Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2014., 13:40   #81
Quote:
blackeagle1 kaže: Pogledaj post
Ma kak ima gorih? Kak da ovdje znam koje je W a koje je V?
da, imaš pravo, mislio sam na prvi pogled da su svi w, pa ih treba samo izbrojat
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:53   #82
I ja sam to mislio i prvi put tak upisal, kad mi nije prihvatilo sam bolje pogledal i skužil da je neš viška
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 20:58   #83
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
np

uzeo sam sad super user upgrade - mini pa ćemo vidjeti kako on funkcionira sa filterom

ako ne isporuči barem 7$ smatra se propalim jer u tom slučaju popije više BAPa nego što se dobije
I kako funkcionira taj upgrade? Jel se isplati to kupit? Ili je bolje 2 adpacka kupit?
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 14:17   #84
Evo da se i ja javim kao aktivni korisnik Paidvertsa Unutra sam mjesec-dva, imam trenutno oko 100 000 BAP-ova i danas sam evo primio prvu uplatu na PayPal u vrijednosti od 4.65 $ (zatražio sam 5$ ali je PayPal pobrao svoj danak). Zatražio sam jučer ili prekjučer, brzi su

Stranica je imala neke svoje mušice ali zasad mi se jako sviđa. Stekao sam dojam da se vlasnik stvarno trudi i da stranica ima potencijala. Nadam se da joj neće tako brzo doći kraj i da ćemo uspjeti dići neku lovu. Ja sam za sada još uvijek u minusu jer sam uložio sve zajedno cca 15$.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:09   #85
Quote:
blackeagle1 kaže: Pogledaj post
I kako funkcionira taj upgrade? Jel se isplati to kupit? Ili je bolje 2 adpacka kupit?
Ne bas, ja sam prvi pack kupio cim je to izaslo, zarada je bila 18$ tada se isplatilo. Sada kada kupis zaradis otp malo vise od 4$ tako da se neisplati.

http://i.imgur.com/BFxYudr.png
MrSmolaCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 16:17   #86
U mom slucaju se isplati zadnji put sam dobio cistih 7 dolara zavisi kako kad ali isplati se u svakom slucaju e sad od cega zavisi hoces li dobiti vise od ulozenog to pojma nemam
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 22:04   #87
kiki i ja sam tvoj kada kupujem oglase ( 1$ ) svaki put moram obnoviti stranicu koju sam prvi put oglašavao ili mogu promijeniti oglas ?? ako da kako ?
ja sam pokušao staviti novi URL i ne želi ga verificirati nego samo nudi re-use campaign ??
raptor f-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:10   #88
Quote:
raptor f-22 kaže: Pogledaj post
kiki i ja sam tvoj kada kupujem oglase ( 1$ ) svaki put moram obnoviti stranicu koju sam prvi put oglašavao ili mogu promijeniti oglas ?? ako da kako ?
ja sam pokušao staviti novi URL i ne želi ga verificirati nego samo nudi re-use campaign ??
možda ti neće verificirati jer je stranica "frame-breaker" tj. iskače iz okvira, probaj neku drugu stranicu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 18:29   #89
http://i.imgur.com/66FBgxh.png

Jel taj upgrade, količina i iznos reklama ovise o količini bapa ili?
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 18:33   #90
Quote:
blackeagle1 kaže: Pogledaj post
http://i.imgur.com/66FBgxh.png

Jel taj upgrade, količina i iznos reklama ovise o količini bapa ili?
naravno

trebao bi preko 7$ dobiti da bi ti bilo isplativo

sa 3$ si pokrio tek nadogradnju a ne još i potrošeni BAP
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 19:07   #91


http://i.imgur.com/acOFwKw.png
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 20:07   #92
samo ih ignoriraj
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 20:50   #93
Ja sam kupio onaj recycler i sje*o se, sad imam takvih 537927368 na dan

Sent from my Sony Xperia Z1 using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 22:49   #94
Kaj vam je to tak teško klikat? Svi klikate ručno ili s onim multitool paidverts botom? Onaj koji ga je napravio ga stalno updatea ako se pronađe neki bug ili promjena u stranici, koristi se kao obični browser(ali je sakriven i ne trebate ništa kopirati ni pisati), ima veliku bazu riješenih captcha kodova tako da ih samo riješi, vi samo poneku trebate sami riješiti http://i.imgur.com/GJVqubF.png na slici se vidi da je 28 od 29 reklama samo riješilo, jedan captcha kod je samo trebalo upisati. I najvažnije nitko još nije dobio ban, neki su dobili i isplate...

Mislim da ga jedan forumovac koristi jer je postao u temi o tom botu na jednom stranom forumu...
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 01:47   #95
Ja koristim bot. Stvarno preodlicna stvar svima preporucem.
MrSmolaCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 14:43   #96
Forumovac se javio da koristi bot

PS. Autor bota je dodao 9kw stranicu za captcha kodove, znaci prije vi skupite bodove rijesavajuci captcha kodove ili kupite odredeni iznos bodova(bolje je sam zaraditi bodove) i onda mozete odabrati opciju u botu da vam sam rijesava captcha kodove preko 9kw.
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 00:21   #97
Ej molio bih članove koji imaju vec nekog iskustva na ovoj stranici da mi odgovore.. Na stranici sam 3 dana i shvatio sam uglavnom sve, zanima me je li trenutno pametno ulagati u Paidverts ( kupnjom Bulk paketa )? Odnosno hoce li mi se uplaceno barem vratiti ako vec necu neki profit ostvariti.. trenutno sam uplatio $15 i time sam na 45k BAP-a, a razmišljam napraviti uplatu od 50-100$.. Jel ima neka strategija kako dalje kad uplatim ili je ovo bacanje novaca u prazno ko i ostale ptc stranice.. Hvala unaprijed i ispricavam se ako pitam nesto sto je vec bilo odgovoreno...
PS3Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:40   #98
Quote:
PS3Tihi kaže: Pogledaj post
Ej molio bih članove koji imaju vec nekog iskustva na ovoj stranici da mi odgovore.. Na stranici sam 3 dana i shvatio sam uglavnom sve, zanima me je li trenutno pametno ulagati u Paidverts ( kupnjom Bulk paketa )? Odnosno hoce li mi se uplaceno barem vratiti ako vec necu neki profit ostvariti.. trenutno sam uplatio $15 i time sam na 45k BAP-a, a razmišljam napraviti uplatu od 50-100$.. Jel ima neka strategija kako dalje kad uplatim ili je ovo bacanje novaca u prazno ko i ostale ptc stranice.. Hvala unaprijed i ispricavam se ako pitam nesto sto je vec bilo odgovoreno...
Moj savet ti je ULOZI ONOLIKO KOLIKO SI SPREMAN DA IZGUBIS-Skupljaj sto vise BAP poena dovodi sto vise aktivnih referala klikci sve reklame BUDI UPORAN-UPORAN MIN SEST MESECI NE KOCKAJ SE/ovde mislim na one silne igre za bap poene rulet, novcic, kutije,slot masine, loto itd.itd/ NE PODIZI BRZO SVE PARE OSTAVI DOBAR DEO ZA NADOGRADNJU I KUPOVINU REKLAMA I USPEH MORA DOCI.PRIMETICES DA MNOGO LJUDI KOJI SU RAZOCARANI U BRDO PREVARANTSKIH PTC STRANICA/nicu ko lude kao pecurke posle kise i sve ih je vise uzas jedan/
MASOVNO PRELAZE U PV E SAD KOLIKO CE POTRAJATI PV TO NIKO NE MOZE DA TI KAZE ALI NEKE TENDENCIJE POKAZUJU DA IMA LEPU BUDUCNOST-ODLUKA JE SAMO TVOJA LEP POZDRAV

Zadnje uređivanje TIMPM : 16.09.2014. at 12:33. Reason: ispravka
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 13:41   #99
Kod ulaganja para nikad nista nije sigurno, uvijek moras uzeti tu kolicinu koja ti nece faliti ako sustav propadne, a ne da si uzmes kruh iz usta i to ulozis. Ja sam bio ulozio u jedan sustav 100 $ pa nikad nisam ni centa zaradio i to je propalo ali je*iga, nije da mi je bilo svejedno ali necu umrijeti zbog toga. Ja sam nedavno isplatio 5$ uspjesno na PayPal tako da sustav trenutno funkcionira. Dokle ce, to nitko ne moze znati.

Sent from my Sony Xperia Z1 using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:47   #100
Jel se isplati uzet onaj 2.99$ upgrejd. Ovo malo sto sam proucavao, vidim da se i ne zaradi bas dovoljno. Uspjeh je ako vratis ulozenih 2.99$ + potroseni BAP
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.