Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 20:02   #21
New Thor: Ragnarok Costumes Revealed in Latest Set Photos

Kakve su ovo krpice na Thoru... Uzas
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 01:29   #22
Thor: Ragnarok Will Ignore MCU & Previous Thor Movies
Quote:
Yesterday, Thor: Ragnarok director Taika Waititi took a break in the production to answer questions from the fans during a Reddit AMA session. While there were some questions about his popular indie comedies such as What We Do In the Shadows and this year's Hunt For the Wilderpeople, a majority of the questions were about his Marvel Phase 3 adventure. The filmmaker revealed some very interesting tidbits of information, such as how he essentially "ignored" Thor and Thor: The Dark World while making this movie.

"I made an effort to ignore the fact there are other Thor films. I honestly know NOTHING outside of what I'm doing. I'm trying to ignore the rest of the universe and just make my own awesome movie....
Ne znam jel ovo neka sala ili...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 14:47   #23
Prva dva su bila toliko odlicna,da se uopce ne mogu sititi radnje...ono morat cu ponovno gledati...nemogu se sititi da ga hebes
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 16:03   #24
Ako će ignorirati kontinuitet, film će biti pušiona samo takva.
Thorovi filmovi su najslabiji u MCU, još im samo ovakav debil treba.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 16:10   #25
a što uopće ima za pratiti od kontinuiteta što je toliko važno? baš ništa. loki je svrgnuo odina. to je to.
i mislite da bi marvel dopustio da redatelj napravi film kako mu se sprdne? sigurno.

prva dva thora su najgori marvelovi filmovi uz iron mana 2 i hulka s edwardom nortonom. krajnje im je vrijeme da naprave barem nešto zabavno i malo manje generično od prijašnjeg.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 16:41   #26
To što će ignorirati prva dva filma daje mi nadu da će biti barem dobar.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:10   #27
Nemam pojma di su nasli ovog idiota da rezira film. Filmu je ovime predvidjena propast vec i prije prvog trailera...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:57   #28
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nemam pojma di su nasli ovog idiota da rezira film. Filmu je ovime predvidjena propast vec i prije prvog trailera...
ovo je možda i najgluplji post kojega sam ikada pročitao na ijednom forumu
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:09   #29
A ciji si ti klon?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:17   #30
nisam klon, samo se osvrćem na pročitano.

jesi kad pogledao koji film od tog idiota? ja jesam, i snima dobre stvari. film može biti loš, ali sumnjam da će takav biti zbog redatelja.
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:34   #31
Ako si zbilja novi korisnik, onda se bome malo osvrces.

Kad redatelj ide radit nesto na svoju ruku prakticki ignorirajuci kontinuitet u ovom slucaju MCU, nikome ne mirisi na dobro. A nazivat nekog dobrim redateljem na temelju 2 osrednja filma je smijeh.
Nije Marvel toliko blesav koliko ti to mislis da ide redateljima prepustat u ruke ama bas sve konce.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:43   #32
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ako si zbilja novi korisnik, onda se bome malo osvrces.

Kad redatelj ide radit nesto na svoju ruku prakticki ignorirajuci kontinuitet u ovom slucaju MCU, nikome ne mirisi na dobro. A nazivat nekog dobrim redateljem na temelju 2 osrednja filma je smijeh.
Nije Marvel toliko blesav koliko ti to mislis da ide redateljima prepustat u ruke ama bas sve konce.
dobro jesi ti vidio šta sam napisao par postova prije? kad moram citirati samog sebe...

Quote:
i mislite da bi marvel dopustio da redatelj napravi film kako mu se sprdne? sigurno.
što se tiče cijelog tog odgovora na redditu šta je on napisao i oko čega su se svi digli, to JEST šala. waititi je općenito poznat kao troll, što se može vidjeti i na njegovom twitter profilu, tako da bih sve te stvari što je rekao uzeo sa zrnom soli. uostalom, nije redatelj taj koji se brine oko kontinuiteta, već scenarist, a waititi scenarij nije pisao. točnije, u ovom slučaju imamo scenaristicu, stephany folsom.

ja nigdje nisam rekao da je on dobar redatelj, rekao sam da je ono što sam ja gledao bilo dobro. i opet te pitam, nisi mi odgovorio, jesi uopće gledao njegove filmove?
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 15:32   #33
Gospodo, neka bude mir, dobra volja i blagostanje. Ne bi želio da moram dijeliti još kartona. Drugi se korisnici ne komentiraju i ne napadaju. Ako imate problema, riješite ih preko PM-a.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 19:24   #34
potvrđeno da će uz hulka biti i doctor strange u filmu, navodno neće imati samo neku cameo ulogu...

Quote:
“Thor: Ragnarok in November brings together Thor, the Hulk, and Doctor Strange to face off against intergalactic baddies both familiar and new.”
http://www.comingsoon.net/movies/new...narok#/slide/1
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 15:27   #35
TRAILER
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 15:30   #36
Predobro. Prezirem Thorove filmove, ali ovaj je na dobrom tragu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 15:36   #37
"He's a friend from work"
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 15:45   #38
ovo bi moglo bit jebeno il teški treš
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:27   #39
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
ovo bi moglo bit jebeno il teški treš
Teški trash ništa ne znači ako je dobar trash
A po šarenim bojama i vjerojatno nelogičnosti kako je Asgard tako lagano pao vjerojatno će biti upravo to.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:07   #40
Jeben je ovaj teaser. Nekako mi puno stripovskije sve izgleda. Bonus za curice - ošisani Hemsworth

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.