Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2016., 17:44   #10021
Bok cure

Mi smo doma od subote prije podne, kcer je u subotu navecer odputovala u hrvatsku i dolazi tek za 2tj natrag..al barem uziva na praznicima kod tate, sad joj je vec falio od ljeta..

Mala curka je jakoooo puno na sisi, ili spava ili doji, nema niceg drugog ali je vec u bolnici pocela vracati tezinu, prava mala bucka je
Ja lezim cijele dane s njom i odmaram, a muz se brine za sve ostalo, od psa do kuhanja/peglanja, ma sve.. Ostaje mjesec dana doma, taman da se uhodamo kako treba, onda ide raditi natrag..

Blentava, i moji su rekli da ce odmah doci, ali kako rade svi, sad na kraju dolaze krajem 10mj, sto meni jos i vise odgovara..

Sto se tice kg, na kraju sam bila 20kg u plusu jos se nisam vagala, bas sam rekla muzu da mi mora donijeti vagu od svekra da vidim koliko imam kila sad.. Ne mogu docekat pregled sa 6tj i da mogu natrag u teretanu, ne toliko zbog vjezbanja, vec zbog druzenja s drugim ljudima, fale mi malo ljudi vec..

Taman sam se naviknula na tipkanje ovdje i sad vise nisam trudnica :P
Wild Egg is offline  
Old 03.10.2016., 17:52   #10022
Vrijedno smo tipkale i dotipkale do 10000 postova na ovom volu :klap:
Za nagradu, otvoren je friški vol na kojem možemo nastaviti jednako žustro i veselo kao i do sada
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Old 03.10.2016., 23:07   #10023
Polly u pravu si,sad se malo opustiti i uzivati..
Nisam bila u prvoj takav panicar :-)
Snowy,da,puno sam sad mirnija :-)
Istina ovo za koke&pilice,moja baka kad se njenoj seki rodilo unuce,nosila koku,al zivu :-)
Meni isto mama od kume nosila onu veliku kosaru,u njoj svacega(al ne i koki hehe)..
Bas ima smjesnih obicaja..
U jednom podravskom selu, pale gumu kad npr u tu kucu udje "snajka":-)
Pepka dobrodosla..
Sad razmisljam,kakav je to veliki uzv?
Bas nesto detaljno..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 04.10.2016., 07:27   #10024
Pozdrav curke!!

Jučer 16+6 došla sa pregleda. Imam neku fekalnu bakteriju u urinu, dobila Amoksil 1000 i to 2xdnevno.
Unutarnja strana ušća otvorena 8 mm, vanjska tvrda i zatvorena kako i treba biti, preporuka mirovanje.
Napala me neka prehlada, nisam spavala cijelu noc, nos mi curi, ne mogu disati, glava boli.
I na kraju dobila sam ok za bazen i kupanac, ali nije mi do nicega
Nismo vidjeli spol, beba se okretala ali nikako na pravu stranu. Mm i meni se ucinilo da je deckic ali cekamo 31.10. i slijedeci pregled da potvrdimo.
Inace sve super, sve 5 sa bebicom. Mjere su taman, ali eto to ušće me muci.
Vanilla-sky is offline  
Old 04.10.2016., 07:37   #10025
Ja ne želim vidjeti nikoga u kući prvih mjesec dana minimalno. Mm starci žive iznad nas i kad sam prvi put rodila ubijali su me u pojam. Visili po cijele dane, virili kroz prozor. Doletili svaki put kad je mala zaplakala.
Onda su krenule kašice pa je bilo u njima redovno šećera, soli, završavale su u smeću. Kad nekome kažeš 16 puta da u breksvu i krušku ne ide šećer, a ona ti utrpa, ne možeš a da se ne zapitaš radi li to namjerno da napakosti ili koji klinac??
Mislim da sam zato i mlijeko dosta rano izgubila, bila sam na rubu živčanog
Ne znam stvarno, nadam se da su se opametili, jer inace kupim prnje i trazim novi stan
Vanilla-sky is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.