Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2014., 17:32   #1
DCC

Da li neko zna nesto o ovome

https://www.domaincostclub.com/

hvala
Josephinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 17:52   #2
Quote:
Josephinee kaže: Pogledaj post
Da li neko zna nesto o ovome

https://www.domaincostclub.com/

hvala

Ja sam se jučer prijavio i stvarno je super stvar.
Istina na prvu izgleda puno, ali kad vidiš da je to za čitav život, a da novci koje možeš dobiti ako se sad uključiš su prilični onda se isplati kako god...
liker24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 20:11   #3
Quote:
liker24 kaže: Pogledaj post
Ja sam se jučer prijavio i stvarno je super stvar.
Istina na prvu izgleda puno, ali kad vidiš da je to za čitav život, a da novci koje možeš dobiti ako se sad uključiš su prilični onda se isplati kako god...
i registrirao si se samo da to napišeš
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 21:48   #4
sparis bull i shit hehe
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 12:18   #5
Smile

Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
i registrirao si se samo da to napišeš
Kad sam vidio da je Josephinee pitala, a ja sam znao nešto, napravio sam račun i odgovorio, jednom se moram registrirat i jednom mi nešto mora biti prvi post...
liker24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 02:53   #6
Quote:
liker24 kaže: Pogledaj post
Kad sam vidio da je Josephinee pitala, a ja sam znao nešto, napravio sam račun i odgovorio, jednom se moram registrirat i jednom mi nešto mora biti prvi post...
e super sad mi objasni poentu posla
Josephinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 09:52   #7
Dakle ovako.
Kao i u svakom MLM poslu za zaradu potrebno je uključivanje novih članova. Postoje 2 vrstezarade, jedna je iz matrice a druga je iz direktnog dodavanja članova. Matrica u ovom poslu je 4X7, što znači da se u tvom prvom levelu nalazi mjesto za 4 člana, onda ispod svakog od njih također 4 (dakle 16 mjesta) itd (idući level 64, 256....) i zarada ide tako do 7. levela. Matrica je s prelijevanjem što znači ako ti dodaš 5 ljudi, 4 će biti pozicionirani ispod tebe, a onaj 5. je u matrici biti smješten ispod tvod prvog dowlinea.
Postoje 2 vrste članstva to su godišnje i charter (doživotno) članstvo. Godišnje članstvo košta 99$ (još nije dostupno, bit će tek od 1.10.), a charter članstvo do 1.10. košta 499$, nakon toga će biti oko 999$.
Za svakog charter člana kojeg uvedeš dobivaš 180$ jer si ga uvela i još 20$ iz matrice (to iz matrice ide na mjesečnoj bazi, a ovih 180$ je jednokratno), a za svakog basic čalan dobivaš po 20$ za uvođenje i 5$ iz matrice.
I sadu čemu je stvar, zašto sam rekao da je super.
Stvar je da je kompanija krenula s radom u utorak, a ja sam se uključio u srijedu i sad kad gledam svoje uplineove, ja vidim da sam ja u 5. levelu jednom od suosnivača kompanije. Njemu će se matrica sigurno popuniti jako skoro što znači da će i dio moje matrice biti popunjen (prva 2 levela). I još jesuper stvar što oni nisu novi u ovom poslu, nego su to isti osnivači kao i GDI-a i sad su krenuli s novim poslom. Drugim riječima isplate su sigurne, a prelijevanja koja se očekuju bit će velika, jer 1.10. oni šalju poziv za novi posao svojim 3 milijuna članova iz GDI-a, tako da onima koji se prvi uključe stižu prelijevanja iz čitavog svijeta.
Meni su već upala čovjeka prelijevanjem, tako da sam već "ne radeći ništa" zaradio 40$ (možda nisam radio, ali sam uložio neki početni kapital), a bit će toga još...
Super je stvar što sa 3 uvedena charter člana vratiš ulog i imaš 100$ čistog profita...
Iskreno meni se 499$ činilo jako puno za odjednom uložiti, ali onda gledam to je jednokratno (jednom u životu i nikad više), a postoji velika šansa da to vratim u prvih mjesec dana, ako ne i prije i da ozbiljno počnem zarađiati...
liker24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:02   #8
hvala na objasnjenju
Josephinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:45   #9
r

Gdi je cam sad samo promjenili ime,jebale vas matrice i sistemi gdje ti moras dovoditi,placat da bih jedva zaradio 100 mjesecno a da nesto svoje smislite ili vas to kosta
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 18:26   #10
DCC je nov projekt GDI. I krenuo je upis i basic članova koje članstvo košta 100$ godišnje. A sistem je svakom tko je imalo čitao o MLM poznat i mislim da je nepotrebno pljuvat po ičemu,tko voli neka se uključi,tko ne nitko ga ne tjera,jel tako..A nemoram niti posebno naglašavati koliko je bitno biti među prvima kad krene nešto novo takvog tipa...ja sam uplatio basic ćlanstvo i niti nakon punog radnog dana već sam dobio iz preljevanja članova jednog referala,u 24 sata...što će biti kasnije kad ljudi više krenu sa uključivanjem,vidjet ćemo,uglavnom,stara dobra poslovica je tko ne riskira niti ne profitira.Ako je tko zainteresiran slobodno pita što ga zanima.
__________________
Bolje biti pijan nego star...

Zadnje uređivanje gogychy : 02.10.2014. at 18:41.
gogychy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 21:00   #11
hvala

a koliko se uplacuje da se pocne?
Josephinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 23:23   #12
imaš 2 opcije. Jedna je godišnje članstvo koje plaćaš 99$ ili doživotno koje je 499$ (ne znam oće li ga dizati na nešto više, možda 999$)
liker24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 21:57   #13
Quote:
liker24 kaže: Pogledaj post
imaš 2 opcije. Jedna je godišnje članstvo koje plaćaš 99$ ili doživotno koje je 499$ (ne znam oće li ga dizati na nešto više, možda 999$)
...........koliko imaš sad prelijevanja ....ja sam na 135 $ u zadnjih par dana niko nije uletio ....kako je kod tebe
ivona55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 22:46   #14
Ja sam na 60$, imao sam 3 prelijevanja i to u prvih nekoliko dana, a u zadnje vrijeme nema ništa, al bude
liker24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 05:07   #15
Hvala ja ipak ovo necu niti razumem imam jedan online poseo koji mi ide ok
Josephinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 23:00   #16
Jesu kome stigla prelijevanja iz Amerike??
liker24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 21:33   #17
dcc

Quote:
liker24 kaže: Pogledaj post
Jesu kome stigla prelijevanja iz Amerike??
meni nisu
jučer na prezentaciji DCC....neku su pisali o američim članovima
ivona55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 23:35   #18
polako, bude već. Ja moram priznati da sam malo nestrpljiv.
Al vjerujem da će biti toga svega
liker24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 06:08   #19
Junakinje i junaci, utihnuli ste, a tišina traje preko godinu dana... je li to zato jer toliko zarađujete da ne stignete pisati ili ste popušili kao i svi mi? :klap:

Ja i frend smo ušli u to sranje od DCC-a u samom početku, u 12. mjesecu 2014, dakle, "samo" 2 mjeseca nakon starta, upali smo kao referali jednog tipa koji je 1 od najjačih na ovim prostorima za takva sranja (neću spominjati ime), čvrsto uvjereni da će nam upravo to osigurati tzv. famozno prelijevanje članova (ako već sami nikog ne uvedemo).
U punih godinu dana, ni meni ni frendu ni jedna jedina osoba nije upala "prelijevanjem" (krasne li riječi ), a trebam li spominjati da nismo uspjeli naći nijednu naivčinu koja bi upala, platila godišnju članarinu i tako nam omogućila neku bijednu zaradu?

Definitvno je MLM najveće sranje današnjice i najgora navlakuša koja postoji, a sve one naivne i stoput pričane priče o MLM-u i njegovim prednostima su glupost stoljeća.

Yebeš mogućnosti i teoriju, kad je u praksi totalno drugačije, bitni su rezultati. Pričaju bajke, a kad pogledate rezultate bilo kojeg MLM-a činjenice su da je u MLM-u uspješno 1% ljudi.
To su oni koji su upali doslovno u prvih par dana, koji održavaju webinare, koji 25 sati dnevno pričaju o MLM-u priče za malu djecu koje su sve na istu šemu, a koje smo svi 100 puta čuli, koji vuku ljude za rukave, koji se reklamiraju na netu, na oglasniku, na njuškalu, na oglasnoj ploči lokalne crkve, koji su dosadni i Bogu i vragu i koji sate i sate na dan troše na ovakve načine da bi "razvili biznis budućnosti" i bili među onih 1% koji su nešto uspjeli zaraditi.

Ovo je dobra škola, neka me se čuva tko mi ikad više spomene bilo kakav MLM.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 12:38   #20
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Junakinje i junaci, utihnuli ste, a tišina traje preko godinu dana... je li to zato jer toliko zarađujete da ne stignete pisati ili ste popušili kao i svi mi? :klap:

Ja i frend smo ušli u to sranje od DCC-a u samom početku, u 12. mjesecu 2014, dakle, "samo" 2 mjeseca nakon starta, upali smo kao referali jednog tipa koji je 1 od najjačih na ovim prostorima za takva sranja (neću spominjati ime), čvrsto uvjereni da će nam upravo to osigurati tzv. famozno prelijevanje članova (ako već sami nikog ne uvedemo).
U punih godinu dana, ni meni ni frendu ni jedna jedina osoba nije upala "prelijevanjem" (krasne li riječi ), a trebam li spominjati da nismo uspjeli naći nijednu naivčinu koja bi upala, platila godišnju članarinu i tako nam omogućila neku bijednu zaradu?

Definitvno je MLM najveće sranje današnjice i najgora navlakuša koja postoji, a sve one naivne i stoput pričane priče o MLM-u i njegovim prednostima su glupost stoljeća.

Yebeš mogućnosti i teoriju, kad je u praksi totalno drugačije, bitni su rezultati. Pričaju bajke, a kad pogledate rezultate bilo kojeg MLM-a činjenice su da je u MLM-u uspješno 1% ljudi.
To su oni koji su upali doslovno u prvih par dana, koji održavaju webinare, koji 25 sati dnevno pričaju o MLM-u priče za malu djecu koje su sve na istu šemu, a koje smo svi 100 puta čuli, koji vuku ljude za rukave, koji se reklamiraju na netu, na oglasniku, na njuškalu, na oglasnoj ploči lokalne crkve, koji su dosadni i Bogu i vragu i koji sate i sate na dan troše na ovakve načine da bi "razvili biznis budućnosti" i bili među onih 1% koji su nešto uspjeli zaraditi.

Ovo je dobra škola, neka me se čuva tko mi ikad više spomene bilo kakav MLM.
Sa dobrim dijelom se slažem, to vrijedi i za MLM i za bilo koje druge programe koji zahtjevaju neka novčana ulaganja.

Ali jedno veliko ali...

Moja iskustva su ipak pozitivna.

Isto ne volim baš MLM ali tu ima zbilja svega. Prva stvar je što treba izbjegavati ExYu prostor. Uopće mi se neda nagovarati ovdje ljude da riskiraju 10 tak $ u nešto iako znam da će vjerojatno idući izlazak potrošiti višestruko novca a za to će dobiti vjerojatno samo mramurno jutro...

Zanimljivo je inače da MLM sistemi dosta dobro prolaze u velikim državama. Uopće nije teško nagovoriti Amera, Rusa, Nijemca da uplate neku članarinu, ali domaćeg čovjeka - nemoguća misija.

Treba kao prvo odabrati program koji ne zahtjeva veća ulaganja, značin neki manji iznosi koje bi ionako na sličnu uslugu potrošili. Konkretno povremeno se oglašavam i potrošim tipa 10-15 $ i onda je meni ok nekada ući u sistem za taj novac gdje ću ionako dobiti gratis uslugu koju bi inače platio.

Druga stvar je ta što treba odabrati pravi tim, konkretno u jednoj kompaniji imam sponzora koji meni dodjeljuje svoje referale.

U jednoj drugoj sam pak odmah od kompanije dobio referala i dobio komisiju od njega odmah prvi dan kada sam se učlanio.

U jednom trećem sistemu sam bez problema našao nekoliko stranaca koji svaki mjesec investiraju.

Tako da treba znati što odabrati, naravno prezentirati to malo, ne mora biti extra, neki osrednji blog, malo videa i tako...

Uglavnom 3 x mjeri a jednom sijeci, ne slijepo vjerovati.

Tako sam jednom prilikom razgovarao sa nekim tipom iz Rijeke koji je pokrenuo neku lokalnu piramidu, ne sjećam se imena, ima već par godina ulaganja su bila 2 soma ali ono totalno za naivne. Mislio je da sam neka naivčina valjda.

Zbilja ima svega na ponudi i 99 % prijeloga odbacim ali povremeno uđem u neki sistem i za sada ne mogu se požaliti..

I radi se o sistemima koji ne zahtjevaju ulog veći od 100 kn.

Eto to bi bilo moje razmišljanje i iskustva.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.