Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2007., 16:08   #41
KONĆAR je zakon!
sto se mileta tice car je..a jel iko od vas imo novoselca?
__________________
"Things are not what they seem, nor are they otherwise."
soadfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 17:23   #42
Škola je zakon, je da ste nam bušili 2001. godine gume na busu kad smo iz splita došli u posjet kolegama, al nema veze
Cura mi je u končara i brat joj je maturira tamo.
Škola je zakon
__________________
''Računajte na nas''
Mali Plavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 13:40   #43
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
UUUU ja sam elektrostrojarstvo zavrsio davne 1999 god.....tam.....i nis bilo mi ok.....imao jebenu ekipicu u razredu....a i ostatak ljudi moje generacije je bio ok....imao 5 min do skole a uvijek bi kasnio par min..jer bi se dizao 20 do 8......i onda laganini do skole....i kao oprostite nije bilo busa....
Tako je, to je u Končaru najčešća isprika - nije bilo busa! (a svaki čas od Mažuranca do škole dolaze busevi)
__________________
( DOLJE NIJE SKRIVENA REKLAMA )
...malo povjerenja?...
??? is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 13:42   #44
Quote:
ramms+ein kaže: Pogledaj post
otišla prije mjesec dana ona dosada iz mateše i fizike Biljana Sekulić-Kuhar......

YEAHHHHHHHHHH................imat ću 2....................došla neka trebica s faksa,pol ekipe se napali pod fizikom

sam čekam kad će neko da ga izvadi.............
Profa je odlična, za 5! Samo je šteta što ja nemam fiziku
__________________
( DOLJE NIJE SKRIVENA REKLAMA )
...malo povjerenja?...
??? is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 13:42   #45
BTW, jesu kod vas zezali Topićku da je iz Srbije? U mom je razredu to svakodnevna pojava...
__________________
( DOLJE NIJE SKRIVENA REKLAMA )
...malo povjerenja?...
??? is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 02:46   #46
Student fera - dajem instrukcije iz matematike i informatike - 40kn/h (60 min).
0959003107
Marrtin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:43   #47
Exclamation

IMAM pitanjce......koliko je pametno da ruđer i končar zajedno imaju meturalnu večer?PLIZZZZZZZZZZZZZZ ODGOVORITEEEEEEE
emAAA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 09:02   #48
Elektrotehnička škola Zagreb

Uskoro zavrsavam 8. razred, i zapela mi je za oko ta skola.

Htio bih, dakle, saznati vise informacija o njoj, kao sto je bodovni prag, kakvi su profesori, skola opcenito, koja se glazba najvise slusa i takve stvari.

Odabrao bih smjer racunalni tehnicar pa me posebno zanima broj bodova koji mi treba i dal se netko upiso i s manjim brojem bodova od praga.
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 15:09   #49
Obzirom da se nitko od tvoje ekipe (školaraca) ne javlja, evo viđenje jedne mame kojoj sin ide u tu školu – 1. razred, smjer: tehničar za računalstvo.

Bodovni prag
Prošle godine za tehničara za računalstvo tražili su 42 ili 43 boda (ne sjećam se točno). Na prvom upisnom roku nisu izvjesili nikakvu rang listu nego samo obavjest da se svi prijavljani mogu upisati.

Je li se upisivalo i s manjim brojem bodova, .

Profesori (garnitura koju ima moj sin)
TCD – starija profa kojoj je svega dosta pa je nervozna (ima ispade bijesa ako nema spužve u razredu), a smotana je bila valjda i prije (počne objašnjavati kako se konstruira neka krivulja i crta po ploči, pa stane na pola, kaže – joj, ne, ne, ne ide to tako, obriše pola crteža, pa opet piše, pa briše...)

Računalstvo – nema udžbenika – što ne zapišeš na satu... i baš se trefi da te to pita... Na vježbama sjedi za jednim računalom, govori što radi, a učenici moraju na svojim računalima to isto raditi, ne pita tko stiže il' ne stiže, ako ne što dobro ne čuješ, zbuniš se, ajajaj ocjena se strmoglavljuje.

Hrvatski – puno traži, malo daje, pišeš kontrolni iz književnosti, ali bodove oduzima i na pravopisnim (č, ć, ije, je...) pogreškama. Predmet s najlošijim ocjenama (u svim razredima).

TZK – puno se prijeti, dijeli trojke (ali ja mislim da neće biti tako strog kod zaključivanja ocjena).

Ostali su čini mi se OK – ako na satu pišeš i naučiš to iz bilježnice (povijest, zemljopis, biologija, kemija – profa se voli zezati) – petica. Za matematiku, fiziku i OET još moraš riješiti i zadatke iz bilježnice (i one koji su bili za zadaću). Dobro OET je malo teži i moraš malo i udžbenik koristiti.

Engleski – nemam pojma, osim da je neka smješna profa.

Etika - neznam dal' na tome išta rade, ali ocjene bolje ne mogu biti.

Iz svih predmeta nakon svakog kontrolnog tko hoće može pisati ispravak (oni koji imaju 1 moraju).
I za usmeno ispravljanje uvijek se može dogovarati.
Ali, hm, naučiti moraš.

Općenito
U 3. i 4. razredu možeš upisati CISCO akademiju i polagati za certifikat – koji je u računalnom svijetu i tražen i cijenjen (dobra plaća).

Glazba
Nemam pojma.
Moje dete sluša neke repere.
U razredu imaju jednog brake dance plesača.


Sve u svemu sin je zadovoljan.
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 15:19   #50
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Obzirom da se nitko od tvoje ekipe (školaraca) ne javlja, evo viđenje jedne mame kojoj sin ide u tu školu – 1. razred, smjer: tehničar za računalstvo.

Bodovni prag
Prošle godine za tehničara za računalstvo tražili su 42 ili 43 boda (ne sjećam se točno). Na prvom upisnom roku nisu izvjesili nikakvu rang listu nego samo obavjest da se svi prijavljani mogu upisati.

Je li se upisivalo i s manjim brojem bodova, .

Profesori (garnitura koju ima moj sin)
TCD – starija profa kojoj je svega dosta pa je nervozna (ima ispade bijesa ako nema spužve u razredu), a smotana je bila valjda i prije (počne objašnjavati kako se konstruira neka krivulja i crta po ploči, pa stane na pola, kaže – joj, ne, ne, ne ide to tako, obriše pola crteža, pa opet piše, pa briše...)

Računalstvo – nema udžbenika – što ne zapišeš na satu... i baš se trefi da te to pita... Na vježbama sjedi za jednim računalom, govori što radi, a učenici moraju na svojim računalima to isto raditi, ne pita tko stiže il' ne stiže, ako ne što dobro ne čuješ, zbuniš se, ajajaj ocjena se strmoglavljuje.

Hrvatski – puno traži, malo daje, pišeš kontrolni iz književnosti, ali bodove oduzima i na pravopisnim (č, ć, ije, je...) pogreškama. Predmet s najlošijim ocjenama (u svim razredima).

TZK – puno se prijeti, dijeli trojke (ali ja mislim da neće biti tako strog kod zaključivanja ocjena).

Ostali su čini mi se OK – ako na satu pišeš i naučiš to iz bilježnice (povijest, zemljopis, biologija, kemija – profa se voli zezati) – petica. Za matematiku, fiziku i OET još moraš riješiti i zadatke iz bilježnice (i one koji su bili za zadaću). Dobro OET je malo teži i moraš malo i udžbenik koristiti.

Engleski – nemam pojma, osim da je neka smješna profa.

Etika - neznam dal' na tome išta rade, ali ocjene bolje ne mogu biti.

Iz svih predmeta nakon svakog kontrolnog tko hoće može pisati ispravak (oni koji imaju 1 moraju).
I za usmeno ispravljanje uvijek se može dogovarati.
Ali, hm, naučiti moraš.

Općenito
U 3. i 4. razredu možeš upisati CISCO akademiju i polagati za certifikat – koji je u računalnom svijetu i tražen i cijenjen (dobra plaća).

Glazba
Nemam pojma.
Moje dete sluša neke repere.
U razredu imaju jednog brake dance plesača.


Sve u svemu sin je zadovoljan.
Super, hvala vam ''jedna mamo''

A sam jos jedno pitanje: sigurni ste da je bas ono pisalo za upis?? Jer mene to najvise i muci
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 16:43   #51
Quote:
Blind_Guardian kaže: Pogledaj post
Super, hvala vam ''jedna mamo''

A sam jos jedno pitanje: sigurni ste da je bas ono pisalo za upis?? Jer mene to najvise i muci

Ako misliš na "svi prijavljani se mogu upisati". To je sigurno pisalo.

I nakon prvog upisnog roka bilo je još četrdesetak slobodnih mjesta.


Sin veli da je dečko koji sjedi pokraj njega imao 38 bodova.
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 19:06   #52
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Ako misliš na "svi prijavljani se mogu upisati". To je sigurno pisalo.

I nakon prvog upisnog roka bilo je još četrdesetak slobodnih mjesta.


Sin veli da je dečko koji sjedi pokraj njega imao 38 bodova.
Ok, znaci da je to dobar znak za mene

Evo, puno vam hvala
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 21:01   #53
Quote:
Blind_Guardian kaže: Pogledaj post
Uskoro zavrsavam 8. razred, i zapela mi je za oko ta skola.

Htio bih, dakle, saznati vise informacija o njoj, kao sto je bodovni prag, kakvi su profesori, skola opcenito, koja se glazba najvise slusa i takve stvari.

Odabrao bih smjer racunalni tehnicar pa me posebno zanima broj bodova koji mi treba i dal se netko upiso i s manjim brojem bodova od praga.


U Rijeci je prag za Racunalnog tehnicara u moje vrijeme bio 57,imate srece vi tamo u ZG
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 14:02   #54
Pozdrav , upisao bi smjer tehnicar za racunarstvo , pitanje ?? Kakav je to ljecnicki koji treba obaviti i zašto se ne traži ljecnicki u Ruđeru za to isto zanimanje .
Ajde ako ima tko (može i mama i tata) sa novim dojmovima iz te škole !!!!!
miki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 21:59   #55
Ruđer je jednostavno bolja škola i ja sam odlucio otic tamo, jer ce me prije primit na faks ako sam ruđera završio nego ovu.

Preporuka: Ako imate barem 42 boda, upisite Ruđer, prvu godinu el. teh. i onda sljedecu samo se prebacite u smjer koji zelite, jer prvu i drugu godinu sve ucite isto...
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 10:00   #56
Quote:
miki94 kaže: Pogledaj post
Pozdrav , upisao bi smjer tehnicar za racunarstvo , pitanje ?? Kakav je to ljecnicki koji treba obaviti i zašto se ne traži ljecnicki u Ruđeru za to isto zanimanje .
Ajde ako ima tko (može i mama i tata) sa novim dojmovima iz te škole !!!!!
Lječnički???
- prošle godine nije trebao
- ove godine ne vidim da traže http://www.ss-elektrotehnicka-zg.sko...stava/predmeti

Ako si negdje pročitao da traže - zovi školu i pitaj (ja vjerujem da je greška).
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 16:49   #57
Quote:
miki94 kaže: Pogledaj post
Pozdrav , upisao bi smjer tehnicar za racunarstvo , pitanje ?? Kakav je to ljecnicki koji treba obaviti i zašto se ne traži ljecnicki u Ruđeru za to isto zanimanje .
Ajde ako ima tko (može i mama i tata) sa novim dojmovima iz te škole !!!!!
hola.. ja isto namjeravam upisasti za tehnicara za racunalstvo... ne treba te ljecnicki... isto me zanima sve u vezi skole... i brine me cinjenica da bi mogla biti jedina cura u razredu... jel znas koju curu koja ce isto tamo..??
pe3cas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 22:36   #58
Informirao sam se i ljecnicki definitivno netreba , zbunilo me je jer u Vjesniku je u prilogu o upisima napisano da treba

Ruđer je bolja škola ...ali... ja cu u Elektrotehnicku jer imam 43 boda i nekako sam sigurniji da bi se mogao upisati u taj smjer
miki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 22:39   #59
Quote:
pe3cas kaže: Pogledaj post
hola.. ja isto namjeravam upisasti za tehnicara za racunalstvo... ne treba te ljecnicki... isto me zanima sve u vezi skole... i brine me cinjenica da bi mogla biti jedina cura u razredu... jel znas koju curu koja ce isto tamo..??
Neznam ni jednu ... ali bice ti odlicno jer ce svi decki "zujit" oko tebe
miki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 19:58   #60
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Lječnički???
- prošle godine nije trebao
- ove godine ne vidim da traže http://www.ss-elektrotehnicka-zg.sko...stava/predmeti

Ako si negdje pročitao da traže - zovi školu i pitaj (ja vjerujem da je greška).
Jeeedna maaama .. ajde napiši kakvi su dojmovi tvog sina a i vaši sad na kraju školske godine ....please...
miki94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.