Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2016., 17:33   #1
Youtube partnerstvo

Bok ljudi. Neznam ja koliko se vas bavi YouTube-om ali ako ima netko molio bih ga da mi pomogne. Dakle imam YouTube kanal već neko vrijeme i prije par mjeseci sam postao partnet ja MGN-om (gamerski partner koji radi s freedom). Oni su od tad počeli stavljati oglase u moje videje (nezz kako se piše sorry xD). I sad mi je YouTube ponudio neko partnerstvo i piše mi da trebam imati neki ad sense da bi mi mogli platiti. Ja sam za to sve čuo samo neznam zašto mi oni šalju partnerstvo kad sam već partner sa MGN-om. Bojim se sad prihvatiti da nebi bilo nekih sranja a ovako mi je sve super. Ako ima netko tko zna šta da radim bio bih mu zahvalan kada bi mi pomogao. Stavljam igre zato sam i izabrao MGN jer je to partnerski program za "gamere". Hvala na čitanju
Lukeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:05   #2
Ako si zadovoljan ostani. U banani si ako imaš u ugovoru vremensko ograničenje.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 15:35   #3
Zapravo su samo promjenili neke uvjete vezane uz covere za pjesme i te stvari, to normalno rutinski prihvati, neće imati apsolutno nikakvog utjecaja na tvoje trenutno partnerstvo sa MGN-om ili na tvoj kanal. Priča se da će svi morati to prihvatiti inače ostaju bez prava monetiziranja, a sad ne znam da li je to istina ili ne. Nego, zanima me, koliki ti je revenue share kod njih? Sve ispod 90-10% je zapravo pljačka s obzirom što YouTube mreže nude u današnje vrijeme.
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.