Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2016., 15:35   #41
Nažalost, sad kažu još dva tjedna do konačne odluke... Uday se žestoko bori!

https://www.youtube.com/watch?v=yrUq...ature=youtu.be
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 10:17   #42
Quote:
Moti kaže: Pogledaj post
Nažalost, sad kažu još dva tjedna do konačne odluke... Uday se žestoko bori!

https://www.youtube.com/watch?v=yrUq...ature=youtu.be
Sretno kolega!

Iako ne vidim smisla tu nikakve borbe, Paypal je rekao svoje, bolje da su našli neku alternativu kao recimo trafficmonsoon i adcumulo...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 16:59   #43
Update o MyPayingAds:

Uday je rekao da ne može više čekati PayPal da se odluči i krećemo u novi MPA bez PayPala!!!
Mali podsjetnik, bili su reviewi PayPala u svibnju, rujnu i 18.12. kad su potvrdili da su zadovoljni način radom MPA. I onda nekoliko dana kasnije iznenada PayPal "zamrzava" suradnju s MPA i čini ogromnu štetu nama svima. Uday je učinio sve što su ga tražili iz PayPala, no oni su stalno tražili "još nekoliko dana" do konačne odluke. Uplašili su se ogromne količine novca što se vrtjela oko MPA, isplaćeno je preko $6 mil, i željeli su da MPA postane poput Neobuxa i da isplaćuje $0.001 po kliku na reklamu. Situacija je sad takva da će novac biti "zamrznut" do isteka 180 dana, a počinje od 04.01.
Svi su već bili na rubu živaca i odlučeno je da idemo u novi MPA! Bit će malo drugačiji i dizajn, ali i planovi, a to, kao dan starta, će se saznati kroz nekoliko dana.
Vrlo važno je da svi kreću od početka. Svi udjeli koji smo imali će biti izbrisani. Novac koji smo ubacili kroz druge procesore, osim PayPala, će biti u balanceu. Novac koji smo uplatili preko PayPala će biti vidljiv na stranici, no nećemo ga moći koristi do isteka tog 180. dana.
Moje mišljenje je da treba vjerovati Udayu i njegovim suradnicima jer on je lagano mogao zavlačiti sve i tamo u srpnju pokupiti nekoliko milijuna s PayPala! Najavljeno je da se ide na izradu vlastitog novčanog procesora da bi se izbjegla ovakva situacija. A i koliko vidim ljudi jedva čekaju novi početak i vrlo brzo će se stvari vratiti u normalu.
Ako vas zanima više, imate Q&A na fb stranici: https://www.facebook.com/notes/mypay...15110642005160
I svakako videi od Keithy B: https://www.youtube.com/watch?v=6SIq...ature=youtu.be
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 07:34   #44
Ma propalo im je sve, PayPal htio da sve bude regulirano i bez mogućnosti muljanja, povrata novca itd, al Uday naravno vrhunski znalac i lisac reko ne, ništa od toga, lakše ćemo prodati ovim našim fanovima neke fore kako PayPal neda ovo pa ono i okrećemo novu stranicu, sve resetiramo na početak i ajmo jovo nanovo, haha. Genijalno sa njegove strane, ali jadni ljudi, koliko vremena utrošeno... :/

Naravno, svi koji nisu istomišljenici, ne sviđa im se sve ovo i/ili traže dokaze, neki transkript ili screenshot razgovora sa PayPalom u kratkom roku su izbačeni iz FB grupe. Zapravo, kad malo razmislim, ne žalim ljude koji će i nakon ovoga ostati u tome.
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 13:39   #45
Ista ista fora sa PaidVertsom, PayPal se ne želi zajebavat s milijunskim iznosima gdje se redovito chargebackaju novci jer su ljudi ne upućeni u "posao" itd itd i konstantno firma ima probleme s njima.

Također negdje u budućnosti je NEIZBJEŽNO da ovi na dnu piramide ostanu bez novaca a to može biti i stotine tisuća dolara koje će onda PayPal morati objašnjavati tisućama usera da tih novaca nema i njima se naprosto neda zajebavati!

A još nisam ni počeo oko legalnosti odnosno ilegalnosti navedenih sistema kao MPA, PaidVerts itd.

Vadite pare jer ovo je kraj! Moti znam da ti je teško čut jer sam ti rekao to u prošloj temi da vadiš pare jer nakon booma ide ogroman krah, identična situacija kao i PaidVerts, bez monopolističkog PayPala ništa tako da vadi pare dok stigneš.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 21:35   #46
Napokon!!!!
Nakon 2.5 mjeseca stanke ponovno kreće MPA! Što nam uradi PayPal ...

Dakle, krećemo ponovno u četvrtak! Novi početak, nova stranica. Od procesora tu su: Payza, STM, PM, Bitcoin i 2Pay4You.

Pogledajte malo novu stranicu i pripremite se za skoro polijetanje!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 21:45   #47
Da, i novi su AdPack planovi:

4 Ad-Pack Plans NO REPURCHASE RULE!

Ad-Pack Plan 1:
Cost of AdPack: $5
Banner Credits: 2
Traffic Exchange Surfing Credits: 100
Revenue Sharing Rewards (Non-Guaranteed Additional Rewards): Upto 120%
No-Repurchase rule
Maximum active adpacks one can have: 100

Ad-Pack Plan 2:
Cost of AdPack: $10
Banner Credits: 4
Traffic Exchange Surfing Credits: 200
Revenue Sharing Rewards (Non-Guaranteed Additional Rewards): Upto 120%
No-Repurchase rule
Maximum active adpacks one can have: 100

Ad-Pack Plan 3:
Cost of AdPack: $25
Banner Credits: 10
Traffic Exchange Surfing Credits: 500
Revenue Sharing Rewards (Non-Guaranteed Additional Rewards): Upto 120%
No-Repurchase rule
Maximum active adpacks one can have: 100

Ad-Pack Plan 4:
Cost of AdPack: $50
Banner Credits: 20
Traffic Exchange Surfing Credits: 1000
Revenue Sharing Rewards (Non-Guaranteed Additional Rewards): Upto 120%

No-Repurchase rule
Maximum active adpacks one can have: Unlimited
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 22:58   #48
Još 16 h i krećemo!!!!

Inače, broj članova se popeo na 135099!
Alexa Rank: 5,064, ali to će se vrlo brzo promijeniti.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:02   #49
Mene vise bode ovo u oci
https://who.is/whois/mypayingads.com/?ref=hyip-mon.com
Tko stoji iza stranice zapravo kao kompanija koja navodno isplacuje treba imati adresu,mail i broj unesen a ne zasticen ili jos ljepse
Registrant Organization: WHOISGUARD, INC.
Registrant Street: P.O. BOX 0823-03411
Registrant City: PANAMA
Registrant State/Province: PANAMA
Registrant Postal Code: 00000
Registrant Country: PA
Registrant Phone: +507.8365503
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax: +51.17057182
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: Email Masking [email protected]


Znaci kad jednom dodju do vrhunca samo izbrisu sajt a ti pojma nemas tko je ustvari iza njega stojao a zapravo niti ces dobiti odgovor a pravno nista nemozes jer si prije registracije prihvatio pravila ona koja necitamo...
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 00:56   #50
Sorry ljudi sto uletavam ko paodbranac ali imao sam nesto novaca ulozenog u ovu starnicu ali se nisam dugo ulogirao...sada vidim da je sve novo,da li je moj novac propao?
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 09:22   #51
Quote:
Mr.Bean kaže: Pogledaj post
Sorry ljudi sto uletavam ko paodbranac ali imao sam nesto novaca ulozenog u ovu starnicu ali se nisam dugo ulogirao...sada vidim da je sve novo,da li je moj novac propao?
Bojim se da je propao.

Ja ovdje nisam ništa uložio ali mi je poslovni suradnik poslao preko stranice nešto novca i evo vidim svi balansi na nulama - scam do bola.

Niti su dodjeljeni paketi ništa.

Bježite od toga.

Ima provjerenih sistema koji su pouzdani iako na netu ništa nije 100 %.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 18:55   #52
Da se javim i odgovorim svima vama koji niste vjerovali Uday Nari i MPA.

Vjerujem da znate da je riješen problem s PayPal-om. Meni je vraćen uloženi novac.

Ukupno članova: 205.694
Ukupno isplaćeno: $19.317.609,24
Alexa Rank: 3589

Dnevna zarada je oko 2% i nema re-purchase pravila. Mislim da gore navedene brojke dovoljno govore za sebe ...

Btw, Uday je nedavno pokrenuo MPCA gdje se uplaćiva i isplaćiva u Bitcoinima.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 21:32   #53
Drago mi je da je rješen problem s pozitivnim ishodom.

Inače ako može pitanje koliki je najmanji paket u MPA?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 23:05   #54
Najmanji paket ti iznosi $5. Ima sad i Cashlinkova za one što ne vole ulagati.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 10:01   #55
Probat ću prvo logirati se na stari račun da vidim jel još aktivan.

Što se tiče BTC revsharea, mislim da to baš i nema smisla jer ionako većina prima i btc. Mogao je onda samo dodati btc opciju ( ako već nema )

Ja sam inače našao jedan jako zanimljiv koji prima samo BTC, međutim najveća je fora što ne treba da uzimate neke velike pakete, paketi su najmanji već za 0.001 btc ( oko 0.7 $ ) i daju 130 % za 26 dana. Još bolja stvar je što ne morate čekati 26 dana da bi isplaćivali. Min isplata je 0.001 btc tako da praktički odmah možete krenuti sa isplatama.

Ako nekog zanima, kontakt na PM.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 15:26   #56
@deckozgslavonac, nemoj se se ljutiti, ali otvori novi thread pa tamo piši o tom tvom programu, a ne da ovdje spamaš.

Payouts : $19.545.798,32
Total Members : 206.629
Alexa Rank : 3547

Što vam treba više?! Zašto stalno tražiti nešto novo kad u MPA imate dokazane rezultate?!

Inače, još uvijek stoji da dajem svojim referalima 10% od njihove prve uplate. Više na PM ili https://www.facebook.com/profile.php?id=100010846898237
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 20:56   #57
Payouts : $20.075.893,82
Total Members : 208.933
Alexa Rank: 3515
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 09:48   #58
Brojke govore same za sebe:

Launch Date : March 17, 2016 22:00:00
Payouts : $20.386.991,88
Total Members : 210.818
Alexa Rank: 3481
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 20:04   #59
Evo najnovija statistika:

Launch Date : March 17, 2016 22:00:00
Payouts : $21.589.36,75
Total Members : 216.156
Alexa Rank: 3206

Dnevna zarada je oko 2% (službeno kažu da ovisi o prodaji AdPackova).
Nema re-purchase pravila.
Ima četiri plana AdPackova (koštaju $5, $10, $20 i $50).
U prva tri plana možete imati max 100 AdPackova. Četvrti je unlimited.
AdPackovi daju 120% i treba im neka dva mjeseca da se kompletno isplate.
Plaća se određena članarina ako ste u planu 2 ili iznad.
Morate da odgledate deset reklama svaka 24 sata da bi vaši AdPackovi sudjelovali u zaradi.
Admin je, sad već mega zvijezda u branši internet zarade, Uday Nara.

Sve što trebate da znate o MPA i još više se nalazi u datotekama FB grupe:
https://www.facebook.com/groups/Mypayingads123/?fref=ts


I da, tko se registrira pod mojim ref linkom vraćam refferal commission od prvog uloga.
To znači, prvi ulog vam je kupnja AdPackova od $50, od mene dobijete 10% ili $5.

Zadnje uređivanje Moti : 06.12.2016. at 20:39.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 20:09   #60
Launch Date : March 17, 2016 22:00:00
Payouts : $23.298.393,94
Total Members : 224.782
Alexa Rank : 3036

Pogledajte zadnji ovogodišnji MPA Hangout: https://youtu.be/Y3Ov245arXY
Ono najbitnije počinje oko 30:33.

2017. će biti još bolja godina od ove za MPA. Uday Nara je već učinio MPA dugoročnim programom i najboljim programom na internetu, a ovi novi proizvodi što dolaze će omogućiti još veći boom!

Ljudi, ukoliko želite zaraditi preko interneta, nemojte tražiti "toplu vodu". Uday ju je već izmislio! Nemojte trošiti više vrijeme i novac na neke programiće koji nestaju nakon dva tjedna ili na one što isplaćuju cente. Neki članovi u MPA si već mjesecima isplaćuju $200 po danu.
Osobno je i moj cilj $200 po danu. I ja ću doći do njega zahvaljujući nevjerojatnom Uday Nari!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.