Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 02:56   #1741
Mislim da je to 45. epizoda, i jedna od boljih jer taj mali konacno dobi ono kaj i zasluzuje. Samo kaj ga Emir nije dovoljno prebio, postedio ga zbog starog koji sve gledo...
*Hades* is offline  
Old 25.08.2013., 08:37   #1742
Negdje sam pročitala da će se Feriha i Levent jednom poljubiti,pa ja bi to htjela vidjeti Čisto da vidim usporedbu...Koja je to epizoda? Zadnja?
Sanja 453 is offline  
Old 25.08.2013., 09:24   #1743
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mislim da je to 45. epizoda, i jedna od boljih jer taj mali konacno dobi ono kaj i zasluzuje. Samo kaj ga Emir nije dovoljno prebio, postedio ga zbog starog koji sve gledo...
ma glavno da kretena istuce, majmun jefan ide sestru tuc... to mi se kod njih ne svida taj nacin odgoja
moras se cuvat oca da te neistuce, i jos i brata jer i brat ima pravo da te mlati, to mi je jako ruzno

pogledala na internetu scenu kada Emir baca prsten u more, faca od Saher je legendarana
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 25.08.2013., 11:06   #1744
Quote:
Sanja 453 kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitala da će se Feriha i Levent jednom poljubiti,pa ja bi to htjela vidjeti Čisto da vidim usporedbu...Koja je to epizoda? Zadnja?
To je u zadnjoj (67.ep), ali nema se što vidjeti, kako to djeca kažu, cmoknuo ju je . Ona ostala led ledeni, rekla mu sorry, al niš od toga i hasta la vista baby
vanhaver is offline  
Old 25.08.2013., 12:17   #1745
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
ma glavno da kretena istuce, majmun jefan ide sestru tuc... to mi se kod njih ne svida taj nacin odgoja
moras se cuvat oca da te neistuce, i jos i brata jer i brat ima pravo da te mlati, to mi je jako ruzno

pogledala na internetu scenu kada Emir baca prsten u more, faca od Saher je legendarana
koja je to epiuoda?
mandrijo is offline  
Old 25.08.2013., 12:18   #1746
Quote:
mandrijo kaže: Pogledaj post
koja je to epiuoda?
34
Luxxy is offline  
Old 25.08.2013., 12:49   #1747
Quote:
mandrijo kaže: Pogledaj post
koja je to epiuoda?
34, kod nas se to prikazuje u cetvrtak
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 25.08.2013., 14:31   #1748
Koju ulogu ima ona nova Azra, sta ona predstavlja ili ce predstavljati ili je ta scena cist bzvz ?
Frankenstein. is offline  
Old 25.08.2013., 14:35   #1749
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
Koju ulogu ima ona nova Azra, sta ona predstavlja ili ce predstavljati ili je ta scena cist bzvz ?
Kako došla, tako ošla, glupost čista, nigđe veze

Ne brini za nju
Luxxy is offline  
Old 25.08.2013., 14:54   #1750
Ja sam sad na 39. epizodi, može li mi itko reći kada će se Feriha i Emir pomiriti i s kim će na kraju Koray završiti?
niikoliina is offline  
Old 25.08.2013., 16:11   #1751
sta ce biti sa Hande, zasto ce ona otici iz serije pa se tek vratiti u Emirov put???
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 25.08.2013., 16:37   #1752
Ceyda je otišla iz serije jer je potpisala ugovor za novu seriju. Fatih joj nije rekao za 3. sezonu na vrijeme, kao ni Hazal. I njena je serija, kao i Hazalina, propala nakon mjesec i pol, ali ona se odlučila vratiti u EY.
vanhaver is offline  
Old 25.08.2013., 21:11   #1753
JA prošli vikend došla s mora i odgledala od 30. do zadnje epizode.....plakala sam ko kiša...strašno me je ta serija emocionalno pogodila....toliko da sam i mužu plakala i postavljala mu takva pitanja u vezi našeg braka da me je samo gleda i rekao da ne prepoznaje svoju ženu.....
tolika i takva ljubav...nešto neopisivo.....baš me sve pogodilo....kao šro me i kraj pogodio.....
da je u nekoj drugoj sapunici takav kraj.....a gledala sam ih hrpe...ne bi mi ništa značolp....ali nakon onakve ljubavi borbesa svima pa i sa samima sobom....da na kraju nisu zaslužili da žive sretno......nego Emiru slome srce.....mene je srce zabolio kada sam im vidjela izraz lica nakon pucnja....

Emirov put sam počela gledat i ne mogu.....nisam ni 1.epizodu odgledala do kraja....ne mogu ga jednostavno gledati bez nje.....i scenaristi su to malo glupo osmislili.....ok,želja za osvetom i sl., ali nigdje tu njegovu tugu za Ferihom nisam prepoznala....

tu pričate kako su jako emotivne scene gdje je Emir na Ferihinom grobu...leži na njemu .....jel to u Emirovom putu? I ako je u kojoj epizodi pa da samo topogledam......ne mogu tu seriju nikako gledati jer kad ga vidim sa onom drugom ženskom u koju će se zaljubit, osjećam kao da je izdao Ferihu

malo sam se emotivno sredila nakon što sam sve od početka do kraja odgledala ovaj tjedan ponovo.....jednostavno mi je sve moralo sjesti.....al me je ubila ona 56.epizoda u kojoj su samo oni zaključani u stanu i razgovaraju se,svađaju,razbijaju itd....koliko emocija, osjećanja,suza,vrištanja....svega....da bi ona rekla na kraju da ostaje s njim samo zbog drugih ljudi.....ne želi priznati da ostaje zbog njega i njih.....

eto, ne mogu dojmove nikako posložiti i slegnuti.....
čitam vas stalno i sad sam osjetila potrebu podijeliti to s vama....
ima li još koga tko je tako reagirao na ovu seriju????
dobrica31 is offline  
Old 25.08.2013., 21:22   #1754
mene znima hoceli emir saznati da je Feriha bila zarucena uskoro ?
i da slazem zasluzili su sretan kraj svaka cast Hazal i Caga jako sam nam uvjerljivo prikazali ljubav da i ja pozelim odmah imati i nekog pored sebe ....
EzelFata is offline  
Old 25.08.2013., 21:23   #1755
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
e to ce mi biti najdraza scena jedva cekam da Emir istuce Mehu
Meho je zbilja ajme, zaslužio je onu svoju bajnu ženicu

Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
ma glavno da kretena istuce, majmun jefan ide sestru tuc... to mi se kod njih ne svida taj nacin odgoja
moras se cuvat oca da te neistuce, i jos i brata jer i brat ima pravo da te mlati, to mi je jako ruzno

pogledala na internetu scenu kada Emir baca prsten u more, faca od Saher je legendarana
je li to Ferihin zaručnički presten, baš me je zanimalo što će s njim biti, jer sad se čini da ga Feriha neće više vidjeti s obzirom u čije je ruke dopao
kandy7 is offline  
Old 25.08.2013., 22:39   #1756
Quote:
EzelFata kaže: Pogledaj post
mene znima hoceli emir saznati da je Feriha bila zarucena uskoro ?
i da slazem zasluzili su sretan kraj svaka cast Hazal i Caga jako sam nam uvjerljivo prikazali ljubav da i ja pozelim odmah imati i nekog pored sebe ....
hoće, u 37/38 epizodi ako se ne varam
Luxxy is offline  
Old 25.08.2013., 23:01   #1757
Quote:
kandy7 kaže: Pogledaj post
Meho je zbilja ajme, zaslužio je onu svoju bajnu ženicu



je li to Ferihin zaručnički presten, baš me je zanimalo što će s njim biti, jer sad se čini da ga Feriha neće više vidjeti s obzirom u čije je ruke dopao
da to je Ferihin prsten, Saher ce ga zamjeniti za lazni sto ce Emir i Feriha saznati, o glupa ce ga Saher probati prodat pa ce zlatar zvati Emira, doci ce i Feriha i na kraju svega Emir ce ga baciti u more jer ce Feriha reci da ga nije zasluzila, a Saher ce skoro skociti za njim u more.. ma ono scena urnebesno smijesna

kada ce Emir i Feriha konacno zajedno spavati??
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 25.08.2013., 23:33   #1758
Quote:
dobrica31 kaže: Pogledaj post
JA prošli vikend došla s mora i odgledala od 30. do zadnje epizode.....plakala sam ko kiša...strašno me je ta serija emocionalno pogodila....toliko da sam i mužu plakala i postavljala mu takva pitanja u vezi našeg braka da me je samo gleda i rekao da ne prepoznaje svoju ženu.....
tolika i takva ljubav...nešto neopisivo.....baš me sve pogodilo....kao šro me i kraj pogodio.....
da je u nekoj drugoj sapunici takav kraj.....a gledala sam ih hrpe...ne bi mi ništa značolp....ali nakon onakve ljubavi borbesa svima pa i sa samima sobom....da na kraju nisu zaslužili da žive sretno......nego Emiru slome srce.....mene je srce zabolio kada sam im vidjela izraz lica nakon pucnja....

Emirov put sam počela gledat i ne mogu.....nisam ni 1.epizodu odgledala do kraja....ne mogu ga jednostavno gledati bez nje.....i scenaristi su to malo glupo osmislili.....ok,želja za osvetom i sl., ali nigdje tu njegovu tugu za Ferihom nisam prepoznala....

tu pričate kako su jako emotivne scene gdje je Emir na Ferihinom grobu...leži na njemu .....jel to u Emirovom putu? I ako je u kojoj epizodi pa da samo topogledam......ne mogu tu seriju nikako gledati jer kad ga vidim sa onom drugom ženskom u koju će se zaljubit, osjećam kao da je izdao Ferihu

malo sam se emotivno sredila nakon što sam sve od početka do kraja odgledala ovaj tjedan ponovo.....jednostavno mi je sve moralo sjesti.....al me je ubila ona 56.epizoda u kojoj su samo oni zaključani u stanu i razgovaraju se,svađaju,razbijaju itd....koliko emocija, osjećanja,suza,vrištanja....svega....da bi ona rekla na kraju da ostaje s njim samo zbog drugih ljudi.....ne želi priznati da ostaje zbog njega i njih.....

eto, ne mogu dojmove nikako posložiti i slegnuti.....
čitam vas stalno i sad sam osjetila potrebu podijeliti to s vama....
ima li još koga tko je tako reagirao na ovu seriju????
sad je pratim na tv-u i pogledala sam par epizoda koje nisu jos prikazane na tv, i serija je me jednostavno dirnula u srce
kada sam na internetu vidjela scenu poljupca Emira i Ferihe nakon sto ih Halil otme odlucila sam je gledati..

serija za mene djeluje stvarno, prikazuje onu pravu ljubav koju svi mi ili bar vecina nas zeli dozivjeti..
kraj me je zaista razocaro, ali i on pokazuje na neki nacin istinu jer koliko se god mi nekada borili za ljubav na kraju je izgubimo jer je sudbina takva.

eto to e moj dozivljaj serije
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 25.08.2013., 23:36   #1759
u 51 il 52 epizodi, nisam sigurna....nakon što ih Đansu otruje i završe u bolnici i u bolnici im roditelji saznaju da su već vjenčani....i onda će otići na dva dana na neki otok (kak bi Seher rekla,na bračno putovanje) i tamo će 1.put spavat zajedno.....
dobrica31 is offline  
Old 25.08.2013., 23:41   #1760
i za mene djeluje stvarno.....i živim u jako,jako sretnom braku i muž me obožava...i imamo dvoje klinaca malih koji su plod naše ljubavi.....ali ovo....ovo je nešto neopisivo....i kako su oni to iznjeli...tu ljubav, tu borbu.....
jako me je dirnula....toliko da sam imala u jednom momentu do jam da ja EMira i Ferihu poznam.....a nakon njene smrti mi je prvo palo na pamet da mi je njega sad vidjet i zagrlit ga i utješit....osjećala sam njihovu bol kroz cijelu seriju....

ja nisam ovisnik o sapunicama i peihvaćam ih kao nešto trakasto,dosadno,očekivajuće itd.al ova me je uništila....mislim da ću ju dugo,dugo pamtiti.....
dobrica31 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.