Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2007., 15:18   #61
Iz koje literature se pripremate za pitanja iz kriminalistike?
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 15:30   #62
pitanja su na zaokruživanje s 4 ponuđena odgovora od koji je 1 točan....
zadnja dva pitanja su cool

1.) Kako se zove HR himna ?
2.) Koliko boja ima HR zastava ?
 
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 15:40   #63
Stane,mislim da si nam svima smanjila paniku
Inače, sad sam bila na Narodne novine i sve ono što je nabrojano iznosi 339 stranica u Wordu I to je bez ustava RH i bez ikakvih osnova kriminalistike.
A ako je na zaokruživanje znači da imamo omjer 1:4 da pogodimo ono što neznamo.
A recimo teorijski da mi lijepo prođemo to testiranje, u kojem vremenskom roku slijedi razgovor s komisijom i kao naš zadnji cilj Zapošljavanje?
beethoven is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 15:44   #64
Quote:
beethoven kaže: Pogledaj post
Stane,mislim da si nam svima smanjila paniku
Inače, sad sam bila na Narodne novine i sve ono što je nabrojano iznosi 339 stranica u Wordu I to je bez ustava RH i bez ikakvih osnova kriminalistike.
A ako je na zaokruživanje znači da imamo omjer 1:4 da pogodimo ono što neznamo.
A recimo teorijski da mi lijepo prođemo to testiranje, u kojem vremenskom roku slijedi razgovor s komisijom i kao naš zadnji cilj Zapošljavanje?
o .... kolege, jednom moramo da zapijemo
 
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 17:12   #65
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post

1.) Kako se zove HR himna ?
2.) Koliko boja ima HR zastava ?
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 14:44   #66
I, ljudi, kako idu pripreme?
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 19:20   #67
Quote:
ekonomist007 kaže: Pogledaj post
I, ljudi, kako idu pripreme?
Pripreme??

Danas liga prvaka, sutra isto s tim da sutra krecem sa krecenjem stana, dakle 5 dana mi ne gine.. i to je ok onda. taman dan prije malo ponoviti sta sve traze od nas da ne ispadne da bas ne znam i to te zapisati ulicu u ZG, srediti vlak do ZG, spremit koji sendvic, sok, pivo..

Zanima me samo hoce li biti povrat putnih troskova, koliko sam shvatio nece ovo biti zadnji put da se odlazi u ZG, ima tu jos posla za nas i njih nakon ovog testiranja..naravno ako prodjem...
Flega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 23:36   #68
Baš sam danas skinula s neta onaj pravilnik i zakone koji su navedeni u natječaju... ima toga dosta. Moram prizanti da mi se i ne da to sve čitati. Nadam se pitanjima na zaokruživanje te da će me poslužiti neka zdrava logika pri odgovaranju.

Super mi je ovaj članak iz Zakona o policiji:

Članak 20.

Policijski službenik dužan je prije početka primjene policijske ovlasti predstaviti se pokazivanjem službene značke i službene iskaznice.

Iznimno, policijski službenik neće se predstaviti na način određen u stavku 1. ovoga članka, ako stvarne okolnosti primjene policijske ovlasti ukazuju da bi to moglo ugroziti postizanje njenoga cilja. U tom slučaju policijski službenik će tijekom izvršenja policijske ovlasti na svoje svojstvo upozoriti riječju “Policija!”.

Ono, prava spika, ko iz filmova!
Još uvijek ne mogu vjerovati da sam se prijavila na taj natječaj...
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 19:21   #69
Imam jedno pitanje.

Šta konkretno znači dostojnost za obavljanje policijskih poslova i kakvom se sigurnosnom provjerom ono utvrđuje, ako netko zna?
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:23   #70
Quote:
ekonomist007 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje.

Šta konkretno znači dostojnost za obavljanje policijskih poslova i kakvom se sigurnosnom provjerom ono utvrđuje, ako netko zna?
mislim da ti je to onaj treći dio tzv. krim provjera. valjda gledaju jesi li prije bila kažnjavana kazneno ili prekršajno i sl.
beethoven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:03   #71
To me brine, jer sam napravila sitni prekršaj dok sam bila maloljetna koji je uistinu smješan, ali je opet prekršaj. pa neće me valjda radi toga zaje...i bila sam maloljetna
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 09:32   #72
Sigurnosna provjera znaci da ce te provjeriti od glave do pete. Koje skole imas, s kim se druzis , gdje izlazis, tko su ti roditelji, sestre, braca i prijatelji, kakvog si ponasanja u okolini. Da li si problematicna osoba kao i osobe sa kojima se druzis. Naravno da to ukljucuje prkrsajnu i kaznenu evidenciju odnosno da li se vodite kao pocinitelji prekrsajnih ili kaznjivih djela. Zatim da li imas oruzja, sklon alkoholu i drogama. Kakv ti je socijalan status(mislim na dio kako te zajednica "vidi"). Zbilja dosta podataka izvuku. To vam je kao neka vrsta obavjestajnog rada. Ipak ne bi trebali u policiju primati svakakve osobe ali ima onih sa "vezama" pa njih te provjere ne zanimaju puno. Ako vodite neki normalan zivot ne trebate se zbog toga brinuti. Valjda niste pripadnici zlocinackih organizacija, hahaha.
rma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 11:23   #73
A Interview?

Dali itko zna što nas čeka na razgovoru? Hoće li to biti opet provjera znanja iz kriminalistike i raznih zakona ili će bit nešto općenito da nas malčice bolje upoznaju?
Eto, danas bi navodno trebao izaći popis onih koji su prošli testiranje pa se nadam da ćemo i mi biti tamo
beethoven is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 16:03   #74
Quote:
beethoven kaže: Pogledaj post
Dali itko zna što nas čeka na razgovoru? Hoće li to biti opet provjera znanja iz kriminalistike i raznih zakona ili će bit nešto općenito da nas malčice bolje upoznaju?
Eto, danas bi navodno trebao izaći popis onih koji su prošli testiranje pa se nadam da ćemo i mi biti tamo
Popisa još nema, al ne čudim se s obzirom na to koliko nas je bilo na testiranju. Malo im duže treba

Na razgovoru ne bi trebali provjeravati znanje, već mislim da će postavljat nekakva pitanja tipa: zašto želiš radit u policiji, i tome slično...možda, razgovor sa psihologom...
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 09:15   #75
Rezultata još uvijek nema. Možda ih neće ni stavit na net. Da li je netko možda pozvan na razgovor?
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 16:42   #76
Thumbs down

Bit ce da jako pomno gledaju te testove.
 
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 23:55   #77
Quote:
ekonomist007 kaže: Pogledaj post
Rezultata još uvijek nema. Možda ih neće ni stavit na net. Da li je netko možda pozvan na razgovor?
Na žalost od razgovora još niti ˝R˝ . Ma moram reći da sam se i malo razočarala jer je tjedan dana - tjedan a ne dva ili tri tjedna što je naravo logično. Kad smo ih pitali za rezultate trebali su reći ˝Ne znamo još˝ a ovako lipo gube kredibilitet. Znali su koliko je kandidata prijavljeno i nije im prvi put da rade natječaj. Mislim da je to vrlo neozbiljno jer time pokazuju koliko savjesno ovo shvaćaju.
beethoven is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 14:54   #78
moj frend je bio prije nekih 10 dana na razgovoru. tako da znam da su razgovori počeli. ali ima vas jako puno pa to raspoređuju po danima. bilo je nekih i tjedan prije njega. samo to znam pa da to podjelim s vama. sretno svima
sven_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 16:18   #79
E a sad sam totalno zbunjena. Testiranje je bilo 20.04. i rekli su da će na www.mup.hr bit rezultati pismenih pa tek onda slijedi razgovor. Jesi siguran da je tvoj frend bio na istom testiranju?
beethoven is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 18:41   #80
ne kuzim

na koje testiranje je tvoj frend isao???? MUP u zadnje vrijeme ima 100 natječaja....tko mu je javio rezultate? jedino je na mup.hr trebalo biti objavljeno i na oglasnoj ploci....a nismo svi iz zg jel... cekamo vec dva tjedna....nisu fer
1811 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.