Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2014., 18:32   #101
Pogledala sad, al nisam skuzila kraj jer me nazvala teta i prekinula u kljucnom trenutku... Onda kad Ruffalo prica s Freemanom u zatvoru? Ima nekog da mi kaze, moze i na privat sta on tu njemu kaze, kako se otkrije tko sta?
Vidla sam s jednim okom Ruffala u kapuljaci u nekim scenama, al nisam se mogla koncentrirat sta se dogadja.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 23:26   #102
Pošto se ne sjećam baš više filma jer sam ga gledala još u kinima...ali sjećam se da sam očekivala više.Vidim da spominjete muziku kao dobru stvar pa moram mal preslušat soundtrack jer to fakat nisam zapamtila.Inače film ima dobru priču ali cijeli raslept je trebao i mogao bit bolji.Onaj cop kaj cijelo vrijeme mislimo kako je totalni naivac..nije me previše iznenadilo..Freemanov lik je trebao bit "behind it all" jer on baš ima tu vibru.. inače shvaćam zašto je film bio veliki hit...intrigantna tema,vjerovatno dobar PR te velika i poznata imena...pogledat cu uskoro da se malo podjestim...
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 23:35   #103
Ovo je trebao biti con/heist film gdje je motiv u shemi Thomasa Crowna,Catch Me if You Can i takvih filmova ..ovo sve "zato jer su ubili njegovog tatu" mi je totalno sladunjavo...plus slažem se,tu nije trebalo biti nikakve romantike...
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:41   #104
koja je poanta ovog filma
letva od volana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 14:10   #105
Može li se gledati drugi dio bez predznanja iz prvog? Ide mi se u kino, ali prvi nisam gledala. I isplati li se ići?
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 16:14   #106
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Može li se gledati drugi dio bez predznanja iz prvog? Ide mi se u kino, ali prvi nisam gledala. I isplati li se ići?
A ono, bilo bi bolje da pogledaš prvi koji je i puno bolji. Nećeš se previše pogubit, ali referiraju se na prijašnje događaje, da.

Ja jesam bio u kinu, ali možda bolje da nisam. Trebao je film biti dosta bolji.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 07:11   #107
Prvi film je OK, ništa posebno ali bio je za pogledat... ali drugi, razvučen, dosadan, baš se vidi da su ga napravili "na silu".
jutarnja kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 12:05   #108
Onda bolje da nisam ni išla
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 14:22   #109
kakav smor...kakav smor....
bonbon88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2023., 16:26   #110
stiže i treći dio
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.