Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2008., 23:37   #21
Zna li ko postoje li kakve dobre tablete za spavanje da kad ih popijem da se komiram od spavanja?
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 01:45   #22
ja prispavan i po 12 sati, probudin se i opet sdan za 4 umorna i spavala bi..
evo jucer san spavala do tri i otisla lec u 9 sasvin normalno...
shljokica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 02:28   #23
joooooooooooj

Quote:
shljokica* kaže: Pogledaj post
ja prispavan i po 12 sati, probudin se i opet sdan za 4 umorna i spavala bi..
evo jucer san spavala do tri i otisla lec u 9 sasvin normalno...
kao prokleti paraziti smo ...
al u mom slučaju je opravdanje depresija... vi si nađite svoje razloge
ak spavam 10h hodam ko avet po stanu
fjodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 03:30   #24
Freud bi rekao da je dugo spavanje strah od starenja.
Naime s godinama se broj sati spavanja reducira, tako da sedamdesetogodisnjaci obicno ne spavaju dulje od 4-5h dnevno.
MOLOKAI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 08:17   #25
ja se ujutro ne želim probudit i dić iz kreveta jer ne želim "živjeti". pa dugo spavam.. navečer nemrem zaspat jer sam se a) kasno digla b) u depri sam i more me anxiozne misli. jebeno.
ana117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 15:56   #26
i ja spavam svaki dan desetak sati. mogla bi i vise. 14 bi bilo negdje dovoljno : D
aaaah.
leteca_medvjedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 18:49   #27
zadnjih mjesec-dva spavam 10-11 sati dnevno. lagana depra je u pitanju...
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 20:30   #28
Brijem da je i kod mene u pitanju neka depresija
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 20:59   #29
Ja spavam po cijele dane,niš drugo i ne radim,depresija i općenito sjeban život.Najrađe se ne bi probudio.Ak ne možeš zaspat imaju tablete Sanval,one te totalno bace u san
Epikur is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 21:56   #30
Dobro je da možes spavati,ja sam se nedavno opet doselila doma i stara bi me ubila da cijele dane spavam jer sam trenutacno u kurcu,a i treba mi lova,i konstantno mi kvoca za stalan posao makar je i ona tek s 22 dobila stalan posao...koma...jedva cekam da jednoga dana pobjegnem van zemlje
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 22:53   #31
Quote:
Warrior of Light kaže: Pogledaj post
Ja imam drugi problem,dakle dosta mi je 9 sati spavanja ali ostanem i duze u krevetu jer nemam za sta da ustanem.Znaci probudim se ujutru,lezim u krevetu i razmisljam zbog cega da ustanem?ceka me jedan dosadan dan,nemam posao,nemam drustvo samo ubijam vreme na kompjuteru.I onda pokusavam opet da zaspim.
Ovo kao da mene opisuje, makar ja imam prijatelje, obitelj i te stvari, ali se opet osjecam usamljeno. U snovima je lijepo. Ako dulje spavam vise mi se spava, a ako spavam manje od 9 sati treba mi i manje sna.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 20:40   #32
Quote:
ana117 kaže: Pogledaj post
ja se ujutro ne želim probudit i dić iz kreveta jer ne želim "živjeti". pa dugo spavam.. navečer nemrem zaspat jer sam se a) kasno digla b) u depri sam i more me anxiozne misli. jebeno.
Ista priča...npr.jučer sam cijeli dan bila u krevetu,jer mrzim nedjelju iz dna duše.Ali nisam spavala jer sam cijelo vrijeme razmišljala o boleštinama itd.zaspala sam oko 5 ujutro,probudila se u 12 jer sam odlučila napokon ponedjeljkom ići na faks. Na kraju sam se srušila opet u krevet i spavala do 17h. Večeras će opet biti isto...
__________________
Život je nekad siv,nekad žut
Život je ovaj put, za mene zabrinut
starr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:45   #33
kod mene je ovako: oduvijek sam voljela dugo spavati, ali u zadnje vrijeme sam primijetila da sam zbog toga nesretna jer imam osjecaj da ne stignem napraviti sve vazne stvari koje bi trebala...uz to imam i drugi problem. ujutro dugo spavam (dignem se samo neposredno prije kretanja na fax ili ako imam dogovorenu neku drugu obavezu) i kada se vratim kuci vec je vecer i tek tada idem obavljati stvari koje sam trebala preko dana (ucenje, pospremanje sobe..) pa zbog toga vec nekih 2 mjeseca idem sve kasnije i kasnije spavati pa imam osjecaj da sam u pocela zamjenjivati dan i noc....
leonine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:52   #34
Ja sam isto zamijenila dan sa noći i ne mogu nikako zaspati po noći
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:56   #35
tko rano rani-spava mu se
__________________
FANTASY ENGINES
realize
kramer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:52   #36
Danas sam spavao 7 sati i nakon sat-dva budnosti meni se opet spavalo i bio sam umoran pa sam bio sav nikakav do prije 2 sata kad više nisam mogao više izdržati. A 7-8 sati je kao neka normala... :/
Preko praznika redovito spavam 12+ sati i mijenjam dan za noć. Prije nekoliko dana mi se dogodilo da sam spavao od podne do ponoći
Ne patim ni od kakvih depresija, ne drogiram se, al su mi dnevni ritam i količina spavanja jako poremećeni.
__________________
Bitan je kroj.
e.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 13:39   #37
To je obicno tako kada se zamjene dan i noć, konstantno je prisutan određeni umor bez obzira na dužinu sna... Uz korištenje noci za spavanje, dnevni umor je puno manji, meni je taman negdje od 0:00 do 8h spavat i tada sam preko dana ok...

Zadnja 2 tjedna ne idem spavati prije 3 ujutro, a ustajem oko 11, pol 12 i cijeli sam dan nekako uspavan i umoran...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 03:07   #38
Quote:
ana117 kaže: Pogledaj post
ja se ujutro ne želim probudit i dić iz kreveta jer ne želim "živjeti". pa dugo spavam.. navečer nemrem zaspat jer sam se a) kasno digla b) u depri sam i more me anxiozne misli. jebeno.
imam isti problem, spavam do popodne i onda sam budan do ujutro i tako u krug..pa pokušam razbit začarani krug tako šta se dignem u 9 iako sam zaspao u 6 i onda se tresem cili dan pa mislim da ću umrit...bioritam u kurcu ali to je samo mala posljedica iz drugih/dubljih razloga..
Crni Pajo Patak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 00:01   #39
Quote:
MOLOKAI kaže: Pogledaj post
Freud bi rekao da je dugo spavanje strah od starenja.
Naime s godinama se broj sati spavanja reducira, tako da sedamdesetogodisnjaci obicno ne spavaju dulje od 4-5h dnevno.

ma hebeš Freuda, ja spavam do totalne iznemoglosti

ŽIVILO SPAVANJEEEE! ŽIVILE SPAVALICEEEE!
solinemoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 15:16   #40
Quote:
fjodor kaže: Pogledaj post
ljudi imam veliki problem - da bi se odmorio kao čovjek potrebno mi je 10h spavanja
neželim prespavati cijeli život . čak imam probleme na studiju jel nemogu dobiti potpise iz predavanja gdje su moji prvi problemi počeli...
imam 26 godina i život mi se sastoji od 11h spavanja i par sati učenja i zbog toga nemam život
ne bolest je kad nemožeš otvorit oči, ne čuješ zvojavu mobitela, na ulaznim vratima i kad te baš ništa ne može probudit ako ne spavaš barem 14 sati, a kad nemam obaveza spavam bez problema i 24... a kaj da ja radim , već sam dva razreda morala završit na razrednom ispitu jer kad sam imala ujutro školu uopće nisam došla, a popodne bi obavezno zaspala bar na prva 2,3 sata.. ozbiljno ljudi jel ima tko kakav dobar savjet?????
kontessa nera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.