Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2007., 12:04   #241
Quote:
El Bradbury kaže:
Zanimljivo, ja sam za taj pilex kesnuo dobre novce, a nikakav učinak.
Bas mi je zao, imam jednog frenda koji mi je isto rekao da mu baš i nije pomoglo, ali svi drugi frendovi i frendice ukljucujuci i mene su se u potpunosti spasili s Pilexom. Koliko sam pročitao 3% ljudi uopce ne reagira, 13% djelomično, a 84% u potpunosti. Ja sam srećom od onih 84%
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:09   #242
Quote:
El Bradbury kaže:
A jesi ti siguran da si išao kod pravoga doktora? Možda si bio u ginekologa
Hmmm nikad neznaš bio sam u takvoj komi da nisam ni bio svjestan kod koga idem ma bio sam kod proktologa M. u poliklinici B. (da ne navodim imena), a njegov asistent mi je bio sumnjiv kad me mazao vazeljinom. Da bi mogli sve detaljno vidjeti kamerom napumpali su me na 1.5, a zatim na 2.1 bar. Nisam ni bio svjestan što me čeka niti da to može ljudski organizam izdržati.
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:59   #243
Hm... prvi put čujem za takvo pumpanje ... a da ti nisu radili kolonoskopiju pa te usisali sa vakuum pumpom ?

Ako su ti ušli toliko duboko da im treba kamera vjerojatno je Stipe Božić pumpao unutra
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 13:09   #244
Quote:
El Bradbury kaže:
Hm... prvi put čujem za takvo pumpanje ... a da ti nisu radili kolonoskopiju pa te usisali sa vakuum pumpom ?

Ako su ti ušli toliko duboko da im treba kamera vjerojatno je Stipe Božić pumpao unutra
Ma cijela expedicija sa Himlaya je asistirala dok su Lame uvlačile opremu za pregled, grozno neugodno ali kad se mora
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 13:30   #245
Quote:
El Bradbury kaže:
Mislim da i sam kužiš da moraš u doktora otić....
Da. Ali u čemu je stvar. Ovih dana na primjer imam krizu kad mi je hem. aktivan... Ali za koji dan će proći (jer ga pazim i mazim ove dane ), i potpuno ću zaboravit na to.. Uvjek je tako... dakle ako ne peče, ne svrbi, ne vidim potrebu ić kod doktora... E sada to je prilično zatvoren krug - ne znam kad će bit sljedeća "kriza". Možda se nedovoljno brinem o tome kada nemam izražene tegobe. A ako budem lokao i žderao ko sad za blagdane, sigurno će brzo doć sljedeće pogoršanje...

Možda moj post gore izgleda predramatično, jer nije uvjek tako... Da je situvacija konstantno kao šta sam gore napisao, već bi ja odavno otišao doktoru...
question_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:20   #246
Quote:
question_28 kaže:
Da. Ali u čemu je stvar. Ovih dana na primjer imam krizu kad mi je hem. aktivan... Ali za koji dan će proći (jer ga pazim i mazim ove dane ), i potpuno ću zaboravit na to.. Uvjek je tako... dakle ako ne peče, ne svrbi, ne vidim potrebu ić kod doktora... E sada to je prilično zatvoren krug - ne znam kad će bit sljedeća "kriza". Možda se nedovoljno brinem o tome kada nemam izražene tegobe. A ako budem lokao i žderao ko sad za blagdane, sigurno će brzo doć sljedeće pogoršanje...

Možda moj post gore izgleda predramatično, jer nije uvjek tako... Da je situvacija konstantno kao šta sam gore napisao, već bi ja odavno otišao doktoru...
Ma znam, ja tako živim od 1999. Kao, paziš i sve je ok. Onda te strefi kao mene tri dana prije vjenčanja na kojem si kum ...

Iskreno, da sam znao da će mi zahvat tako pomoć otišao bih još prije pet - šest godina. Em što bi živio lakše, em što bi uštedio tisuće i tisuće kuna... (onda je bilo 700 kuka po hemiću)
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 18:13   #247
Quote:
El Bradbury kaže:
Ma znam, ja tako živim od 1999. Kao, paziš i sve je ok. Onda te strefi kao mene tri dana prije vjenčanja na kojem si kum ...
Zanimljivo.

Quote:
Iskreno, da sam znao da će mi zahvat tako pomoć otišao bih još prije pet - šest godina. Em što bi živio lakše, em što bi uštedio tisuće i tisuće kuna... (onda je bilo 700 kuka po hemiću)
Moglo bi se desit da ću i ja to reć jednog dana... Nadam se da neću - od pomisli na takav zahvat/oporavka nakon istog...
Ako je istina da je laser bezbolan, to već mijenja stvari...

No, korak po korak. Možda bi se stvarno trebao više čuvat i mislit na to, tada kada hemići nisu aktivni... Ili počet primjećivat neke zavisnosti pa se naučit izbjegavat ono što mi škodi... A to je teeeeeeeeeško...

Tko zna koliko ću se ja još iskeširat Pilex zvuči zanimljivo
question_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:02   #248
IMHO, najbolje je prežalit pet minuta muke i otić to skinut. Ja sada mlatim po ćevapima ko da sutra neće svanit
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 21:52   #249
Quote:
El Bradbury kaže:
IMHO, najbolje je prežalit pet minuta muke i otić to skinut. Ja sada mlatim po ćevapima ko da sutra neće svanit
I ja isto a nisam se patio s operacijom mene je Pilex sredio bezbolno
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 11:40   #250
Quote:
Miracle kaže:
I ja isto a nisam se patio s operacijom mene je Pilex sredio bezbolno
Ok, let's live in a denial.
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:20   #251
Quote:
El Bradbury kaže:
Ok, let's live in a denial.
Zar da objavim papiruse javno na internetu kako bi mi netko povjerovao. Bio sam i na kontroli nakon uzimanja kod proktologa Miočinovića u poliklinici Bates u Zagrebu i imam sve dokumentirano, ali čemu toliko nepovjerenje pa ja samo želim da si ljudi pomognu i žive bez hemića
kao što sam i ja bezbolno rješio problem.
OK ne pomogne svakom, ali većini frendova i frendica je rješilo sve tegobe.
Istina barem jednom godišnje ponovim kuru, ali zar je to problem-par dana popiti po jednu kapsulu dnevno i miran sam mjesecima pa i godinu ponekad i duže

Sviđa mi se sarkazam
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:45   #252
Quote:
Miracle kaže:
Zar da objavim papiruse javno na internetu kako bi mi netko povjerovao. Bio sam i na kontroli nakon uzimanja kod proktologa Miočinovića u poliklinici Bates u Zagrebu i imam sve dokumentirano, ali čemu toliko nepovjerenje pa ja samo želim da si ljudi pomognu i žive bez hemića
kao što sam i ja bezbolno rješio problem.
OK ne pomogne svakom, ali većini frendova i frendica je rješilo sve tegobe.
Istina barem jednom godišnje ponovim kuru, ali zar je to problem-par dana popiti po jednu kapsulu dnevno i miran sam mjesecima pa i godinu ponekad i duže

Sviđa mi se sarkazam
Nisi riješio problem, samo si odgodio rješavanje. Smirio si upalu na neko vrijeme, ali opet ne smiješ pojest punu peć gravčeta kao ja
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:18   #253
Quote:
El Bradbury kaže:
Nisi riješio problem, samo si odgodio rješavanje. Smirio si upalu na neko vrijeme, ali opet ne smiješ pojest punu peć gravčeta kao ja
E vidiš u tome i je stvar što radim sve što nebi smio, jedem začinjenu i ljutu hranu, fast food, puno sjedim itd... a guza ne pati
ko da nikad nije bilo problema, a kad za 6 mjeseci osjetim da se laganini situacija vraća krknem par kapsula i opet po starom
Jednom sam godinu i pol bio bez brige a nisam se uopće pazio
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 03:27   #254
Vec nekoliko godina patim od hemica.
Bio sam 2 puta na pregledu, jednom mi je uvalio prst, a drugi put onu cjevcinu, pretpostavljam rektoskopija?
Oba puta je rekao da ne vidi nista.
Dao mi je neku radjenu kremu od 150 kn koja mi je malo pomogla.
Medjutim problem mi je kod velike nuzde u 80% slucajeva da nakon nje moram ici jos 4-5 puta.
Svaki put ispadnu mali komadici di se izmucim ih izbaciti.
Imam osjecaj kao da su zapeli u nekim djepovima oko anusa.
Zna li ko sta bi to moglo biti?
__________________
uvjek sam a nikad do kraja
Mort is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 13:29   #255
Quote:
Mort kaže: Pogledaj post
Vec nekoliko godina patim od hemica.
Bio sam 2 puta na pregledu, jednom mi je uvalio prst, a drugi put onu cjevcinu, pretpostavljam rektoskopija?
Oba puta je rekao da ne vidi nista.
Dao mi je neku radjenu kremu od 150 kn koja mi je malo pomogla.
Medjutim problem mi je kod velike nuzde u 80% slucajeva da nakon nje moram ici jos 4-5 puta.
Svaki put ispadnu mali komadici di se izmucim ih izbaciti.
Imam osjecaj kao da su zapeli u nekim djepovima oko anusa.
Zna li ko sta bi to moglo biti?
Mislim da imaš disbalans crijevne flore pa bi ti probiotici mogli pomoći, ali bolje da se konzultiraš sa gastroenterologom ili proktologom i opišeš im svoj problem.
Kako znaš da imaš hemiće ako ti je proktolog napravio rektoskopiju i rekao da si čist ko...???
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 01:29   #256
Pa prije neki mjesec mi je krvarilo.
I ponekad mi supak jako natekne, boli i jako je vruc.
__________________
uvjek sam a nikad do kraja
Mort is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:13   #257
Quote:
Mort kaže: Pogledaj post
Pa prije neki mjesec mi je krvarilo.
I ponekad mi supak jako natekne, boli i jako je vruc.
Jel ti krv bila svjetla ili tamna (da li je kapala krv ili je bila uočljiva na wc papiru)? Krvarenje može biti uzrokovano i drugim patologijama. U većini slučajeva je uzrokovano unutarnjim hemoroidima.
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:28   #258
mislim da si na dobrom putu da ti se napravi apsces kao i meni jer sam se i ja tako mučila sa kakanjem a onda je jednog dana iznad assholea israsla kvrga koja se nezna točno zašto nastaje ali pretpostavljaju zbog zaostajanja fecesa u području otvora i onda te bakterije naprave gn. upalu i onda pizdarija. nažalost, spriječiti je nemožeš.
a počne boliti, peći i krvar kod kakanja. odi opet proktiću i PAZI KAJ PAPAŠ, meni je uglavnom zbog toga sve počelo+posao, bla, bla, bla
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 14:14   #259
Quote:
cesma kaže: Pogledaj post
mislim da si na dobrom putu da ti se napravi apsces kao i meni jer sam se i ja tako mučila sa kakanjem a onda je jednog dana iznad assholea israsla kvrga koja se nezna točno zašto nastaje ali pretpostavljaju zbog zaostajanja fecesa u području otvora i onda te bakterije naprave gn. upalu i onda pizdarija. nažalost, spriječiti je nemožeš.
a počne boliti, peći i krvar kod kakanja. odi opet proktiću i PAZI KAJ PAPAŠ, meni je uglavnom zbog toga sve počelo+posao, bla, bla, bla
Slažem se s tobom, najbolje da ode ponovno proktiću.
Dakle prvo PROKTIĆ... onda sve ostalo i nema čekanja
Kad se pokvari afto nije problem odmah kod mehaničara
ali za nas nema veze pa mi i nismo toliko bitni ko Tavria iz 1983
Miracle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 13:39   #260
Quote:
Miracle kaže: Pogledaj post
Jel ti krv bila svjetla ili tamna (da li je kapala krv ili je bila uočljiva na wc papiru)? Krvarenje može biti uzrokovano i drugim patologijama. U većini slučajeva je uzrokovano unutarnjim hemoroidima.
Tamna. Nije je bilo odavno.
__________________
uvjek sam a nikad do kraja
Mort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.