Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2013., 15:42   #101
asdf

Zanima me to da kada se završi SPŠ treba li se ići na PA?
JM-AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 16:12   #102
Policijska akademija je naziv cijele ustanove, a Srednja policijska škola je njen dio. Pod PA vjerojatno misliš na Visoku policijsku školu, ali ne, ne moraš ići na nju, možeš upisati i nešto drugo.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 06:05   #103
Pozdrav! Imam pitanje vezano uz policijsku skolu to jest akademiju. Trenutno idem u prvi razred srednje trogodisnje strukovne skole, i razmisljam se na kraju godine prebaciti u neki skolu to jest smjer koji traje cetiri godine i nakon sto tamo zavrsim drugi razred u toj cetverogodisnjoj skoli hocu li moci upisati trecu godinu u policijskoj skoli? Zahvaljujem na odgovoru
NoNameZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 21:37   #104
asdf

Znači sada u ovom slučaju da bi bio policajac dovoljno je završiti Srednju policijsku školu?!
JM-AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 02:12   #105
Quote:
NoNameZg kaže: Pogledaj post
... Imam pitanje...
Za ovo bi trebao zatražiti posebno mišljenje direktno od MUP-a.


Quote:
JM-AB kaže: Pogledaj post
Znači sada u ovom slučaju da bi bio policajac dovoljno je završiti Srednju policijsku školu?!
Da, završiš SPŠ i policajac si.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 03:20   #106
Evo ja sam završio pol. akademiju u 8. naraštaju pa ako neko ima pitanja....samo navalite

Quote:
JM-AB kaže: Pogledaj post
Zanima me to da kada se završi SPŠ treba li se ići na PA?
ne. to je zamijena za PA

Quote:
JM-AB kaže: Pogledaj post
Znači sada u ovom slučaju da bi bio policajac dovoljno je završiti Srednju policijsku školu?!
Da. koju možeš upisati samo ako imaš manje od 18 a završio si 2. srednje s tim da su se vec upisali...a nezz se oce li biti novog naraštaja, veca je vjerojatnost da ce se opet prebaciti na tecaj koji se upisuje nakon završenog 4. raz. srednje škole

Quote:
NoNameZg kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Imam pitanje vezano uz policijsku skolu to jest akademiju. Trenutno idem u prvi razred srednje trogodisnje strukovne skole, i razmisljam se na kraju godine prebaciti u neki skolu to jest smjer koji traje cetiri godine i nakon sto tamo zavrsim drugi razred u toj cetverogodisnjoj skoli hocu li moci upisati trecu godinu u policijskoj skoli? Zahvaljujem na odgovoru
ako budeš imao srice u principu se to može, ali mora ti se pogoditi da baš tada kad ti završiš bude SPŠ ili na 4. srednje PA

Quote:
yamaharider kaže: Pogledaj post
zanima me dali ce se sljedece godine upisivati u 3.razz srednje policijske skole, sad trenutno pohađam 2. razred tehničke škole i htio bih se prebacit, hvala unaprijed
teško...glasine su da ce u 3. mj izaci natjecaj koji ce trajati 2. god a moci ce se upisati decki/cure sa završenim 4. raz srednje :/

Quote:
tony2310 kaže: Pogledaj post
Jel znate možda kada se vrše upisi za 2012/2013 ???
3.mj bi trebao biti taj....ali izgleda da ce biti za one koji su završili srednju nezz jesi li ti među njima

Quote:
Čiko98 kaže: Pogledaj post
Dobara vecer, malo sam pogledao prijašnje komaentare jer me zanimalo koju skolu treba da se završit da se mozes prebaciti na akademiju za policajca naime ja treniram rukomet vec 7god. i htio bi otici u sporcku ekonomsku u Varazdinu to zavrsiti pa se prebaciti na akdemiju.Pitam se dali bi bilo bolje prebaciti se poslje trece godine ili posle cetvrte i dali se mogu opce s tom skolom prebaciti !! Hvala!!!
mora biti 4. god ili 3. god sa završenim 4 stupnjem....ako bude pol. škola moraš nakon 2 god a ako bude tecaj (za starije) moraš nakon 4.god

evo toliko od mene ako ko još ima pitanja rado cu mu odg....ionako neman pametnijeg posla dok cekam da me pozovu u službu na facebooku cu vam najprije odg Privatnom porukom.

Molim te da ubuduće nastojiš sve odgovore na temu koje pišeš jedan za drugim pisati u istom postu (po potrebi koristi opcije Multi-Quote i Edit), ovako kako sam ti ih spojila, a ne onako u gomili postova. Također, objava privatnih podataka, pa ni vlastitih ni u najboljoj namjeri, nije dozvoljena.

Zadnje uređivanje Štreberica : 29.01.2013. at 18:57.
jure_zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 21:29   #107
Bok, ja sada zavrsavam 2. razred srednje skole i mislila sam se uspisati u 3.razred srednje policijske skole,ali jos niko nzn hoce li je biti? Da li neko zna jesu li odlucili? )
Lussylou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 19:53   #108
Na žalost, nema nikakvih informacija. Ali baš nikakvih.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 22:50   #109
cuo sam neke glasnine da bi kao trebo ic natjecaj za odrasle sada u trecem misecu, zna li iko kolko tu ima istine
toniforum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 23:58   #110
Apsolutno je nemoguće znati.


Ima još nekih 600-tinjak ljudi koji su prošli tečaj, a nisu dobili posao, tako da sumnjam da će ići s novim tečajem.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 13:46   #111
evo cuo sam da se vraca naa staro da ce biti tecaj za odrasle a ne školovanje kao ovo šta je bilo zadnje
toniforum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 10:41   #112
Čuje se svašta, ali nema konkretnih informacija.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 18:04   #113
Pozdrav,zavrsio sam cetverogodisnju skolu i nisam polagao drzavnu matauru,pa me zanima dali se mogu upisati na tecaj za policijsku akademiju bez drzavne maure
ivan3004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 00:17   #114
Vidjet ćemo kad izađe natječaj i koji budu uvjeti.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 11:55   #115
ok,hvala,a kada bi trebao izac natjecaj otprilike?
ivan3004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 12:04   #116
Ne zna se. Jako puno ljudi fali, ali još nisu zaposleniti niti svi koji su već prije završili tečaj (niti oni nisu dovoljni da se popune sve rupe). Stvarno se ne zna.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 16:49   #117
vidis ja sam cuo da se nezna oceli ove godine biti ikakav natjecak prije da nece nego da oce, al kao sljedeci sta bude da se sto posto vraca na tecaj za odrasle
toniforum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 23:34   #118
Čuje se svašta, ali se ništa ne zna za sigurno. Može biti da je ovo točno, ali jednake su šanse da ne bude ništa od toga. Stvarno nema nikakvih konkretnih najava.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 19:21   #119
Thumbs down

Bokic Pitanje, imam 22 god i 2008. sam zavrsila trogodisnju skolu za prodavaca,nakon toga sam upisala 4 god za komercijalista ,koju nisam zavrsila (ostalo mi 5 ispita)... Ako zavrsim tu 4. god da li ja mogu postati policajka
Zapravo nemam pojma nista o tome,kako, sta ,gdje
mateychy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 11:02   #120
Vjerojatno ćeš moći, a to ćeš vidjeti u uvjetima natječaja (kada ga raspišu).
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.