Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 09:56   #321
Da ne povirujes ocima! I onda se cudu sta je svit isa u p.m.!
denijaan is offline  
Old 07.11.2012., 10:24   #322
Quote:
denijaan kaže: Pogledaj post
Da ne povirujes ocima! I onda se cudu sta je svit isa u p.m.!
ne brini .. ima nade ..

evo na primjer ja ne radim ništa za lovu

čak i radim besplatno!

zapravo ja radim sve protiv love ali .. nije lako .. lovatori kuže
F.A.Q is offline  
Old 07.11.2012., 11:50   #323
Quote:
LeptiricaVau kaže: Pogledaj post
bi ali frajer bi morao biti bomba. a novac bi morao biti jebeno dobar.
Zašto bi naplaćivala tipovima koji su ti jebeno dobri?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 09.11.2012., 12:47   #324
Quote:
LeptiricaVau kaže: Pogledaj post
bi ali frajer bi morao biti bomba. a novac bi morao biti jebeno dobar.

za 200 000 kn recimo bi

i šta više ga nikad ne vidim u životu i to je to. A ja otvorim svoj frizeraj i jebe mi se
Ali ovaj put ne za lovu???
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Old 11.11.2012., 15:00   #325
Zanimljivo pitanje...

Ja se čak izmaknem ako me dečko na prvom spoju pokuša poljubiti. Jednostavno bi mi se gadilo ljubit u usta s nekim koga nisam malo bolje upoznala, tako da za sex treba puno duže pričekati. Jako sam gadljiva i to jednostavno ne mogu.

Tako da je odgovor na pitanje uz naslova - NE!

Međutim, činjenica je da život čovjeka može baciti u očaj, može nas dovesti u strašne situacije zbog kojih smo prisiljeni pregaziti sva svoja načela. Sad sam se npr. sjetila Šeherezade iz serije "1001 noć", koja je spavala s muškarcem kojef tad nije voljela, a to je napravila jer joj je on zauzvrat dao novac potreban da izliječi malenog sina koji je bolovao od leukemije. To joj je bio jedini način da dođe do novca, zadnja opcija, jedina koja joj je preostala. U takvim, teškim situacijama, čovjek je spreman na sve.
Firdevs is offline  
Old 11.11.2012., 19:05   #326
ne trkeljajte, dam se kladiti da bi i žene i frajeri počeli razmišljati da im se ponudi 10.000 eura za ubod. Pristalo bi 90%
hektordog is offline  
Old 12.11.2012., 11:33   #327
Quote:
Dilip kaže: Pogledaj post
Da li bi ikad spavali sa nepoznatim muškarcem za novac? Što mislite koliko vrijedite?
2.puno
1.nikada
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Old 12.11.2012., 13:35   #328
Ne znam od kuda ste sa seksa za novac dosli do prisilnog seksa za spasavanje zivota svojih bliznjih.

Svaka prisila na spolni cin, bilo koristenjem fizicke snage, psiholoskim maltretiranjem ili ucjenom zivotima bliznjih, nepokretnom i pokretnom imovinom (pritom ne mislim na nepokretnu baku) je u pravnoj terminoligiji definirana kao silovanje ili prisiljavanje na seksualni cin. Svako prisiljavanje bilo koje osobe na isto je kazneno djelo.

"Seks za novac" je finiji naziv za nesto sto se zove prostitucija.

Ako do sada ljudi nisu povezali, prostitucija i silovanje nemaju nista zajednickog osim cinjenice da je tokom i jednog i drugog obavljena penetracija necijeg penisa u neciju vaginu, anus ili usta.

Ono sto jedno razlikuje od drugog jest da je u prvom slucaju rijec o prisili i oduzimanju slobode odlucivanja (bez obzira na sredstvo prisile), dok je kod drugog rijec o nezakonitoj trgovini seksualnim uslugama.

Stoga nikakve prisile ne mogu uci u sferu prostitucije, kao sto se niti ilegalno trgovanje seksualnim uslugama ne moze usporediti sa silovanjem.

Ukoliko je rijec o prisiljavanju na prostituciju, radi se takoder o obavljanju ilegalne radnje pod prisilom i prijetnjama oduzimanjem slobode, zivota, egzistencije ili neceg cetvrtog.

U tom slucaju, prostitutka je zrtva i ne moze odgovarati za pocinjeno djelo.

Svako svjesno pristajanje na razmjenu seksualne usluge za novac nikada u niti jednoj normalnoj glavi iole prosjecno inteligentnog covjeka ne moze biti usporedeno sa bilo kojim oblikom prisile i samim time opravdano pred zakonima bilo koje drzave koja zakonom zabranjuje prostituciju.

Sa etickog gledista,mislim da je sramotna usporedba zene koja seksom izvlaci roditelje iz logora i time im spasava zivot sa zenom kojoj je lakse rasiriti noge nego dici se u 6 i otici na posao.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 12.11.2012., 19:26   #329
Nedavno sam na nekom online sajtu "za odrasle" zapela na chatu s jednim dečkom. Tijelo bogovsko, dakle zgodan,zanimljiv..za poželjet... i tako, mi se neš zezamo, chatamo, kad on odjednom mene pita ako sam za sex s njim za 500eur?!? Hm, mislim se ja, čekaj sasvim ti je dobro krenulo, vjerojatno bi me i ovako dobio.. Pitam ga: pa čekaj, ne kužim, šta je tako teško nać nekog da ovako odmah nudiš pare? On: Ma ne al ne da mi se, ne da mi se gubit vrijeme, rađe ponudim, platim i sve riješeno..
Uglavnom, iako sam u trenu razmišljala "hej pa čekaj malo, ovaj bi ti platio ono šta bi mu ionako bespatno dala, gdje je bed..."..opet me je to nekako ohladilo, postao mi je 90% manje napet.. i eto, na kraju ni sexa ni 500eur
Hoaxy is offline  
Old 12.11.2012., 19:34   #330
Quote:
Hoaxy kaže: Pogledaj post
Nedavno sam na nekom online sajtu "za odrasle" zapela na chatu s jednim dečkom. Tijelo bogovsko, dakle zgodan,zanimljiv..za poželjet... i tako, mi se neš zezamo, chatamo, kad on odjednom mene pita ako sam za sex s njim za 500eur?!? Hm, mislim se ja, čekaj sasvim ti je dobro krenulo, vjerojatno bi me i ovako dobio.. Pitam ga: pa čekaj, ne kužim, šta je tako teško nać nekog da ovako odmah nudiš pare? On: Ma ne al ne da mi se, ne da mi se gubit vrijeme, rađe ponudim, platim i sve riješeno..Uglavnom, iako sam u trenu razmišljala "hej pa čekaj malo, ovaj bi ti platio ono šta bi mu ionako bespatno dala, gdje je bed..."..opet me je to nekako ohladilo, postao mi je 90% manje napet.. i eto, na kraju ni sexa ni 500eur
a da ti ostaviš tu njegov kontakt?
pričaš o zgodnom dečku koji nudi lovu za seks. tri zadovoljstva u jednom...
sigurno bi bilo zainteresiranih koji ne moraliziraju previše
ali da, oni se ni ne javljaju na ovoj temi. tu samo pišu oni koji nikako ne bi...


a sad ozbiljno, kužim te. s frajerom nešto ne štima. i bolje se držati dalje od takvih. ne zato jer nudi lovu za seks, nego zbog poboldanog, fali mu stila i naboja.
venera_veritas is offline  
Old 12.11.2012., 20:54   #331
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
a sad ozbiljno, kužim te. s frajerom nešto ne štima. i bolje se držati dalje od takvih. ne zato jer nudi lovu za seks, nego zbog poboldanog, fali mu stila i naboja.
ma da, totalni turn off.. postao mi je običan jadnik time što želi platit za sex..
Hoaxy is offline  
Old 13.11.2012., 13:20   #332
Quote:
Hoaxy kaže: Pogledaj post
ma da, totalni turn off.. postao mi je običan jadnik time što želi platit za sex..
pa da
totalno bezveze
mogao te je izjebat besplatno i ostalo bi mu 500eura za neku drugu
a je budala
scootertechno is offline  
Old 13.11.2012., 13:23   #333
Quote:
Hoaxy kaže: Pogledaj post
ma da, totalni turn off.. postao mi je običan jadnik time što želi platit za sex..
pff...koji glupan, jel on vidi po oglasima kaj se nudi za 400-500 kuna....
500 eura za tebe....ili bilo koju djevu....pfff.....
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Old 13.11.2012., 14:31   #334
Quote:
floki_ne_daj_se kaže: Pogledaj post
pff...koji glupan, jel on vidi po oglasima kaj se nudi za 400-500 kuna....
500 eura za tebe....ili bilo koju djevu....pfff.....
Mda..no opet.. nisi me vidio..
Hoaxy is offline  
Old 13.11.2012., 15:13   #335
Ja sam skuzio da drugi naplacuju tek poslije pete babuskare...
Gorštak is offline  
Old 13.11.2012., 15:15   #336
Quote:
Hoaxy kaže: Pogledaj post
Mda..no opet.. nisi me vidio..
svejedno....ponuda bi bila u parstotina kuna....možda tisuću, ako bi sjeo kakav bonus od milog mi robovlasnika..... no oboje znamo da bi to riješili besplatno kasnije....
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Old 14.11.2012., 12:19   #337
Prije par godina bio sam u dosta zavidnoj situaciji za ovaj thread

poprilično zgodna mlada direktorica u usponu mi je indirektno nudila da me zaposli u jednoj dobrostojećoj firmi, ali sam između redova shvatio da to vrijedi samo ako ostavim ženu i odem s njom na more.
Kao pravo muško đubre, ipak sam malo kalkulirao - par godina braka iza mene sa ženom koja mi se sviđa, kuća, auto, imovina
nasuprot možda parmjesečne afere, duplo bolje plaćenog posla i gubitka sve stečene imovine... a i kad bi puklo možda bi mi i otkaz isposlovala...

Tako da sam joj javio "Hvala, drugi put"

Nije se isplatilo. Ali dobro je znati da sam bio uzet u obzir.
machinae is offline  
Old 14.11.2012., 19:40   #338
Ja nudim kafu sta ja dobijam :P

Quote:
Hoaxy kaže: Pogledaj post
Nedavno sam na nekom online sajtu "za odrasle" zapela na chatu s jednim dečkom. Tijelo bogovsko, dakle zgodan,zanimljiv..za poželjet... i tako, mi se neš zezamo, chatamo, kad on odjednom mene pita ako sam za sex s njim za 500eur?!? Hm, mislim se ja, čekaj sasvim ti je dobro krenulo, vjerojatno bi me i ovako dobio.. Pitam ga: pa čekaj, ne kužim, šta je tako teško nać nekog da ovako odmah nudiš pare? On: Ma ne al ne da mi se, ne da mi se gubit vrijeme, rađe ponudim, platim i sve riješeno..
Uglavnom, iako sam u trenu razmišljala "hej pa čekaj malo, ovaj bi ti platio ono šta bi mu ionako bespatno dala, gdje je bed..."..opet me je to nekako ohladilo, postao mi je 90% manje napet.. i eto, na kraju ni sexa ni 500eur
__________________
La vita è bella :))
PunmijeKsvega is offline  
Old 14.11.2012., 19:46   #339
Život je skup pa su zato ljudi jeftini.

Naravno, istina ovog topika jest da baš svako ima cijenu. Samo ta cijena ovisi o situaciji (situacijama).

Kad sam bio mlađi, u svojim 20ima, kroz posao koji sam tad jedno vrijeme radio došao sam u kontakt s nekim od Zagrebačkih prostitutki. U početku s onima "high end" ali me kasnije tematika toliko zainteresirala da sam se sprijateljio i s nekim od uličnih. I od tad imam mnogo respekta za prostitutke. To nije kruh sa 7 kora nego 777!

Kod mnogih, ali baš kod mnogih, razlog je bio preživljavanje. Kod većine onih nižeg ranga to preživljavanje je značilo hranu na stolu za dijete, starce i slično. Kod ovih višeg ranga to preživljavanje je je značilo preživljavanje od makroovih batina, mafijaša i sl. Plus često neka ovisnost...

I što je zajeb u životu bio gori, i cijena za koju su se prodavale bila je niža. Zapravo, to su bile iznimno izranjavane žene, sve iznutra a poneke i izvana...

Nisam nikad bio sa Zagrebačkim prostitutkama. Par puta sam ih uzeo i platio im ali nisam se nikad seksao s njima. Dao bih im lovu samo za razgovor.

Prostitutke s kojima jesam bio su sve strankinje. Tajlanđanke, Poljakinja, Mexikanke... ali svugdje je ta priča slična. Mnoge prostitutke koje sam upoznao bile su zapravo dobre osobe s kojima se život ružno poigrao.

Samo mogu naglasiti koliko sam sretan što se još do sad tako nije poigrao samnom. A vi?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Old 17.11.2012., 03:20   #340
Ja stvarno ne razumijem zašto je prostitucija ilegalna. Prodaja je legalna, seks je legalan. Zašto prodaja seksa nije legalna? Zašto je nelegalno prodavati nešto što su ljudi jedni drugima voljni davati i besplatno? Stvarno ne razumijem tu logiku
manchild is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger