Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 11:57   #41
Komad...a one izjave da ima loše tijelo su fakat smiješne i naravno apsurdne
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 12:51   #42
Kad sam sad vidjela one njene slike s plaže popravilo mi se misljenje, očisto se malo zdebljala. I pase joj.

A pase joj i bez sminke.Ne razumijem cemu tolko fura taj ciganski look, previse sminke... :/

__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:25   #43
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
meni je ista ceca ...inače su mi sve te crne pomalo vulgarni ciganski tip. ali ko voli...nek mu bude...meni i nisu nešto lijepe... a o tijelu ne znam što se tu ima za reć ...neko voli okruglaste neko mršave neko žilave., nabildane.....
ha valjda mi se zato dopada..pa ja sam jedno vreme bila forumaska ceca
a sta ceci fali???zena i pol.

i ne me popljuvati ali vec je bila jedna tema gdje sam rekla da su srbijanke vise komadi nego nase domace.bas po bg-u..imaju nesto ,a jos k tome su otvorenije..pa nemres mjeriti cecu i martinovicku.ne kazem ja da jus volim slusati,ni jednu ni drugu ali komad je komad.e sad cekaj kad me popljuju...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:34   #44
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ha valjda mi se zato dopada..pa ja sam jedno vreme bila forumaska ceca
a sta ceci fali???zena i pol.

i ne me popljuvati ali vec je bila jedna tema gdje sam rekla da su srbijanke vise komadi nego nase domace.bas po bg-u..imaju nesto ,a jos k tome su otvorenije..pa nemres mjeriti cecu i martinovicku.ne kazem ja da jus volim slusati,ni jednu ni drugu ali komad je komad.e sad cekaj kad me popljuju...
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:44   #45
baš je vidjela na prosibenu,štikle obula na nastupu one kakve transtvetiti nose
ali inače žena mi pravi komad,imamo isti oblik nogu (nezajebavam se)
da i pjevati uopće ne zna
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 21:30   #46
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post

tebi je buba jos uvjek mrtva.sam da znas!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 21:34   #47
Ne zna pjevati, ali bas mi je lijepa
 
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 23:22   #48
Ceca ima silikone i cigansku facu...
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 00:15   #49
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ha valjda mi se zato dopada..pa ja sam jedno vreme bila forumaska ceca
a sta ceci fali???zena i pol.

i ne me popljuvati ali vec je bila jedna tema gdje sam rekla da su srbijanke vise komadi nego nase domace.bas po bg-u..imaju nesto ,a jos k tome su otvorenije..pa nemres mjeriti cecu i martinovicku.ne kazem ja da jus volim slusati,ni jednu ni drugu ali komad je komad.e sad cekaj kad me popljuju...
Svaka cast na odgovoru Afro,stvarno si sve lepo rekla.Slazem se sa tobom da je Ceca zena i po.
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 00:25   #50
Ima na srpskoj sceni i boljih...i ljepsih...
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 00:37   #51
usta su joj malo cudna, i ne svidja mi se kakvu obleku fura, al' men' je ona jako lijepa... istina, ne bi mi bila lijepa da nema tak' tamnu kozu, da je blijeda neb' ju ni primijetila.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:08   #52
Kad je kombinacija havajćanske ruskinje i filipinca.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:02   #53
Ma vi se zajebavate Meni je žena komad Na stranu loše pjevanje...





E ako je ovo ružno, onda stvarno....
love_my_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:08   #54
kad zena kaze za drugu zenu da je lijepa-znaci-bzvz je.a kad kaze da je ruzna,onda joj se dopada i ljubomorna je na istu.cast izuzetcima.rijetki su al ih ima.cista psihologija.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:12   #55
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
kad zena kaze za drugu zenu da je lijepa-znaci-bzvz je.
Guylian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:22   #56
znas da je istina pa se ceris..
al tak je.cak tu na forumu sam skuzila posebice na jednom od topika,cim je nesto ruznije,to vise svrsavaju..mislim.sjecam se kad sam radila u jednoj firmi,medu samim debeljacama i odvratnjacama(brada,brkovi,dlake na visini sl)za bozicni party,svi smo se isli presvuc u party obleku..i sad kak je ko jedan po jedan ispadal iz wc-a ,to je bilo woooow,kak si super,super zgeldas..a ono neznas koja je gorja..realno gledano.ja i moja frendica smo fakat izasle iz wc-a ko s plakata,al za nas je nastao muk.ni a ni b.nas dve smo riknule doslovno...a inace nas nisu trpili jer smo bile kakti maskote firme-za muske musterije,he he.pa bavim se ja psihom ljudi puno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:30   #57
Afro, što onda znači kad tebi kažu da si komad?

Ne kužim, ja kažem kad mi je netko zgodan, a kad nije. Bez lažnih primisli, sakrivanja iza istine i sličnih sranja. Nicole mi je preciganski look, i to mi se ne sviđa, ali daleko od toga da nije komad.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 20:02   #58
meni se ne svidja. nema tu ljubomore..
cim nekog poseres-odma si ljubomoran. ak mi je neko zgodan-rec cu to, al ak nije, zas da pricam kak mi je divan krasan..??
__________________
When I was just a baby, my mama told me: "Son, always be a good boy, Don't ever play with guns".
But I shot a man in Reno. Just to watch him die...
LostHeaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:11   #59
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Afro, što onda znači kad tebi kažu da si komad?

Ne kužim, ja kažem kad mi je netko zgodan, a kad nije. Bez lažnih primisli, sakrivanja iza istine i sličnih sranja. Nicole mi je preciganski look, i to mi se ne sviđa, ali daleko od toga da nije komad.
kolko puta sam vec rekla da mi se hebe za zenska misljenja osim stvarno samo nekih zena..nit sam lezba nit mi je bitno dopadati se ili ne nekoj babi..meni su tri zene cist dovoljno.sve ostalo mogu biti frajeri..njih svih volim.i lepe i grde i srednje..svi su ok.ok,manje vise.oni koji imaju visak zenskih hormona oni tu ne spadaju.i njih tretiram ko babe.a i oni mene
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:19   #60
Nisam te pitala što misliš o drugima nego što znači kad tebi netko kaže da si zgodna, ako se to govori samo bezveznim ženskama?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.