Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2016., 18:23   #5561
Smile

Pozdrav svima..
Planiram trudnoću uskoro, inače sam dijabetičarka već 13 godina.
Ginekolog mi je rekao da ću morati trudnoću voditi u Petrovoj!
Dali ima koja među Vama da je dijabetičarka, što mogu očekivati, kakvu obradu će mi raditi?
Unaprijed hvala..
slatkica94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 10:48   #5562
Pozdrav..da malo ozivimo temu..ajmo svjeze rodilje,dojmovi na osoblje..
.ja jos imam nepuna 3 mj do kraja ali se jos dvoumim za izbor rodilista. Napisite dobra i losa iskustva.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
wakinagasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 06:58   #5563
Jutro! Ja sam prezadovoljna Petrovom evo već 3 put imam samo riječi hvale od doktora,babica,medicinskih sestara...
B&G&L is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 21:01   #5564
Ja sam tamo lezala prosle god radi vanmaternicne tr,operirao me dr.Tomicic koji mi se jako svidio,te dr.Blajic. Dr.Strelec i neka doktorica koja je bila su mi bili grozni. Bila sam kod vise njih zbog svoje specificne tada situacije. Kako je na babinjacama,ljudi stalno govore kako su sestre uvijek ljute i ne zele pomoci oko dojenja niti odnijeti dijete ukoliko je rodilja umorna?

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
wakinagasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 22:21   #5565
Joj neznam šta bi rekla mlade sestre sve imaju nos u oblacima ja ih baš ne pitam al kad ih pitaš par puta vidi se da im nisi draga...odnose prvu noć ja sam sam rekla da mi ju ostave a drugu polovicu noć su mi ju uzeli na njihovo inzistiranje jer mala je.bila non stop na prsima ...svaka ima svoju priču oko dojenja tako da po meni samo te zbune ako pitaš više njih...
B&G&L is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:26   #5566
Pozdrav svima. Ispričavam vam se unaprijed ako vec ima negdje post o mom pitanju. Da li je netko cure od vas isao privatno kod prof. Ivanisević i da li postoji mogućnost dogovora s njom da ona bude na porodu u Petrovoj?
__________________
Svako djelo ima svoj Sud.
gaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 13:08   #5567
Pozdrav svima. Ja sam rodila u Petrovoj 2014. i moram reći da nemam baš divna sjećanja na odjel babinjača, a sad sam opet trudna i dvoumim se da li ići opet tamo ili u neku drugu bolnicu. Što se tiče samog poroda - sve je prošlo ok, doktor i babica super, sve po školski. Nemam ni jednu zamjerku. Zato se i dvoumim. Ali ležanje na odjelu babinjača mi je ostala prava trauma. Sestre su bile jako bezobrazne i cinične. Ako tražiš pomoć oko dojenja - odbruse ti da kak ne znaš, ako ti dijete taj dan nije kakalo - onda si nemajka jer ga ne znaš nahraniti i masu takvih primjera mogu navesti iz svog osobnog iskustva. A o "stisknju" sisa od strane glavne sestre uz pokoji cinični komentar da ti se cijela soba smije je bilo krajnje ponižavajuće. Valjda da provjeri da slučajno ne izmišljamo da mlijeko nije došlo odmah drugi dan. Moja mala je dobila žuticu pa nam se boravak na tom odjelu nažalost produžio na 5 dana. Kad je muž došao u posjet i pitao koliki je djetetov bilirubin, došla je sestra i rekla da nisam normalna i da šta moj muž ima pitati koliki je djetetov bilirubin??? Čak mi je rekla da sam gluha - još dan danas ne razumijem u kojem je kontekstu to točno mislila. A o strganoj ključnoj kosti kod djeteta da ne govorim - to je nešto što vam kažu kad idete doma, jer je praksa da 5 dana u bolnici o tome šute. Jedino pozitivno - novouređene sobe i čista kupaona. Nas je u sobi bilo 4 - nas dvije prvorotkinje i 2 žene koje već imaju djecu. Prema njima su sestre bile ok, ali mi prvorotkinje valjda služimo za iživljavanje. Čujem od drugih žena da je u svim bolnicama na tim odjelima tako - valjda u opisu posla piše da moraju biti bezobrazne i osorne? Da povučem paralelu s jednim drugim odjelom u Petrovoj na kojem sam ležala nevezano za odjel babinjača - te sestre su bile krasne, toliko dobre i drage da nisam mogla vjerovati da sam u istoj bolnici. Eto, ovo je moje osobno iskustvo, riječi i ponašanje koje je bilo izravno upućeno meni pa neka nitko ne zamjeri na ovoj iskrenosti. I još da kažem da mi rodilje iz soba uopće nismo smjele izlaziti, niti u hodnik, a kamoli otići po kavu na aparat. Jedan dan smo digle rolete pa su došli prigovarati da ih spustimo jer glavnoj sestri smetaju dignute rolete na prozorima????? I masa takvih slučajeva u mojih 5 dana. Ali imam i frendica koje imaju jako ugodna iskustva s njima, tako da je sve individualno. Eto, možda se u ove 2 godine nešto i promijenilo.
Twinings is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:19   #5568
Drage trudnice koje ćete roditi u Petrovoj,

ima li neka možda raspored liječnika i radno vrijeme bolničke trudničke ambulante?
Nažalost na internetu nema informacija, a telefonom je nemoguće dobiti informacije.

Unaprijed hvala!
Zhora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 16:05   #5569
Ja sam rodila 2011. vaginalno i sad u 7.mj carski. Imam super iskustva oba puta!
Sada se radilo o blizanackoj trudnoci pa sam lezala prije poroda 2 tj u bolnici i poslije jos tjedan dana na caricama. Stvarno su svi bili divni, i doktori i sestre, stvarno jedno super iskustvo (kolko u bolnici moze biti super )
Stvarno sam zadovoljna sa svime i opet bi isla tamo!
Tikvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 02:17   #5570
Quote:
Zhora kaže: Pogledaj post
Drage trudnice koje ćete roditi u Petrovoj,

ima li neka možda raspored liječnika i radno vrijeme bolničke trudničke ambulante?
Nažalost na internetu nema informacija, a telefonom je nemoguće dobiti informacije.

Unaprijed hvala!
Na dnu nakon popisa djelatnika ima raspored TA po danima.
Radno vrijeme je od 07::00-15:00



Link za trudnicku:

http://www.kbc-zagreb.hr/djelatnici-...alnu-medicinu/
Folletta :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 15:56   #5571
Quote:
Folletta :D kaže: Pogledaj post
Na dnu nakon popisa djelatnika ima raspored TA po danima.
Radno vrijeme je od 07::00-15:00



Link za trudnicku:

http://www.kbc-zagreb.hr/djelatnici-...alnu-medicinu/
Hvala puno!
Zhora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:01   #5572
Quote:
Twinings kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Ja sam rodila u Petrovoj 2014. i moram reći da nemam baš divna sjećanja na odjel babinjača, a sad sam opet trudna i dvoumim se da li ići opet tamo ili u neku drugu bolnicu. Što se tiče samog poroda - sve je prošlo ok, doktor i babica super, sve po školski. Nemam ni jednu zamjerku. Zato se i dvoumim. Ali ležanje na odjelu babinjača mi je ostala prava trauma. Sestre su bile jako bezobrazne i cinične. Ako tražiš pomoć oko dojenja - odbruse ti da kak ne znaš, ako ti dijete taj dan nije kakalo - onda si nemajka jer ga ne znaš nahraniti i masu takvih primjera mogu navesti iz svog osobnog iskustva. A o "stisknju" sisa od strane glavne sestre uz pokoji cinični komentar da ti se cijela soba smije je bilo krajnje ponižavajuće. Valjda da provjeri da slučajno ne izmišljamo da mlijeko nije došlo odmah drugi dan. Moja mala je dobila žuticu pa nam se boravak na tom odjelu nažalost produžio na 5 dana. Kad je muž došao u posjet i pitao koliki je djetetov bilirubin, došla je sestra i rekla da nisam normalna i da šta moj muž ima pitati koliki je djetetov bilirubin??? Čak mi je rekla da sam gluha - još dan danas ne razumijem u kojem je kontekstu to točno mislila. A o strganoj ključnoj kosti kod djeteta da ne govorim - to je nešto što vam kažu kad idete doma, jer je praksa da 5 dana u bolnici o tome šute. Jedino pozitivno - novouređene sobe i čista kupaona. Nas je u sobi bilo 4 - nas dvije prvorotkinje i 2 žene koje već imaju djecu. Prema njima su sestre bile ok, ali mi prvorotkinje valjda služimo za iživljavanje. Čujem od drugih žena da je u svim bolnicama na tim odjelima tako - valjda u opisu posla piše da moraju biti bezobrazne i osorne? Da povučem paralelu s jednim drugim odjelom u Petrovoj na kojem sam ležala nevezano za odjel babinjača - te sestre su bile krasne, toliko dobre i drage da nisam mogla vjerovati da sam u istoj bolnici. Eto, ovo je moje osobno iskustvo, riječi i ponašanje koje je bilo izravno upućeno meni pa neka nitko ne zamjeri na ovoj iskrenosti. I još da kažem da mi rodilje iz soba uopće nismo smjele izlaziti, niti u hodnik, a kamoli otići po kavu na aparat. Jedan dan smo digle rolete pa su došli prigovarati da ih spustimo jer glavnoj sestri smetaju dignute rolete na prozorima????? I masa takvih slučajeva u mojih 5 dana. Ali imam i frendica koje imaju jako ugodna iskustva s njima, tako da je sve individualno. Eto, možda se u ove 2 godine nešto i promijenilo.
Mozda pitam glupost, ali jesi li pokusala prijaviti te osobe ravnatelju bolnice? Znam da cete vjerojatno reci da od toga nema koristi, ali ja bih to napravila direktno iz kreveta poslala bih mu mail sa svim opisima i imenima doticnih i pitala bih ga sto misli poduzeti. Kod mene na poslu reagiraju na svaki prigovor i dobit opasku od samog ravnatelja znaci korak do otkaza. Ne vidim zasto ne bi bilo tako i kod njih. Pogotovo ako ne reagiraju na jedan mail pa ih zatrpas s nekoliko. U zivotu sam pisala prigovore raznim firmama i ama bas svaka je odgovorila i makar se ispricala. Ako ne pisat ministarstvu.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
Gledaj srcem i dušom
Gloria84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 18:25   #5573
Pozdrav,
Jel za Petrovu još treba njihov tečaj ili bilo koji?
ludo_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 14:20   #5574
Quote:
ludo_malo kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Jel za Petrovu još treba njihov tečaj ili bilo koji?

i mene to zanima!!!
Borka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 14:56   #5575
Quote:
ludo_malo kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Jel za Petrovu još treba njihov tečaj ili bilo koji?
Info par mjeseci stara - može bilo koji.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 13:33   #5576
Ima li kakvih noviteta u petrovoj npr mogucnost radajanja na stolcicu, u kadi, skakanje na pilates lopti?
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 11:48   #5577
Quote:
Malo Sunce kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih noviteta u petrovoj npr mogucnost radajanja na stolcicu, u kadi, skakanje na pilates lopti?
koliko ja znam odgovor bi bio : ma kakvi !
pepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 11:51   #5578
rodila sam u Petrovoj 2014. i sad cu opet. ali pricam za carski..
odjel carica je super! sestre su super osim jedne bile. ali nije ni ta takva kakve spominju na normalnim babinjacama.
cuvale su bebe nekim mamama koje su izasle na sok ili kavu sa starijom djecom, mogao si birati hoces ili neces rooming in. meni je bila bas ugodna atmosfera
pepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 13:16   #5579
Ako nekoga zanima trudnički tečaj u Petrovoj, sada sam zvala da se predbilježim za sljedeći ciklus u 12. mj., kreće 06.12. u 17 h i traje do 19 h. U tim će se terminima i druge dane održavati. Cijena je 400 kn.
BabyBelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 22:11   #5580
Quote:
BabyBelly kaže: Pogledaj post
Ako nekoga zanima trudnički tečaj u Petrovoj, sada sam zvala da se predbilježim za sljedeći ciklus u 12. mj., kreće 06.12. u 17 h i traje do 19 h. U tim će se terminima i druge dane održavati. Cijena je 400 kn.
Hvala za info koliko traje tecaj? Da li znas dal za petrovu vrijedi i tecaj iz d.zdravlja?
pahuljica-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.