Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2014., 08:02   #1
Clixsense, Neobux, Probux, Zapbux i Fusebux report

S obzirom da sam se odlučio intezivnije, uz Paidverts, pozabaviti i u naslovu navedenim PTC stranicama koje nisu SCAM nego LEGITIMNE prema svim dosadašnjim iskustvima odllučio sam ovdje obznanjivati svoja iskustva kako bih nekome možda i pomogao.

Ne znam dali je dopušteno reklamirate se na ovom PDF-u pa ako sam tu zgriješio neka moderatori uklone moje referal linkove koje ću postaviti u ovoj temi ukoliko netko prepozna moju želju da pomognem koliko sam u mogućnosti i odluči se registrirati preko mog linka..

Pa krenimo redom kakva je situacija nakon neki 14 dana:

CLIXSENSE
Ovo je jedina stranica na kojoj sam premašio 1$ i sada sam na 1.05$. Iako ima malo oglasa ovdje je velika prednost ostali načini zarade. Najviše uz oglase zarađujem na slušanju radija (offer - 0.1$ svaka 2 sata), ili izvršavanju taskova (Danas dobio TASK na hrvatskom u vrijednosti 0.7$ i trajanja maksimalno 1 minutu). Inače iznenađujuće kako je na level0 lako dobiti task, a uskoro idem na level1 pa će toga biti još više.

Uglavnom veliki plus za Clixsense koji oduzima definitivno jako malo vremena!

Želite li se pridružiti na ovu stranicu možete to učiniti putem sljedećeg linka i tako postati moj refferal a zauzvrat ću vam dijeliti savjete koliko god znam i umijem u daljenjem napretku:

http://www.clixsense.com/


NEOBUX
Neobux napreduje dosta sporo, ne oduzima previše vremena i većina oglasa dolazi u 16h po našem vremenu, nakon što to poklikate dolazi još nekolicina tijekom narednih sati... Vrijednosti oglasa su male ali postoji mogućnost zarade na taskovima u izvršavanju zadataka. Ja sam sada na 0.45$ i još sam na 0.15$ do iznosa kojim ću unajmiti 3 refferala.

Za registraciju na Neobux možete koristiti sljedeći link:

http://www.neobux.com/


PROBUX
Jedina stranica na kojoj sam već dosegnuo 0.60$ i upravo danas unajmio 3 refferala pa ćemo vidjeti kako će to funkcionirati...

Inače ima dosta oglasa i stalno dolaze. Za sada stranica koja nudi najviše oglasa za klikanje, iako ima neki error i ne priznaje mi oglasa od 0.01$ i 0.015$ (osim 4 standarna). Poslao sam im mail na support ali već 3. dana nema odgovora. Pa ćemo vidjeti kako će to dalje funkcionirati.

Link za registraciju:

http://www.probux.com/


ZAPBUX
Nema puno posla, tek sam 3 dana tako i u prosjeku imat eza poklikati par oglasa dnevno, ukupno 3 minute. Ima 4 oglasa po 0.01$ i ostalo po 0.001$ cca 10 komada. Navodno prava lova kreće s najmom refferala.

Pa ako se odlučite i na zapbux evo linka za registraciju:

http://www.zapbux.com/


FUSEBUX
I zadnji u nizu za kojeg vrijedi sve ono gore što sam napisao za Zapbux i vrijeme će pokazati svoje. Obavijestit ću vas o svojim naprecima i potezima.

Link za registraciju na fusebux je:

http://www.fusebux.com/


Nadam se da ovom temom nisam prekršio pravila foruma. Vidio sam da se dosta reklamira pa sam zaključio da je ovo OK.

Ova je tema otvorena da iz prve ruke možete pratiti moj rad ali i pomoći mi registracijom i pokušajem da pratite moj put.

Naravno, ovo su stranice za koje se mogu naći dokazi da isplaćuju i koje su Legitimne. Isplatu osobno još nisam imao jer sam nov u ovome, ali čim bude ovdje ću stavljati i dokaze.


Ova tema bit će moj mali dnevnik praćenja ovih stranica gore navedenih.

Zadnje uređivanje Nica : 31.08.2014. at 13:01. Reason: uklonjeni refferali
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 20:48   #2
a reklamira se dosta al kad se već ne pazi trebao bi staviti jedan link bez referrala i drugi sa referralom, tako se to obično radi tamo gdje su dopušteni takvi linkovi
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:02   #3
Kao i za sve, tako vrijedi i za tebe pravilo da nema refferal linkova, zanimljivo je što si odlučio pisati svoj osobni "dnevnik" o internet zaradi, baš me interesira kako će to funkcionirati

Sretno s time
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:07   #4
Slično kao i @keisuke, ako ostaneš dosljedan bit će interesantno vidjeti tvoj napredak...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 18:07   #5
Quote:
keisuke kaže: Pogledaj post
Kao i za sve, tako vrijedi i za tebe pravilo da nema refferal linkova, zanimljivo je što si odlučio pisati svoj osobni "dnevnik" o internet zaradi, baš me interesira kako će to funkcionirati

Sretno s time
Sve 5, slobodno ih onda makni jer ja ne mogu više u post...

Mislim da bi ova tema mogla doseći i zanimljivu raspravu, pa sam je zato pokrenuo. Uz sve to, vrijeme je da netko konačno i opiše kako rade te PTC stranice i da li ima što od toga...

BTW, ako se netko želi registrirati neka mi se javi u inbox pa ću mu tamo dati reff link jer tako napredak može ići samo brže a time i rezultati....

Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 12:29   #6
Report 14.08.2014.

Pa idemo redom dosadašnje dojmove nakon 3 dana od otvaranja teme:

CLIXSENSE
Nakon što sam ga toliko nahvalio posljednja 3 dana malo je stalo. Taskovi kao da su nestali, oglasa ima vrlo malo i većina zarade ide na slušanju radija. Jučer zarađeno tek 0.0520$.

Trenutno stanje: 1.19$


NEOBUX
Ovdje nema oglasa veće vrijednosti od 0.001$ i dolaze u 16h po našem vremenu kada je restart servera. Brzo se sve poklika ali zarada na oglasima je cca 0.03$ dnevno. Spas je u MINI JOBSima koji su pak preko iste stranice kao i na Clixsenseu pa o vama ovisi koji acc ćete si puniti izvršavanjem taskova (mini jobsa), onaj na Neobuxu ili na Clixsenseu. S obzirom da sam blizu 0.6$ koji su potrebni za najam referala pokušat ću s najmom 3 refferala i nadati se da će oni nešto i klikati, iako sam čuo priče da se uglavnom dobiju neaktivni refferali.

Trenutno stanje: 0.52$


PROBUX
Ovo je jedini na kojem sam stigao do famoznih 0.6$ pomoću kojih sam unajmio 3 refferala na 30 dana. Statistika je razočaravajuća jer od ta 3 refferala jedan još nije imao klika do danas (3 dana), dok su ostala imali po 4 klika (vjerojatno samo oglase po 0.01$ dok zanemaruju one od 0.001$). Sve u svemu, neće mi vratiti uloženo u sljedećih 30 dana ovim tempom sigurno.

Eh sad, ovdje postoji mogućnost zamjene refferala za iznos od 0.07$ što je možda i dobra opcija ukoliko vam reff ne klika uopće.

Što se ove stranice tiče definitivno ima najviše oglasa od svih i redovito stižu novi tako da se ovdje ima svaki dan klikati i to dosta tijekom cijelog dana tko ima vremena.

Veliki minus je što mi ne registrira extra oglase od 0.01$ i one od 0.015$ (30-60sec) nego mi izbacuje error nakon očitavanja. Priznaje samo oglase od 0.001$ i 4 svakodnevna od 0.01$. Ali i na taj način može se dosta nakupiti jer su oglasi kratki i brzi u očitavanju.

Kontaktirao sam support u vezi ovog problema, ali do danas nema odgovora. Pomalo neozbiljno i ostavlja mjesto oprezu.

Trenutno stanje: 0.24$ + 0.60$ plaćeni refferali


ZAPBUX
Oni su se vjerojatno opredjelili za dirigiranje sa reffovima i bez njih teško da se može nešto više zaraditi. Dnevno imate 4 oglasa po 0.01$ i 12 po 0.001$ i to je to. Vrlo je mala šansa da ćete dobiti još koji oglas dodatno tokom dana.

Malo vremena oduzima, ali i mala zarada bez refferala.

Trenutno stanje: 0.20$


FUSEBUX
Skoro sve isto kao i kod zapbuxa samo ali ipak daje 22 oglasa po 0.001$ i 4 po 0.01$ s time da tokom dana više puta zna izbaciti još pokoji od 0.001$.

Trenutno stanje: 0.25$
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 18:45   #7
može li se stavit i približno vrijeme rada (utrošeno vrijeme)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 19:37   #8
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
može li se stavit i približno vrijeme rada (utrošeno vrijeme)
Računaj da je prosječno vrijeme po oglasu 0.001$ = 5 sekundi...

Znači osnovnog klikanja po stranici imaš max 5 minuta posla svaka...

Na sve ove stranice ne potrosšim niti 30 minuta dnevno klikajući oglase...

Najviše oduzme Paidverts ali to je već druga priča...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 20:03   #9
Report 15.08.2014.

Inače neću pisati svaki dan, ali sad kad imam vremena napisat ću svoja mišljenja...

Nije se puno toga promijenilo u odnosu na jučer, ali ima promjena u načinu razmišljanja moje malenkosti.

CLIXSENSE

Stanje jučer: 1.19$
Stanje danas: 1.29$

Došla čak 2 veća oglasa danas od 0.01$ i uz slušanje radia saldo se pomalo ali sigurno diže. Referala nemam a tu i tamo se pojavi pokoji task. Prethodni taskovi bili vrijedni 0.03$ ali za mene osobno preteški i nisam prošao njihov prag za plaćanje. Pretjerano težak task za samo 3 centa.

S Clixsenseom nema puno posla, malo vremena traži ali i malo daje...


NEOBUX

Stanje jučer: 0.52$
Stanje danas: 0.58$

Također ne traži puno vremena ali do sada daleko najmanje prilike za zaradu. Nema Mini Jobsa za Level0 i nemam puno prilike za zaradu iole ozbiljnijeg iznosa od ovog prikazanog.

S obzirom da sam na 2 centa do potrebnog iznosa za najam referala, ići ću riskirati sa kupnjom 3 refa u nadi da će oni barem nešto klikati.


PROBUX

Stanje jučer: 0.24$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.40$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 15

Daleko najdinamičnija stranica, ogalsi se pojavljuju doslovno tokom cijelog dana pa ih bude i preko 60 komada ukoliko uletite u pravo vrijeme. Zahtjeva nešto više posla ali i daje priliku za igru i zabavu.

J0š 20 centi i imam za paket od nova 3 referala.

Ima zanimljivih opcija, recimo neaktivne referale sam probux mijenja ukoliko nisu imali niti jednog klika 14 dana. A možete ih i sami zamijeniti za iznos od 0.07$ odnosno 7 centi.

Od moja 3 referala jedan ima 11 klikova, jedan ima 4 dok je treći bez ijednog klika u ova 3 dana koliko ih imam.

Jako dobra podrška foruma za naše govorno područje, ex-yu tema na forumu gdje se može sve saznati o problemima i pitati što vas zanima. Tako sam saznao da ove oglase koji ne rade da su pušteni kao neka provjera i bit će aktivni po sajtu do 28. u mjesecu.


ZAPBUX

Stanje jučer: 0.20$
Stanje danas: 0.26$

Dosadno, dosadno, dosadno.

Daje što daje i nema puno reklama, poklikate navedene za 5 minuta i mirni ste do sljedećeg dana. Čekam da sakupim 0.60$ i kupim 3 reffa pa da vidim kako će se onda ponašati... Inače teško za neke ozbiljnije novce.


FUSEBUX

Stanje jučer: 0.25$
Stanje danas: 0.32$

Isto kao i za Zapbux. Ove 2 stranice kao da su preslikane s time da fusebux ima ipak nešto više reklama. Čekam 60 centi za kupnju refferala.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 20:25   #10
Jedna mala pomoć..

Na Neobuxu imaš u donjem desnom kutu AdAlert..uključi ga i kada dođe nova reklama čuješ jedan veseli..pliiing...tako nećeš propustiti ni jednu reklamu dok si za kompom...

Još nešto..ne reciklirati referale, pusti ih neka sami isteknu, u suprotnom bacaš novce..
To ćeš raditi kada dođeš do max broja referala..
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 15:34   #11
I mene probux iritira sa onim errorom, jesi dobio kakav odgovor od njih u vezi toga?

Jel mi može netko reci jel moguca isplata preko paypala za hr?

Zadnje uređivanje vozac97 : 17.08.2014. at 16:59.
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:26   #12
Quote:
vozac97 kaže: Pogledaj post
I mene probux iritira sa onim errorom, jesi dobio kakav odgovor od njih u vezi toga?

Jel mi može netko reci jel moguca isplata preko paypala za hr?
to bude samo za zelene reklame?

brijem da to nije error nego se ciljani broj posjeta dostigne prije nego odgledate reklamu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:34   #13
Gore sam objasnio u vezi toga. To su neki trick oglasi koje jednostavno ne treba klikati i nema problema.

Probux definitivno najjači za sada po mome iskustvu.

Večeras ide novi report...

LP
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:54   #14
I meni je trenutno najbolja situacija na probuxu..

Jel netko zna u vezi isplate putem paypala?
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 21:30   #15
Quote:
vozac97 kaže: Pogledaj post
I meni je trenutno najbolja situacija na probuxu..

Jel netko zna u vezi isplate putem paypala?
Ima i boljih stranica od Probuxa..

Da, preko Paypala posve normalno i isplaćuju a i uplaćuju..
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 11:20   #16
Imam zescih problema sa taskovima, nisam jos niti jedan uspio uspjesno rijesiti.
Dobijem neki clanak na ruskom i sad ti to prevedi i tocno odgovori, neznam kako vama uspjeva.
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 14:29   #17
Quote:
vozac97 kaže: Pogledaj post
Imam zescih problema sa taskovima, nisam jos niti jedan uspio uspjesno rijesiti.
Dobijem neki clanak na ruskom i sad ti to prevedi i tocno odgovori, neznam kako vama uspjeva.
Clanak je vjerojatno Twitter status.

Potrebno je napraviti copy/paste u google translator i barem otprilike steći dojam o čemu se radi i ocijeniti raspoloženje autora..

Većinom to bude Neutral - 80% slučajeva, koji puta Positive i koji puta negative.


Postoje i taskovi pronalaska autora članka. Treba vidjeti da li je to uistinu članak (klikom na ponuđeni link), ako je kliknuti yes i provjeriti da li je autor koji je ponuđen u tasku zaista autor navedenog članka. Ako se poklapaju imena onda kliknuti yes, suprotno kliknuti no.

I tako za sve ostale ponuđene linkove.

To su najčešći taskovi...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 14:38   #18
Report 18.08.2014.

Evo i mog sljedećeg reporta

CLIXSENSE

Stanje prethodni report: 1.29$
Stanje danas: 1.45$

Ide polako, malo se klika, malo sluša radio, di koji task kada potrefim... Stvarno zahtjeva malo vremena.

BTW, radio je MRAK. Sami hitovi jedan za drugim, a i reklame su im cool.

Stigao i prvi direct refferal koji mi pomaže u napretku. Lijepo....


NEOBUX

Stanje prethodni report: 0.58$
Stanje danas: 0.10$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 8

Klasika, pokoji klik, i kupio 3 refferala, točnije iznajmio. Nisam zadovoljan refferalima jer do sada imaju ukupno 8 klikova, 2 svaki po 4 i jedan bez klika...

Ali bit će bolje...


PROBUX

Stanje prethodni report: 0.40$ + 0.60$ plaćeni refferali
Stanje danas: 0.72$ + 0.60$ plaćeni refferali

Broj referala: 3
Broj klikova referala: 26

I dalje se najbolje puni. Već imam novih 0.60$ za paket od nova 3 reffa ali moram čekati da istekne 7 dana od kupnje pethodnih kako bih mogao kupiti novi paket.

Jedan reff totalno neaktivan (ako ne klikne još 7 dana bit će automatski zamijenjen), drugi ima 8 klikova dok treći ima 18 i apsolutno je aktivan sa avg od 3.6


ZAPBUX

Stanje prethodni report: 0.26$
Stanje danas: 0.43$

Polako se puni, čeka se famoznih 0.6$ pa da idemo s 3 reffa.


FUSEBUX

Stanje prethodni report: 0.32$
Stanje danas: 0.50$

Isto kao i za Zapbux. Ove 2 stranice kao da su preslikane s time da fusebux ima ipak nešto više reklama. Čekam 60 centi za kupnju refferala.
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 14:47   #19
Došao sam samo pohvaliti vođenje teme !
Svaka čast, baš mi je užitak pratiti tvoj napredak iz dana u dan i da nakon duže vremena ovdje bude kvalitetna tema o ptc-u
Samo tako naprijed

Taktika ti je super, odnosno investiranje zarađenog novca odmah u refferale, bez toga ili direct reff-ova se ne može, a teško je to svima objasniti (naravno aktivnih refferala), ako ovako nastaviš nadam se da ću kroz 2-3 mj. vidjeti znatno veći napredak odnosno 50-100$ mjesečno

btw. pošto voliš klikati i tako te stvarčice jesi razmislio staviti i microworkers u svoj plan ?
na njemu ziher isto možeš zaraditi barem 1$ dnevno u pola sata jednostavnog rada
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:26   #20
Nema spavanja
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Capture.PNG‎
Views:	164
Size:	6.4 KB
ID:	13571  
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.