HR sta znaci da je s ovih podrucja di svak svakog hoce zajebat.Ja smatram da je ovo jos jedna propala stvar slicna onom BALKANTIM I GDI s nasim famoznim Novakovicem.
omegast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 19:27   #3
Bila je vec teme za ovo, stvar je dobra za 25$ koliko kosta jednokratno dobijes i dobre stvati u vidu knjiga, programa i materijala za internet zaradu. Ja sam u dobroj matrici tj. imam referala koji rade tako da sam vec vratila svoj ulog, a jos je prelaunch faza, sluzbeno pocinje od nove godine.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:08   #4
Te knjige i materijali mine znace nista...to je samo farsa da eto tih 25$ ukokiko ih tko tuzi da se mogu pravdati da je to za te knjige i slicno.I ne zamaljavajte narod kad se dovro zna da jedino mozete zaraditi dok te vase clanove muzete i dok oni rade.Zato ne lazite narod
omegast is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 21:17   #5
a nitko nikoga ne laže niti itko ikoga prisiljava na bilo što... ako netko ima interese za navedene materijale ili vidi u svemu priliku za ostvarenje prihoda prijaviti će se i eventualno uplatiti početni paket... tko nema povjerenja u sistem ili smatra da navedeno ne vrijedi 25$ neće ulaziti... nitko nikome ništa ne garantira, nitko nikome ne obećava ništa nerealno...
sigurno da nije najbolji i najperspektivniji sistem na web-u ali isto tako moje je mišljenje da nije ni scam i da ima solidnu budućnost...
sepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 20:36   #6
Quote:
omegast kaže: Pogledaj post
Te knjige i materijali mine znace nista...to je samo farsa da eto tih 25$ ukokiko ih tko tuzi da se mogu pravdati da je to za te knjige i slicno.I ne zamaljavajte narod kad se dovro zna da jedino mozete zaraditi dok te vase clanove muzete i dok oni rade.Zato ne lazite narod
No comment na ovo, ne isplati se ni tijeci trosit na ovakvo razmisljanje, I AM OUT!
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 21:25   #7
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
No comment na ovo, ne isplati se ni tijeci trosit na ovakvo razmisljanje, I AM OUT!
Samo ti pricaj,ja sam dugo u tome i to je sve ponzzi shema i svi su oni tu da pokupe pare a ne da daju nama..
omegast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.