Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2005., 11:44   #21
Quote:
Natch kaže:
daj drito skini mi se molim te.
puši kurac pizdo priglupa. tako je. ne sisaj kitu, nego puši kurac. ak nemaš kaj ok za reć na temu, jednostavno odjebi.

ovak, obavezno odi napravi zahvat u bolnicu, a ne okolo bezveze. odi na sveti duh, najjeftinije je i osoblje je ok. u kliničkom centru merkur ti je isto ok, ali je 1900kn za razliku od svetog duha di je 1300 + 100kn obavezan pregled.
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 11:44   #22
Quote:
Natch kaže:
zao mi je ako grubo zvucim, ali mi je muka vec od siparica koje koriste abortus kao kontracepciju. koju se kitu uopce tucate kad ne znate di vam je guzica a di glava.
ajde, ajde, ne događa se neželjena trudnoća samo šiparicama. Kaj, desilo joj se. Nadam se da neće opet.
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 11:45   #23
Quote:
Natch kaže:
zajebavas se ti, ako ne znas kako i di se rade abortusi, nemoj se ni jebavat. a glupa pitanja postavljaj negdje drugdje.
otprilike znam, trazila sam detaljnije informacije i pomoc. a radije cu se jebat nego stalno visit na forumu kao ti, bar imam zivot umjesto gomile frustracija kao ti koja ti se lijepo vidi po tvojim odgovorima. i nisam siparica za tvoju informaciju, ponavljam, ne znas ni sto je ni kako bilo. idi popuj nekom drugome.
pink_pumpkin is offline  
Old 27.08.2005., 11:46   #24
Quote:
Drito Konj kaže:
ovak, obavezno odi napravi zahvat u bolnicu, a ne okolo bezveze. odi na sveti duh, najjeftinije je i osoblje je ok. u kliničkom centru merkur ti je isto ok, ali je 1900kn za razliku od svetog duha di je 1300 + 100kn obavezan pregled.
hvala ti puno, I'll do it
pink_pumpkin is offline  
Old 27.08.2005., 11:46   #25
a ja sam milslila da je hrvatska katolička zemlja gdje je abortus ilegalan..
svejedno.. koji paradoks
toliko tužnih žena na ovom svijetu želi a ne može imat djecu.. s druge strane priroda ih podari onima koji ih ne trebaju
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 27.08.2005., 11:47   #26
u moje vrijeme abortusi su bili besplatni...povraca mi se od vas, pseudoliberalne omladine
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 11:47   #27
Quote:
Ona007 kaže:
a ja sam milslila da je hrvatska katolička zemlja gdje je abortus ilegalan..
svejedno.. koji paradoks
toliko tužnih žena na ovom svijetu želi a ne može imat djecu.. s druge strane priroda ih podari onima koji ih ne trebaju
joj daj ne seri jebote...
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 11:48   #28
Abortus ilegalan u Hrvatskoj? Ne ne, i dobro je da nije.
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 11:48   #29
Quote:
Natch kaže:
u moje vrijeme abortusi su bili besplatni...povraca mi se od vas, pseudoliberalne omladine
meni se povraća od 30+ nedojebanih, istraumatiziranih, osuđujućih priglupih babetina, pa kaj...
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 11:48   #30
Quote:
Ona007 kaže:
a ja sam milslila da je hrvatska katolička zemlja gdje je abortus ilegalan..
svejedno.. koji paradoks
toliko tužnih žena na ovom svijetu želi a ne može imat djecu.. s druge strane priroda ih podari onima koji ih ne trebaju
Bacaš kamen, uz rame sa Nach?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 27.08.2005., 11:48   #31
Quote:
Drito Konj kaže:
puši kurac pizdo priglupa. tako je. ne sisaj kitu, nego puši kurac. ak nemaš kaj ok za reć na temu, jednostavno odjebi.

ovak, obavezno odi napravi zahvat u bolnicu, a ne okolo bezveze. odi na sveti duh, najjeftinije je i osoblje je ok. u kliničkom centru merkur ti je isto ok, ali je 1900kn za razliku od svetog duha di je 1300 + 100kn obavezan pregled.
ti si to mami govori, kretenu balavi
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 11:48   #32
Quote:
Natch kaže:
u moje vrijeme abortusi su bili besplatni...povraca mi se od vas, pseudoliberalne omladine
Jel ti to ozbiljno? Jel te netko jutros jako naljutio?
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 11:48   #33
Quote:
Drito Konj kaže:
ovak, obavezno odi napravi zahvat u bolnicu, a ne okolo bezveze. odi na sveti duh, najjeftinije je i osoblje je ok. u kliničkom centru merkur ti je isto ok, ali je 1900kn za razliku od svetog duha di je 1300 + 100kn obavezan pregled.
jebote ..ti si u ovome zbilja iskusan
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 27.08.2005., 11:49   #34
kolektivno povračanje
Tija is offline  
Old 27.08.2005., 11:49   #35
Quote:
Natch kaže:
zao mi je ako grubo zvucim, ali mi je muka vec od siparica koje koriste abortus kao kontracepciju. koju se kitu uopce tucate kad ne znate di vam je guzica a di glava.
Ajme ženo stvarno si pretjerala. Ne kažem da donekle nisi u pravu, ali daj oladi malo, dobro? Misliš da djevojci nije jasno kako i zašto se uvalila u nevolju? Odi heklat nešt.

OT: Već je bilo nekoliko topica o tome, a sjećam se da je smart bitch dala super informacije o tome kako i gdje te za koliko love se to obavlja u zg, pa probaj nju pitati na PM.
Moj savjet ti je da odeš privatniku koji će ti to obaviti u bolničkim uvjetima, ali hm, na crno. Ako budeš išla regularnim putem izmrcvarit će te svi. Od časnih sestara pa nadalje.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Old 27.08.2005., 11:51   #36
Quote:
lilla kaže:
OT: Već je bilo nekoliko topica o tome,
upravo zato i reagiram, jer je na forumu barem 5 topica tjedno o jebenim abortusima. s tim vise sto samo idiot moze na forumu traziti informacije o tome gdje ce ga bolje izmesarit.
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 11:51   #37
Quote:
lilla kaže:
Ako budeš išla regularnim putem izmrcvarit će te svi. Od časnih sestara pa nadalje.
Daj ne dramatiziraj. Koje časne sestre?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 27.08.2005., 11:51   #38
Quote:
lilla kaže:
Od časnih sestara pa nadalje.
zar i časne sestre to rade???
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 27.08.2005., 11:52   #39
Quote:
Natch kaže:
upravo zato i reagiram, jer je na forumu barem 5 topica tjedno o jebenim abortusima. s tim vise sto samo idiot moze na forumu traziti informacije o tome gdje ce ga bolje izmesarit.
Ne pretjeruj. I na drugim forumima se teme ponavljaju pa ljudi ne reagiraju tak burno.
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 11:53   #40
Quote:
Ona007 kaže:
jebote ..ti si u ovome zbilja iskusan
ne iz prve ruke. ali znam ljude i imam jebeni telefon. i kad neko treba informaciju, uzmem taj jebeni telefon jer stoji tu pokraj mene te pitam. no, ajmo malo moralizirat. cura je pitala za INFORMACIJU. nikaj više ni manje od toga. ali ne, vi se morate jebeno uskokodakat. ajde joj sad još napišite da je amoralna kurva il kajtijaznam već...jebeni poluidioti...
Drito Konj is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.