Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2015., 11:27   #141
najlaksa zarada, provjereno http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=335286
maky994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 13:48   #142
Quote:
maky994 kaže: Pogledaj post
Provjereno kažeš??

Inače ne stavljam linkove ali evo od jednog specijaliziranog foruma pa pogledajte malo što ljudi govore i kada je zadnji post o ovoj stranici:

http://www.moneymakergroup.com/Cash4...i-t444567.html

Ps. Ako već netko želi naći referale onda ulazite u nove programe a ne u scam programe....
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 15:44   #143
Quote:
maky994 kaže: Pogledaj post
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Provjereno kažeš??

Inače ne stavljam linkove ali evo od jednog specijaliziranog foruma pa pogledajte malo što ljudi govore i kada je zadnji post o ovoj stranici:

http://www.moneymakergroup.com/Cash4...i-t444567.html

Ps. Ako već netko želi naći referale onda ulazite u nove programe a ne u scam programe....
Samo kaj se ovak ne traže referali. Uskoro ide BAN
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 15:50   #144
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Samo kaj se ovak ne traže referali. Uskoro ide BAN
U potpunosti se slažem!

A još gore ljude uvlačit u scam programe...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 12:48   #145
A kako uvijek većina na scam naleti
Svi spominju neke sumnjive stranice....ne znam zašto nitko nije spomenuo npr. Adfly ili Linkbucks gdje se zarađiva skraćivanjem u dijeljenjem linkova,ili npr.neke ptc stranice gdje osim klikanjem reklama zarađuješ i obavljanjem microjobova npr. na Bucks24/7 ima jako puno microjobova i brzo možete stići do minimalne isplate,ili Grandbux,Cashtravel...itd. Sve pouzdane stranice....naravno zarada nije velika,ali za početnike je ovo odličan način da se zaradi neki novac pa da se kupi npr. domena
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:44   #146
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
A kako uvijek većina na scam naleti
Svi spominju neke sumnjive stranice....ne znam zašto nitko nije spomenuo npr. Adfly ili Linkbucks gdje se zarađiva skraćivanjem u dijeljenjem linkova,ili npr.neke ptc stranice gdje osim klikanjem reklama zarađuješ i obavljanjem microjobova npr. na Bucks24/7 ima jako puno microjobova i brzo možete stići do minimalne isplate,ili Grandbux,Cashtravel...itd. Sve pouzdane stranice....naravno zarada nije velika,ali za početnike je ovo odličan način da se zaradi neki novac pa da se kupi npr. domena
Slažem se ali ljudi ne žele raditi, nego na brzinu i veliku lovu...

Pa danas ima toliko dobrih stranica da se uopće ne isplati raditi za neki minimalac negdje van svog mjesta stanovanja plaćajući najamninu...

Fino doma uz kapučino ili neku pivicu, 4-5 sati dnevno fino se da zaraditi. Odmor uzmete kad želite.

Nisam čuo za taj Bucks ali pogledat ću, neobux, clixsense su svakako baza, trafficmonsoon kao novija ali dobra stranica, adfly sam nekad radio ali prestao opet ću se aktivirati, imagetwist, fileice, pojavljuju se i nove ptc stranice koje uglavnom opstaju prva 2-3 mjeseca a neke i duže pa za probu vrijedi i to probati - ako uđete u sanmom početku bit ćete u 90 % slučajeva u zaradi.

Naravno treba vremena i ne stigne se sve, pa se izaberu neki favoriti. Stupi se u kontakt s nekim pravim ljudima - uglavnom Amerikancima jer tamo je internet posao jako unosan. Kod nas su ljudi rezervirani dosta tako da uglavnom nastojim stupiti u kontakt i osnovat dobar tim sa strancima.

Postoje odlični strani forumi gdje se svakodnevno raspravlja o novim i starim programima tako da možete imati uvid u trenutno stanje na dnevnoj bazi.

Naaravno uz te naizgled jednostavne poslove s vremenom ćete na neki način biti prisiljeni učiti i neke ozbiljnije stvari da bi jednog dana pokrenuli svoj program a ne da šljakate za druge stalno.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 12:26   #147
Pa naravno....neće pare s neba pasti preko noći.I ja sam počeo s tim PTC stranicama i Adfly i sl.,a onda prešao na neke konkretnije stvari.
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 13:40   #148
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
Pa naravno....neće pare s neba pasti preko noći.I ja sam počeo s tim PTC stranicama i Adfly i sl.,a onda prešao na neke konkretnije stvari.
Naravno radeći na ptc stranicama dozna se za još neke puno zanimljivije sisteme...

A i same PTC stranice nisu kao nekad, većinom su to danas razne kombinacije taskova i revenue sharea, a ima i vrlo zanimljivih affiliate sistema...

Ali treba biti u toku i ne izgubiti se u tom moru stranica.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 15:20   #149
Dali netko dobiva mailove od nekog Maria i Željka u vezi ispunajvanja anketa. Plaća im se kao 144 kn godišnje i oni svakodnevno donose ankete od kojih svaka nosi od 4-9 eura ?
dario90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:26   #150
Quote:
dario90 kaže: Pogledaj post
Dali netko dobiva mailove od nekog Maria i Željka u vezi ispunajvanja anketa. Plaća im se kao 144 kn godišnje i oni svakodnevno donose ankete od kojih svaka nosi od 4-9 eura ?
Hahahahaha. Fakat, samo to mogu reć....
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:47   #151
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Slažem se ali ljudi ne žele raditi, nego na brzinu i veliku lovu...

Pa danas ima toliko dobrih stranica da se uopće ne isplati raditi za neki minimalac negdje van svog mjesta stanovanja plaćajući najamninu...

Fino doma uz kapučino ili neku pivicu, 4-5 sati dnevno fino se da zaraditi. Odmor uzmete kad želite.

Nisam čuo za taj Bucks ali pogledat ću, neobux, clixsense su svakako baza, trafficmonsoon kao novija ali dobra stranica, adfly sam nekad radio ali prestao opet ću se aktivirati, imagetwist, fileice, pojavljuju se i nove ptc stranice koje uglavnom opstaju prva 2-3 mjeseca a neke i duže pa za probu vrijedi i to probati - ako uđete u sanmom početku bit ćete u 90 % slučajeva u zaradi.

Naravno treba vremena i ne stigne se sve, pa se izaberu neki favoriti. Stupi se u kontakt s nekim pravim ljudima - uglavnom Amerikancima jer tamo je internet posao jako unosan. Kod nas su ljudi rezervirani dosta tako da uglavnom nastojim stupiti u kontakt i osnovat dobar tim sa strancima.

Postoje odlični strani forumi gdje se svakodnevno raspravlja o novim i starim programima tako da možete imati uvid u trenutno stanje na dnevnoj bazi.

Naaravno uz te naizgled jednostavne poslove s vremenom ćete na neki način biti prisiljeni učiti i neke ozbiljnije stvari da bi jednog dana pokrenuli svoj program a ne da šljakate za druge stalno.
Sviđa mi se ova diskusija.
Činjenica je da jako puno ljudi ne želi da radi, ne preko interneta, ne žele da rade nikako. Valjda im je dovoljno što imaju kompjuter i internet konekciju i prešli u hibernaciju, čekaju smak svijeta, šta li. Dosta ljudi iz mog okruženja se žali kako nema posla. Kad im predložim rješavanje mikrozadataka kažu tu ima puno posla. Uvijek se pitam u čemu je prolem, što nema posla ili ima puno posla.
Počeo sam se baviti internet zaradom kad je supruga ostala bez posla. Firma tone, kao magistar nauka je primala oko 250 eura i na kraju dobije otkaz. Cilj je bio da na netu zaradimo njenu platu. Taj cilj smo davno premašili, a u međuvremenu je dobila bolji posao.
Ja danas od mikrozadataka zaradim više od kasirke u Konzumu, od svih cura koje rade u buticima, kladionicama ... a meni je ovo samo hobi. Imam prilično dobar posao.
Da se vratim na početak, jako puno ljudi ne želi da radi, ne preko interneta, ne žele nikako. Mislim da velika većina griješi, jer uz dobrog "sponzora" koji će im sve objasniti mogu zaraditi barem za džeparac. Da ih ne hvata panika ako cura naruči sok, a oni imaju samo za 2 kafe.

Sretbo svima
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 11:38   #152
Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se ova diskusija.
Činjenica je da jako puno ljudi ne želi da radi, ne preko interneta, ne žele da rade nikako. Valjda im je dovoljno što imaju kompjuter i internet konekciju i prešli u hibernaciju, čekaju smak svijeta, šta li. Dosta ljudi iz mog okruženja se žali kako nema posla. Kad im predložim rješavanje mikrozadataka kažu tu ima puno posla. Uvijek se pitam u čemu je prolem, što nema posla ili ima puno posla.
Počeo sam se baviti internet zaradom kad je supruga ostala bez posla. Firma tone, kao magistar nauka je primala oko 250 eura i na kraju dobije otkaz. Cilj je bio da na netu zaradimo njenu platu. Taj cilj smo davno premašili, a u međuvremenu je dobila bolji posao.
Ja danas od mikrozadataka zaradim više od kasirke u Konzumu, od svih cura koje rade u buticima, kladionicama ... a meni je ovo samo hobi. Imam prilično dobar posao.
Da se vratim na početak, jako puno ljudi ne želi da radi, ne preko interneta, ne žele nikako. Mislim da velika većina griješi, jer uz dobrog "sponzora" koji će im sve objasniti mogu zaraditi barem za džeparac. Da ih ne hvata panika ako cura naruči sok, a oni imaju samo za 2 kafe.

Sretbo svima
Apsolutno se slažem!

Ljudi odmah u početku misle na čistu lovu, a ne razmišljaju o tome da kao u svakom poslu kada počinjete - vi ne vrijedite skoro ništa! ( ako nemate iskustva )

Naravno počinjete s nekom minimalnom zaradom i stalno učite i stječete nova znanja.

Mikrozadaci su vrlo zanimljivi i nije ih uvijek baš lako rješiti. To je nešto sasvim drugo od jednostavnog klikanja na reklame.

Naravno može se zaraditi i na tim klikanjima, ali u slučajevima kada uđete na vrijeme u početku na neke stranice.

Međutim najsigurnija je zarada na mikrozadacima / jobovima / taskovima.

Još ako znate navedeno stječeno znanje i iskustvo prenijeti drugima - zarada se uvećava.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 20:54   #153
Sto rece @mikrozadatak izgleda da im je dovoljno sto imaju interent konekciju i za kafe. Kad se sjetim samo svojih pocetaka kakve sam sve nacine trazio da zaradim i nikad nisam odustajao. Samo sam odustao od clixsense i neobux jer tad nisam znao najbolje engleski jezik, a najbolje mi je bilo na microworkers. Mozda se trebate prvo napatiti kod privatnika nekog da bi poceli cijeniti zivot.
Bilo je mjesecne zarade po 10$, ali i to mi je bilo dovoljan motiv jer je moralo nekad krenutti. Kasnije sam uzimao po 30-tak $ za 2-3 sata mjesecno, jer se samo radilo komentarisanje po youtube, facebook-u i komentarisanje aplikacija za mobitele. To uzima max par minuta dnevno, zar ne ?
Glavno sto bi trebali pocetnici znati:
Ne očekujte rezultate preko noći, zarada je proces koji se postepeno razvija.
Sad sam u adsense vodama i na pocetku je bilo kako uopste doci do zarade, a sad je kako postici trocifrenu zaradu.
Morate imati ideju i morate imati volju i rezultat će kad-tad doći ako ste dovoljno ustrajni.
Pisao sam jedan opsiran tutorijal za sve pocetnike u internet zaradi, koje stranice izbjegavati, koje su najunosije i koje izbjegavati.
Kako zaraditi na internetu i koje greške zaobići
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 23:12   #154
Traffic Monsoon je super, ali tvoje stanje na računu mi govori da još uvijek nisi ništa zaradio. Još uvijek nisi ni na pozitivnoj nuli
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 17:15   #155
Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se ova diskusija.
Činjenica je da jako puno ljudi ne želi da radi, ne preko interneta, ne žele da rade nikako. Valjda im je dovoljno što imaju kompjuter i internet konekciju i prešli u hibernaciju, čekaju smak svijeta, šta li. Dosta ljudi iz mog okruženja se žali kako nema posla. Kad im predložim rješavanje mikrozadataka kažu tu ima puno posla. Uvijek se pitam u čemu je prolem, što nema posla ili ima puno posla.
Počeo sam se baviti internet zaradom kad je supruga ostala bez posla. Firma tone, kao magistar nauka je primala oko 250 eura i na kraju dobije otkaz. Cilj je bio da na netu zaradimo njenu platu. Taj cilj smo davno premašili, a u međuvremenu je dobila bolji posao.
Ja danas od mikrozadataka zaradim više od kasirke u Konzumu, od svih cura koje rade u buticima, kladionicama ... a meni je ovo samo hobi. Imam prilično dobar posao.
Da se vratim na početak, jako puno ljudi ne želi da radi, ne preko interneta, ne žele nikako. Mislim da velika većina griješi, jer uz dobrog "sponzora" koji će im sve objasniti mogu zaraditi barem za džeparac. Da ih ne hvata panika ako cura naruči sok, a oni imaju samo za 2 kafe.

Sretbo svima
Pozdrav!

Pročitah ovaj tvoj upis i nagnao me da se malo pokrenem, jer uvijek me internet posao zanimao a sad imam (zimi) slobodnog vremena da se pozabavim tim. Često sam počinjao pa odustajao zbog razočarenja, scam siteova i slično, pa evo bih te samo zamolio za savjet gdje i s čim početi. Hvala i lp.
SunForYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 18:22   #156
Quote:
SunForYou kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Pročitah ovaj tvoj upis i nagnao me da se malo pokrenem, jer uvijek me internet posao zanimao a sad imam (zimi) slobodnog vremena da se pozabavim tim. Često sam počinjao pa odustajao zbog razočarenja, scam siteova i slično, pa evo bih te samo zamolio za savjet gdje i s čim početi. Hvala i lp.
Ja zarađujem rješavanjem mikrozadataka (mini jobs). Ne tvrdim da je najbolji način, ali ja sam veoma zadovoljan. Potrebno ti je da znaš engleski jezik (ne nivo za profesora, ali lakše ti je raditi ako razumiješ barem suštinu onoga što od tebe traže), kompjuter i internet konekcija.
Nemoj vjerovati ovima što kažu da od PTC-a nema zarade. Ima, ali oni nisu znali kako da pokupe lovu. Isto tako, nemoj vjerovati onima koji te uvjeravaju da ćeš zaraditi brdo dolara za 5 minuta dnevno pored računara. Oni te samo žele kao referala. Ja zaradim onoliko koliko taskova (zadataka) uradim. Taskovi vrijede od 1c pa više.
Ovdje ću napisati samo osnovne stvari, na blogu imam opširnije objašnjeno.
Registrovan sam na Neobux (NB) i Clixsense (CS). Tu gledam reklame, AdPrize i Clixgrid (neka vrsta nagradne igre). Neobux i Clixsense su vjerovatno najstabilniji sajtovi u ovoj djelatnosti, posluju uspješno već 7 odnosno 8 godina. Preko njih pristupam taskovima koje oni preuzimaju od Crowdflower-a (CF).
Dakle, trebaš se registrovati na NB, CS, pa kad dobijes u ponudi neki task moraces se registrovati na CF (za ovo ti je potreban Facebook account).
U početku je najteže, najdosadnije. Moraš proći testnu fazu, uraditi stotinjak taskova i ako ti ukupan accuracy bude oko 75% dobijaš level 1 (od ukupno 3). Dosad još uvijek nisi zaradio bukvalno ništa.
U testnoj fazi imas najmanje taskova u ponudi i tu jako puno ljudi odustane. Neko dobije level 1 za 3 dana, neko za mjesec. Ovisi koliko taskova ima u ponudi i koliko ih tačno rješavaš.
Kada dobiješ level 1 počinje zarada. Ako te neko dobro vodi za 2-3 dana ces dobiti level 3 što znači da možeš igrati svaki task koji je u ponudi. Uz svaki task ide uputstvo. Jako je bitno da u početku ne žuriš, da pročitaš uputstvo, primjere. Ja sam najviše naučio iz svojih grešaka. Kada pogriješim na nekom pitanju prostudiram grešku, pokušavam shvatiti šta zapravo žele.
Dakle, zarađuješ nešto sitno od reklama, od taskova onoliko koliko ih uradiš, i ako mozes okupiti ekipu ponesto se moze zaraditi od referala. To su ljudi koji uđu preko tvog referal linka koji si ostavio na blogu, negdje na forumu ... Na NB postoji opcija rentanja referala, ja je ne preporučujem iz više razloga.
Ako želiš da se ulkjučiš unaprijed se pomiri da 20-tak dana nećeš zaraditi ništa. Moraš biti strpljiv, proći testnu fazu ... svi koji sad zarađuju su prošli isti put.
Ovo ne znači da moraš provoditi sate i sate buljeći u monitor. Otvoriš listu taskova, svakih 15-tak minuta udariš refresh da vidis da li su izbacili novi task. u međuvremenu radiš šta već radiš, surfaš, igraš igrice ...
Čim dobiješ level 1 počinje zarada.
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 11:15   #157
Pozdrav drustvo,

postavio sam na net novi sajt (portal, ima i forum) o internet poslovanju.

Na istom mozete slobodno reklamirati poslove kojima se bavite (dozovoljeno je ostavljanje referral linkova), postoji i deo za oglase, za objektivne kritike poslova (bez linkova) i jos toga.

Svi ste dobrodosli!

Pozdrav, Mihailo.

ps. Koliko je meni receno, na ovom forumu nije dozvoljeno ostavljanje linkova, tako da mi pisite privatnu poruku za adresu portala

Zadnje uređivanje Mihailooo : 31.12.2015. at 11:31.
Mihailooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 18:23   #158
Pozdrav svima, u ovoj temi bih volio da podijelim svoje iskustvo sa Online Ad Clicking Jobs.

- O čemu je riječ?
Kao što svi znate, ovo je jedan od onih sitnih poslova preko interneta. Jednostavno je, kliknete na reklamu, bla bla, nebitno. Njušio sam po internetu i naletio na jedan dobar sajt, na kojem evo već drugi put skupljam 15$ za igrice.

- Kako to radi?
Jednostavno je, otvorite link preko mog referala: Klikni me! (dajem svoj referal jer zahvaljujući Vašoj registraciji ja dobivam nešto sitno).
Registrujte svoj account, i komentarišite web sajtove koje Vam AW ponudi. Što više imate referala, i što više ljudi se registruje i prati i popunjava stranicu, to vi više dobivate. Kako sam ja dobio? Lijepo, s drugom uhvatio cijelu sedmicu i pratili ove stranice i komentarisali.
Postoji njih još mnogo ovakvih, ali ova je najbolja jer najviše daje novca i dosta je ljudi preporučuje. Znaju oni koji prate 1337zone.
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 09:34   #159
Najbolji način za podebljavanje kučnog buđeta

Earn some extra money!! Not a scam, 100% LEGIT!!
http://bitcoin.STIFORPTour.com/?SOURCE=tou
popsinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:11   #160
THWGlobal EARN 25$ by watching commercials, series and movies in just 1 hour!!!

THWGlobal EARN 25$ by watching commercials, series and movies in just 1 hour!!!
FREE REGISTRATION!!!!!
http://popsinjo.thwglobal.com/
popsinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.